Chwilowkionline24.pl – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Przykład reprezentatywny

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Maks. pierwsza pożyczka
50 - 2 000 zł
Czas wypłaty
15 minut
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
? Do 2000 zł
Okres spłaty
61 - 90 dni
RRSO
0 %
? - 0% w przypadku darmowej pożyczki - 13% w innym przypadku
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 99 lat
Prowizja
0 zł
? 0 zł przy darmowej, w innym przypadku - 10 zł
Maks. kolejna pożyczka
2000 zł
Sposób weryfikacji
wiele możliwości
Kwota
50 - 2 000 zł
Oprocentowanie
6,69 %
Metoda wypłaty
Przelew na konto

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: 800 zł, czas zwrotu 70 dni. Prowizja wraz z oprocentowaniem oraz opłatą przygotowawczą: 10 zł. Całkowita kwota do spłaty: 810 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 6.69%, miesięczna wysokość opłat 3.35%

Nasza ocena:

4.0/5

Ocena klientów:

4.1/5

Siedziba firmy

Traffic Control S.A.
Rue Adrien-Lachenal 20, Switzerland
1207 Geneva

Dane firmy

NIP: nr wniesienia do rejestru.: 132329

Rozglądając się za pożyczką online, można być niekiedy przytłoczonym rozmiarami rynkowej oferty. Dla tych, którzy woleliby sprawdzić najlepsze propozycje w jednym miejscu, Chwilowkionline24.pl mają dobrą wiadomość. Ten broker pożyczkowy po otrzymaniu wniosku wysyła go jednocześnie do nawet kilkudziesięciu różnych partnerów. Czy warto skorzystać z tego typu usług?

Pośrednicy pożyczkowi, nazywani też brokerami, cieszą się dużą popularnością wśród polskich konsumentów, gdyż oferują dwie duże korzyści w jednym pakiecie. Po pierwsze, dzięki współpracy z wieloma wiodącymi firmami proponującymi chwilówki i pożyczki ratalne równocześnie, pozwalają zaoszczędzić nam czas, bo nie musimy sami przeczesywać wielu stron internetowych.

Co więcej, takie rozwiązanie zwiększa szanse na lepsze dopasowanie oferty, a także uzyskanie pozytywnego wniosku. Portal Chwilowkionline24.pl przekonuje nas, że broker to lepsze rozwiązanie niż klasyczna firma pożyczkowa.

Podstawowe informacje o pożyczkodawcy

Pod nazwą Chwilowkionline24.pl kryje się platforma, która specjalizuje się w oferowaniu usług wsparcia w uzyskaniu pożyczki. Klient może za pomocą tej strony wypełnić wniosek, po czym otrzymuje on najbardziej dopasowaną do jego oczekiwań finansowych ofertę i sam decyduje, czy jest nią zainteresowany – czy też nie. Chwilowkionline24.pl to kolejny gracz w coraz gęściej obsadzonej branży pośrednictwa pożyczkowego, w której prym wiodą zarówno polskie inicjatywy, jak i marki należące do przedsiębiorstw zagranicznych.

Opisywaną dziś platformą zarządza spółka Traffic Control S.A., która zarejestrowana jest w szwajcarskiej Genewie. Wkroczyła ona na polski rynek w 2018 roku i od tego czasu sukcesywnie rozbudowuje bazę klientów, którzy szukają łatwo dostępnej pożyczki online. Chwilowkionline24.pl umożliwia uzyskanie różnego rodzaju pożyczek ratalnych, specjalizując się w mniejszych kwotach na niezbyt kosztowne wydatki konsumenckie. Wszystko to oparte jest na dość przejrzystych zasadach, a także przy czytelnym i przyjaznym projekcie strony internetowej.

Platforma Chwilowkionline24.pl deklaruje na swojej stronie, że jest aktywna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

chwilowkionline24.pl

Jakie warunki trzeba spełnić?

Zanim wypełnimy wniosek w formularzu na stronie Chwilowkionline24.pl, warto poznać warunki, jakie wstępnie należy spełnić, aby zwiększyć szanse na uzyskanie wsparcia finansowego. Do czynienia mamy rzecz jasna z pośrednikiem pożyczkowym, dlatego trudno określić szczegółowe warunki – te mogą się różnić w zależności od firmy, która po przekazaniu wniosku zdecyduje się ostatecznie udzielić nam pożyczki. Pomimo tego, w zakładce „pytania i odpowiedzi” znaleźć możemy uniwersalne wytyczne, wskazujące profil pożądanego klienta Chwilowkionline24.pl.

 • Klient musi być osobą, która ukończyła 18. rok życia.
 • Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa,
 • Do uzyskania pożyczki konieczne jest udokumentowane, stałe źródło dochodów.
 • Co więcej, posługiwać należy się rachunkiem bankowym, który założony został na imię oraz nazwisko pożyczkodawcy.
 • Do uzyskania pozytywnej odpowiedzi na złożony wniosek pożyczkowy od dowolnego z partnerów brokera Chwilowkionline24.pl konieczne jest też posiadanie dobrej zdolności kredytowej.

Jakie bazy weryfikuje Chwilowkionline24.pl?

Pytanie w tym nagłówki należy oczywiście doprecyzować – to nie portal Chwilowkionline24.pl zajmuje się weryfikacją baz po otrzymanym wniosku pożyczkowym, lecz dokonuje tego już współpracująca firma pozabankowa we własnym zakresie. Lista rejestrów gromadzących dane finansowe klientów może się oczywiście różnić w zależności do firmy pożyczkowej, co potwierdzone zostaje przez samego pośrednika w zakładce „pytania i odpowiedzi”.

Jakie bazy mogą zostać sprawdzone?

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
 • BIG InfoMonitor – Biuro Informacji Gospodarczej
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów,
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej,
 • ERIF.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Jak przystało na pożyczki online, cały proces towarzyszący składaniu wniosku o wsparcie finansowe jest wyjątkowo prosty i przejrzysty. Nie powinien on przysparzać trudności także i tym klientom, którzy mają do czynienia z tego typu usługami po raz pierwszy.

 1. Znajdując się na stronie internetowej Chwilowkionline24.pl, należy skierować się do umieszczonego po prawej stronie kalkulatora pożyczkowego, który na wstępie pozwoli nam precyzyjnie określić nasze potrzeby dotyczące wysokości pożyczki oraz czasu jej trwania. Dogodną wartość określamy, przesuwając kółko na suwaku.
 2. Zanim przejdziemy dalej, warto rzucić jeszcze chwilę okiem na przedstawiony orientacyjny koszt pożyczki, którą uzyskamy.
 3. Wszystko jasne? Pora wybrać czerwony przycisk „weź pożyczkę”, aby przejść do formularza wnioskowego.
 4. W formularzu należy podać nasze podstawowe dane kontaktowe i identyfikacyjne: poza podstawowymi danymi osobowymi, należy wskazać także swój stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu, PESEL, wykształcenie, numer telefonu, e-mail i wreszcie numer dowodu osobistego.
 5. W drugim kroku formularza określamy nasz dokładny adres oraz obecną sytuację mieszkaniową.
 6. W ostatnim kroku z kolei pozostaje już tylko przedstawić informacje dotyczące naszej sytuacji finansowej. Należy przedstawić dane o dochodach, miesięcznych wydatkach oraz formie zatrudnienia i terminie otrzymywania wynagrodzenia.
 7. Wypełniony formularz należy już tylko zatwierdzić do wysłania, po czym Chwilowkionline24.pl przekaże go automatycznie do współpracujących z tym brokerem partnerów pożyczkowych.
 8. Wybrani pożyczkodawcy przedstawiają swoją ofertę pożyczki, do czego my odnosimy się, akceptując lub odrzucając daną propozycję.
 9. W przypadku akceptacji ze strony klienta, pozostaje już tylko dopełnienie formalności z pożyczkodawcą jak m.in. podpisanie umowy.
 10. Środki z przyznanej pożyczki wysłane zostaną do nas przelewem, docierając do nas maksymalnie po 24 godzinach.

Chwilowkionline24.pl – dostępne parametry pożyczek

Choć platforma Chwilowkionline24.pl specjalizuje się tylko w pośrednictwie pożyczkowym, to za jej pomocą możemy poznać z góry określony zakres zarówno dostępnej kwoty pożyczki, jak i terminu spłaty.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość pożyczki dostępnej za pośrednictwem platformy Chwilowkionline24.pl to już 50 złotych. Kolejne wartości powiększać możemy co kolejne 50 złotych, aż do maksymalnej przewidzianej wartości pożyczki – 2000 złotych.
 • Termin spłaty.
  W przypadku terminu spłaty pożyczki, zawsze do czynienia mamy z systemem ratalnym. Minimalnie możemy zaciągnąć zobowiązanie na 2 miesiące, czyli 61 dni, a kolejne wartości o kolejny 1 dodatkowy dzień możemy powiększać aż do maksymalnej dostępnej wartości – 90 dni, czyli 3 miesiące.

Co ciekawe – nie każda pożyczka dostępna za pośrednictwem platformy jest płatna, choć do czynienia mamy w końcu z pośrednikiem, który z czegoś musi czerpać zysk. Zaciągając zobowiązanie za pierwszym razem, Chwilowkionline24.pl gwarantują nam… 0% RRSO, czyli brak kosztów dodatkowych za uzyskanie pierwszej pożyczki.

W przypadku wnioskowania o pożyczkę za drugim i kolejnym razem, maksymalne RRSO określono na nie więcej niż 13%. Przykładowo, zaciągając pożyczkę na 800 złotych i 70 dni spłaty, opłaty są symboliczne i wynoszą łącznie jedynie 10 złotych. Pożyczając 800 złotych, zwracamy zatem 810 złotych – co daje RRSO 6,69% i wysokość opłaty 3,35%.

Chwilowkionline24.pl – windykacja

Chwilowkionline24.pl to pośrednik pożyczkowy, dlatego w przypadku kłopotów ze spłatą zobowiązania należy niezwłocznie kontaktować się z faktycznym pożyczkodawcą, czyli firmą, która pożyczyła nam środki i podpisała z nami umowę. W przeciwnym razie, może to oznaczać poważne kłopoty i sprowadzenie na siebie widma postępowania windykacyjnego.

Chwilowkionline24.pl – nasza opinia

Broker Chwilowkionline24.pl nie ma łatwego zadania – na rynku zdecydowanie nie brakuje firm specjalizujących się w pośrednictwie pożyczkowym, przez co konkurencja jest wyjątkowo zacięta. Pomimo tego, całokształt wygląda atrakcyjnie – do dyspozycji klienta jest przejrzyście przedstawiona strona internetowa, która uwzględnia wszystkie kwestie nurtujące potencjalnych pożyczkobiorców. Szybko dowiadujemy się, ile możemy pożyczyć, jak przebiega wydawanie decyzji oraz ile będzie nas kosztować pożyczka.

Jedną z największych zalet brokera Chwilowkionline24.pl jest możliwość uzyskania darmowej pierwszej pożyczki, a także bardzo obszernie rozpisane informacje w sekcji „pytania i odpowiedzi”. Dowiadujemy się tam nie tylko, jakie są warunki, ale i jakie bazy mogą zostać sprawdzone u partnera tego brokera. Ten słodki obraz psuje praktycznie tylko jeden, bardzo kluczowy aspekt – kwoty pożyczek są zaskakująco niskie. W porównaniu z terminem spłaty sięgającym nawet kilku miesięcy, przydałyby się tutaj wyraźnie większe sumy, zwiększające elastyczność oferty. Szkoda!

Dane kontaktowe dla klientów

Telefon:

 • +442032873037

Poczta e-mail:

 •  info@chwilowkionline24.pl

Informacje na temat spółki

 

Traffic Control S.A.

Rodzaj prezentowanej firmy:
Pośrednik pożyczkowy
Adres: 
Rue Adrien-Lachenal 20, 1207 Genewa, Szwajcaria

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie pożyczkowej oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 22 kwietnia 2021 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.1/5 - (51 votes)
Opinie o Chwilowkionline24 (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Chwilowkionline24
Złóż wniosek