Citi Handlowy: kredyt gotówkowy – opinie i recenzja

Pożyczka gotówkowa Citibank - szczegóły

Nasza ocena
4.0
Ocena użytkowników
4.4
Zobacz opinie użytkowników
Wymagane konto bankoweTak
Metoda wypłatyprzelew na konto
Wiek pożyczkobiorcy18 - 99 lat
Czas wypłaty24 godziny
Kwota1 000 - 150 000 zł
Okres spłaty9 - 96 miesięcy
Oprocentowanie6,99 %
RRSO9,65 %
Prowizja5%

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,22%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 25 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 705,04 zł, oprocentowanie zmienne 7,02%, całkowity koszt pożyczki 6 705,04 zł (w tym: prowizja 1 670,00 zł, odsetki 5 035,04 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 59 miesięcznych równych rat w wysokości 528,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 553,04 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28 października 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt gotówkowy kojarzy się wielu osobom z finansowaniem, które można otrzymać tylko w placówce banku i to po długich staraniach. Citi Handlowy postanowił zmienić zasady gry, wprowadzając taki produkt jak pożyczka gotówkowa online. Co ciekawe, dzięki niej można otrzymać na konto nie tylko niewielkie sumy, ale także pokaźne kwoty jak 150 000 złotych. Sprawdźmy, czy warto zainteresować się tą propozycją finansowania, która pozwoli na energetyczny wyjazd, remont czy też rozkręcenie małego biznesu.

RRSO, stałe lub zmienne oprocentowanie, czyli odsetki, prowizja bankowa, wysokość poszczególnych rat – na te kwestie zwracają uwagę konsumenci, wpisujący wytrwale w wyszukiwarkę takie hasła jak „tani kredyt gotówkowy” czy też „najlepszy kredyt gotówkowy„. Podobne recenzje jak nasze pozwalają na zebranie wszystkich informacji w jednym miejscu o danej pożyczce bankowej i zastanowieniu się, czy warto zdecydować na wybrany typ finansowania.

Propozycja od Citi Handlowego zwraca szczególną uwagę tym, że jest przeznaczona na dowolny cel oraz szybko można otrzymać potrzebne finansowanie. Sprawdźmy dokładnie, jaką tajemnicę skrywa w sobie ten kredyt gotówkowy online.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Citi Handlowym?

Przed bliższym zapoznaniem się z poszczególnymi elementami tej pożyczki gotówkowej, warto odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób można ją otrzymać. Citi Handlowy w tym przypadku przygotował prawdziwą niespodziankę, ponieważ nie ma potrzeby wychodzenia z domu ani sięgania po telefon. Ten szybki kredyt dostępny jest w pełni online.

Jak wygląda procedura otrzymania kredytu krok po kroku?

 1. Naciśnij przycisk „Złóż wniosek online!”
 2. Wypełnij formularz.
 3. Wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki.
 4. Potwierdź swoją tożsamość.
 5. Załącz wymagane dokumenty (np. potwierdzenie uzyskiwanych dochodów).
 6. Gdy bank wyda pozytywną decyzję kredytową, zaakceptuj warunki.
 7. Zatwierdź umowę, a już niedługo na Twoim koncie pojawią się wyczekiwane środki!

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowym została przygotowana dla nowych klientów.

Pożyczka gotówkowa online – jakie warunki należy spełnić?

Citi Handlowy podchodzi bardzo elastycznie i nowatorsko do bankowości, jednak co oczywiste także ta instytucja finansowa ma swoje wymagania wobec klientów. Są to:

 • pełnoletność,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • adres email lub numer telefonu,
 • polskie zameldowanie,
 • konto z dostępem do bankowości online.

Ponadto, Citi Handlowy wymaga przedstawienia dokumentów w celu potwierdzenia tożsamości i sprawdzenia takiej kwestii, jak zdolność kredytowa. Dlatego należy przygotować przy wysyłce online:

 • skan dowodu osobistego,
 • zaświadczenie o zarobkach, w postaci dokumentu PDF z przedstawionymi dochodami z ostatnich 3 miesięcy.

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym?

Przyjrzymy się teraz kosztom i opłatom wliczonym w tę propozycję kredytową. Prowizja bankowa niestety nie jest darmowa i wynosi od 2,9%, za to oprocentowanie zmienne wyliczone jest na 7,49%.

Spójrzmy na przykład reprezentatywny Kredytu Gotówkowego w Citi Handlowym (na dzień 10.02.2020 roku).

 • Oprocentowanie zmienne kredytu: 7,49%,
 • całkowity koszt kredytu:  6 473,38 zł,
 • prowizja: 927,50 zł,
 • odsetki:  5 545,88 zł,
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 9,34%,
 • całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 26 500,00 zł,
 • czas obowiązywania umowy: 59 miesięcy,
 • całkowita kwota do zapłaty: 32 973,38 zł,
 • wysokość 59 miesięcznych rat: 549,00 zł,
 • wysokość ostatniej 60 raty: 582,38 zł.

Kredyt Gotówkowy w Citi Handlowym możesz wziąć online od 1 000 do 150 000 złotych. Okres spłaty wynosi za to od 9 do 96 miesięcy.

Dodatkowe usługi – ubezpieczenie kredytu

Citi Handlowy udostępnia jako opcję dodatkową możliwość wykupienia ubezpieczenia „Bezpieczne raty”. Koszt tej usługi wynosi od 1,6% do 3,2% wartości pożyczki za każdy rok spłaty. Ubezpieczenie daje pewność podczas takich nieoczekiwanych zdarzeń losowych, jak utraty pracy, choć może być także ubezpieczeniem na życie.

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowym -opinie oraz nasza recenzja

Pokuśmy się teraz o przedstawienie opinii o pożyczce gotówkowej dostępnej w Citi Handlowym. Najlepiej oddać ją przy pomocy rozpisanych wad oraz zalet.

Zalety:

 • wysoka kwota zobowiązania – od 1 000 do nawet 150 000 zł.
 • pożyczka gotówkowa w pełni online,
 • ekspresowe tempo – wypełnienie wniosku, decyzja kredytowa oraz przelew nie trwają zbyt długo – jest to bardzo szybki kredyt bankowy.
 • długi okres kredytowania – aż do 96 miesięcy.
 • możliwość dokupienia ubezpieczenia, które zabezpiecza nas w trudnym czasie.

Wady:

 • prowizja bankowa – istnieją propozycje kredytów gotówkowych na rynku, które pozbawione są prowizji, nie należy do nich jednak ta oferta Citi Handlowego.

Citi Handlowy dla wielu klientów stał się już synonimem nowoczesnej i elastycznej bankowości. Nie inaczej jest z pożyczką gotówkową, proponowaną przez ten bank. Trzeba docenić możliwość zaciągnięcia jej w pełni online, na wysoką kwotę i przy długim okresie spłaty. Te kwestie zupełnie minimalizują takie aspekty, jak na przykład prowizja bankowa, która jest doliczona do ceny tego kredytu.

Źródło:

1. https://www.online.citibank.pl/formularz/pozyczka/gotowkowa/online/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły