Do 200 zł za Konto z Lwem w ING Banku Śląskim

konto komfort w ing
Promocja ważna do 19.01.2023r.

Po raz kolejny ING Bank Śląski zachęca nowych klientów do otwarcia jednego z rachunków osobistych z Lwem. Za założenie konta możesz zyskać 120 zł lub 200 zł premii. Przy okazji zgarniesz do 8% na koncie oszczędnościowym dla kwot poniżej 400 tys. zł.

Nowoczesne Konto z Lwem z premią

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny sezon jesteń-zima upłynie pod znakiem promocji kont osobistych. W najnowszej edycji ING Bank Śląski proponuje do 200 zł premii za otwarcie jednego z rachunków osobistych z Lwem:

 • Direct,
 • Mobi,
 • Komfort,
 • Premium,
 • Active,
 • Klasyczne,
 • Student lub
 • PRP.

Dodatkową korzyścią jest wyższe oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (8% przez 3 miesiące dla środków poniżej 400 tys. zł). Promocja trwa do 19 stycznia 2023 r.

strona główna promocji konta ING
ING Bank Śląski oferuje wielofunkcyjne rachunki dopasowane do potrzeb klientów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, ing.pl
Weź udział w promocji

Kto może wziąć udział?

Każdy, kto nie posiadał konta osobistego w ING między 1 lipca 2021r. a 30 września 2022 r. (także jako współposiadacz). Dotyczy to wszystkich rachunków objętych promocją.

Ponadto regulamin wyklucza z akcji posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING oraz pełnomocników. Dlatego, jeśli np. posiadasz konto firmowe lub kredyt gotówkowy w banku, to niestety będziesz wykluczony z premii.

Jak zdobyć 200 zł premii?

1. Do 19 stycznia 2023 r. za pomocą linku odsyłającego na stronę banku, załóż konto osobiste wraz z kartą debetową.

Weź udział w promocji

Na tym etapie musisz również otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) oraz wrazić zgodę na marketing elektroniczny.

2. Do 19 kwietnia 2023 r. wykonaj za pomocą karty/portfela mobilnego (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na min. 1 tys. zł.

W ten sposób zgarniasz 120 zł bonusu.

4. Jeśli chcesz otrzymać nie 120 a 200 zł premii, także do 19 kwietnia 2023 r. spełnij dodatkowo poniższe aktywności:

 • wykonaj min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach wspomnianych wyżej 10 transakcji),
 • min. w 3 miesiącach zapewnij wpływy na rachunku – w każdym z nich na min. 1 tys. zł,
 • otwórz cel oszczędnościowy na OKO i dopilnuj, by do 19 kwietnia 2023 r. znajdowało się na nim min. 300 zł,

120 lub 200 zł premii wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 4 maja 2023 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć ani rachunku osobistego, ani oszczędnościowego.


Od 20.10.2022 r. obowiązuje nowa oferta konta oszczędnościowego ING:
8% przez 3 miesiące (dla kwot poniżej 400 tys. zł, oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku).

Zwróć uwagę na detale!

Każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna premia w całym okresie trwania promocji. Sama nagroda zwolniona jest również z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pamiętaj, że z transakcji bezgotówkowych, które uprawniają Cię do zgarnięcia bonusu, wykluczone są wypłaty gotówki, transakcje anulowane oraz płatności wycofane. Natomiast, jeśli chodzi o wpływy, ING nie weźmie pod uwagę wpłat własnych w oddziałach lub we wpłatomatach.

Nowoczesne bankowanie w ING

Bank ma swojej ofercie wiele argumentów, aby nawiązać z nim współpracę.

Ze szczegółami, co do oferowanych produktów i opinii klientów na ich temat, odsyłamy do oddzielnego artykułu —>ING Bank Śląski – opinie i recenzja

Okiem Czerwonej Skarbonki

Konta osobiste z Lwem nieustannie znajduje się w czołówce najlepszych rachunków na rynku. I nie ma się co dziwić, bo jest praktycznie darmowe.

Dlatego, jeśli jesteś w stanie sprostać warunkom promocji, to najnowsza propozycja gwarantuje Ci nie tylko bonus pieniężny, ale i wygodne bankowanie bez wychodzenia z domu. Do dzieła!

Źródło:

1. Regulamin promocji „Do 200 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” 

Komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • n
  n
  niezlyresearch
  15.01.2021, 11:58

  przecież konto Komfort jest płatne 15zł miesięcznie

  • P
   P
   Paulina Krupa
   15.01.2021, 14:15

   Konto Komfort jest płatne 15 zł/miesięcznie. Jednak w ofercie promocyjnej ING jest też Konto Direct, którego miesięczne prowadzenie wynosi 0 zł.

Podobne artykuły