BOŚ Bank Infolinia i dane kontaktowe

Dla klientów indywidualnych (dostępność: pon – pt: 7:45 – 21:00, sob: 10:00 – 18:00):
godziny pracy:
pon – pt: 7:45 – 21:00, sob: 10:00 – 18:00

Klienci Bankowości Prywatnej oraz Klienci VIP (dostępność: pon – pt: 7:45 – 21:00, sob: 10:00 – 18:00):
godziny pracy:
pon – pt: 7:45 – 21:00, sob: 10:00 – 18:00

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Polski bank komercyjny powstały w Warszawie, którego celem jest podejmowanie działań związanych z ochrona środowiska. Realizuje kredyty preferencyjne dla działań proekologicznych.

Sprawdź też:

Bank Ochrony Środowiska (w skrócie Boś) to przedsiębiorstwo komercyjne, które istnieje na rynku od 1991 roku. Znakiem rozpoznawczym tej instytucji jest przede wszystkim wspieranie akcji na rzecz ochrony środowiska.

BOŚ Bank ma ofertę skierowaną do Klientów indywidualnych, mikroprzedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, organizacji pozarządowych, średnich oraz dużych firm. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z  kont osobistych, kart płatniczych, pożyczek i kredytów, lokat, a także usługi EKOoszczędności, która pozwala lepiej zarządzać finansami przeznaczonymi na utrzymanie własnego domu. Przedsiębiorcy mogą dodatkowo korzystać z leasingu. Nie brakuje oczywiście produktów finansowych stricte związanych z ekologią. Trzeba zaznaczyć, że przedsiębiorstwo oferuje między innymi kredyty na termomodernizację czy zakup i montaż urządzeń, które docelowo mają służyć do ochrony środowiska itp.

Jakie powstał Bank Ochrony Środowiska? Instytucja działa od 1991 roku. Sześć lat potem jej akcje zaczęły być notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych zlokalizowanej w Warszawie. Idea banku polega na tym, aby pokazać Polakom, że dzięki ekologii można wydawać mniej, a także zarabiać więcej. Ciekawostką jest fakt, że BOŚ Bank na finansowanie projektów związanych z ochroną środowiska przeznaczył blisko… 19 miliardów złotych! Należy też podkreślić, że wszystkie depozyty zgromadzone w banku mają zabezpieczenie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Dzięki temu Klienci mogą być pewni, że wszelkie usługi są w 100% bezpieczne. Sprawdź, jak oferta BOŚ wypada na tle innych banków w naszym rankingu kont osobistych.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.4/5 - (5 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • S
  S

  Sabi

  16.01.2021, 10:36

  Wyróżniający się komentarz

  Ostrzegam przed matactwem pracowników.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie