BIZnest Limit dla Przedsiębiorców w Nest Banku

Szczegóły

Sprawdź ofertę
Szczegóły
Faktoring odwrotny
Nie
Cichy faktoring
Tak
Wartość faktury
100 %
Limit finansowania
350 tys zł
Zabezpieczenie
Tak
? gwarancja PLD
Czas wypłaty
24 godziny
Opłaty i prowizje
od 3%
Okres spłaty
2 - 3 lat
Kwota
10 000 - 350 000 zł
Oprocentowanie
3 %
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Siedziba firmy

Nest Bank SA
ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 319 357 000
KRS: 0000030330
NIP: 5261021021
REGON: 010928125

Limit w koncie to rozwiązanie, które pozwala na wydanie większej kwoty pieniędzy, niż aktualnie wynosi saldo Twojego rachunku. Korzystanie z takiego limitu dostępne jest również dla przedsiębiorców. W ramach BIZnest Limit w Koncie dla Przedsiębiorców możesz starać się o dodatkowe 350 tys. zł. Czas na zapoznanie się z pełną ofertą usługi.

Dodatkowe środki przyznane w ramach tzw. limitu w koncie to bardzo dobra alternatywa dla kredytów. Przede wszystkim dlatego, że są one wolne od odsetek tak długo, jak długo z nich nie korzystasz – choć w każdej chwili możesz po nie sięgnąć. Taką opcję oferuje również Nest Bank. Jego BIZnest Limit w Koncie skierowany jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, i które chcą pozyskać gotówkę na różne cele firmowe.

BIZnest Limit dla przedsiębiorców – oferta

BIZnest Limit w Koncie to kredyt oferowany przez Nest Bank, który spłacasz i wykorzystujesz w elastyczny sposób. Bank udziela go w ramach prowadzonego konta firmowego.

Taki kredyt otrzymasz przez internet, bez wizyty w oddziale i bez konieczności przedstawiania zaświadczeń z ZUS i US. Środki na Twoim rachunku pojawią się nawet w jeden dzień od pozytywnej weryfikacji umowy.

Zaletą tego rozwiązania jest to, że po wyczerpaniu własnych środków finansowych w dalszym ciągu możesz płacić kartą, wykonywać przelewy, itp. Spłata zadłużenia odbywa się automatycznie, tuż po każdej wpłacie gotówki na rachunek, która zmniejsza zadłużenie.

nestbank.pl

Kwota limitu

Nest Bank proponuje limit w koncie od 10 tys. zł do maksymalnie 350 tys. zł. Jednak to, jak wysokie finansowanie zostanie Ci przyznane, zależy przede wszystkim od zdolności kredytowej, która badana jest na podstawie obrotów Twojej firmy.

Okres spłaty

Przewidziany okres spłaty zadłużenia wynosi od 2 do 3 lat.

Prowizja za udzielenie kredytu

Za przyznanie limitu instytucja pobiera prowizję już od 3 proc. Z tą uwagą, że płacisz ją jednorazowo za cały okres umowy, czyli za 3 lata.

Dla kogo jest BIZnest Limit w Koncie?

Usługa skierowana jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, nie krócej niż przez min. 6 miesięcy.

Ważne informacje

 • 0 zł prowizji za gotowość. Nic nie płacisz, gdy nie korzystasz z przyznanych środków.
 • Brak konieczności przedstawiania zaświadczeń z ZUS i US.
 • Nest Bank akceptuje wyciągi z rachunków innych banków.
 • Wstępna decyzja kredytowa online nawet w 10 minut.
 • Wypłata limitu na konto w 24 godziny.
 • Brak konieczności wizyty w banku. Doradcy dojeżdżają do klienta na życzenie.
nestbank.pl

Wymagane dokumenty

 • Dokument tożsamości,
 • Wyciąg w formacie PDF z rachunków firmowych, prywatnych lub wspólnych (za ostatnie 6 miesięcy) albo
 • Dokumenty finansowe zależne od sposobu rozliczania się z urzędem skarbowym (rozliczanie w formie KPiR, karty podatkowej bądź Ryczałtu Ewidencjonowanego).

W momencie, gdy starasz się o BIZnest Limit w Koncie przez internet, wystarczy, że udostępnisz Nest Bank historię rachunku ze swojego konta firmowego, poprzez zalogowanie się do bankowości internetowej.

Jak otrzymać limit w Nest Banku?

O limit w rachunku Nest Banku możesz wystąpić na trzy dostępne sposoby.

1. Wniosek online.

Wypełnij wniosek online —> Poczekaj na decyzję kredytową, którą otrzymasz natychmiast po wypełnieniu wniosku —> Podpisz umowę z doradcą —> Oczekuj na wypłatę środków w ciągu 24 godzin.

2. Wniosek przez telefon.

Wypełnij formularz i zamów rozmowę z doradcą —> Wypełnij wniosek wspólnie z doradcą podczas rozmowy telefonicznej —> Poczekaj na decyzję kredytową, którą otrzymasz w ciągu 10 minut —> Oczekuj na wypłatę środków w ciągu 24 godzin.

3. Wniosek u doradcy.

Skontaktuj się z najbliższą placówką i umów się na wizytę z doradcą —> Wstępną decyzję kredytową dostaniesz w ciągu kilku minut —> Podpisz umowę —> Poczekaj na przelew środków na konto.

Na co możesz wydać Limit w Koncie dla firm?

Lista celów, na które masz możliwość przeznaczyć środki z przyznanego limitu, jest długa. Głównie zależy ona od aktualnych potrzeb, z jakimi boryka się Twoja firma. Przykładowo może to być:

 • naprawa sprzętu, oprogramowania lub remont,
 • zakupy firmowe,
 • finansowanie działalności firmy, gdy oczekujesz na płatności od kontrahentów,
 • nieoczekiwane okazje biznesowe,
 • inne cele.

Co jeszcze warto wiedzieć?

W ofercie Nest Banku istnieje też możliwość przyznania limitu w koncie z zabezpieczeniem spłaty w postaci gwarancji PLD de minimis albo z ubezpieczeniem BIZnest Życie. Jednak taka możliwość skierowana jest do firm z sektora MŚP posiadających zdolność kredytową oraz spełniających wymogi programu „Wspierania przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”.

Czy warto?

BIZnest Limit w Koncie dla przedsiębiorców na tle innych produktów kredytowych prezentuje się całkiem dobrze. Jest to przede wszystkim tania, wygodna i szybka możliwość poprawy płynności finansowej.

W niektórych przypadkach taki limit jest również korzystniejszy, niż np. kredyt firmowy. Jego elastyczne warunki finansowania pozwalają na stały rozwój w swojej branży i utrzymanie się na rynku firm, niemających stałych zysków.

ZaletyWady
Wysoka kwota finansowaniaoferta skierowana do jednoosobowych działalności gospodarczych
Jednorazowa prowizjakonieczność posiadania dobrej zdolnośći kredytowej
Wygodny sposób spłaty zadłużenia
Proste zasady otrzymania limitu. Brak konieczności okazywania zaświadczeń z ZUS i US
Pieniądze na dowolny cel biznesowy
Szybka decyzja kredytowa i wypłata środków na konto

Źródło:

1. nestbank.pl

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
2.7/5 - (7 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
BIZnest Limit dla Przedsiębiorców
Sprawdź ofertę