Czerwona Skarbonka partnerem medialnym miesięcznika “Efinanse”!

Czerwona Skarbonka partnerem medialnym miesięcznika “Efinanse”!

Pomimo, że na co dzień staramy się serwować naszym klientom dawkę najlepszych pożyczek online na rynku, to równie ważne jest dla nas budowanie finansowej świadomości. Miło nam poinformować, że porównywarka pożyczek Czerwona-Skarbonka dołączyła do grona partnerów medialnych nowego miesięcznika “Efinanse”!

“Efinanse” – nowoczesność i rzetelne oko na finanse

Od zawsze chętnie wspieramy ciekawe inicjatywy. Jesteśmy otwarci na aktualne i wiarygodnie przygotowane informacje. Staramy się na bieżąco obserwować wydarzenia ze świata finansów, a także promować wyjątkowe akcje społeczne wśród naszych klientów.
Dlatego poszliśmy o krok dalej i staliśmy się częścią nowego portalu internetowego “Efinanse”. Jest to platforma, która porusza szereg najbardziej aktualnych informacji ze świata: finansów, oszczędzania, technologii, lokowania i pozyskiwania kapitału, zahaczając o jedną z najpopularniejszych obecnie gałęzi – fintech. “Efinanse” to także  miesięcznik, do którego trafia porcja najciekawszych i najchętniej czytanych treści.

“Efinanse” – dla żądnych wiedzy i ciekawych świata

Serwis “Efinanse” za cel postawił sobie publikowanie wartościowych i zrozumiałych dla każdego czytelnika treści. Skierowany jest do wszystkich, którzy – są spragnieni wiedzy, ciekawi świata i cenią sobie work-life balance.
Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym, inaugurującym numerem, który w liczbach wprowadzi nas w świąteczny okres pełen wydatków, wyjazdów, marzeń, ale i zagrożeń płynących z sieci.

Pobierz nowy miesięcznik “Efinanse”!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły