CreamCredit.pl – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Przykład reprezentatywny

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Maks. kolejna pożyczka
40000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 40 000 zł
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 72 lat
Pierwsza pożyczka gratis
Tak
Czas wypłaty
15 minut
Okres spłaty
6 - 36 miesięcy
Kwota
1 000 - 4 000 zł
RRSO
313,36 %

Wymagania:

Status osoby fizycznej
Zaświadczenie o zarobkach
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Opłata rejestracyjna 1,00 PLN (zwracana pożyczkobiorcy); całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie zmienne w skali roku 18,5% (odsetki maksymalne); prowizja 108,20 PLN; odsetki kapitałowe 15,16 PLN; całkowity koszt pożyczki 123,36 PLN; całkowita kwota do zapłaty 1 123,36 PLN; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 313,36%. Stan na dzień 05.10.2023 r. Odsetki za nieterminową płatność pożyczki naliczane są w wysokości dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie (wysokość odsetek ustawowych za opóźnienie jest równa sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). Ponadto Pożyczkobiorca może zostać obciążony kosztami dochodzenia niespłaconej pożyczki na drodze sądowej i egzekucyjnej.

Zalety
Pierwsza darmowa pożyczka za 0 zł
Długi okres pożyczkowania – od 6 do 36 miesięcy
Proces w pełni online
Pożyczka dostępna na różne źródła dochodu
Dostęp do strefy klienta 24h
Wady
Pożyczkodawca sprawdza klientów w bazach BIK, BIG, KRD
Pożyczkodawca sprawdza klientów w bazach BIK, BIG, KRD
Brak oferty pożyczek dla zadłużonych

Nasza ocena:

4.0/5

Ocena klientów:

4.5/5

Siedziba firmy

CREAMFINANCE POLAND SP. Z O.O.
al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 2700000
KRS: 0000453034
NIP: 5252548958
REGON: 146563260

“Jedyna tak wysoka pożyczka z lekką ratą szybciej niż w banku” to hasło CreamCredit.pl. Na polski rynek pożyczkowy wchodzi kolejna „świeżynka” – marka, której właścicielem jest Creamfinance, jeden z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się dostawców usług finansowych w Europie. Poznajmy się bliżej z CreamCredit.pl! Oto krótka recenzja i opinie klientów na temat pożyczkodawcy.

Aktualizacja 2024 rok

CreamCredit.pl zmienił się w Avafin – zmianie ulega tylko nazwa, dalej skorzystamy tam z chwilówek online!

Poniżej znajdziesz archiwalne informacje o CreamCredit

CreamCredit.pl – nowe “okno na świat”

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zwłaszcza w branży pożyczkowej. Z jednej strony co rusz pojawiają się nowi pożyczkodawcy oferujący atrakcyjne chwilówki, a z drugiej – wyłania się segment osób, które coraz częściej rozwiązują kłopoty finansowe z pomocą źródeł online. I takim sposobem na rynek wkroczyła marka CreamCredit, która należy Creamfinance Group. Powstała w 2010 roku i obsługuje ponad 2 miliony klientów w 7 krajach na całym świecie, m.in. na Łotwie, w Czechach, Gruzji, Polsce, Danii, Hiszpanii oraz Meksyku.

Wśród produktów, jakie oferuje Creamfinance można odnaleźć pożyczki gotówkowe, kredyty konsumpcyjne, a także linie kredytowe dostępne pod 14 popularnymi markami. Zaliczyć do nich należy, m.in.:

 • LendOn.pl
 • LendOn Raty.pl
 • Extra-Portfel.pl
 • CreamCredit.pl
 • CreamCredit.lv
 • LadyLoan.lv
 • CreditOn.lv
 • CreditOn.cz
 • LendOn.dk
 • LendOn.mx
 • Constante.es
 • Creditosi.com
 • CreditAir.cz
 • CreditOn.ge

CreamCredit.pl – szczegóły oferty

Recenzja CreamCredit.pl oraz opinie klientów dostępne w Internecie podkreślają nie tylko szybki czas otrzymania dodatkowych środków, ale przede wszystkim bezpieczeństwo oferowanych usług. Pożyczkodawca wpisany jest na listę Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a także znajduje się w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego. Wszystko po to, aby każdy klient miał pewność, że zarówno jego dane osobowe, jak i pieniądze nie trafiły w ręce oszustów.

Co firma dokładnie posiada w swojej ofercie? Czas na „pigułkę” najważniejszych informacji!

 • Kwota pożyczki – od 1 000 do 40 000 zł
 • Okres spłaty – od 6 do 36 miesięcy
 • Wiek pożyczkobiorcy – od 21 do 72 lat
 • RRSO dla przykładu reprezentatywnego – 78%
 • W całości online bez wychodzenia z domu
 • Weryfikacja w bazach BIK, BIG, KRD
 • Pieniądze na dowolny cel
 • Na stronie firmy dostępny kalkulator pożyczkowy
 • Pożyczka nawet w 15 minut

Warto mieć również na uwadze fakt, że zobowiązanie zaciągane w CreamCredit.pl to nie jest pożyczka dla osób zadłużonych. Jeśli w którejkolwiek z baz znajdzie się negatywny wpis na temat klienta to firma odrzuca taki wniosek.

Kto może otrzymać pożyczkę?

Trzeba wskazać jasno, że aby otrzymać “zastrzyk gotówki” klient musi wykazywać się pozytywną historię kredytową. Oczywiście do złożenia wniosku pożyczkowego klasycznie niezbędny jest ważny dowód osobisty, numer telefonu, adres e-mail, a także konto osobiste w polskim banku, na który mają zostać przelane pieniądze. Ponadto niezbędna jest:

 • Rejestracja na stronie creamcredit.pl
 • Potwierdzenie rachunku bankowego poprzez usługę Instantor

Pożyczkobiorca CreamCredit.pl musi posiadać polskie obywatelstwo oraz stałe zamieszkanie na terenie kraju. Bez tego otrzymanie dodatkowych środków nie jest możliwe!


Jak wnioskować o pożyczkę w CreamCredit.pl?

Pożyczka online u tego pożyczkodawcy może skutecznie rozwiązać wiele nagłych lub ciągnących się latami problemów. Oczywiście sama kwota zobowiązania, jak i okres spłaty powinien zostać wybrany z głową tak, by pieniądze faktycznie pomogły, a nie były dodatkowym utrapieniem. Jak rozsądnie otrzymać “zastrzyk gotówki”?

1. Wybierz kwotę pożyczki oraz wysokość raty, jaką będziesz w stanie spłacać

2. Wypełnij prosty wniosek pożyczkowy

3. Przejdź weryfikację danych za pomocą aplikacji Instantor

4. Oczekuj na decyzję pożyczkową, która analizowana jest od kilku do kilkunastu minut

5. Ciesz się wypłatą pieniędzy na konto!


Każdy wnioskujący otrzyma dodatkowe środki bez chodzenia po bankowych placówkach i oddziałach – tylko online!


Ile kosztuje pożyczka w CreamCredit.pl?

Dalsza recenzja oraz opinie klientów CreamCredit.pl tyczą się samej pożyczki. Aby nie przedłużać, oto klasyczny przykład pierwszej pożyczki w firmie. Jak CreamCredit.pl pisze na swojej stronie:

Pierwszą pożyczkę, nawet do 40.000 zł, oferujemy Ci całkowicie za darmo, pod warunkiem, że spłacisz ją w ciągu 30 dni. Oznacza to, że oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś, a my nie naliczamy prowizji, odsetek kapitałowych ani opłaty przygotowawczej pod warunkiem, że spłacisz swoją pożyczkę w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy. Po upływie tego terminu promocja przestaje obowiązywać i będziesz zobowiązany do spłaty pożyczki zgodnie z indywidualnymi warunkami określonymi w Twojej umowie oraz harmonogramie spłat.

Akceptowalne źródła dochodu w CreamCredit.pl

Dla zdecydowanej większości firm pożyczkowych, w tym CreamCredit.pl – warunkiem przejścia pozytywnej weryfikacji jest posiadanie stałego źródła dochodów. To istotna wizytówka wnioskującego, która jest cenną i wiarygodną informacją o finansach przyszłego pożyczkobiorcy.

Jakie dochody akceptuje pożyczkodawca?

 • Umowa o pracę
 • Umowa zlecenie/o dzieło
 • Emerytura/renta
 • Praca za granicą – pod warunkiem, że środki przelewane są na polskie konto w banku
 • Świadczenia socjalne
 • Działalność gospodarcza
 • Dochody z rolnictwa
 • Stypendium

Każdy wniosek pożyczkowy w CreamCredit.pl rozpatrywany jest indywidualnie. Więcej informacji klient uzyska tuż po wypełnieniu formularza i jego wstępnej analizie.


Podsumowanie.

Opinie klientów i recenzja o CreamCredit.pl nie może obyć się bez krótkiego podsumowania. Co zatem warto zapamiętać? CreamCredit.pl to nowy powiew świeżości na polskim rynku pożyczkowym. Większość produktów oferowanych przez instytucje finansowe proponowana jest na krótkoterminowy okres – a w tym przypadku każdy może rozłożyć swoją płatność nawet na 3 lata.

Zakup sprzętu RTV/AGD, remont mieszkania, a może problemy zdrowotne? CreamCredit wychodzi z indywidualną ofertą dla osób, które potrzebują pożyczki na konkretny cel. Źródło: creamcredit.pl

Trzeba przyznać, że brzmi to kusząco. Niemniej jednak firma wymaga pozytywnej zdolności kredytowej oraz brak zadłużeń – także nie jest to rozwiązanie dla osób mających problem z długami.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.5/5 - (61 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • A
  A

  Andrzej

  24.10.2019, 14:39

  Wyróżniający się komentarz

  Wszystko ok, brałem już pożyczki w lendonie więc firma mnie nie zawiodła po raz kolejny.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Cream credit
Złóż wniosek