Bank Pekao infolinia i dane kontaktowe

Bank Pekao infolinia

Bank Pekao kontakt

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):

Infolinia bankowości osobistej premium (dostępność: pn-ndz 7:00-22:00):
godziny pracy:
pon-ndz: 7:00-22:00

Firmy i przedsiębiorstwa (dostępność: dostępność: pn-ndz 7:00-22:00):
godziny pracy:
pon-ndz: 7:00-22:00

Reklamacje (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Sprawdź również:

Jeden z większych banków w Polsce, komercyjny bank znany z symbolu żubra, znajdujący się we władaniu PZU SA. Obecnie oferuje obsługę dla klientów indywidualnych i biznesowych.

O banku Pekao

Polski i jednocześnie międzynarodowy Bank Pekao jest jednym z największych graczy na rynku w tej kategorii – na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Należy zaznaczyć, że w tym momencie instytucja ma ponad… 5 mln Klientów. Co warto wiedzieć o tym przedsiębiorstwie? Jakie są jego cechy charakterystyczne?

Bank Pekao kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych, Klientów korporacyjnych, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Wszystkie osoby mogą liczyć na profesjonalne podejście oraz atrakcyjne warunki finansowe. Trzeba zaznaczyć, że ale nie brakuje tutaj licznych produktów finansowych. Mowa o kontach bankowych, kartach płatniczych, ubezpieczeniach itp. Jest w czym wybierać, także biorąc pod uwagę dostępne kredyty gotówkowe. Nie można nie wspomnieć, że instytucja oferuje również rozbudowany segment inwestycyjny. Dzięki temu można bezpiecznie zdeponować swoje oszczędności na przykład na lokacie. Klienci mogą skorzystać także z usług maklerskich itp. Nie można nie wspomnieć, że przedsiębiorstwo oferuje również specjalne warunki dla rolników. Mogą oni zatem liczyć na preferencyjny pakiet kredytów oraz ofertę leasingową.

Należy zaznaczyć, że Bank Pekao został założony w marcu 1929 roku. Warto wiedzieć, że w tym momencie zatrudnia ponad 15 000 pracowników. Przedsiębiorstwo jako pierwsze w Polsce uruchomiło bankomat, wydało kartę kredytową oraz zastosowało biometrię w bankowości. Trzeba podkreślić, że od 1998 roku instytucja jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nie można nie wspomnieć, że bank jest częścią grupy PZU.

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • t
  t
  task
  05.09.2019, 12:54

  opóźniaja rozliczenia przelewów

  • m
   m
   marta
   10.09.2020, 18:31

   Dokladnie to co sie dzieje w tym banku to jakas paranoja i kpina z ludzi. Ksiegowanie przelewow zalezy od ich widzimi sie. Pieniadze wplacone w kasie w oddziale ktore w innych bankach sa ksiegowane odrazu rozplywaja sie w powietrzu. Ciagłe awarie albo prace serwisowe co skutkuje brakiem mozliwosci zalogowania sie na konto. Moja mama na skutek awarii wplatomatu czeka na zwrot pieniadzy juz miesiac i konca nie widac.Oplaty dosłownie za wszystko. Opinie w internecie w 99 procentach negatywne wiec o czyms to swiadczy. Czekamy tylko na pieniadze i jak najdalej od tej instytucji. Nie polecam nikomu.

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x