BOŚ Bank – kod SWIFT, IBAN, adres do przelewów

IBAN – jest to inaczej międzynarodowy numer rachunku bankowego. Składa się z 28 znaków, czyli identyfikatora danego kraju (w przypadku Polski PL) oraz pełnego rachunku bankowego, tego samego, który się podaje przy przelewach krajowych.

SWIFT lub BIC –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

BOŚ Bank – kod SWIFT, IBAN, adres do przelewów

Kod SWIFT/BIC BOŚ Bank: EBOSPLPWXXX
IBAN BOŚ Bank: PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew.
Przykład: jeśli chcesz wysłać przelew na rachunek “00 0000 0000 0000 0000 0000 0000” IBAN będzie wyglądać następująco: PL 00 0000 0000 0000 0000 0000 0000

Sort code to liczby od 3 do 10 w Twoim numerze konta

Adres do przelewu BOŚ Bank

BOŚ S A

Żelazna 32

00-832 Warszawa

BOŚ Bank – pełna nazwa instytucji to Bank Ochrony Środowiska. Działa od 1991 roku i specjalizuje się we wspieraniu przedsięwzięć na rzecz ochrony środowiska i natury. Oferuje kredyty na preferencyjnych warunkach, jeśli pieniądze zostaną przeznaczone na przedsięwzięcia proekologiczne. W BOŚ banku można otrzymać kredyt na taki cel jak modernizację instalacji gazowej, zakup roślin na biomasę, czy też na inną rzecz, który ma na celu ochronę środowiska. Bank oferuje również pomoc samorządom i przedsiębiorcom w staraniu się o dotacje unijne. Specjalizacją spółki jest także dom maklerski BOŚ banku, który wielokrotnie był nagradzany przez prezesa GPW za największą aktywność w tym obszarze.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
5/5 - (3 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie