Credit Agricole kredyt gotówkowy – opinie i szczegóły oferty

Szczegóły kredytu

Przykład reprezentatywny

Szczegóły kredytu
Promocja
Tak
? Promocja „Swobodna gotówka na wakacje 2” trwa od 1.10.2023 r. do 31.01.2024 r. i dotyczy kredytu gotówkowego na maks. kwotę 20 000 zł, na maks. 60 rat.
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 99 lat
Czas wypłaty
24 godziny
Wymagane konto bankowe
Tak
Metoda wypłaty
przelew na konto
Prowizja
0%
RRSO
11,52 %
Oprocentowanie
10,94 %
? stałe
Okres spłaty
3 - 60 miesięcy
Kwota
1 000 - 50 000 zł
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,52%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 937,24 zł, oprocentowanie stałe 10,94%, całkowity koszt kredytu 2 137,24 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki2 137,24 zł), 39 miesięcznych równych rat w wysokości 323,43 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 323,47 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 27.09.2023 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Nasza ocena

4.5/5

Ocena klientów

4.4/5

Siedziba firmy

Credit Agricole Bank Polska S.A.
ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 876 833 400,00
KRS: 0000039887
NIP: 6570082274
REGON: 290513140

Kredyt gotówkowy to dobry sposób na uzyskanie dodatkowych środków. Pieniądze pozyskane w ten sposób klient może przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Takie produkty w swojej ofercie ma również Credit Agricole. O jakie kredyty gotówkowe mogą wnioskować klienci i na jakich warunkach?

Credit Agricole to bank, który ma w swojej ofercie wiele produktów kredytowych, które klient może dobrać w zależności od swoich potrzeb. Bank oferuje zarówno kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, samochodowe, jak i hipoteczne. 

Z kredytów gotówkowych mogą skorzystać klienci posiadający stałe dochody. O finansowanie mogą wnioskować zarówno osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę, jak i np. prowadzące działalność gospodarczą. Inne formy zatrudnienia są rozpatrywane przez bank indywidualnie. 

Kredyty gotówkowe w ofercie Credit Agricole

Credit Agricole umożliwia wnioskowanie nawet o 200 tys. zł kredytu gotówkowego na dowolny cel. Z kolei nowi klienci, którzy potrzebują niewielkiego wsparcia w postaci zewnętrznego finansowania, mogą skorzystać z oferty promocyjnej i zaciągnąć kredyt do 3 tys. zł za 0 zł. 

Co ważne, wszelkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, podczas rozmowy telefonicznej z doradcą. Przy wnioskowaniu o kredyt konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o zarobkach, ale bank honoruje również wyciąg z konta lub zestawienie operacji na rachunku z okresu 3 ostatnich miesięcy czy PIT. Natomiast, gdy wynagrodzenie wpływa na konto osobiste w Credit Agricole, zaświadczenie nie jest potrzebne.

Na jak długo można wziąć kredyt gotówkowy w Credit Agricole? Okres kredytowania wynosi od jednego miesiąca do aż 120 miesięcy, czyli aż 10 lat. Kredytobiorca sam może ustalić, na jaki dzień ma przypadać spłata raty kredytu. Biorąc kredyt, można również skorzystać z ubezpieczenia do kredytu. 

Jakie zatem rodzaje kredytów gotówkowych uzyskamy w Credit Agricole?

https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-gotowkowy

Oferta standardowa kredytu gotówkowego

Standardowa oferta kredytu gotówkowego dla klientów Credit Agricole wygląda następująco:

 • kredyt gotówkowy nawet do 200 tys. zł,
 • możliwość rozłożenia zobowiązania nawet na 120 rat (okres kredytowania do 10 lat),
 • gwarancja stałej raty,
 • kredyt dostępny bez wychodzenia z domu – podczas rozmowy z doradcą,
 • szybka decyzja kredytowa – nawet w 10 min.

W przypadku standardowej oferty kredytu gotówkowego Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,35%.

Bank jednak przygotował również specjalne oferty promocyjne dla swoich obecnych, jak i nowych klientów. 

Powitalny kredyt gotówkowy w Credit Agricole

To kredyt gotówkowy oferowany na warunkach promocyjnych. Skierowany jest do nowych kredytobiorców, czyli takich, którzy nie korzystali wcześniej z produktu kredytowego w Credit Agricole. W promocji można zaciągnąć zobowiązanie do 3 tys. zł i z okresem spłaty do 12 miesięcy. Aby móc skorzystać z oferty, trzeba mieć rachunek osobisty w tym banku i posiadać odpowiednią zdolność kredytową. Tym, co charakteryzuje tę ofertę specjalną, to zero kosztów po stronie kredytobiorcy: 0 zł prowizji, 0% oprocentowania, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO wynosi 0%.


→ Warto przeczytać: Czy kredyt 0% jest możliwy?


Oferta specjalna kredytu gotówkowego – „Dla Ciebie? Bez prowizji!” 

Specjalna oferta kredytu, z której klienci mogą skorzystać do 31.03.2023 r. Promocja dotyczy kredytu na maksymalnie 20 tys. zł i 60 rat. Finansowanie może zostać wykorzystane na dowolny cel. 

Z oferty można skorzystać, jeśli wniosek zostanie złożony w czasie jej obowiązywania i do 7.04.2023 r. klient podpisze umowę o kredyt. Oferta jest przeznaczona dla osób, które:

 • mają konto w Credit Agricole lub otworzą je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu,
 • w dniu złożenia wniosku o kredyt nie będą mieć innego kredytu konsolidacyjnego lub gotówkowego w banku.

Tym, co wyróżnia tę ofertę promocyjną, jest brak prowizji za udzielenie finansowania, a także oprocentowanie, które jest stałe przez cały okres trwania umowy i wynosi 11,5%. Raty nie wzrosną przez cały okres spłaty – pod warunkiem że będą spłacane zgodnie z harmonogramem. RRSO wynosi 12,14%.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

Z kredytu gotówkowego od Credit Agricole skorzystamy na różne sposoby. Można ubiegać się o finansowanie w:

 • placówce banku – spotkanie z doradcą można umówić elektronicznie,
 • telefonicznie przez infolinię banku,
 • w bankowości elektronicznej – jeśli jesteś klientem banku

Aby skorzystać z finansowania bez wychodzenia z domu, wystarczy wypełnić formularz online o kredyt, podając swoje podstawowe dane i wgrywając dokumenty potwierdzające nasz dochód. Następnie należy odebrać telefon od pracownika Credit Agricole Bank Polska, który sprawdzi naszą zdolność kredytową. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy już w 10 minut od złożenia wniosku.

Bank umożliwia również wnioskowanie o kredyt na SMS-a. Po wysłaniu wiadomości, doradca banku oddzwania na numer klienta i przedstawia ofertę.

jak wziąć kredyt w Credit Agricole w 4 krokach

Warunki uzyskania finansowania w Credit Agricole

Bank każdy wniosek rozpatruje indywidualnie. Jednak, aby móc zaciągnąć kredyt, należy spełnić następujące warunki:

 • posiadać status rezydenta,
 • mieć ukończone 21 lat,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
 • mieć nadany numer PESEL,
 • podlegać opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na terenie Polski,
 • posiadać ważny dokument tożsamości, np.: dowód osobisty, paszport, kartę stałego pobytu,
 • osiągać stałe dochody ze źródeł akceptowanych przez bank,
 • posiadać zdolność kredytową.

Ile czeka się na kredyt gotówkowy Credit Agricole?

Decyzję o przyznaniu kredytu gotówkowego w Credit Agricole możemy uzyskać już w ciągu 10 minut od momentu złożenia wniosku. Aby tak się stało, należy podczas wnioskowania złożyć wszystkie dokumenty wymagane przez bank, ponieważ brak któregokolwiek z nich, wydłuża proces. Tak samo, jak błędy we wniosku lub podanie nieprawdziwych informacji. Jednak poprawne uzupełnienie wniosku, załączenie wymaganych dokumentów i spełnienie wszystkich kryteriów banku sprawia, że potrzebne środki możemy uzyskać w ciągu jednego dnia.

Polecamy też zobaczyć: ile czeka się na kredyt gotówkowy w pozostałych bankach!

Na co można przeznaczyć kredyt w Credit Agricole?

Kredyt gotówkowy oferowany przez Credit Agricole można przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Oznacza to, że można go spożytkować na: remont, wczasy czy zakup sprzętu itp. Zazwyczaj nie trzeba podawać informacji o tym, na co wydamy środki z kredytu gotówkowego.

Jak Credit Agricole liczy zdolność kredytową?

Zdolność kredytową bank wylicza indywidualnie, bazując na dokumentach i informacjach przesłanych przez klienta. Standardowo do wyliczenia zdolności kredytowej brane są pod uwagę takie informacje jak:

 • stałe dochody,
 • wiek,
 • przyznane limity kredytowe w koncie osobistym i kartach kredytowych,
 • stałe miesięczne wydatki,
 • koszty utrzymania,
 • stan cywilny.

Liczy się również historia kredytowa klienta, to jak spłacał dotychczas swoje zobowiązania.

Duże szanse na uzyskanie kredytu w Credit Agricole mają osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Osoby na innych umowach cywilno-prawnych również mogą uzyskać finansowanie, jednak będą musiały np. wykazać się wyższymi dochodami lub spełnić więcej formalności.

Mając umowę na czas określony lub nieokreślony możemy w Credit Agricole otrzymać kredyt już po 1 miesiącu pracy!

Co ważne, każdy wnioskujący o kredyt musi wyrazić zgodę na sprawdzenie w Biurze Informacji Kredytowej.


Zobacz także: Czym jest scoring kredytowy i jak go poprawić?


Credit Agricole kredyt gotówkowy – jakie dokumenty i koszty?

Credit Agricole wyróżnia się tym, że stara się ograniczyć do minimum liczbę formalności niezbędnych do uzyskania kredytu gotówkowego. Są jednak dokumenty, które należy przedstawić w banku, aby móc otrzymać finansowanie. Klient musi dysponować aktualnym dokumentem tożsamości, np. dowodem osobistym, a także dokumentami potwierdzającymi osiągane przez niego dochody. Mogą one przybierać różne formy. Bank akceptuje m.in.:

 • aktualne zaświadczenie o zarobkach – o okresie zatrudnienia i wysokości aktualnego średniego miesięcznego wynagrodzenia netto lub brutto za ostatnie 3 miesiące;
 • wyciąg z konta lub zestawienie operacji na rachunku z okresu 3 ostatnich miesięcy;
 • najświeższy dowód wypłaty emerytury/renty – może to być również kserokopia ostatniej waloryzacji lub ostatniej decyzji o przyznaniu świadczenia.

Bank akceptuje również inne legalne źródła osiąganych dochodów, w tym przychody z działalności gospodarczej. Informacje na ten temat i wykaz niezbędnych dokumentów uzyskamy u doradcy kredytowego.

Opinie o kredycie gotówkowym w Credit Agricole

Kredyt gotówkowy od Credit Agricole zbiera dobre opinie wśród klientów indywidualnych. Ofertę banku wyróżnia wysoka kwota kredytu, długi okres spłaty, a także minimum formalności. Nie bez znaczenia są również promocyjne oferty kredytu. Są one niezwykle atrakcyjne dla osób, które nigdy nie zaciągały żadnych zobowiązań w tym banku. Dlatego też tak wiele nowych klientów chętnie korzysta z produktów tej instytucji. 

Oczywiście w internecie można spotkać również negatywne opinie dotyczące kredytów w Credit Agricole. Zazwyczaj wiążą się one z tym, że oferta nie spełniła oczekiwań danej osoby, np. ze względu na niską kwotę kredytu dostępną dla nowych klientów lub ewentualne koszty kredytu.

Dlatego zawsze przed podjęciem ostatecznej decyzji o wzięciu finansowania, warto sprawdzić wady i zalety oferty, a także zweryfikować opinie innych kredytobiorców i wyjaśnić wszelkie niejasności dotyczące kredytu, np. podczas rozmowy z konsultantem banku.

Zalety i wady

Kredyt gotówkowy od Credit Agricole, jak każdy produkt finansowy, ma wiele zalet, jak i wad. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze wymagania, a także, czy korzystamy z oferty promocyjnej kredytu, czy też kredytu standardowego. Z pewnością jednak oferta tego banku jest godna uwagi, gdyż ma naprawdę sporo plusów. Zaliczamy do nich m.in.:

 • wysoką kwotę kredytu – do 200 000 zł,
 • długi okres spłaty – nawet do 120 miesięcy,
 • krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową – do 10 min.
 • minimum formalności,
 • możliwość wnioskowania o kredyt online lub przez telefon,
 • możliwość wnioskowania o kredyt z innym kredytobiorcą,
 • dostępność kredytu z 0%RRSO

Oczywiście oferta banku nie jest pozbawiona minusów. Wśród wad należy wymienić:

 • ewentualne trudności w uzyskaniu kredytu dla osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie lub o umowy dzieło,
 • konieczność przedstawienia swoich dochodów,
 • niska kwota darmowego kredytu dla nowych klientów
 • sprawdzanie zdolności kredytowej.

Credit Agricole – dane kontaktowe i informacje

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat kredytów gotówkowych w Credit Agricole, możesz zadzwonić na infolinię dedykowaną klientom indywidualnym. Informacje uzyskasz pod tymi numerami telefonu:

 • +48 (71) 35 49 009
 • 19 019

Bank Credit Agricole

 

Credit Agricole Bank Polska SA

Rodzaj:
Bank komercyjny
Charakter działalności:
Bank uniwersalny
Utworzony:
1991
Numer REGON:
290513140
Numer KRS:
0000039887
Numer NIP:
6570082274
Adres siedziby:
pl. Orląt Lwowskich 1, 53-680 Wrocław

 

Zastrzeżenie: Informacje o tej ofercie oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 02 lutego 2023 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.4/5 - (5 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • k
  k

  karolina

  10.06.2022, 12:29

  Wyróżniający się komentarz

  Chce kredyt

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie