Darmowy terminal płatniczy z premią do 400 zł w BIZnest Konto dla firmy

promocja biznest konto

Prowadzisz działalność handlową i zastanawiasz się nad akceptacją kart płatniczych? Nest Bank postanowił sprawić prezent przedsiębiorcom. Oferuje tanie konto firmowe, do którego dorzuca terminal płatniczy First Data za 0 zł przez 12 miesięcy. Dodatkowo wręcza do 400 zł premii za jego aktywne użytkowanie.

BIZnest Konto dla firmy – darmowy terminal płatniczy z premią do 400 zł

Nie ma dnia, w którym banki nie zachęcałyby osoby prowadzące działalność gospodarczą do założenia rachunku firmowego. Na ogół wraz z kontem można zdobyć premię pieniężną za aktywność, bezpłatną księgowość online, program do rozliczania faktur, a nawet zwrot podatku za ZUS.

Za otwarcie rachunku BIZnest, Bank proponuje terminal płatniczy za 0 zł przez okrągły rok oraz 400 zł w gotówce za podpisanie umowy o First Data. Wysokość bonusu, jaki uda Ci się uzyskać zależy jednak od zadeklarowanego czasu użytkowania terminala płatniczego:

 • 12 miesięcy – 100 zł premii
 • 24 miesiące – 200 zł premii
 • 36 miesięcy – 300 zł premii
 • 48 miesięcy – 400 zł premii

Co bardzo ciekawe, z kontem firmowym w Nest Banku złożysz wniosek o wsparcie z Tarczy Finansowej PFR. Czas trwania promocji nie ma ograniczeń, co oznacza, że Nest Bank nie ustalił dokładnej daty jej zakończenia. O jakichkolwiek zmianach w ofercie poinformuje klientów z miesięcznym wyprzedzeniem.

BIZnest Konto dla firmy – co możesz zyskać w zestawie?

Nest Bank może pochwalić się atrakcyjnymi usługami, które dołącza do konta z myślą o potrzebach przedsiębiorców. Na co możesz liczyć zakładając BIZnest Konto?

 • Bezwarunkowe darmowe prowadzenie konta firmowego,
 • 0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir (w tym do ZUS i US),
 • 0 zł za wypłaty gotówki w dowolnej kwocie z każdego bankomatu w Polsce i za granicą,
 • Bezpłatne wydanie i obsługa karty debetowej Visa,
 • 0 zł za kody SMS do autoryzacji przelewów w Bankowości internetowej i mobilnej,
 • Wygodne płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, usługa cashback oraz Garmin Pay,
 • Darmowe wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet w Polsce (wpłaty gotówki do wysokości 200 zł dokonane we wpłatomacie do godziny 20.00, zostaną zaksięgowane na rachunku w ciągu godziny).
 • Portal Obsługa Faktur, a wraz z nim: 0 zł za opcję wystawiania faktur z własnym logo (bez limitu), a także bezpłatne przesyłanie faktur do księgowej do końca roku oraz monitoring płatności,
 • Nest Lokata Nowe Środki (oprocentowanie 1,60% w skali roku na okres 2 miesięcy),
 • Finansowanie faktur dla firmy z usługą faktoringu, (Sprawdź także ofertę firmy Smeo!)
 • BIZnest Kredyt w ratach do 550 000 zł z okresem spłaty do 96 miesięcy (oprocentowanie od 3,3%),
 • Terminal płatniczy za 0 zł przez 12 miesięcy. Dodatkowo otrzymujesz wsparcie finansowe 24/7 First Data, 0 zł prowizji od każdej transakcji kartą, 0 zł miesięcznie za dzierżawę terminala oraz jego darmową instalację i aktywację.

Ciekawą korzyścią do wyboru z BIZnest Kontem jest także konto walutowe z darmowymi przelewami SEPA w euro. Bank proponuje również 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym Nest Skarbonka (przez pierwsze 2 miesiące od otwarcia rachunku).

Według portalu Bankier.pl, BIZnest Konto zostało uznane za najtańszy rachunek firmowy w 2019 roku.

Dla kogo to jest oferta?

BIZnest Konto to rachunek płatniczy dla każdej osoby, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub znajduje się na początku swojej kariery biznesowej. Jest też dobrym rozwiązaniem dla małych firm prowadzonych w ramach spółek, spółek prawa handlowego, spółdzielni czy też innych organizacji pozarządowych, jak: stowarzyszeń i fundacji. Sam więc widzisz, że jest to konto, które możesz założyć niezależnie od formy prawnej. Jest uniwersalne i elastycznie dopasowuje się do potrzeb mniejszych, jak i większych podmiotów.

Aby jednak móc skorzystać z 400 zł premii oraz pozostałych udogodnień, musisz spełnić określone warunki uczestnictwa:

 • zgłosić chęć posiadania BIZnest Konta wraz z terminalem płatniczym First Data Polska. Najszybciej dokonasz tego wypełniając wniosek przez internet.
 • nie później niż w okresie 60 dni od dnia złożenia wniosku o terminal płatniczy, zawrzeć z First Data Polska umowę o współpracy w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi z wykorzystaniem terminala płatniczego, w ramach Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego1.

100, 200, 300, a może 400 zł premii?

Z informacji na stronie Banku wynika, że przedsiębiorcy nie muszą przechodzić nazbyt skomplikowanych procedur. Zadania postawione przed klientami prezentujemy w prostych krokach.

1. W czasie trwania promocji (nie ma ograniczenia czasowego), złóż wniosek o otwarcie BIZnest Konta wraz z terminalem płatniczym First Data. Najszybciej dokonasz tego zdalnie. Link do oferty podsyłamy poniżej:

2. Na dedykowanej stronie Promocji, kliknij przycisk “Załóż Konto”.

3. Zostaniesz poproszony o uzupełnienie podstawowych informacji, jak: forma prawna Twojej firmy, NIP, imię i nazwisko, PESEL, e-mail, a także numer telefonu. Koniecznie wyraź zgodę na kontakt Nest Bank w celu dokończenia procesu składania wniosku. I nie zapomnij też zaznaczyć opcji, że chcesz otrzymać Terminal płatniczy First Data.

4. Potwierdź umowę wykonując przelew w wysokości 1 zł z Twojego konta osobistego w innym banku. Przelew musi zostać wykonany z rachunku, który nie został wcześniej otwarty za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

5. W ciągu 60 dni od momentu złożenia wniosku o terminal:

 • podpisz umowę o terminal płatniczy First Data w ramach Programu Polska Bezgotówkowa,
 • zapewnij wpływy na konto z tytułu rozliczania transakcji z terminala.

Pamiętaj, aby przy podpisaniu umowy zadeklarować czas użytkowania terminala płatniczego, od którego uzależniona jest Twoja premia. Pełen bonus 400 zł otrzymasz, gdy podpiszesz umowę na 4 lata (48 miesięcy).

6. Aktywnie korzystaj ze wszelkich możliwości Konta!

7. Premia zostanie wypłacone przez Bank na konto firmowe do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, po spełnieniu przez klienta wszystkich warunków uprawniających go do otrzymania bonusu.

Premia przyznana Uczestnikowi stanowi przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Co oznacza, że musisz samodzielnie rozliczyć się z niej z urzędem skarbowym.

Zwróć uwagę na detale!

Dla pełnego obrazu oferty, przyjrzyjmy się bliżej szczegółom, które mogą umknąć naszej uwadze. Nest Bank ma prawo zrezygnować z premii w dwóch sytuacjach:

 • gdy właściciel konta firmowego złoży wypowiedzenie umowy o prowadzenie rachunku,
 • gdy Uczestnik otrzyma jakąkolwiek inną premię z tytułu zawarcia umowy z First Data.

Dobrą wiadomością jest to, że BIZnest Konto jest bezwarunkowo darmowe. Bank nie określił minimalnej kwoty, jaką musisz wpłacić na rachunek, by cieszyć się jego bezpłatną obsługą. Nie musisz też realizować płatności kartą na określoną kwotę ani posiadać żadnej konkretnej sumy na koncie. Za konto firmowe w Nest Banku zapłacisz równe 0 zł.

Za każde otwarcie i prowadzenie kolejnego konta oraz wydanie i obsługę drugiej i kolejnej karty debetowej, Bank nalicza opłaty i prowizje. Są one zgodne z “Tabelą opłat i prowizji dla klientów biznesowych – oferta rachunków i kart”.

Uniwersalny rachunek dla nowoczesnego przedsiębiorcy

Bezwarunkowo bezpłatny, funkcjonalny i elastycznie dopasowany do każdego biznesu rachunek BIZnest Konto, to propozycja dla przedsiębiorców o różnym profilu branżowym. To prawdziwy ewenement na rynku zarówno dla tych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla spółek akcyjnych, cywilnych, jawnych, partnerskich, spółdzielni, spółek z.o.o. a nawet organizacji pozarządowych (w tym fundacji i stowarzyszeń).

Z racji niskich kosztów, jakie niesie ze sobą jest też dobrą opcją dla osób, które rozpoczynają prowadzenie własnego biznesu. Na chętnego czekają darmowe wypłaty pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, przelewy krajowe Elixir – w tym do ZUS i US za 0 zł bez limitu, bezpłatne wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet, a także szereg usług, które usprawnią codzienne prowadzenie firmy. Wielu przedsiębiorców skorzysta również z dodatkowej usługi faktoringu, a także portalu pomocniczego do obsługi faktur i rozliczeń. No i oczywiście nie zapominamy o bonusie pieniężnym za podpisanie umowy o terminal płatniczy. W dodatku, cały proces zakładania BIZnest Konta wykonasz całkowicie online, bez konieczności wizyty w placówce Banku.

Słowem końca – rachunek firmowy w Nest Banku wyróżnia się mnóstwem praktycznych możliwości, które przydadzą się każdemu przedsiębiorcy w prowadzeniu własnego biznesu.

Źródła:

1. Regulamin promocji „Terminal płatniczy z Nest Bankiem”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x