Citibank: voucher 50 zł na start w programie Priceless Specials

Citibank: voucher 50 zł na start w programie Priceless Specials

Program lojalnościowy Priceless Specials ponownie trafia na łamy najlepszych promocji. Tym razem Citibank nagradza swoich klientów bonusem powitalnym oferując 3 400 punktów na „dzień dobry”, co stanowi równowartość 50 zł. Odbierz voucher 50 zł na start w Citibank, w programie Priceless Specials! Już pędzimy z wytłumaczeniem zasad bonusu.

Citibank: voucher 50 zł na start, na zakupy w programie Priceless Specials

Jesteś posiadaczem karty debetowej lub karty kredytowej w Citibanku? A może właśnie poszukujesz nowego konta bankowego? W takim razie, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Ostatnimi czasy program Mastercard Priceless Specials, czyli program korzyści przeszedł drobną metamorfozę. Od teraz mając konto w Citibanku i robiąc zakupy lub korzystając z usług lokali gastronomicznych możesz wymieniać punkty na nagrody rzeczowe lub vouchery z katalogu.

Najnowsza propozycja organizatora to dodatkowe 3 400 punktów, które otrzymujesz na wstępie zarejestrowania karty debetowej bądź kredytowej z logo MasterCard. Jednak co bardzo istotne – promocja trwa od 8 sierpnia do 31 sierpnia 2019 roku. Nie zwlekaj, bo liczba nagród jest ograniczona! Nagradzanych jest pierwszych 6 800 osób!

Karta kredytowa lub debetowa w Citibanku to moc nagród, rabatów i darmowe prowadzenie konta, jak i wiele innych korzyści. Źródło: online.citibank.pl

Jeśli interesuje Cię oferta Citibanku to kliknij w link poniżej:

Złóź wniosek

Dla kogo voucher 50 zł na start?

Promocyjne punkty w programie Priceless Specials czekają na każdego, kto:

  • Posiada pełną zdolność do czynności cywilno-prawnych i jest konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu cywilnego1.
  • Jest posiadaczem karty debetowej lub kredytowej MasterCard wydanej przez Citibank.
  • Został poinformowany przez bank o ofercie drogą elektroniczną: SMS-em, e-mailem lub wiadomością w bankowości internetowej Citibank Online.
  • Zapisał się do programu Priceless Specials poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, który dostępny jest tuż po zalogowaniu się do bankowości internetowej Citibank Online.

Jednocześnie Citibank zaznacza, że voucher 50 zł w programie Priceless Specials nie przysługuje każdej osobie. Z promocji wykluczony jest konsument, który:

  • Bezpośrednio zaangażowany jest w przygotowanie Oferty.
  • Dysponuje statusem dewizowym nierezydenta.
  • Jest obywatelem lub rezydentem podatkowym Stanów Zjednoczonych Ameryki – a więc ma stałe zamieszkanie na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki lub posiada tam “pozwolenie na pracę” (tzw. Zieloną Kartę) lub spełnia tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki, w okresie ostatnich 3 lat2.

Każdy z pierwszych 6 800 osób, który spełni wszystkie powyższe warunki otrzyma 3 400 punktów w programie. Termin ważności nagrody wynosi 2 miesiące od daty ich przekazania!


Program korzyści Citibank – kilka słów o nagrodzie

Przepis na zgarnięcie wspomnianych punktów i tym samym dodatkowej gotówki jest prosty i szybki. Mianowicie organizator promocji wymaga jednego działania. Do 31 sierpnia 2019 roku zaloguj się w bankowości internetowej Citibank Online lub załóż konto osobiste w banku. W kolejnym kroku wypełnij formularz online w programie Priceless Specials. Przypomnimy jeszcze, że nagrodzonych zostanie pierwszych 6 800 klientów. To tyle!

Voucher 50 zł w programie Priceless Specials obowiązuje do 31.08.2019 roku lub do wyczerpania puli 6 800 nagród. Źródło: online.citiabank.pl

Bonusowe punkty, które możesz wymienić na voucher 50 zł otrzymasz w ciągu 10 dni kalendarzowych od momentu wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Zaś sama premia widoczna jest po zalogowaniu na stronie internetowej Programu: pl.priceless.com. Pamiętaj również, że do momentu otrzymania punktów powitalnych nie możesz wypowiedzieć Umowy o kartę.


Nagrody przekazywane są wyłącznie w formie określonej w regulaminie. Nie ma możliwości ich wypłaty w postaci pieniężnej bądź zamiany na nagrodę rzeczową.


Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość – przyznana premia nie podlega opodatkowaniu. Przyznasz, że nakład pracy jest niewielki, a sama promocja bardzo korzystna biorąc pod uwagę fakt, że w Programie Korzyści czeka na Ciebie wiele innych produktów i rabatów, które co rusz się zmieniają.

Zgarnij punkty powitalne w programie Priceless Specials – to się opłaca!

Jednym słowem oferta Citibanku jest warta rozpatrzenia. Dostajesz punkty na “dzień dobry”, które naliczane są także przy wszystkich transakcjach, jakie dokonujesz u partnerów programu Priceless Specials. Każde wydane 10 zł to 1 punkt.

Citibank współpracuje z wieloma partnerami, m.in. Home & You, RTV Euro AGD, Gino Rossi, Telepizza oraz Cinema City. Źródło: online.citibank.pl

Ostatnio pisaliśmy też o gratce dla miłośników zakupów w sieci sklepów Biedronka. Mając kartę kredytową “Citi Simpliciti” możesz zgarnąć bony, w wysokości 400 zł na rodzinne zakupy. Czytaj więcej: Hit powrócił! 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka dla klientów CitibankuSłowem zakończenia: voucher 50 zł na start w programie Priceless Specials to niezła okazja, z której musisz skorzystać!

Źródło:

1. art. 22 Ustawy z dnia 22.04.1964 roku – Kodeks Cywilny „Pojęcie konsumenta”, https://www.arslege.pl/pojecie-konsumenta/k9/a1001/

2. Regulamin Oferty „Zgarnij punkty powitalne w programie Priceless Specials”, https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-zgarnij-punkty-powitalne-w-programie-ps.pdf


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły