450 zł premii + darmowe konto dla graczy w Alior Banku

Konto Jakże Osobiste to sztandarowy produkt Alior Banku. Nowością, którą możesz dobrać do rachunku są Punkty dla graczy – a dokładnie 1380 Riot Points do League of Legends oraz karta z Mistrzowską Ashe z LoL. Ale to nie wszystko, bo czeka też na Ciebie aż 450 zł premii za otwarcie konta!

Kluczowe informacje

 • Konto Jakże Osobiste w Alior Banku oferuje 11 korzyści, z których dwie są darmowe, a każda kolejna kosztuje 3,50 zł miesięcznie;
 • Wśród nich do wyboru masz Punkty dla Graczy, które dają dostęp do unikalnych nagród w programie Mastercard Bezcenne Chwile;
 • Jeśli do 30 września 2023 r. otworzysz rachunek w promocji, zyskasz dodatkowo 450 zł premii;
 • Jej głównym warunkiem jest wykonanie min. 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę w każdym z 8 miesięcy po otwarciu konta;
 • Dodatkowy bonus w wysokości 50 zł otrzymasz, gdy założysz rachunek metodą na selfie.

Korzystna rozgrywka z Kontem Jakże Osobistym

Konto Jakże Osobiste to prawdziwa „perełka” na polskim rynku. Jest to jeden z niewielu rachunków, które można częściowo spersonalizować pod swoje potrzeby. A wychodząc z założenia, że każdy z nas ma inne oczekiwania związane z bankowością, Alior Bank skomponował gamę 11 opcji – nazywanych korzyściami. Dwie z nich są za 0 zł, a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł/miesięcznie.

Nową korzyścią są, tzw. Punkty dla graczy, czyli 1380 Riot Points do League of Legends, które otrzymasz pod warunkiem aktywacji karty z Mistrzowską Ashe z LoL. Karta LoL od Alior Banku dodatkowo daje dostęp do unikalnych nagród w Programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Konto Jakże Osobiste dostępne jest już od 13. roku życia 😊.

Unikatowa karta z wizerunkiem Ashe + 450 zł

Jako że sama karta to trochę za mało, Alior po zarejestrowaniu jej w programie Mastercard Bezcenne Chwile, pozwala na zbieranie punktów, które wymienisz na specjalne nagrody dla graczy (np. skrzynie Hextech z kluczem).

Dodatkowo dorzuca 450 zł w gotówce (400 zł = 50 zł x 8 miesięcy), gdy w każdym z tych miesięcy wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. W bieżącej edycji przysługuje także bonus 50 zł, jeśli założysz rachunek metodą na video selfie.

Na złożenie wniosku masz czas do 30 września 2023 r.

Jak otrzymać premię i nagrody?

Konto dla graczy otworzysz szybko przez internet, poprzez aplikację mobilną (nawet wtedy, gdy nie jesteś jeszcze klientem Aliora) lub w najbliższym oddziale banku.

 1. Do 30 września 2023 r. załóż Konto Jakże Osobiste i zamów kartę z wizerunkiem Ashe z LoL. Pamiętaj, że kartę dla Gracza – Debit Mastercard wybierasz już na pierwszej stronie wniosku internetowego.
aliorbank.pl

Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł premii, wybierz metodę weryfikacji tożsamości poprzez VideoSelfie.
 1. Aktywuj kartę, rejestrując ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisz umowę z bankiem.
 3. Dodatkowo aktywuj na rachunku korzyść Punkty dla graczy, a za każdą płatność mobilną otrzymasz ekstra punkty!
 4. W każdym z kolejnych 8 miesięcy (po miesiącu zawarcia umowy):
 • zrealizuj min. 1 transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę (kartą, zegarkiem, telefonem);
 • zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej banku.

Bonusy będą wypłacane na nowo otwarte Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki. Dotyczy to także dodatkowej premii za otwarcie konta na selfie.

PS. Obserwuj regularnie katalog Bezcenne Chwile, bo co jakiś czas udostępniane są tam nagrody specjalne dla fanów gier 😊

Zbieranie punktów w LoL możliwe na dwa sposoby

Przyjrzyjmy się teraz, w jaki sposób możesz zbierać Punkty dla graczy.

 • aktywacja programu Mastercard Bezcenne Chwile, znanego również pod nazwą Priceless Specials. Punkty w programie naliczane są za każdą wykonaną transakcję. Standardowo, za każde otrzymane 50 zł otrzymasz 1 pkt. Z kolei, jeśli zrealizujesz płatności u partnerów programu, odbierzesz od 2 do 8 pkt za każde wydane 5 zł. Dodatkowo Mastercard organizuje regularnie limitowane oferty, dzięki którym jeszcze szybciej zdobędziesz punkty.
 • aktywacja korzyści Punkty dla graczy dołączonej do Konta Jakże Osobistego. Opcję tę możesz włączyć zaraz po założeniu rachunku. W tym przypadku także będziesz gromadził punkty Priceless Specials, jednak naliczane one będą za transakcje w sklepach stacjonarnych wykonane BLIK-iem, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay czy Garmin Pay. Za każde wydane 1,50 zł zgarniesz 1 pkt. Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia w miesiącu wynosi 2666 sztuk. Z czego część z nich możesz wymienić na 1380 Riot Points.

Co jeszcze w ofercie posiada Konto Jakże Osobiste?

Zacznijmy od usług, które otrzymujesz na “dzień dobry” otwierając rachunek.

Konto Jakże Osobiste
Prowadzenie rachunku10 zł lub 0 zł
(dla osób do 26. roku życia, dla pozostałych klientów przy jednorazowym wpływie na min. 1 500 zł z innego banku)
Obsługa karty debetowej
5 zł lub 0 zł dla aktywnych
(przy wykonaniu transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł miesięcznie
Opłata za przelewy krajowe0 zł
Zlecenia stałe0 zł
Metody płatnościBLIK, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay

… i 11 korzyści do wyboru

Alior Bank dorzuca playlistę 11 korzyści, z których dwie są całkowicie bezpłatne, a trzecia i kolejna korzyść kosztuje 3,50 zł/miesięcznie. Co oprócz Punktów dla graczy masz do wyboru?

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania (dostęp do ponad 152 walut bez prowizji Banku za przewalutowanie),
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą (pokryje, m.in. koszty leczenia, zagubienie bagażu, pomoc prawną czy następstwa nieszczęśliwych wypadków),
 • Zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),
 • 0 zł za powiadomienia SMS (pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na Koncie),
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • Atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,04%, limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni do 1 000 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na świecie,
 • Ubezpieczenie assistance domowe, samochodowe i medyczne.

Kto może skorzystać z promocji?

Konto Jakże Osobiste bez trudu założy każda pełnoletnia osoba. Poza tym musisz być tradycyjnie nowym klientem Aliora (min. 2-letnia karencja).

Ewentualnie, jeśli już nim jesteś, złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste za pomocą bankowości internetowej. Ofertę odnajdziesz na pulpicie bankowości zaraz po zalogowaniu się na Oferty specjalne lub w zakładce Oferty —> Konta.

Korzyści zmienne jak kameleon

Dobrą informacją jest też to, że dwie spośród 11 korzyści, jakie wybierzesz do Konta, nie zostają z Tobą na zawsze. Oznacza to tyle, że możesz je dowolnie konfigurować w zależności od tego, co w danym momencie przyda Ci się najbardziej.

Planujesz wakacje za granicą? Wybierz darmowe wypłaty środków ze wszystkich bankomatów poza Polską. Lubisz być zabezpieczony na nieprzewidziane okoliczności? W takim razie zdecyduj się na pakiet assistance w nagłych wypadkach.

Kategorię dostępnych bonusów możesz więc aktywować i dezaktywować, kiedy tylko chcesz, wymieniając je na inne. Alior Bank za takie działania nie naliczy ani grosza, a sama zamiana usług także nie powinna sprawić Ci problemów. Dokonasz tego za pomocą swojej aplikacji mobilnej, internetowej czy nawet w oddziale instytucji. Wybrana korzyść będzie działała już od następnego dnia.

Jak włączyć/wyłączyć korzyść?

Jeśli chcesz zrezygnować z jednej korzyści, to przestanie być ona aktywna dopiero od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego. Dlatego w momencie, gdy aktywujesz 3 korzyść, to będziesz musiał za nią zapłacić 3,50 zł – dopóki poprzednia nie wygaśnie!

Skomplikowane? Oto prosty przykład:

Podczas otwierania Konta jako dwie darmowe korzyści wybrałeś: Punkty dla graczy oraz 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów (dopiero 3 korzyść jest płatna). Jednak na początku lutego rezygnujesz z aktywności 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bo wybierasz się w zagraniczną podróż i chcesz skorzystać z Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Oznacza to, że:

 • korzyść „Płatności kartą bez kosztów przewalutowania” jest aktywna od następnego dnia,
 • korzyść ta będzie kosztowała Cię w lutym 3,50 zł (od marca będzie darmowa),
 • bonus 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce jest aktywny i darmowy do końca lutego.

Konto Jakże Osobiste okiem redakcji

Konto Jakże Osobiste to dobra oferta dla osób, które wiedzą, czego chcą od bankowości i jakich usług potrzebują. Jest to rachunek do codziennego bankowania, jak i świetna gratka dla miłośników League of Legends.

Również możliwość elastycznego wyboru dodatkowych korzyści i bezkosztowa rezygnacja z nich w dowolnym momencie, brzmi całkiem sensownie. Kto wie, może ten rachunek jest właśnie dla Ciebie?

Źródło:

1. Regulamin promocji „Bankuj mobilnie – edycja 9”;

2. Strona Alior Banku, aliorbank.pl

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.9/5 - (9 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie