Do 160 zł premii za Konto Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim

Promocja ważna do 31.03.2021r.

Po raz kolejny ING Bank Śląski zachęca nowych klientów do skorzystania z oferty rachunków osobistych. Za otwarcie Konta Direct lub Komfort otrzymasz do 160 zł premii, a także atrakcyjne 1,6% oprocentowanie na Smart Saver. Same warunki aktywności w przypadku tej akcji są bardzo proste i niemal identyczne, jak w poprzednich edycjach.

Konto Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim – nowoczesne Konto z Lwem

Wszystko wskazuje na to, że pocztątek 2021 roku upłynie pod znakiem promocji kont osobistych. W najnowszej odsłonie edycji, ING Bank Śląski proponuje do 160 zł premii za otwarcie Konta Direct lub Komfort. To jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Dodatkową korzyścią ma być nowość, a więc otwarcie rachunku”na selfie” poprzez aplikację Moje ING. Promocja dotycząca Konta z Lwem Direct/Komfort trwa do 31.03.2021 r.

Załóż Konto Direct lub Komfort i odbierz 160 zł premii

Kto może zostać uczestnikiem Promocji?

W tej kwestii Bank niezmiennie kieruje swoją Ofertę do pełnoletnich klientów, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto:

 • jako Uczestnik Promocji, od 1.10.2019 r. do 31.12.2020 r. nie mogłeś posiadać ani też współposiadać w Banku żadnego z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, a także Konto z Lwem PRP,
 • najpóźniej do 31.03.2021 r. za pomocą strony internetowej Banku, otworzysz Konto Direct lub Komfort oraz zawrzesz umowę o kartę i OKO (Promocja nie tyczy się założenia rachunku i OKO przez system bankowości internetowej Moje ING),
 • do dnia wypłaty nagrody musisz posiadać otwarte Konto w ramach Promocji wraz z kartą płatniczą oraz OKO,
 • najpóźniej w dniu przystąpienia do Oferty, wyraź niezbędne zgody w sposób elektroniczny.

Przy okazji informujemy, że ING Bank Śląski organizuje taką samą promocję (choć na nieco innych zasadach) dla klientów do 26. roku życia, którzy chcą otworzyć Konto Mobi.

Teoretycznie, ING Bank Śląski nie wyklucza posiadaczy innych rachunków w Banku do założenia Konta Direct albo Komfort. W praktyce jednak takie osoby nie skorzystają z premii, bo zostaną potraktowane przez system jako aktualni klienci Banku.

Jakie korzyści otrzymasz wraz z Kontem Direct/Komfort?

Jeśli jesteś zainteresowany rachunkiem, ale brakuje Ci dokładnej wiedzy na temat tego, co oferuje, masz ku temu dobrą okazję. Na początek prezentujemy wachlarz usług dołączonych do Konta Direct/Komfort.

 • Bezpłatne prowadzenie rachunku (za wyjątkiem wpłat/wypłat i przelewów w oddziale Banku),
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet w złotych (za wyjątkiem przelewów Express Elixir, SORBNET, BlueCash),
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Banku oraz Planet Cash,
 • 0 zł za obsługę karty zbliżeniowej Visa (przy transakcjach na minimum 300 zł/miesięcznie). W przeciwnym razie, Bank pobiera opłatę 7 zł/miesięcznie,
 • Wygodna aplikacja Moje ING pomocna w zarządzaniu domowym budżetem. Do aplikacji możesz dodać też konta i karty, które masz w innych bankach: mBanku, PKO BP, BNP Paribas, Millenium, Alior Banku oraz Santander (nie przenosisz rachunku do ING Bank Śląskiego, a jedynie zyskujesz bezpieczny dostęp do bankowości osobistej),
 • Szybkie płatności zbliżeniowe: Apple Pay, Google Pay, BLIK, Garmin Pay,
 • Opcja limitu zadłużenia w koncie nawet do 50 000 zł bez zabezpieczenia (nie płacisz za udzielenie dodatkowego limitu),
 • Smart Saver, czyli rachunek oszczędnościowy, na którym gromadzisz środki przy okazji dokonywania codziennych zakupów (oprocentowanie aż do 1,6% do kwoty 5 000 zł, a dla kwot powyżej 5 000 zł – 0,05%),
 • Kody rabatowe na zakupy internetowe do popularnych sieciówek, np. RTV Euro AGD, Philips, frisco.pl, Tidal, Answear, booking.com, groupon.pl,
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 0,05% w skali roku (niezależnie od kwoty).

Jak zdobyć 160 zł premii?

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy Kont Direct/Komfort, bonusem gotówkowym w wysokości 100 zł lub 160 zł. Dlatego to od Ciebie zależy czy satysfakcjonuje Cię okrągłe 100 zł, czy będziesz ubiegał się o maksymalną nagrodę 160 zł premii.

1. Do 31.03.2021 r. za pomocą strony internetowej Banku, załóż Konto Direct bądź Komfort z kartą i Otwartym Kontem Oszczędnościowym poprzez aplikację Moje ING lub online. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Direct lub Komfort i odbierz 160 zł premii

Pamiętaj, aby do dnia wypłaty nagrody posiadać otwarte Konto Direct/Komfort wraz z kartą i OKO. Wyraź też zgody marketingowe wymagane przez Bank!

2. Najpóźniej do 30.06.2021 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą bądź BLIK-iem na łączną sumę 1 000 zł. Bank nie bierze pod uwagę transakcji wycofanych lub anulowanych.

3. W ten sposób zgarniasz 100 zł premii!

4. Z kolei, aby otrzymać 160 zł w gotówce również do 31.03.2021 r. zrealizuj poniższe aktywności:

 • wykonaj minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIK-iem za zakupy w sklepach internetowych (nie mogą to być transakcje anulowane, wycofane ani wypłaty gotówki),
 • w każdym z 3 dowolnych miesięcy, zapewnij wpływ na rachunek na łączną sumę minimum 1 000 zł (np. z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury),
 • załóż minimum 1 cel oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym i utrzymaj na nim co najmniej 300 zł.

5. Jeśli spełnisz wszystkie wymagane warunki Oferty, Bank przekaże Ci premię 100- lub 160 zł do 15.07.2021 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Jeśli jako Uczestnik posiadasz więcej niż jedno OKO, to wypłata nagrody nastąpi na OKO otwarte jako pierwsze.

Zwróć uwagę na detale!

Każdemu Uczestnikowi przysługuje tylko jedna premia w całym okresie trwania Promocji. Sama nagroda zwolniona jest również z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pamiętaj również o tym, że z transakcji bezgotówkowych, które uprawniają Cię do zgarnięcia premii wykluczone są wypłaty gotówki, transakcje anulowane oraz płatności wycofane. Natomiast, jeśli chodzi o wpływy to instytucja nie weźmie pod uwagę wpłat własnych w oddziałach lub we wpłatomatach Banku.

Okiem Czerwonej Skarbonki

Konta osobiste z Lwem w ING Banku Śląskim nieustannie znajduje się w czołówce najlepszych rachunków na rynku. I nie ma się co dziwić, bo jest praktycznie darmowe. Na osłodę otrzymujesz także dostęp do nowoczesnej bankowości mobilnej i elektronicznej oraz promocyjnego oprocentowania 1,6% na Smart Saver. Przy okazji Bank dorzuca szeroki dostęp do Programu Rabatowego, który gwarantuje zakupy i usługi w niższych cenach.

Dlatego, jeśli jesteś w stanie sprostać warunkom Promocji, to najnowsza propozycja ING Banku Śląskiego powinna spełnić Twoje oczekiwania. Dzięki czemu, przyniesie Ci nie tylko bonus pieniężny, ale i wygodne bankowanie bez wychodzenia z domu ?

Źródło:

1. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”


Komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • n
  niezlyresearch
  15.01.2021, 11:58

  przecież konto Komfort jest płatne 15zł miesięcznie

  0
  • P
   Paulina Krupa
   15.01.2021, 14:15

   Konto Komfort jest płatne 15 zł/miesięcznie. Jednak w ofercie promocyjnej ING jest też Konto Direct, którego miesięczne prowadzenie wynosi 0 zł.

   1
Podobne artykuły