Credit Agricole kredyt gotówkowy – opinie i szczegóły oferty

Pożyczam
od 1000 do 200000
na
od 3 do 120 mies.

Koszty kredytu

Szczegóły kredytu

Przykład reprezentatywny

Sprawdź ofertę
Koszty kredytu
Miesięczna rata
0
Łącznie do spłaty
0
Całkowity koszt pożyczki
0
Odsetki
0
Prowizja
0
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od indywidualnego wniosku klienta.
Szczegóły kredytu
Oprocentowanie
10,94 %
? stałe
RRSO
11,52 %
Okres spłaty
3 - 120 miesięcy
Kwota
1 000 - 200 000 zł
Prowizja
0%
Metoda wypłaty
przelew na konto
Wymagane konto bankowe
Tak
Czas wypłaty
24 godziny
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 99 lat
Promocja
Tak
? Promocja „Swobodna gotówka na wakacje 2” trwa od od 1.04.2024 r. do 30.06.2024 r. i dotyczy kredytu gotówkowego kwotę na maks. kwotę 25 000 zł, na maks. 60 rat.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od indywidualnego wniosku klienta.
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od indywidualnego wniosku klienta.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,52%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 539,84 zł, oprocentowanie stałe 10,94%, całkowity koszt kredytu 2 139,84 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki2 139,84 zł), 37 miesięcznych równych rat w wysokości 356,31 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 356,37 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 15.03.2024 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Zalety
Wysoka kwota finansowania
Szybka decyzja kredytowa
Długi okres spłaty
Kredyt RRSO 0% dla nowych klientów
Wady
Konieczność przedstawiania dokumentów potwierdzających wysokość dochodów
Niska kwota darmowego kredytu dla nowych klientów

Nasza ocena

4.5/5

Ocena klientów

4.5/5

Siedziba firmy

Credit Agricole Bank Polska S.A.
ul. Legnicka 48 bud. C-D
54-202 Wrocław

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 876 833 400,00
KRS: 0000039887
NIP: 6570082274
REGON: 290513140

Kredyt gotówkowy to dobry sposób na uzyskanie dodatkowych środków. Pieniądze wypłacone przez bank możesz przeznaczyć na dowolny cel np. zakup samochodu, opłacenie wycieczki czy remont mieszkania. Jak wybrać najlepszą ofertę finansowania? Warto w tym celu przejrzeć propozycje kilku instytucji. Dziś bierzemy na tapet kredyt gotówkowy od Credit Agricole. O jakie kredyty gotówkowe mogą wnioskować klienci i na jakich warunkach?

Kredyt Gotówkowy Credit Agricole

Kluczowe informacje

 • W Credit Agricole możesz pożyczyć nawet 200 000 zł, a spłatę finansowania rozłożyć na 10 lat!
 • Bank ma w swojej ofercie darmowy kredyt dla nowych klientów, gdzie RRSO wynosi 0%.
 • Kredyt w Credit Agricole dostaniesz bez wychodzenia z domu.

Nasza opinia o kredycie gotówkowym w Credit Agricole

Kredyt gotówkowy od Credit Agricole zbiera dobre opinie wśród klientów indywidualnych. Ofertę banku wyróżnia wysoka kwota kredytu, długi okres spłaty, a także minimum formalności. Nie bez znaczenia są również promocyjne oferty. Są one niezwykle atrakcyjne dla osób, które nigdy nie zaciągały żadnych zobowiązań w tym banku. Credit Agricole podobnie jak wiele firm pozabankowych, oferuje nowym wnioskującym możliwość wzięcia darmowego kredytu, gdzie RRSO wynosi dokładnie 0%.

Oczywiście w internecie można spotkać również negatywne opinie dotyczące kredytów w Credit Agricole. Zazwyczaj wiążą się one z tym, że oferta nie spełniła oczekiwań danej osoby, np. ze względu na niską kwotę kredytu dostępną dla nowych klientów lub ewentualne koszty finansowania. Takie uwagi dotyczą jednak każdej propozycji bankowej, nie sposób zadowolić każdego klienta w 100%.

Aby jednak nie żałować swojej decyzji, zawsze warto przed złożeniem wniosku, sprawdzić wady i zalety oferty, a także zweryfikować opinie innych kredytobiorców i wyjaśnić wszelkie niejasności dotyczące kredytu, np. podczas rozmowy z konsultantem banku. Warto też sprawdzić ile wyniesie Cię szacowana rata kredytu. Możesz to zrobić korzystając z naszego kalkulatora kredytowego.

Kredyty gotówkowe w ofercie Credit Agricole

Credit Agricole umożliwia wnioskowanie nawet o 200 tys. zł kredytu gotówkowego na dowolny cel. Co ważne, wszelkie formalności możesz załatwić bez wychodzenia z domu, podczas rozmowy telefonicznej z doradcą. Przy wnioskowaniu o kredyt konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o zarobkach, ale bank honoruje również wyciąg z konta lub zestawienie operacji na rachunku z okresu 3 ostatnich miesięcy czy PIT. Natomiast, gdy wynagrodzenie wpływa na konto osobiste w Credit Agricole, zaświadczenie nie jest potrzebne.

Na jak długo można wziąć kredyt gotówkowy w Credit Agricole? Okres kredytowania wynosi od jednego miesiąca do aż 120 miesięcy, czyli aż 10 lat. Kredytobiorca sam może ustalić, na jaki dzień ma przypadać spłata raty kredytu. Biorąc kredyt, można również skorzystać z ubezpieczenia do kredytu.

 Jakie zatem rodzaje kredytów gotówkowych uzyskamy w Credit Agricole?

Oferta standardowa kredytu gotówkowego

Standardowa oferta kredytu gotówkowego dla klientów Credit Agricole wygląda następująco:

 • kredyt gotówkowy nawet do 200 tys. zł,
 • możliwość rozłożenia zobowiązania nawet na 120 rat (okres kredytowania do 10 lat),
 • gwarancja stałej raty,
 • kredyt dostępny bez wychodzenia z domu – podczas rozmowy z doradcą,
 • szybka decyzja kredytowa – nawet w 10 min.

W przypadku standardowej oferty kredytu gotówkowego Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,88%.

Bank jednak przygotował również specjalne oferty promocyjne dla swoich obecnych, jak i nowych klientów. 

Powitalny kredyt gotówkowy w Credit Agricole

To kredyt gotówkowy oferowany na warunkach promocyjnych. Skierowany jest do nowych kredytobiorców, czyli takich, którzy nie korzystali wcześniej z produktu kredytowego w Credit Agricole. W promocji można zaciągnąć zobowiązanie do 3 tys. zł i z okresem spłaty do 12 miesięcy. Aby móc skorzystać z oferty, trzeba mieć rachunek osobisty w tym banku i mieć odpowiednią zdolność kredytową. Tym, co charakteryzuje tę ofertę specjalną, to zero kosztów po stronie kredytobiorcy: 0 zł prowizji, 0% oprocentowania, a Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO wynosi 0%.

Czy kredyt 0% jest możliwy? Sprawdź

Oferta specjalna kredytu gotówkowego – Swobodny kredyt na wiosnę

Specjalna oferta kredytu, z której klienci mogą skorzystać do 30.06.2024 r. Promocja dotyczy kredytu na maksymalnie 25 tys. zł i 60 rat. Finansowanie może zostać wykorzystane na dowolny cel. 

Z oferty można skorzystać, jeśli wniosek zostanie złożony w czasie obowiązywania promocji. Oferta jest przeznaczona dla osób, które:

 • mają konto w Credit Agricole lub otworzą je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu,
 • w dniu złożenia wniosku o kredyt nie będą mieć innego kredytu konsolidacyjnego lub gotówkowego w banku.

Tym, co wyróżnia tę ofertę promocyjną, jest brak prowizji za udzielenie finansowania, a także oprocentowanie, które jest stałe przez cały okres trwania umowy i wynosi 10,95%. Raty nie wzrosną przez cały okres spłaty – pod warunkiem że będą spłacane zgodnie z harmonogramem. RRSO wynosi 11,52%.

Jak wnioskować o kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

Z kredytu gotówkowego od Credit Agricole skorzystasz na różne sposoby. Można ubiegać się o finansowanie w:

 • placówce banku – spotkanie z doradcą możesz umówić elektronicznie,
 • telefonicznie przez infolinię banku,
 • w bankowości elektronicznej – jeśli jesteś klientem banku

Aby skorzystać z finansowania bez wychodzenia z domu, wystarczy wypełnić formularz online o kredyt, podając swoje podstawowe dane i wgrywając dokumenty potwierdzające nasz dochód. Następnie należy odebrać telefon od pracownika Credit Agricole Bank Polska, który sprawdzi naszą zdolność kredytową. Wstępną decyzję kredytową otrzymamy już w 10 minut od złożenia wniosku.

Bank umożliwia również wnioskowanie o kredyt na SMS-a. Po wysłaniu wiadomości, doradca banku oddzwania na numer klienta i przedstawia ofertę.

jak wziąć kredyt w Credit Agricole w 4 krokach

Warunki uzyskania finansowania w Credit Agricole

Bank każdy wniosek rozpatruje indywidualnie. Jednak, aby móc zaciągnąć kredyt, należy spełnić następujące warunki:

 • mieć ukończone 21 lat i pełną zdolność do czynności prawnych,
 • podlegać opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych na terenie Polski,
 • posiadać ważny dokument tożsamości, np.: dowód osobisty, paszport, kartę stałego pobytu,
 • mieć nadany numer PESEL,
 • osiągać stałe dochody ze źródeł akceptowanych przez bank,
 • mieć zdolność kredytową.

Ile czeka się na kredyt gotówkowy Credit Agricole?

Decyzję o przyznaniu kredytu gotówkowego w Credit Agricole możesz uzyskać już w ciągu 10 minut od momentu złożenia wniosku. Aby tak się stało, należy podczas wnioskowania złożyć wszystkie dokumenty wymagane przez bank, ponieważ brak któregokolwiek z nich, wydłuża proces. Tak samo, jak błędy we wniosku lub podanie nieprawdziwych informacji. Jednak poprawne uzupełnienie wniosku, załączenie wymaganych dokumentów i spełnienie wszystkich kryteriów banku sprawia, że potrzebne środki możemy uzyskać w ciągu jednego dnia.

Ile czeka się na kredyt gotówkowy w pozostałych bankach? Sprawdź

Na co można przeznaczyć kredyt w Credit Agricole?

Kredyt gotówkowy oferowany przez Credit Agricole możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny. Oznacza to, że możesz go spożytkować na:

 • remont,
 • wczasy,
 • zakup elektroniki,
 • sfinansowanie zabiegów medycznych,
 • zakup samochodu.

Co ważne, we wniosku nie musisz podawać celu, na jaki spożytkujesz środki.

Jak Credit Agricole liczy zdolność kredytową?

Zdolność kredytową bank wylicza indywidualnie, bazując na dokumentach i informacjach przesłanych przez klienta. Standardowo do wyliczenia zdolności kredytowej brane są pod uwagę takie informacje jak:

 • stałe dochody,
 • wiek,
 • przyznane limity kredytowe w koncie osobistym i kartach kredytowych,
 • stałe miesięczne wydatki,
 • koszty utrzymania,
 • stan cywilny.

Liczy się również historia kredytowa klienta, to jak spłacał dotychczas swoje zobowiązania.

Duże szanse na uzyskanie kredytu w Credit Agricole mają osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony. Osoby na innych umowach cywilno-prawnych również mogą uzyskać finansowanie, jednak będą musiały np. wykazać się wyższymi dochodami lub spełnić więcej formalności.

Mając umowę na czas określony lub nieokreślony możemy w Credit Agricole otrzymać kredyt już po 1 miesiącu pracy!

Co ważne, każdy wnioskujący o kredyt musi wyrazić zgodę na sprawdzenie w Biurze Informacji Kredytowej.

Czym jest scoring kredytowy? Sprawdź

Credit Agricole kredyt gotówkowy – jakie dokumenty i koszty?

Credit Agricole stara się ograniczyć do minimum liczbę formalności niezbędnych do uzyskania kredytu gotówkowego. Są jednak dokumenty, które należy przedstawić w banku, aby móc otrzymać finansowanie. Musisz dysponować przede wszystkim aktualnym dokumentem tożsamości, np. dowodem osobistym, a także dokumentami potwierdzającymi osiągane dochody. Mogą one przybierać różne formy. Bank akceptuje m.in.:

 • aktualne zaświadczenie o zarobkach – o okresie zatrudnienia i wysokości aktualnego średniego miesięcznego wynagrodzenia netto lub brutto za ostatnie 3 miesiące;
 • wyciąg z konta lub zestawienie operacji na rachunku z okresu 3 ostatnich miesięcy;
 • najświeższy dowód wypłaty emerytury/renty – może to być również kserokopia ostatniej waloryzacji lub ostatniej decyzji o przyznaniu świadczenia.

Zalety i wady

Kredyt gotówkowy od Credit Agricole, jak każdy produkt finansowy, ma wiele zalet, jak i wad. Wszystko zależy od tego, jakie są nasze wymagania, a także, czy korzystamy z oferty promocyjnej kredytu, czy też kredytu standardowego. Z pewnością jednak oferta tego banku jest godna uwagi, gdyż ma naprawdę sporo plusów. Zaliczamy do nich m.in.:

 • wysoką kwotę kredytu – do 200 000 zł,
 • długi okres spłaty – nawet do 120 miesięcy,
 • krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową – do 10 min.
 • minimum formalności,
 • możliwość wnioskowania o kredyt online lub przez telefon,
 • możliwość wnioskowania o kredyt z innym kredytobiorcą,
 • dostępność kredytu z 0% RRSO

Oczywiście oferta banku nie jest pozbawiona minusów. Wśród wad należy wymienić:

 • ewentualne trudności w uzyskaniu kredytu dla osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie lub o umowy dzieło,
 • konieczność przedstawienia swoich dochodów,
 • niska kwota darmowego kredytu dla nowych klientów
 • sprawdzanie zdolności kredytowej.
Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.5/5 - (6 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • k
  k

  karolina

  10.06.2022, 12:29

  Wyróżniający się komentarz

  Chce kredyt

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Kredyt Gotówkowy Credit Agricole
Sprawdź ofertę