Do 160 zł premii za Konto Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim

Promocja ważna do 30.09.2020r.

Po raz kolejny ING Bank Śląski zachęca nowych klientów do skorzystania z oferty rachunków osobistych. Za otwarcie Konta Direct lub Mobi otrzymasz do 160 zł premii, a także atrakcyjne 2,5% oprocentowanie na Smart Saver. Same warunki aktywności w przypadku tej promocji są bardzo proste i niemal identyczne, jak w poprzednich edycjach.

Konto Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim – nowoczesne Konto z Lwem

Wszystko wskazuje na to, że okres wakacji upłynie pod znakiem promocyjnych kont osobistych. W najnowszej odsłonie edycji, ING Bank Śląski proponuje do 160 zł premii za otwarcie Konta Direct lub Mobi. To jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Na bonus może liczyć nie tylko posiadacz “dorosłego” rachunku Direct. Bank kieruje atrakcyjną ofertę także do młodych klientów (do 26. roku życia) i zachęca ich do założenia Konta Mobi. Dodatkową korzyścią ma być nowość, a więc otwarcie rachunku”na selfie” poprzez aplikację Moje ING. Promocja trwa do 30.09.2020 r.

Jakie korzyści otrzymasz wraz z Kontem Direct?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, ale brakuje Ci dokładnej wiedzy na temat produktów, jakie zyskasz wraz założeniem rachunku, to masz ku temu dobrą okazję. Na początek prezentujemy wachlarz usług dołączonych do Konta Direct dla klientów dorosłych.

 • Bezpłatne prowadzenie rachunku (za wyjątkiem wpłat/wypłat i przelewów w oddziale Banku),
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet w złotych (za wyjątkiem przelewów Express Elixir, SORBNET, BlueCash),
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Banku oraz Planet Cash,
 • 0 zł za obsługę karty zbliżeniowej Visa (przy transakcjach na minimum 300 zł/miesięcznie). W przeciwnym razie, Bank pobiera opłatę 7 zł/miesięcznie,
 • Wygodna aplikacja Moje ING pomocna w zarządzaniu domowym budżetem. Do aplikacji możesz dodać też konta i karty, które masz w innych bankach: mBanku, PKO BP, BNP Paribas, Millenium, Alior Banku oraz Santander (nie przenosisz rachunku do ING Bank Śląskiego, a jedynie zyskujesz bezpieczny dostęp do bankowości osobistej),
 • Szybkie płatności zbliżeniowe: Apple Pay, Google Pay, BLIK. Możesz płacić też zegarkiem!
 • Opcja limitu zadłużenia w koncie nawet do 50 000 zł bez zabezpieczenia (nie płacisz za udzielenie dodatkowego limitu),
 • Smart Saver, czyli rachunek oszczędnościowy, na którym gromadzisz środki przy okazji dokonywania codziennych zakupów (oprocentowanie aż do 2,5% do kwoty 5 000 zł, a dla kwot powyżej 5 000 zł – 0,5%),
 • Kody rabatowe na zakupy internetowe do popularnych sieciówek, np. RTV Euro AGD, Philips, frisco.pl, Tidal, Answear, booking.com, groupon.pl,
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 0,5% w skali roku (do 100 000 zł).

Jakie korzyści otrzymasz wraz z Kontem Mobi?

Konto dla młodych, czyli Konto Mobi skierowane jest do nieco młodszych konsumentów, między 18 a 26. rokiem życia, którzy pragną samodzielnie zarządzać swoim budżetem domowym. Sprawdźmy zatem, co można zyskać decydując się na otwarcie rachunku w ING Bank Śląskim.

 • Darmowe prowadzenie konta przez internet,
 • 0 zł za kartę do rachunku (bez zrealizowania wymaganych aktywności jak na Koncie Direct),
 • Bezpłatne krajowe przelewy w PLN przez internet (oprócz Express Elixir, BlueCash i SORBNET),
 • 0 zł za wypłaty BLIK-iem ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez limitu),
 • Szybkie płatności zbliżeniowe: Apple Pay, Google Pay, BLIK. Możesz płacić też zegarkiem!
 • Wygodna aplikacja Moje ING pomocna w zarządzaniu domowym budżetem,
 • Dostęp do karty kredytowej z limitem od 500 zł do 20 000 zł (przy dochodzie na co najmniej 800 zł netto),
 • Łatwy dostęp do Profilu Zaufanego, który założysz za darmo, za pomocą bankowości internetowej Moje ING. Dzięki temu, sprawy związane z administracją publiczną zrealizujesz bez kolejek i wychodzenia z domu,
 • Kody rabatowe na zakupy internetowe do popularnych sklepów ponad 50 marek,
 • Platforma do doładowania gier i multimediów, m.in. Google Play, Spotify, PlayStation Plus/Store, Netflix,
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 0,5% w skali roku (do 100 000 zł)
 • Smart Saver, czyli rachunek oszczędnościowy, na którym gromadzisz środki przy okazji dokonywania codziennych zakupów (oprocentowanie aż do 2,5% do kwoty 5 000 zł, a dla kwot powyżej 5 000 zł – 0,5%).

Kto może zostać uczestnikiem Promocji?

W tej kwestii Bank niezmiennie kieruje swoją ofertę do pełnoletnich klientów, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto:

 • jako Uczestnik Promocji, od 1.04.2019 r. do 30.06.2020 r. nie mogłeś posiadać ani też współposiadać w Banku żadnego z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, a także Konto z Lwem PRP,
 • od 1.07.2020 r. do 30.09.2020 r. za pomocą strony internetowej Banku, otworzysz Konto oraz zawrzesz umowę o kartę i OKO (Promocja nie tyczy się założenia rachunku i OKO przez system bankowości internetowej Moje ING),
 • do dnia wypłaty nagrody musisz posiadać otwarte Konto w ramach Promocji wraz z kartą płatniczą oraz OKO,
 • najpóźniej w dniu przystąpienia do oferty, wyraź niezbędne zgody w sposób elektroniczny.

Przy okazji przypominamy, że otwierając Konto Mobi musisz mieć nie więcej niż 26 lat.

Teoretycznie, ING Bank Śląski nie wyklucza posiadaczy innych rachunków w Banku do założenia Konta Direct/Mobi. W praktyce jednak takie osoby nie skorzystają z premii, bo zostaną potraktowane przez system jako aktualni klienci Banku.

Jak zdobyć 160 zł premii?

ING Bank Śląski nagradza aktywnych posiadaczy kont Direct i Mobi, bonusem gotówkowym w wysokości 100 zł lub 160 zł. Dlatego to od Ciebie zależy czy satysfakcjonuje Cię okrągłe 100 zł, czy będziesz ubiegał się o maksymalną nagrodę 160 zł.

Na samym początku spójrzmy, co powinieneś zrobić jako posiadacz Konta Direct, aby otrzymać 160 zł premii.

1. Do 30.09.2020 r. za pomocą strony internetowej Banku, załóż Konto Direct z kartą i Otwartym Kontem Oszczędnościowym poprzez aplikację Moje ING lub online. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Pamiętaj, aby do dnia wypłaty nagrody posiadać otwarte Konto Direct wraz z kartą i OKO. Wyraź też zgody marketingowe wymagane przez Bank.

2. Do 31.12.2020 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą bądź BLIK-iem na łączną sumę 1 000 zł. Bank nie bierze pod uwagę transakcji wycofanych lub anulowanych.

3. W ten sposób zgarniasz dodatkowe 100 zł!

4. Aby otrzymać dodatkowe 60 zł premii do 31.12.2020 r. spełnij określone czynności:

 • wykonaj minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIK-iem za zakupy w sklepach internetowych (nie mogą to być transakcje anulowane, wycofane ani wypłata gotówki),
 • w każdym z 3 dowolnych miesięcy, zapewnij wpływ na rachunek na łączną sumę minimum 1 000 zł (np. z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury),

5. Jeśli spełnisz wszystkie wymagane warunki oferty, Bank wypłaci premię 100- lub 160 zł do 15.01.2021 r. na OKO. Jeśli Uczestnik posiada więcej niż jedno OKO, wypłata nagrody nastąpi na OKO otwarte jako pierwsze1.

160 zł premii dla klientów Konta Mobi?

W przypadku młodych klientów ING Banku Śląskiego, warunki otrzymania premii są nieco prostsze do spełnienia.

1. Do 30.09.2020 r. za pomocą strony internetowej Banku załóż Konto Mobi z kartą i kontem oszczędnościowym za pomocą aplikacji Moje ING lub online. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Pamiętaj o wyrażeniu niezbędnych zgód marketingowych, a także konieczności aktywnego korzystania z rachunku wraz z kartą oraz OKO.

2. Do 31.10.2020 r. wykonaj co najmniej 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem na dowolną kwotę (np. 6 płatności kartą, 4 BLIK-iem lub w innej dowolnej konfiguracji). Bank nie uwzględnia płatności anulowanych/wycofanych, a także wypłat gotówki.

3. W ten sposób na Twój rachunek trafi 100 zł!

4. Aby otrzymać dodatkowe 60 zł premii, do 31.10.2020 r. musisz spełnić określone warunki:

 • wykonaj minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem za zakupy w sklepach internetowych (nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane/anulowane oraz wypłata gotówki),
 • zrealizuj 3 przelewy na telefon BLIK na kwotę co najmniej 5 zł każdy.

5. Nagrodę w postaci 100- lub 160 zł premii, Bank wypłaci do 17.11.2020 r. na OKO. Jeśli Uczestnik posiada więcej niż jedno OKO, wypłata nagrody nastąpi na OKO otwarte jako pierwsze2. Pamiętaj również, że do dnia wypłaty bonusu, musisz mieć otwarte Konto w ramach Promocji.

Zwróć uwagę na detale!

Każdemu Uczestnikowi przysługuje tylko jedna premia w całym okresie trwania Promocji. Sama nagroda zwolniona jest również z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pamiętaj również o tym, że z transakcji bezgotówkowych, które uprawniają Cię do zgarnięcia premii wykluczone są wypłaty gotówki, transakcje anulowane oraz płatności wycofane!

Okiem Czerwonej Skarbonki

Konta osobiste w ING Banku Śląskim w postaci Direct lub Mobi nieustannie znajdują się w czołówce najlepszych rachunków na rynku. W obu przypadkach za prowadzenie konta nic nie zapłacisz, otrzymujesz dostęp do nowoczesnej bankowości mobilnej i elektronicznej, a także promocyjnego oprocentowania 2,5% na Smart Saver. Przy okazji Bank dorzuca też szeroki dostęp do Programu Rabatowego, który gwarantuje zakupy i usługi w niższych cenach.

Co więcej, młodzi posiadacze Konta Mobi do ukończenia 26. roku życia są dodatkowo zwolnieni z wielu zbędnych opłat. I w końcu zarówno Konto Direct, jak i Mobi założysz w pełni zdalnie, bez wychodzenia z domu – oszczędzając czas i zyskując wygodę.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” (Regulamin obowiązuje od 1 lipca 2020 r.)

2. Regulamin promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” (Regulamin obowiązuje od 1 lipca 2020 r.)

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły