BOŚ Bank sesje przychodzące i wychodzące

BOŚ Bank

Od czego zależą godziny księgowania w BOŚ Bank?

Godziny księgowania w BOŚ Bank związane są z sesjami ELIXIR. ELIXIR to elektroniczny system rozliczeń międzybankowych, który został stworzony do rozliczania transakcji w polskiej walucie. Opracowano go w 1994 roku. Stworzyła go Krajowa Izba Rozliczeniowa. Ta sama instytucja odpowiada również za jego obsługę. Krajowa Izba Rozliczeniowa dokonuje rozliczeń pieniężnych oraz nieustannie je nadzoruje. System ELIXIR sprawia, że przelewy wykonywane między rachunkami w różnych bankach są realizowane w dni robocze w maksymalnie kilka godzin. Inaczej sytuacja ma się w przypadku realizowania przelewów w weekendy oraz w święta – wówczas wysłane pieniądze trafiają na konto adresata w następnym dniu roboczym. Dzięki systemowi ELIXIR można wysyłać następujące komunikaty płatnicze: polecenia zapłaty, czeki, polecenia przelewu i wpłaty gotówkowe, komunikaty do obsługi płatności podatkowych.

BOŚ Bank sesje

BOŚ Bank sesje wychodzące

Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie:

8:35  12:35 15:00

BOŚ Bank sesje przychodzące

Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie:

11:00 15:00 17:30

BOŚ Bank – krótka historia

BOŚ Bank, czyli Bank Ochrony Środowiska, to bank komercyjny, który swoją siedzibę ma w Warszawie. Istnieje on w Polsce od 1991 roku. Instytucja ta oferuje swoim klientom kredyty na działania proekologiczne, termomodernizację oraz montaż instalacji gazowej w instytucjach użyteczności publicznej. Od 1997 spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Kiedy dojdzie przelew w BOŚ Bank?

Wiele osób zastanawia się nad tym, kiedy dojdzie przelew z innego banku na konto w BOŚ Bank. Wszystko zależy od godzin księgowania sesji wychodzących w banku nadawcy oraz przychodzących w BOŚ Banku. Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora przelewów – dzięki niemu można w bardzo szybki i wygodny sposób sprawdzić, kiedy dojdzie przelew na konto w BOŚ Bank.

Autor wpisu: Stanisław

08.07.2018|Banki|
Dodaj komentarz