Do 250 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

Po raz kolejny ING Bank Śląski zachęca nowych klientów do otwarcia jednego z rachunków osobistych z Lwem. Za założenie konta możesz zyskać 120 zł lub 250 zł premii. Przy okazji zgarniesz do 7% na koncie oszczędnościowym dla kwot poniżej 200 tys. zł.

250 zł od ING - promocja konta osobistego

Nowoczesne Konto z Lwem z premią

W najnowszej edycji ING Bank Śląski proponuje do 250 zł premii za otwarcie jednego z rachunków osobistych z Lwem:

 • Direct,
 • Mobi,
 • Komfort,
 • Premium,
 • Active,
 • Klasyczne,
 • Student lub
 • PRP.

Dodatkową korzyścią jest wyższe oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (8% przez 3 miesiące dla środków poniżej 400 tys. zł). Promocja trwa do 29 czerwca 2023 r.

Kto może wziąć udział?

Każdy, kto nie posiadał konta osobistego w ING między 1 października 2022r. a 30 marca 2023r. (także jako współposiadacz). Dotyczy to wszystkich rachunków objętych promocją.

Regulamin wyklucza z akcji posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING oraz pełnomocników. Dlatego, jeśli np. posiadasz konto firmowe lub kredyt gotówkowy w banku, to niestety ominie Cię ta okazja.

Jak zdobyć 250 zł premii?

1. Do 29 czerwca 2023 r. za pomocą linku odsyłającego na stronę banku, załóż konto osobiste wraz z kartą debetową.

Na tym etapie musisz również otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wyrazić zgodę na marketing elektroniczny.

2. Do 31 sierpnia 2023 r. wykonaj za pomocą karty/portfela mobilnego (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem minimum 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

W ten sposób zgarniasz 120 zł bonusu.

4. Jeśli chcesz otrzymać nie 120 a 250 zł premii, także do 31 sierpnia 2023 r. spełnij dodatkowo poniższe aktywności:

 • wykonaj min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach wspomnianych wyżej 10 transakcji),
 • otwórz Smart Saver, czyli powiązany z kontem rachunek do autooszczędzania.

120 lub 250 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 września 2023 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć ani rachunku osobistego, ani oszczędnościowego.

Czy wiesz, że … aktualnie obowiązuje nowa oferta konta oszczędnościowego ING? Dla kwot, poniżej 200 tys. zł, oprocentowanie wynosi 7% w skali roku przez 3 miesiące.

Zwróć uwagę na detale!

Każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna premia w całym okresie trwania promocji. Sama nagroda zwolniona jest również z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pamiętaj, że z transakcji bezgotówkowych, które uprawniają Cię do zgarnięcia bonusu, wykluczone są wypłaty gotówki, transakcje anulowane oraz płatności wycofane. Natomiast, jeśli chodzi o wpływy, ING nie weźmie pod uwagę wpłat własnych w oddziałach lub we wpłatomatach.

Nowoczesne bankowanie w ING

Bank ma swojej ofercie wiele argumentów, aby nawiązać z nim współpracę.

Ze szczegółami, co do oferowanych produktów i opinii klientów na ich temat, odsyłamy do oddzielnego artykułu.

Okiem Czerwonej Skarbonki

Konta osobiste z Lwem nieustannie znajduje się w czołówce najlepszych rachunków na rynku. I nie ma się co dziwić, bo jest praktycznie darmowe.

Dlatego, jeśli jesteś w stanie sprostać warunkom promocji, to najnowsza propozycja gwarantuje Ci nie tylko bonus pieniężny, ale i wygodne bankowanie bez wychodzenia z domu. Do dzieła!

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

Źródła:

1. Regulamin promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.4/5 - (18 votes)
Komentarze (2)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • n
  n

  niezlyresearch

  15.01.2021, 11:58

  Wyróżniający się komentarz

  przecież konto Komfort jest płatne 15zł miesięcznie

  • P
   P

   Paulina Krupa

   15.01.2021, 14:15

   Wyróżniający się komentarz

   Konto Komfort jest płatne 15 zł/miesięcznie. Jednak w ofercie promocyjnej ING jest też Konto Direct, którego miesięczne prowadzenie wynosi 0 zł.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie