Daily Credit – opinie klientów i recenzja

Nasza ocena
3.0
Wymagania
Status osoby fizycznej
Konto w banku
Telefon komórkowy
Zaświadczenie o zarobkach
Adres e-mail
Zameldowanie
Maks. pierwsza pożyczka
300 - 10 000 zł

Oferta jest nieaktywna

Zobacz polecane przez nas oferty

Chwilówki
Pożyczki ratalne
Ostatnia aktualizacja: 19 Stycznia 2021
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert
30 - 61 dni
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
100 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Tak
? Bez względu na kwotę pożyczki!
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
100 - 3 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania
1 miesiąc
Okres spłaty
15 minut
Czas wypłaty
500 - 5 000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
Nie
Pierwsza pożyczka gratis
» SPRAWDŹ «
Dodaj do porównania
Usuń z porównania

Zalety i wady firmy daily credit

Zalety
 • Czytelna strona
 • Niska dolna granica wieku
 • Wysokie kwoty pożyczek
Wady
 • Skomplikowana oferta
 • Weryfikacja w bazach
 • Konieczność posiadania udokumentowanych dochodów

Siedziba firmy

Daily Credit Sp. z o.o

Kościuszki 47C

16-400 Suwałki

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 20000000 PLN

KRS: 0000726954

NIP: 8442362129

REGON: 369941337

Okres spłaty15 - 30 miesięcy
Maks. kolejna pożyczka10000 zł
Pierwsza pożyczka gratisTak
Wiek pożyczkobiorcy18 - 99 lat
Maks. pierwsza pożyczka300 - 10 000 zł
Weryfikacja w bazach dłużników
KRD ERIF KBIK BIK CCC

Pora przyjrzeć się bliżej kolejnej polskiej firmie pożyczkowej. Suwalskie Daily Credit to firma skoncentrowana na udzielaniu internetowych pożyczek długoterminowych. Koncentruje swoje działania tym samym na pomocy finansowej dla osób poszukujących większych sum pieniędzy, których spłatę będą mogli rozłożyć na wygodne raty. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie tego pożyczkodawcy i oceńmy, czy warto skorzystać z oferowanych przez niego usług.

Daily Credit — nasza opinia

Daily Credit to polska firma pożyczkowa, która została zarejestrowana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o takiej samej nazwie. Wpis w Krajowym Rejestrze Sądowym pojawił się w kwietniu 2018 roku. Czyni to tym samym firmę Daily Credit wyjątkowo młodym graczem w bardzo konkurencyjnej branży usług pozabankowych, w której od lat robi się coraz tłoczniej. Jako swój podstawowy profil usług, omawiana firma obrała pożyczki ratalne. To dobre rozwiązanie dla konsumentów, którzy poszukują zobowiązań z rozłożonym w czasie terminem spłaty.

Jeżeli mowa o witrynie internetowej tego pożyczkodawcy, to już na pierwszy rzut oka widać, że daleko jej projektowi do dzisiejszych standardów branży pozabankowej. Jest on dość archaiczny graficznie, choć trzeba uczciwie przyznać – wszystko zostało rozplanowane w bardzo przejrzysty sposób. Strona Daily Credit nie powinna sprawiać trudności dla potencjalnych klientów, przedstawiając czytelnie wszystkie kluczowe dane. Pora przyjrzeć się bliżej jej ofercie i przedstawić najważniejsze elementy pożyczek, jakie można tu uzyskać.

Jakie warunki należy spełnić w Daily Credit?

W celu znalezienia podstawowych wstępnych warunków, jakie musi spełnić klient Daily Credit, nie trzeba długo brodzić przez stronę główną pożyczkodawcy. Wystarczy kliknąć w zakładkę „pytania i odpowiedzi”, gdzie możemy znaleźć już w pierwszym punkcie odpowiedź na nurtującą na wstępie kwestię. Oto najważniejsze wymagania.

 • Konsument nie może być młodszy niż 18 lat i zarazem nie starszy niż 75 lat.
 • Niezbędne jest też bycie polskim obywatelem, legitymując się ważnym dowodem osobistym.
 • Konieczne jest też posiadanie numeru telefonu komórkowego oraz adresu poczty e-mail.
 • Ubiegający się o pożyczkę musi też posiadać własny rachunek w banku.
 • Niezbędne jest posiadanie stałych, miesięcznie wpływających dochodów. Muszą one też być w pełni udokumentowane.
 • Konsument nie może też wykazywać zadłużenia w rejestrze informacji gospodarczej.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Jeśli mowa o weryfikację profilu kredytowego konsumenta, to trzeba przyznać, że Daily Credit stosuje nieco odmienne podejście od wielu konkurencyjnych pożyczkodawców. Firma ta bowiem nie sprawdza bezpośrednio BIK i nie pobiera raportów z danymi na temat informacji spłaty np. kredytów bankowych, jakie są widoczne w tej bazie. Z drugiej jednak strony, jak już wspomniano wyżej, pożyczkodawca ten zagląda do innej, pojedynczej bazy i to za jej pośrednictwem może sprawdzić zarówno dane z Biura Informacji Kredytowej, jak i Związku Banków Polskich (ZBP).

 • BIG – Biuro Informacji Gospodarczej. Mówiąc ściślej, weryfikacji są poddawane wpisy w BIG InfoMonitor.

Daily Credit nie dopuszcza wpisów na temat zadłużenia w tej bazie. W przeciwnym razie, może dojść do odrzucenia złożonego wniosku pożyczkowego.

Wysokość pożyczki, raty i odsetki

Oferta pożyczkowa w Daily Credit została rozplanowana w dość uporządkowany sposób. Nie zabrakło jednak komplikacji. Konsumenci ubiegający się o pożyczkę za pierwszym, drugim, a nawet czwartym razem, nie mają do dyspozycji takiej samej kwoty maksymalnej. Korzystając z usług Daily Credit dopiero po raz piąty uzyskujemy do dyspozycji maksymalną kwotę pożyczki. W ten sposób, za pierwszym razem konsument ubiegający się tutaj o wsparcie finansowe ma do dyspozycji jedynie stałą minimalną sumę i termin spłaty. To dość popularna praktyka wśród pożyczek ratalnych, ale przez tego konkretnego nie została przedstawiona w pełni klarowny i czytelny sposób.

Minimalna kwota do pożyczenia wynosi już 300 złotych, a kolejne sumy mogą rosnąć co 100 złotych. Ich maksymalny dostępny zakres wygląda następująco.

 • Drugi raz – 3000 złotych.
 • Trzeci raz – 5000 złotych.
 • Czwarty raz – 7000 złotych.
 • Piąty raz – 10 000 złotych

Dla odmiany, termin spłaty zawsze jest taki sam. Zaczyna się od progu 15 dni (2 tygodni), po czym rośnie do 30 dni (miesiąca), 2 miesięcy, a potem zmienia się już co miesiąc aż do maksymalnej dostępnej wartości. Jest ona równa 30 miesiącom, czyli 2 i pół roku.

Warto też dodać, że w Daily Credit próżno szukać  darmowej pożyczki. Każde zobowiązanie jest obłożone dodatkowymi, standardowymi opłatami. Ich przykładowy zakres przedstawiamy na poniższym, reprezentatywnym przykładzie.

 • Pożyczając 1000 złotych na 12 miesięcy (rok), konsument jest obciążony prowizją 550 złotych, odsetkami w kwocie 55 złotych oraz oprocentowaniem w wymiarze rocznym równym 10%. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi przy tym 159,50%. Miesięczna rata wynosi w takim przypadku 133,75 złotego.
  Łączna kwota jaką należy spłacić przez pożyczkobiorcę wynosi 1605 złotych.

Pożyczka w Daily Credit krok po kroku

Cały proces ubiegania się o pożyczkę w Daily Credit można rozplanować w kilku prostych krokach.

 1. Na początku należy ustalić kluczowe parametry pożyczki, o jaką chcemy się ubiegać. W tym celu za pomocą dwóch suwaków wybieramy kwotę pożyczki, a następnie jej wysokość. Warto przy tym rzucić jeszcze okiem na jej przykładowe koszty, które automatycznie oblicza algorytm na stronie internetowej.
 2. Będąc już pewnym co do kwoty i czasu spłaty, pora wybrać przycisk „weź pożyczkę”. Następnie, strona informuje nas, że do złożenia formularza pożyczkowego jest konieczne posiadanie konta. W tym celu, należy się zalogować lub dokonać rejestracji, jeżeli korzystamy z usług tej firmy po raz pierwszy.
 3. W formularzu rejestracyjnym należy podać szereg informacji osobistych. Na początku jest to nazwa użytkownika i hasło. Następnie, podajemy swoje imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer i serię dowodu. Dalej, przedstawiamy adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz numer rachunku bankowego, na którego chcemy uzyskać przyznane środki pożyczkowe. To nie wszystko. Daily Credit wymaga od nas także danych adresowych – należy podać ulicę, numer domu, kod pocztowy i miasto. Na końcu należy wskazać rodzaj źródła dochodu, w ramach którego uzyskujemy regularne wpływy na konto bankowe.
 4. Po wypełnieniu formularza, należy zaznaczyć wszystkie niezbędne zgody, po czym dokonujemy rejestracji konta i tym samym – składamy nasz wniosek pożyczkowy.
 5. Po złożeniu wniosku, Daily Credit dokonuje weryfikacji naszej historii kredytowej i sprawdza tożsamość.
 6. Wniosek zostaje rozpatrzony w ciągu najbliższego dnia roboczego – jeżeli złożono go poza weekendem, decyzji powinniśmy doczekać się jeszcze tego samego dnia.
 7. Środki z przyznanej pożyczki powinny trafić na konto do następnego dnia roboczego.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz