Bank Pekao – opinie i recenzja

Nasza ocena

5.0/5

Ocena klientów

3.5/5

Dostępne produkty

Siedziba firmy

Bank Polska Kasa Opieki SA
ul. Żubra 1
01-066 Warszawa

Dane firmy

KRS: 0000014843
NIP: 5260006841
REGON: 000010205

Czym wyróżnia się Pekao SA na tle konkurencji? Jaka jest jego aktualna oferta oraz najważniejsze wady i zalety? Czas na opinie o banku z żubrem w logo.

Bank Pekao - opinie i recenzja

Kluczowe informacje

 • Pekao SA to bank o ponad 100-letniej działalności, który od 2017 r. ponownie wrócił w ręce polskich właścicieli;
 • W swojej ofercie posiada szeroki zakres usług skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców;
 • Wyróżnić tutaj możemy flagowe, darmowe Konto Przekorzystne, produkty oszczędnościowe, faktoring, konta firmowe, kredyty hipoteczne, ekologiczne czy gotówkowe;
 • Bank jest też jedną z instytucji, która przystąpiła do programu Bezpieczny Kredyt 2%;
 • W naszej opinii, jak i wielu klientów Pekao to instytucja godna zaufania, z której produktów można bezpiecznie korzystać.

Bank Pekao SA to bank z wieloletnią tradycją, który jednak ze względu na podobieństwo nazwy, a także częściowo wspólną historię, cały czas bywa mylony z PKO BP. Rynkową poprzeczkę, szczególnie marketingową, ma więc zawieszoną naprawdę wysoko i aby się wyróżnić musiał sięgnąć po coś więcej niż tylko chwytliwą nazwę i silny wizerunek.

Bank Pekao buduje swoją tożsamość przede wszystkim poprzez oferowanie kredytów, lokat i kont (skierowaną zarówno do osób prywatnych, jak i firm), a także liczne oferty limitowane. W niniejszym wpisie analizuję bank z żubrem w logo. Przedstawię kluczowe informacje na jego temat, przyglądając się bliżej oferowanym produktom. Szczególnie tym, które wyróżniają go na tle konkurencji.

Najważniejsze informacje o Banku Pekao SA

Pełna nazwa Banku Pekao to Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna. To ważne, aby ją pamiętać, bo dopiero podanie pełnej nazwy pozwala, bez cienia wątpliwości, zrozumieć o jakim banku mowa.

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna powstał w 1929 roku. Jest on z perspektywy rozwoju sektora bankowego w naszym kraju bardzo ważny. To on jako pierwszy uruchomił pierwszy w Polsce bankomat, wydał pierwszą kartę kredytową, a także jako pierwszy zaproponował kompleksowy system płatności mobilnych.

W swojej historii był także oficjalnym sponsorem UEFA EURO 2012, przez lata kontrolowanym przez UniCredit. Jednak od 2017 roku zarząd nad Bankiem Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna trafił w ręce spółki PZU oraz Polskiego Funduszu Rozwoju, których pakiety kontrolne posiada Skarb Państwa.

Moment powrotu banku Pekao po prawie dwóch dekadach do polskich właścicieli to także moment, w którym bank przeszedł rebranding i od którego ponownie kojarzony jest z klasycznym logiem z żubrem.

Nasza opinia o Pekao

Nad niesamowitą aplikacją dla dzieci, prostotą i intuicyjnością PeoPay oraz Pekao24 i ogólną innowacyjnością rozwiązań, które Pekao oferuje, opowiem za chwilę. Obiecuję w tym zakresie już niczego więcej nie dodawać, gdyż ten aspekt Pekao po prostu broni się sam.

Oprócz innowacyjności przy analizie pozytywnie zaskoczyła mnie także zróżnicowana oferta banku. W moim odczuciu nie ma możliwości, aby jakakolwiek osoba zainteresowana bankowością, oszczędzaniem, inwestowaniem czy finansowaniem – i to zarówno będąca osobą fizyczną, jak i firmą – nie znalazła w jego ofercie czegoś dla siebie.

Szczególnie mocno w oczy rzuca się przy tym ogromna liczba propozycji dla przedsiębiorców. Faktoring, obsługa leasingu, lokaty (przede wszystkim lokata negocjowana), a także liczne kredyty i pożyczki (w tym również kredyty z dotacjami unijnymi) to naprawdę ogromny plus tego banku.

Pożyczki unijne z BGK- jak z nich skorzystać? Zobacz

Mnie osobiście bank najbardziej przekonał faktycznie darmowym indywidualnym Kontem Przekorzystnym z bardzo przejrzystymi i prostymi warunkami (*Konto Przekorzystne nie ma żadnych kruczków), a także ofertą wysoko oprocentowanego konta oszczędnościowego. Zresztą, co rusz pojawiają się tu nowe, różnego rodzaju oferty promocyjne (szczególnie te dotyczące otwarcia konta).

Z mojej perspektywy bardzo ważna jest też filozofia stojąca za przedsiębiorstwem, któremu powierzam swoje pieniądze. W Pekao SA polityka firmy jest po prostu godna aprobaty. Działania proekologiczne, prorównościowe, a także liczne nagrody (również międzynarodowe) zdobyte za zarządzanie zasobami ludzkimi, czy wspieranie rynku nieruchomości, to tylko niektóre ruchy banku, które bardzo szanuję. Nie mogą być one przy tym oczywiście jedynym powodem zawierzenia pieniędzy danej instytucji finansowej. Są natomiast tym, co, przynajmniej z mojej perspektywy, buduje zaufanie, które w bankowości jest kluczowe.

cytat-

Ja ze swojej strony Bank Pekao polecam, szczególnie ze względu na opisywaną już wielokrotnie innowacyjność, a także szerokość oferty banku i stale powracające, atrakcyjne promocje. Z tego powodu daję tu aż 5 gwiazdek. Na pewno jednak przy sięganiu po usługi tego podmiotu warto pamiętać o opisanych przeze mnie wadach, w tym widocznej priorytetyzacji usług internetowych i mobilnych, w których pewnie nie każdy będzie umiał się odnaleźć.

To jednak tylko nasze zdanie o Banku Pekao. Co sądzą o nim nasi użytkownicy? Zapraszamy do lektury sekcji komentarzy na końcu strony.

Co oferuje Bank Pekao SA?

Konta bankowe

Flagowy produkt Banku Pekao, który skierowany jest do klientów indywidualnych to Konto Przekorzystne, które pod pewnymi warunkami może być zupełnie darmowe. Dostęp do świetnie działającej, a także, w mojej opinii bardzo instynktownej, aplikacji mobilnej PeoPay, a także brak opłat za obsługę karty debetowej wydawanej do konta, to tylko jego niektóre zalety.

Wymagający klienci do tegoż rachunku dokupić mogą sobie specjalne pakiety pozwalające na wykonywanie przelewów Express Elixir oraz dostęp do oferowanej przez bank, ochrony ubezpieczeniowej.

Klienci, którzy często płacą w różnych walutach mogą sobie także założyć konto walutowe oraz zawnioskować o złotą kartę wielowalutową.

W ramach „codziennego bankowania” Pekao SA oferuje także specjalne konto dla młodych, a więc osób, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia. Konto Przekorzystne dla młodych to poza brakiem opłat za jego prowadzenie, także 0 zł za kartę do konta, 0 zł za przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych i liczne zniżki w programie „Galeria Rabatów”. Osobno bank udostępnia także odrębne oferty dla dzieci w różnym wieku.

Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne

Bez problemu zaciągniemy również kredyt gotówkowy Pekao do 250 000 zł na dowolny cel. Zrobić to możemy zarówno przez internet, jak i w oddziale banku. Bank nie pobiera przy tym prowizji za udzielenie finansowania.

Możliwa do wzięcia jest także pożyczka ze stałą ratą, a także specjalna pożyczka konsolidacyjna.

Kredyt hipoteczny na mieszkanie lub dom

Poza powyższymi w ofercie znajdziemy kredyty hipoteczne:

 • Bezpieczny kredyt mieszkaniowy 2% w ramach Programu Pierwsze Mieszkanie (a więc kredyt z rządowymi dopłatami przez pierwsze 10 lat spłaty);
 • Rodzinny kredyt mieszkaniowy;
 • Kredyt hipoteczny z niskim wkładem własnym;
 • Kredyt na budowę domu lub mieszkanie od dewelopera;
 • Kredyt na ekodom, a więc na budowę, kupno lub remont domu z ekologicznymi rozwiązaniami (np. pompami ciepła, kolektorami słonecznymi, panelami lub ogniwami fotowoltaicznymi).
Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego Zobacz

Konto oszczędnościowe, lokaty i inne produkty inwestycyjne

Trzeba przyznać, że oferta dla osób szukających sposobów na oszczędzanie i inwestowanie jest na stronie Banku Pekao S. A. naprawdę bardzo szeroka.

Instytucja wspiera m.in. rządowy Program Pierwsze Mieszkanie, w ramach którego założyć można specjalne Konto Mieszkalne, które jest oprocentowane na preferencyjnych warunkach i na które co roku wpływać będzie specjalna premia mieszkaniowa.

Od dłuższego czasu Pekao SA mocno reklamuje także swoje konto oszczędnościowe. Oprócz tego do wyboru mamy bardzo wiele ofert lokat, w tym m.in.:

 • Lokatę Inwestującą z wykorzystaniem wybranego funduszu inwestycyjnego (lokata na 6 miesięcy, która polega na comiesięcznym przekazaniu 1/6 wartości początkowej lokaty do wybranego funduszu inwestycyjnego);
 • Lokatę z funduszem (na 3, 6 lub 12 miesięcy i z podziałem środków: 50% na lokatę i 50% na fundusz inwestycyjny);
 • Lokatę z Żubrem II;
 • Lokatę na nowe środki w USD i EUR.

Dla chętnych do inwestowania czekają dodatkowo m.in.:

 • Program Akumulacji Kapitału PRO i Junior (inwestycje od 5 do 10 lat);
 • Liczne Fundusze Pekao TFI;
 • Strukturyzowane Certyfikaty Depozytowe;
 • Usługi maklerskie (prowadzone przez biuro maklerskie banku Pekao);
 • Produkty trzeciego filaru emerytalnego (czyli Indywidualne Konto Emerytalne i Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego);
 • Specjalny rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb” przeznaczony na oszczędzanie dla dzieci od urodzenia do 18. urodzin.

Ubezpieczenia

Pekao SA to nie tylko produkty stricte bankowe, ale także ubezpieczeniowe. Tu również oferta jest całkiem szeroka. Wszystko ze względu na ścisłą współpracę banku z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń i bycie częścią grupy PZU. O jakich dokładnie ubezpieczeniach mowa?

 • Ubezpieczenia do pożyczek i kredytów (szczególnie do pożyczki gotówkowej i kredytu mieszkaniowego);
 • Ubezpieczenia na życie;
 • Ubezpieczenia turystyczne;
 • Ubezpieczenia domu (PZU Dom);
 • Ubezpieczenia komunikacyjne (PZU i LINK4);
 • Ubezpieczenia spłaty zadłużenia karty kredytowej.

Konto Przekorzystne Biznes

Konto, które Bank Pekao SA kieruje do firm, korzystających z uproszczonej księgowości, w tym wspólnot mieszkaniowych, zarządów tych wspólnot oraz fundacji i stowarzyszeń, których roczne przychody netto nie przekraczają 5 mln zł netto. Jest to również rachunek, za który przez pierwsze dwa lata przedsiębiorcy nie muszą płacić.

Pożyczka Przekorzystna Biznes

Prowadząc firmę, możesz wziąć pożyczkę na dowolnie wybrany cel, związany z prowadzoną działalnością gospodarczą lub na spłatę bieżących zobowiązań kredytowych. Pożyczka Przekorzystna Biznes to nawet do 300 000 zł i od 0% do 1% prowizji przygotowawczej przy okresie kredytowania sięgającym aż do 84 miesięcy.

Kredyt na bieżącą działalność

Kredyt na bieżącą działalność w Banku Pekao SA przyznawany jest na okres do 12 miesięcy na dowolny cel związany z codziennym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.

Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny oferowany przez Pekao to z kolei kredyt do nawet 4 mln zł z okresem kredytowania do 15 lat, który przeznaczyć możesz na rozwój swojej firmy.

Leasing

Bank Pekao SA oferuje swoim klientom instytucjonalnym finansowanie oraz rozwój ich biznesu w formie leasingu. Leasingiem firm zajmuje się PEKAO LEASING Sp. z o.o. – spółka zależna Banku Pekao S.A.

Płynnościomat Pekao Faktoring

Ta enigmatycznie brzmiąca nazwa to po prostu faktoring (prowadzony przez Pekao Faktoring Sp. z o.o.), czyli usługa, która pozwala na zwiększenie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Faktoring, w największym uproszczeniu, polega na wykupieniu przez bank nieprzeterminowanych wierzytelności danej firmy.

Faktoring to gotówka, którą przedsiębiorstwo dostaje od faktora (w tym wypadku od banku Pekao) w zamian za np. wystawioną wcześniej i jeszcze nieopłaconą przez klienta fakturę.

Terminal płatniczy

Możesz też bezpłatnie wydzierżawić na 2 lata terminal płatniczy. Nic nie zapłacisz za instalację terminala, przeszkolenie z korzystania z niego, a także serwisowanie.

Usługa założenia firmy z Bankiem Pekao

Bank Pekao udostępnia bezpłatną telefoniczną pomoc przy wypełnieniu wniosku o założenie działalności gospodarczej dla wszystkich, którzy równocześnie zdecydują się na założenie w banku Pekao konta firmowego.

Lokaty dla firm

Bank Pekao oferuje przy tym lokaty dla firm. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim lokata negocjowana, która pozwala przedsiębiorcy wybrać wszystkie parametry lokaty (takie jak czas trwania, oprocentowanie i wysokość wkładu) w zależności od swoich potrzeb i bieżącej płynności spółki.

Inne usługi dla prowadzących działalność gospodarczą

Poza kilkoma powyżej opisanymi przeze mnie usługami przedsiębiorcy do wyboru mają dodatkowo:

 • Kartę debetową wielowalutową;
 • Kartę VISA Business;
 • Rachunki bieżące i pomocnicze w polskim złotym oraz 18 innych walutach;
 • Kredyt na utrzymanie płynności finansowej przez producentów rolnych (kredyt z dopłatą do oprocentowania udzielaną przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa);
 • Kredyt ekologiczny FENG (z dotacją do 70% ze środków unijnych);
 • Kredyt Unia (również współfinansowany z funduszy UE);
 • Konsolidację kredytów i pożyczek;
 • Kartę kredytową MOTO Biznes z linią kredytową sięgającą aż do 50 000 zł.

Czym wyróżnia się Pekao na tle innych banków?

Na pewno innowacyjnością. Na starcie artykułu pisałem już o historii banku Pekao i ilości rozwiązań, które zastosował jako pierwszy w naszym kraju. Także dziś na tym polu stale wytycza nowe ścieżki. Świadczy o tym funkcjonalny serwis internetowy Pekao24, bardzo dobrze oceniana aplikacja PeoPay oraz osobna aplikacja mobilna dla dzieci – PeoPay KIDS.

Szczególnie ta ostatnia apka, przeznaczona typowo dla dzieci to, w moim odczuciu, rozwiązanie bardzo wyróżniające się na tle konkurencji. Oprócz funkcjonalności zwykłego konta (choć, co warto zaznaczyć, odpowiednio ograniczonych – tak, aby wszystko było maksymalnie dopasowane do potrzeb i możliwości najmłodszych), aplikacja poprzez gry i zabawy edukuje dzieci od najmłodszych lat, zaznajamiając je ze światem finansów. Umożliwia także na bieżące wysyłanie próśb do rodziców o kieszonkowe, jak również daje możliwość szerokiej personalizacji graficznej. Pozytywne odczucia do takich rozwiązań nie płyną tylko z mojej strony, ale ze strony szeroko pojętego środowiska finansowego i biznesowego.

Co jeszcze poza innowacyjnością i opisanymi wyżej rozwiązaniami wyróżnia Bank Pekao na tle innych banków?

 1. Prawie 100 lat funkcjonowania na rynku;
 2. Stale rozwijany zdalny model obsługi klienta, który już teraz pozwala większość spraw, związanych z bankowością, załatwić online;
 3. Bardzo szeroka oferta – i to zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców;
 4. Bardzo korzystne kredyty dla firm;
 5. Ubezpieczenia jako mocny filar działalności przez współpracę z PZU;
 6. Bardzo dobra jakość obsługi w placówkach (mimo postawienia na mobilność jakość obsługi stacjonarnej stoi na naprawdę wysokim poziomie, o czym miałem okazję przekonać się samemu. Moją opinię potwierdzili także respondenci rankingu Instytucja Roku, którzy przyznali Pekao pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza jakość obsługi w placówce”);
 7. Od 2017 roku, a więc po przejęciu zarządu przez PZU i Polski Fundusz Rozwoju, Bank Pekao SA znowu jest „prawdziwie” polskim bankiem;
 8. Wspieranie rynku nieruchomości, projektów proekologicznych i przejścia na gospodarkę niskoemisyjną;
 9. Bardzo ciekawe usługi, takie jak: zakładanie firmy, faktoring, instalacja terminala płatniczego czy lokata negocjowana.
 10. Bank jako pierwszy umożliwił swoim klientom założenie Konta Mieszkaniowego online, bez wychodzenia z domu!

Zalety i wady Pekao SA

Zalety:

 • Renoma banku;
 • Innowacyjność widoczna na każdym kroku;
 • Przejrzysta aplikacja mobilna PeoPay i PeoPay KIDS;
 • Szeroka oferta i ciekawe produkty, w tym również dla firm (przede wszystkim lokata negocjowana oraz faktoring);
 • Produkty i pakiety dla bardziej wymagających klientów (Konto Świat Premium);
 • Dobra jakość stacjonarnej obsługi klienta;
 • Zasługująca na aprobatę polityka firmy (poszanowanie równości płci, dobre zarządzanie zasobami ludzkimi, wspieranie rynku nieruchomości i rozwiązań proekologicznych).

Wady:

 • Niefortunna nazwa, która powodować może liczne wątpliwości – szczególnie wśród osób starszych (pół żartem pół serio, ale zbieżność nazw Pekao SA i PKO BP to dla wielu seniorów naprawdę duży problem i pole do ciągłych pomyłek);
 • Widoczna w polityce banku priorytetyzacja klientów korzystających z usług internetowych i mobilnych (przykład: promocje założenia Konta Przekorzystnego na Selfie pozwalają zgarnąć dodatkowe środki tylko osobom, które założyły sobie to konto właśnie przy użyciu tej metody weryfikacji tożsamości);
 • Spora liczba, możliwych do znalezienia w internecie, negatywnych opinii na temat infolinii telefonicznej banku Pekao S. A. i tego, jak długo trzeba czekać na połączenie z konsultantem.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Czy Pekao jest dobrym bankiem?

Bank Pekao SA to na pewno bank uniwersalny, bardzo stabilny, duży, bezpieczny i z godną aprobaty polityką. Stwierdzenie „dobry” jest jednak subiektywne i w tym kontekście, trzeba by odpowiedzieć: to zależy dla kogo. Ze względu na szeroką ofertę może być bankiem odpowiednim zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla klientów indywidualnych – szczególnie tych, którzy lubią innowacyjne usługi finansowe.

Czy Pekao oferuje wakacje kredytowe?

Tak, Bank Pekao SA oferuje wakacje kredytowe, czyli opcję zawieszenia spłaty kredytu hipotecznego lub pożyczki hipotecznej.

Ile jednorazowo można wypłacić z banku Pekao?

Maksymalny, możliwy do ustawienia dzienny limit wypłat gotówki w Banku Pekao SA to 3 000 zł dla jednego klienta indywidualnego.

Z jakiego kraju jest Pekao?

