Bank Pekao infolinia i dane kontaktowe

Bank Pekao kontakt

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):

Infolinia bankowości osobistej premium (dostępność: pn-ndz 7:00-22:00):
godziny pracy:
pon-ndz: 7:00-22:00

Firmy i przedsiębiorstwa (dostępność: dostępność: pn-ndz 7:00-22:00):
godziny pracy:
pon-ndz: 7:00-22:00

Reklamacje (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Sprawdź również:

Jeden z większych banków w Polsce, komercyjny bank znany z symbolu żubra, znajdujący się we władaniu PZU SA. Obecnie oferuje obsługę dla klientów indywidualnych i biznesowych.

O banku Pekao

Polski i jednocześnie międzynarodowy Bank Pekao jest jednym z największych graczy na rynku w tej kategorii – na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Należy zaznaczyć, że w tym momencie instytucja ma ponad… 5 mln Klientów. Co warto wiedzieć o tym przedsiębiorstwie? Jakie są jego cechy charakterystyczne?

Bank Pekao kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych, Klientów korporacyjnych, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Wszystkie osoby mogą liczyć na profesjonalne podejście oraz atrakcyjne warunki finansowe. Trzeba zaznaczyć, że ale nie brakuje tutaj licznych produktów finansowych. Mowa o kontach bankowych, kartach płatniczych, ubezpieczeniach itp. Jest w czym wybierać, także biorąc pod uwagę dostępne kredyty gotówkowe. Nie można nie wspomnieć, że instytucja oferuje również rozbudowany segment inwestycyjny. Dzięki temu można bezpiecznie zdeponować swoje oszczędności na przykład na lokacie. Klienci mogą skorzystać także z usług maklerskich itp. Nie można nie wspomnieć, że przedsiębiorstwo oferuje również specjalne warunki dla rolników. Mogą oni zatem liczyć na preferencyjny pakiet kredytów oraz ofertę leasingową.

Należy zaznaczyć, że Bank Pekao został założony w marcu 1929 roku. Warto wiedzieć, że w tym momencie zatrudnia ponad 15 000 pracowników. Przedsiębiorstwo jako pierwsze w Polsce uruchomiło bankomat, wydało kartę kredytową oraz zastosowało biometrię w bankowości. Trzeba podkreślić, że od 1998 roku instytucja jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nie można nie wspomnieć, że bank jest częścią grupy PZU.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.2/5 - (4 votes)
Komentarze (3)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • J
  J

  Janusz

  20.01.2023, 12:33

  Wyróżniający się komentarz

  Okradanie. Konto firmowe po przejęciu z IDEA zamknięte 11 marzec 2022 a w styczniu 2023 otrzymuję pismo z próbą wyłudzenie kwoty 30 PLN.
  Co w tym kraju sie wyrabia. Jednak co można oczekiwać skoro codziennie w mediach słyszymy, ze tu wyłudziła fundacja 5 milionów, tak obsrajtek otrzymał dotację 70 milionów itd.itd.

 • t
  t

  task

  05.09.2019, 12:54

  Wyróżniający się komentarz

  opóźniaja rozliczenia przelewów

  • m
   m

   marta

   10.09.2020, 18:31

   Wyróżniający się komentarz

   Dokladnie to co sie dzieje w tym banku to jakas paranoja i kpina z ludzi. Ksiegowanie przelewow zalezy od ich widzimi sie. Pieniadze wplacone w kasie w oddziale ktore w innych bankach sa ksiegowane odrazu rozplywaja sie w powietrzu. Ciagłe awarie albo prace serwisowe co skutkuje brakiem mozliwosci zalogowania sie na konto. Moja mama na skutek awarii wplatomatu czeka na zwrot pieniadzy juz miesiac i konca nie widac.Oplaty dosłownie za wszystko. Opinie w internecie w 99 procentach negatywne wiec o czyms to swiadczy. Czekamy tylko na pieniadze i jak najdalej od tej instytucji. Nie polecam nikomu.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie