BIZnest Kredyt dla przedsiębiorców w Nest Banku

Szczegóły

Przykład reprezentatywny

Sprawdź ofertę
Szczegóły
Prowizja
3,99
RRSO
12,18 %
Wiek firmy
24 miesięcy
Czas wypłaty
24 godziny
Cel
Bieżący cel związany z prowadzoną JDG
Kwota
10 000 - 650 000 zł
Zabezpieczenie
Tak
? Gwarancja PLD de minimis - w przypadku tzw. ekspozycji wysokokwotowych, gdy kwota zaangażowania Klienta w banku wraz z wnioskowaną kwotą kredytu przekracza 250 TPLN brutto.
Forma prawna firmy
JDG
Okres spłaty
12 - 96 miesięcy
Oprocentowanie
7,76 %
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Kalkulator kredytowy oraz dane w nim podane mają charakter szacunkowy i marketingowy. Kalkulator podaje dane dla następującej oferty: BIZnest Kredyt w Ratach Przedsiębiorca z zabezpieczeniem spłaty kredytu w formie gwarancji de minimis, oprocentowaniem zmiennym w wysokości 7,76% w skali roku, prowizją za uruchomienie 3,99%, miesięczną prowizją za uprawnienia do zmiany warunków spłaty kredytu 0,1% min. 50 zł, max. 180 zł liczoną od wysokości udzielonego kredytu. Opłata za pierwszy roczny okres trwania gwarancji wynosi 0% od kwoty gwarancji, a w kolejnych latach 0,5% od kwoty kapitału gwarancji pozostałego do spłaty.

Siedziba firmy

Nest Bank SA
ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 319 357 000
KRS: 0000030330
NIP: 5261021021
REGON: 010928125

Nie wiesz, jaki kredyt dla przedsiębiorstw będzie najlepszy dla Twojej firmy? Być może dobrym rozwiązaniem okaże się BIZnest Kredyt w Ratach Przedsiębiorca, który oferuje finansowanie nawet do 450 tys. zł na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przekonajmy się, czy sprawdzi się w Twojej sytuacji finansowej.

Kluczowe informacje

 • BIZnest Limit to rozwiązanie umożliwiające przedsiębiorcom wydanie większej kwoty pieniędzy niż aktualnie dostępne saldo na rachunku firmowym. Maksymalna kwota limitu wynosi 350 tys. zł​;
 • Środki z limitu są wolne od odsetek, dopóki z nich nie korzystasz. Jest to alternatywa dla tradycyjnych kredytów, umożliwiająca elastyczne wykorzystanie środków na cele firmowe;
 • Wysokość przyznanego finansowania zależy od zdolności kredytowej przedsiębiorcy, badanej na podstawie obrotów firmy;
 • Przewidziany okres spłaty zadłużenia wynosi od 2 do 3 lat

Planujesz innowacyjne projekty, które będą przełomowe dla firmy? Potrzebujesz dodatkowych środków, by na bieżąco regulować swoje zobowiązania? A może rozglądasz się za najlepszym sposobem finansowania firmowych zakupów? W każdym z tych przypadków możesz skorzystać z BIZnest Kredytu dla przedsiębiorców w Nest Banku.

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie.

BIZnest Kredyt dla Twojej firmy w 100% online

BIZnest Kredyt w Ratach Przedsiębiorca to pierwszy w pełni digitalowy kredyt, który możemy otrzymać w 100% online. W praktyce oznacza to tyle, że Nest Bank udostępnia przedsiębiorcom wniosek, weryfikowany zdalnie za pomocą otwartej bankowości. Tym samym podpiszemy umowę kredytową w całości przez internet.

Kwota kredytu

Oferowana kwota w ramach BIZnest Kredytu dla przedsiębiorców wynosi od 10 tys. zł do maksymalnie 450 tys. zł. Natomiast przez internet podpiszesz umowę kredytową do 50 tys. zł.

Okres kredytowania

Spłatę finansowania możesz rozłożyć od 6 do nawet 96 miesięcy (8 lat).

W ramach oferty istnieje również opcja:

 • zawieszenia spłaty rat kapitałowych na 3 miesiące oraz
 • wydłużenia czasu kredytowania o kolejne 6 miesięcy.

Oczywiście są to usługi, z których skorzystasz za dodatkową opłatą.

Do kogo skierowana jest oferta?

Tego typu produkt skierowany jest do firm z sektora MŚP, posiadających zdolność kredytową (z minimalnym 24-miesięcznym stażem na rynku).

Dodatkowe informacje

 • Oprocentowanie 2,31%,
 • Decyzja kredytowa w 10 minut,
 • Pieniądze na koncie w ciągu 24 godzin,
 • Bez zabezpieczeń majątkowych i bez poręczycieli,
 • Brak konieczności przedstawiania faktur potwierdzających wykorzystanie środków,
 • Minimum formalności.
nestbank.pl

Dokumenty konieczne do złożenia wniosku

Do uzyskania BIZnest Kredytu w Ratach będą niezbędne poniższe dokumenty:

 • dokument tożsamości,
 • wyciąg w formacie PDF z rachunków bankowych za ostatnie 6 miesięcy albo
 • dokumenty finansowe zależne od sposobu rozliczenia się z US, np. zestawienie KPiR z ostatnich 12 miesięcy, ostatni rozliczony PIT 36/36L wraz z potwierdzeniem jego złożenia do US oraz szczegółowa KPiR za zakończony miesiąc.

Z kolei, jeśli zdecydujesz się na złożenie wniosku o kredyt firmowy online, wystarczy, że udostępnisz Nest Bank historię bezpośrednio ze swojego konta firmowego, logując się do bankowości internetowej. To tyle.

Jak wnioskować o BIZnest Kredyt dla przedsiębiorców?

Nest Bank proponuje przedsiębiorcom trzy możliwości ubiegania się o dodatkowe środki na prowadzenie działalności gospodarczej.

1. Wniosek online.

 • Wypełnij wniosek online —> Poczekaj na decyzję kredytową —> Podpisz umowę z doradcą (z dojazdem na życzenie klienta) albo przez internet (kredyt do 50 tys. zł) —> Oczekuj wypłaty środków w ciągu 24 godzin.

2. Wniosek u doradcy.

 • Skontaktuj się z najbliższą placówką i umów się na wizytę z doradcą —> Poczekaj na decyzję kredytową —> Podpisz umowę —> Oczekuj wypłaty środków w ciągu 24 godzin.

3. Wniosek online z kodem pośrednika.

 • Wypełnij wniosek online na dedykowanej podstronie, wykorzystując otrzymany kod —> Poczekaj na decyzję kredytową, którą otrzymasz natychmiast po wypełnieniu wniosku —> Podpisz umowę —> Oczekuj wypłaty środków w ciągu 24 godzin.
Złóż wniosek o Nestkredyt dla firm

BIZnest Kredyt w ratach online – warunki

Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie zaciągnięcia kredytu firmowego w Nest Banku w całości przez internet, musisz spełnić poniższe okoliczności:

 • zawnioskować o kwotę nie większą niż 50 tys. zł,
 • nie możesz skorzystać z udostępnionych usług dodatkowych do kredytu (chodzi tutaj o gwarancję de minimis oraz ubezpieczenie spłaty kredytu),
 • musisz dokonać potwierdzenia uzyskiwanych dochodów, poprzez udostępnienie historii rachunku ze swojego konta firmowego (w tym potwierdzić swoją tożsamość poprzez zalogowanie się do konta indywidualnego w swoim banku).

Co warto wiedzieć o ofercie?

Na samym początku warto nastawić się na badanie zdolności kredytowej, bo to głównie od niej zależeć będzie przyznanie i wysokość finansowania.

W ofercie BIZnest Kredyt dla przedsiębiorców dostępna jest również możliwość skorzystania z zabezpieczenia spłaty w postaci gwarancji PLD de minimis. Jednak taka opcja skierowana jest jedynie do firm z sektora MŚP, które spełniają wymogi programu „Wspierania przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”.

Czy warto ubiegać się o BIZnest Kredyt dla firm w Nest Banku?

Oferta Nest Bank dla przedsiębiorców to na pewno dobre rozwiązanie w momencie, gdy Twój biznes potrzebuje sporej gotówki, którą dodatkowo chcesz spłacać przez dłuższy czas.

Dodajmy do tego jeszcze fakt, że uzyskane pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem firmy. Dzięki czemu masz możliwość rozwijać swoją działalność, niezależnie od stanu firmowych oszczędności. No i oczywiście wszystkie formalności związane z BIZnest Kredyt Przedsiębiorca wykonasz w 100% online, bez konieczności podpisania umowy w oddziale.

ZaletyWady
opcja wnioskowania o kredyt w 100% onlineoferta dostępna tylko dla przedsiębiorców z sektora MŚP
wysoka kwota finansowaniakonieczność posiadania dobrej zdolności kredytowej
długi okres spłatynie jest to propozycja dla nowych firm (wymagany min. 24-miesięczny staż na rynku)
pieniądze na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą
możliwość zawieszenia spłaty kredytu na określony czas albo wydłużenie okresu kredytowania
szybka decyzja kredytowa i wypłata środków na konto

Zostaw komentarz pod artykułem, by podzielić się swoją opinią o kredycie firmowym w Nest Banku.

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.9/5 - (10 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Kredyt Gotówkowy dla firm Nest Bank
Sprawdź ofertę