Bank Pekao SA to bank założony w 1929 roku na podstawie decyzji polskiego Ministra Skarbu. Jest to więc bank polski, który obecnie, po latach przerwy, zarządzany jest także przez polskie podmioty.

Czy bank Pekao ma konto walutowe?

Oczywiście, Bank Pekao SA oferuje swoim klientom konto walutowe.

Jaka jest pełna nazwa banku Pekao?

Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna.
Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.5/5 - (26 votes)
Komentarze (20)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • A
  A

  Andrzej

  04.06.2022, 13:45

  Wyróżniający się komentarz

  Nie ma chyba już rat przy spłacie karty kredytowej. Nie moge kupić działki budowlanej w kredycie hipotecznym, nie moge tez refinansować poniesionych kosztów, nie moge pożyczyć środków pod zabezpieczenie hipoteczne z sensownym okresem kredytowania. To polski bank, czemu w pko bp moge a pekao sa nie ?

 • R
  R

  Robi

  19.10.2021, 14:46

  Wyróżniający się komentarz

  PKO S.A to banda oszustów i złodziei!Od września b.r pobierają sobie bezprawnie i bez wcześniejszego informowania klientów z konta walutowego-opłatę w wysokości 15 euro miesięcznie.Opłata tą pobierana jest również z konta walutowego prowadzonego w ramach konta „Przekorzystne” gdzie za prowadzenie tego konta opłata w skali miesiąca to niby tylko 6 zł!

 • P
  P

  Piotr

  11.10.2021, 15:49

  Wyróżniający się komentarz

  Od przeszło 20 lat jestem klientem PeKaO SA i byłem dotychczas zadowolony z konta, niestety w tym roku dałem się nabrać na inwestycje maklerskie i moje środki lecą w dół ostatnio w ciągu tygodnia procent strat spada z 7 do 8 procent?

 • n
  n

  nikola siedlecka

  06.10.2021, 12:33

  Wyróżniający się komentarz

  mega polecam, fajne oferty oraz super personel udzielający pomocy w razie potrzeby

 • K
  K

  Klient

  22.07.2021, 22:11

  Wyróżniający się komentarz

  Po przejęciu Idea Bank bank PEKAO wydzwania natarczywie do klientów Idea by ich pozyskać mimo braku zgody na kontakty marketingowe. Kilka telefonów tygodniowo. Sprawa zgłoszona do Prezesa UODO. A konto już zakładam u konkurencji

 • J
  J

  Jasnowid

  11.01.2021, 20:13

  Wyróżniający się komentarz

  Jestem tak wkurzony, cały dzień próbuję jeden przelew zrobić.
  „Podobno” system przypadkowo wylosował mnie do weryfikacji telefonicznej – piąty raz z rzędu. Nikt mnie nie powiadomił że poprzednie przelewy sie nie powiodły. Zmarnowałem czas i pieniądze na infolinii i nic się nie dowiedziałem, czemu nie mogę wydać moich pieniędzy. Podejrzewam że specjalnie sabotują moje przelewy ponieważ chcę wycofać pieniądze z banku. Serdecznie nie polecam nikomu tego badziewia

 • o
  o

  older

  02.12.2020, 17:40

  Wyróżniający się komentarz

  Bank Pekao ma najgorszą aplikacje na androida. Aplikacja PeoPay jest mało czytelna ,mała cieniutka szara czcionka, zniechęca do korzystania z tej aplikacji.Znam wiele osób które to z powodu tej aplikacji przenieśli rachunki do innych banków.

 • A
  A

  Artur

  21.10.2020, 09:09

  Wyróżniający się komentarz

  Bank Pekao ignoruje swoich klientów – od 18 sierpnia nie może mi odpowiedzieć na podstawowe pytanie, ile kosztuje wydanie zaświadczania – 5 ponownych zapytań i brak odpowiedzi. Nowe PeoPay to jakaś pomyłka, co chwila gubi ustawienia. Mam wrażanie, że zamiast skupić się na działaniu aplikacji ktoś postanowił pobić rekord w użyciu czerwonego koloru. Niestety, moja ocena słaby bank i słaba aplikacja.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie