Bank Pekao infolinia i dane kontaktowe

Bank Pekao kontakt

pekao infolinia

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):

Infolinia bankowości osobistej premium (dostępność: pn-ndz 7:00-22:00):

Firmy i przedsiębiorstwa (dostępność: dostępność: pn-ndz 7:00-22:00):

Reklamacje (dostępność: 24/7):

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Jeden z większych banków w Polsce, komercyjny bank znany z symbolu żubra, znajdujący się we władaniu PZU SA. Obecnie oferuje obsługę dla klientów indywidualnych i biznesowych.

O banku Pekao

Polski i jednocześnie międzynarodowy Bank Pekao jest jednym z największych graczy na rynku w tej kategorii – na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Należy zaznaczyć, że w tym momencie instytucja ma ponad… 5 mln Klientów. Co warto wiedzieć o tym przedsiębiorstwie? Jakie są jego cechy charakterystyczne?

Bank Pekao kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych, Klientów korporacyjnych, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Wszystkie osoby mogą liczyć na profesjonalne podejście oraz atrakcyjne warunki finansowe. Trzeba zaznaczyć, że ale nie brakuje tutaj licznych produktów finansowych. Mowa o kontach bankowych, kartach płatniczych, ubezpieczeniach itp. Jest w czym wybierać, także biorąc pod uwagę dostępne kredyty gotówkowe. Nie można nie wspomnieć, że instytucja oferuje również rozbudowany segment inwestycyjny. Dzięki temu można bezpiecznie zdeponować swoje oszczędności na przykład na lokacie. Klienci mogą skorzystać także z usług maklerskich itp. Nie można nie wspomnieć, że przedsiębiorstwo oferuje również specjalne warunki dla rolników. Mogą oni zatem liczyć na preferencyjny pakiet kredytów oraz ofertę leasingową.

Należy zaznaczyć, że Bank Pekao został założony w marcu 1929 roku. Warto wiedzieć, że w tym momencie zatrudnia ponad 15 000 pracowników. Przedsiębiorstwo jako pierwsze w Polsce uruchomiło bankomat, wydało kartę kredytową oraz zastosowało biometrię w bankowości. Trzeba podkreślić, że od 1998 roku instytucja jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nie można nie wspomnieć, że bank jest częścią grupy PZU.

Autor wpisu: Stanisław

20.06.2018|Banki|
Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

  1. task 5 września 2019 at 12:54 - Odpowiedz

    opóźniaja rozliczenia przelewów