Credit Agricole Infolinia

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):+48 71 35 49 009 z zagranicy i z komórek

godziny pracy:
24/7

Małe i średnie firmy (dostępność: 24/7):+48 71 35 49 035 z zagranicy i z komórek

godziny pracy:
24/7

Przedsiębiorstwa (dostępność: 24/7):+48 71 799 71 49 z zagranicy i z komórek

godziny pracy:
24/7

Infolinia w języku angielskim (dostępność: 24/7):+48 71 799 71 99 z zagranicy i z komórek

godziny pracy:
24/7

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Credit Agricole to wywodząca się z Francji międzynarodowa grupa bankowa, która rozwinęła się z banków spółdzielczych. Obecna również w Polsce od lat 90-tych minionego wieku.

Sprawdź też:

Credit Agricole kontakt

Credit Agricole to bank, który jest jednym z największych na całym świecie. W tym momencie działała w 49 krajach, a jego Klientami jest ponad… 52 miliony osób. Ciekawostką jest fakt, że według badań Instytutu Millward Brown to przedsiębiorstwo jest najczęściej polecanym bankiem na terenie naszego kraju.

Z czego wynika taka popularność? Credit Agricole to instytucja, która oferuje nie tylko usługi finansowe. Oczywiście, Klienci mogą swobodnie skorzystać z różnych kont, kart czy lokat. Do ich dyspozycji są też praktycznie wszystkie rodzaje kredytów. Nie brakuje również produktów bankowych związanych z leasingiem czy faktoringiem. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Credit Agricole oferuje również ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, a także życiowe. Trzeba podkreślić, że Klienci mogą skorzystać z produktów bankowych tak naprawdę przez 24 godziny na dobę. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby wybierać aplikacje mobilne CA24 czy bankowość internetową. Ponadto w Polsce znajduje się ponad 400 placówek stacjonarnych tego przedsiębiorstwa.

Warto wiedzieć, że Credit Agricole został założony w 1894 roku. W 1998 roku francuska sieć banków spółdzielczych przekształciła się w międzynarodową grupę bankową. Początkowo była to instytucja udzielająca produktów finansowych przede wszystkim dla rolników. Dzisiaj z jej usług mogę skorzystać tak naprawdę wszyscy. Oferta jest bowiem skierowana nie tylko do Klientów indywidualnych, ale także do małych, średnich czy dużych przedsiębiorstw i organizacji.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.8/5 - (6 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie