Bank Pocztowy (Envelo Bank) infolinia

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Zastrzeganie kart (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Infolinia w języku ukraińskim (dostępność: pon-pt 8:00 – 20:00, sob 8:00 – 16:00):
godziny pracy:
pon – pt: 8:00 – 20:00, sob: 08:00 – 16:00

Infolinia kredytowa (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Skype (dostępność: 24/7): 

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Komercyjny bank realizujący obsługę finansową klientów indywidualnych uzupełnioną o usługi dla małych i średnich firm. Działalność prowadzona jest również w placówkach Poczty Polskiej.

Sprawdź też:

Bank Pocztowy kontakt

Bank Pocztowy to polskie przedsiębiorstwo detaliczne. Gwarantuje Klientom proste i jednocześnie bezpieczne usługi finansowe. Instytucja charakteryzuje się naprawdę bardzo dobrymi opiniami. Między innymi dlatego, że oferuje Klientom atrakcyjne warunki finansowe.

Należy zaznaczyć, że Bank Pocztowy posiada około 5000 bankomatów i 4600 placówek pocztowych (niecałe 800 z nich jest przeznaczonych tylko do sprzedaży produktów finansowych). Oferta jest dedykowana dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. W tym momencie Bank Pocztowy ma 1,3 mln Klientów na terenie naszego kraju. Interesanci mogą skorzystać z usług bankowości codziennej (konta czy karty kredytowe), a także ubezpieczeń czy kredytów. W tym momencie Klienci mają sposobność wziąć między innymi kredyt pocztowy, kredyt w koncie, kredyt mieszkaniowy, pożyczkę hipoteczną czy kredyt konsolidacyjny. Warto zaznaczyć, że Bank Pocztowy oferuje petentom różne sposoby lokowania swoich oszczędności. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na lokatę, konta oszczędnościowe czy fundusze inwestycyjne.

Bank Pocztowy powstał w 1990 roku, w Bydgoszczy. Osiem lat potem nastąpił proces przekształcenia instytucji w bank detaliczny. W 2003 roku uruchomiono pierwszy serwis internetowy tego przedsiębiorstwa. Szeroka gama dostępnych usług oraz atrakcyjne warunki sprawiły, że już w 2011 roku instytucja miała ponad milion Klientów. Ta liczba cały czas rośnie, ponieważ Polacy dostrzegają, że Bank Pocztowy to sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie. Sprawdź także nasz ranking kont osobistych, aby znaleźć najbardziej opłacalne konta w polskich bankach!

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4/5 - (4 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie