Darmowe konto dla graczy w Alior Banku: 1380 pkt do League of Legends + karta z Mistrzowską Ashe

Konto Jakże Osobiste to sztandarowy rachunek Alior Banku. Stawia on na sporą elastyczność, bo proponuje klientom samodzielne dobieranie najważniejszych dla siebie usług i opcji. Nowością są także Punkty dla graczy – a dokładnie 1380 Riot Points do League of Legends oraz karta z Mistrzowską Ashe z LoL. Ale to nie wszystko …

Korzystna rozgrywka z Kontem Jakże Osobistym

Konto Jakże Osobiste to prawdziwa „perełka” na polskim rynku. Jest to jeden z niewielu rachunków, które można częściowo spersonalizować pod jego posiadacza. A wychodząc z założenia, że każdy z nas ma inne oczekiwania związane z bankowością, Alior Bank skomponował gamę 11 opcji – nazywanych korzyściami. Dwie z nich są za 0 zł, a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł/miesięcznie.

Nową korzyścią są, tzw. Punkty dla graczy, czyli 1380 Riot Points do League of Legends, które otrzymasz pod warunkiem aktywacji karty z Mistrzowską Ashe z LoL. Karta LoL od Alior Banku dodatkowo daje dostęp do unikalnych nagród w Programie Mastercard Bezcenne Chwile. Konto Jakże Osobiste dostępne jest już od 13. roku życia 😊

aliorbank.pl
Załóż konto dla graczy w Alior Banku

Unikatowa karta z wizerunkiem Ashe – bohaterki League of Legends

Lubimy być rozpieszczani ofertami stworzonymi do naszych potrzeb. I tak jak już wspomnieliśmy, fani gry w trakcie otwierania rachunku mogą nabyć dedykowaną kartę płatniczą z wizerunkiem Mistrzowskiej Ashe.

Jako że sama karta to trochę za mało, Alior po zarejestrowaniu jej w programie Mastercard Bezcenne Chwile – umożliwia zbieranie punktów, które wymienisz na specjalne nagrody dla graczy. Punkty możesz gromadzić na dwa sposoby: płacąc zbliżeniowo kartą albo telefonem w sklepach stacjonarnych oraz kupując u ponad 80 partnerów programu Bezcenne Chwile.

aliorbank.pl

Do specjalnych nagród, które szczególnie mogą przypaść do gustu wszystkim graczom, jest np. Riot Points w grze League of Legends albo skrzynie Hextech z kluczem. Zgarniesz je, płacąc kartą Mastercard z Ashe, bo każda płatność bezgotówkowa to kolejne punkty w programie.

Jak zbierać punkty do League od Legends?

Konto dla graczy otworzysz szybko przez internet, poprzez aplikację mobilną (nawet wtedy, gdy nie jesteś jeszcze klientem Aliora) bądź w najbliższym oddziale Banku. Odnośnie samych punktów możesz zyskać do 1380 Riot Points miesięcznie.

 1. Załóż Konto Jakże Osobiste i zamów kartę z wizerunkiem Ashe z LoL. Wspomnimy tylko, że kartę dla Gracza – Debit Mastercard wybierasz już na pierwszej stronie wniosku internetowego.
Załóż Konto Jakże Osobiste z kartą Ashe
 1. Aktywuj kartę, rejestrując ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
 2. Realizuj transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę (kartą, zegarkiem, telefonem), dzięki którym zbierasz punkty i wymieniasz je na nagrody.
 3. Dodatkowo aktywuj na rachunku korzyść „Punkty dla graczy” – a za każdą płatność mobilną otrzymasz ekstra punkty!
 4. Obserwuj regularnie katalog Bezcenne Chwile, bo co jakiś czas udostępniane są tam nagrody specjalne dla fanów gier 😊

Konto Jakże Osobiste założysz, nawet wtedy gdy obecnie przebywasz za granicą. Warunkiem jest posiadanie rachunku z dostępem do bankowości elektronicznej w jakimkolwiek innym banku w Polsce. Dzięki temu będziesz mógł potwierdzić założenie konta za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Pamiętaj przy tym, że dane we wniosku o założenie rachunku muszą być identyczne z danymi banku, który będzie zlecał przelew weryfikacyjny! Alior Bank nie wysyła kuriera na adresy zagraniczne.

Zbieranie punktów w LoL możliwe na dwa sposoby

Przyjrzyjmy się teraz, w jaki sposób możesz zbierać Punkty dla graczy.

 • aktywacja programu Mastercard Bezcenne Chwile, znanego również pod nazwą Priceless Specials. Punkty w programie naliczane są za każdą wykonaną transakcję. Standardowo, za każde otrzymane 50 zł otrzymasz 1 pkt. Z kolei, jeśli zrealizujesz płatności u partnerów programu, odbierzesz od 2 do 8 pkt za każde wydane 5 zł. Dodatkowo Mastercard organizuje regularnie limitowane oferty, dzięki którym jeszcze szybciej zdobędziesz punkty.
 • aktywacja korzyści „Punkty dla graczy dołączonej do Konta Jakże Osobistego. Opcję tę możesz włączyć zaraz po założeniu rachunku. W tym przypadku także będziesz gromadził punkty Priceless Specials, jednak naliczane one będą za transakcje w sklepach stacjonarnych wykonane BLIK-iem, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay czy Garmin Pay. Za każde wydane 1,50 zł zgarniesz 1 pkt. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia w miesiącu wynosi 2666 sztuk – z czego część z nich możesz wymienić na 1380 Riot Points.

Pamiętaj, że wybierając do rachunku korzyść „Punkty dla graczy”. w tym samym momencie nie możesz uruchomić drugiej korzyści „Zwrot za płatności mobilne”.

Co jeszcze w ofercie posiada Konto Jakże Osobiste?

Zacznijmy od usług, które otrzymujesz na “dzień dobry” otwierając rachunek.

Konto Jakże Osobiste
Prowadzenie rachunku10 zł lub 0 zł
(dla osób do 26. roku życia, dla pozostałych klientów przy jednorazowym wpływie na min. 1 500 zł z innego banku)
Obsługa karty debetowej
5 zł lub 0 zł dla aktywnych
(przy wykonaniu transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł miesięcznie
Opłata za przelewy krajowe0 zł
Zlecenia stałe0 zł
Metody płatnościBLIK, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay

… i 11 korzyści do wyboru

Alior Bank dorzuca playlistę 11 korzyści, z których dwie są całkowicie bezpłatne, a trzecia i kolejna korzyść kosztuje 3,50 zł/miesięcznie. Co oprócz Punktów dla graczy masz do wyboru?

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 1% do 20 000 zł dla aktywnych),
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania (dostęp do ponad 152 walut bez prowizji Banku za przewalutowanie),
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą (pokryje, m.in. koszty leczenia, zagubienie bagażu, pomoc prawną czy następstwa nieszczęśliwych wypadków),
 • Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),
 • 0 zł za powiadomienia SMS (pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na Koncie),
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Atrakcyjne warunki limitu na Koncie (RRSO 13,04%, limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni do 1 000 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • Ubezpieczenie assistance domowe, samochodowe i medyczne.

Kto może skorzystać z promocji?

Konto Jakże Osobiste bez trudu założy każda pełnoletnia osoba, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Poza tym musisz być tradycyjnie nowym klientem Aliora. Ewentualnie, jeśli już nim jesteś, złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste za pomocą bankowości internetowej. Ofertę odnajdziesz na pulpicie bankowości zaraz po zalogowaniu się „Oferty specjalne” bądź w zakładce Oferty —> Konta.

Jeśli posiadasz konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto oszczędnościowe walutowe, konta w Kantorze walutowym Alior Banku lub konto w T-Mobile Usługi Bankowe, to również możesz skorzystać z oferty.

Korzyści zmienne jak kameleon

Dobrą informacją jest też to, że dwie spośród 11 korzyści, jakie wybierzesz do Konta nie zostają z Tobą “na zawsze”. Oznacza to tyle, że możesz je dowolnie konfigurować w zależności od tego, co w danym momencie jest dla Ciebie najbardziej przydatne. Planujesz wakacje za granicą? Wybierz darmowe wypłaty środków ze wszystkich bankomatów poza Polską. Lubisz być zabezpieczony na nieprzewidziane okoliczności? W takim razie zdecyduj się na pakiet assistance w nagłych wypadkach. Brzmi ciekawie, prawda?

Kategorię dostępnych bonusów możesz więc aktywować i dezaktywować, kiedy tylko chcesz, wymieniając je na inne. Alior Bank za takie działania nie naliczy ani grosza, a sama zamiana usług także nie powinna sprawić Ci problemów. Dokonasz tego za pomocą swojej aplikacji mobilnej, internetowej czy nawet w oddziale instytucji. Wybrana korzyść będzie działała już od następnego dnia.

Jak włączyć/wyłączyć korzyść?

Jeśli chcesz zrezygnować z jednej korzyści, to przestanie być ona aktywna dopiero od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego. Dlatego w momencie, gdy aktywujesz 3 korzyść, to będziesz musiał za nią zapłacić 3,50 zł – dopóki poprzednia nie wygaśnie!

Skomplikowane? Oto prosty przykład:

Podczas otwierania Konta jako dwie darmowe korzyści wybrałeś: Punkty dla graczy oraz 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów (dopiero 3 korzyść jest płatna). Jednak na początku marca rezygnujesz z aktywności 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bo wybierasz się w zagraniczną podróż i chcesz skorzystać z Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Oznacza to, że:

 • korzyść „Płatności kartą bez kosztów przewalutowania” jest aktywna od następnego dnia,
 • korzyść ta będzie kosztowała Cię w marcu 3,50 zł (od kwietnia będzie darmowa),
 • bonus 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce jest aktywny i darmowy do końca marca.

Konto Jakże Osobiste okiem redakcji

Konto Jakże Osobiste to dobra oferta dla osób, które wiedzą, czego chcą od bankowości i jakich usług potrzebują. Zdecydowanie jest to także rachunek do codziennego bankowania, jak i świetna gratka dla miłośników League of Legends.

Również możliwość elastycznego wyboru dodatkowych korzyści i bezkosztowa rezygnacja z nich w dowolnym momencie – jest ewenementem na polskim rynku. Naszym zdaniem warto przemyśleć tę ofertę, bo jeśli odpowiednio dobierzesz swoje korzyści i spełnisz warunki aktywności – to być może Konto Jakże Osobiste stanie się rachunkiem „idealnym” dla Ciebie.

Jeśli nadal zastanawiasz się nad ofertą i chcesz ją porównać z innymi rachunkami, zajrzyj na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które promocje bankowe są obecnie najchętniej wybierane przez klientów.

Źródło:

1. Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

2. Strona Alior Banku, aliorbank.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x