Do 3% na Koncie Oszczędnościowym i zwrot 1% za płatności mobilne w Alior Banku

Promocja ważna do 31.07.2020r.

Przed nami prosta i atrakcyjna promocja, która pozbawiona jest zawiłych szczegółów i skomplikowanych działań do wykonania. Wystarczy, że internetowo otworzysz Konto Jakże Osobiste, a zyskasz do 3% na Koncie Oszczędnościowym dla aktywnych i zwrot 1% za płatności mobilne w Alior Banku. Dodatkowo, Bank przygotował atrakcyjny Pakiet Korzyści, który przy aktywnym korzystaniu z rachunku pozwoli Ci na sporą oszczędność.

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – oferta dla każdego

Nadmierne rozpisywanie się przy tej promocji jest całkowicie zbędne. Oferta ma bowiem proste, przejrzyste i niezbyt skomplikowane warunki. Dlatego, jeśli rozglądasz się za nowym kontem osobistym lub chcesz przenieść rachunek z dotychczasowego banku, to być może warto zwrócić uwagę na Alior Bank.

Zakładając Konto Jakże Osobiste na start otrzymujesz do 3% na Koncie Oszczędnościowym dla aktywnych do 20 000 zł, a także zwrot 1% za płatności mobilne – co daje do 20 zł miesięcznie. Jeśli myślisz, że to koniec wszystkich niespodzianek, to pozostań z nami do końca tekstu, w którym przedstawimy wachlarz profitów dołączonych do rachunku. Promocja trwa do 31 lipca 2020 r.

Konto Jakże Osobiste z wachlarzem Korzyści do wyboru

Alior Bank tworząc produkt, jakim jest Konto Jakże Osobiste kierował się nie tylko oferowaniem atrakcyjnych bonusów, które skłonią klientów do otwarcia rachunku. Wielkim atutem Konta jest dopasowanie usług wedle własnych upodobań, potrzeb i oczekiwań. I co równie ważne – wniosek o otwarcie rachunku złożysz internetowo, bez konieczności wizyty w oddziale.

Oto najważniejsze usługi, jakie otrzymasz w pakiecie z Kontem Jakże Osobistym!

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na minimum 1 500 zł/miesięcznie),
 • Darmowa obsługa karty debetowej (przy zrealizowaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł/miesięcznie),
 • Bezpłatne przelewy internetowe,
 • 2 korzyści za 0 zł, a każda kolejna za 3,50 zł/miesięcznie. Do wyboru masz:

do 3% na Koncie Oszczędnościowym (do kwoty 20 000 zł),

zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),

0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce,

atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,98%),

płatności kartą bez kosztów przewalutowania,

pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,

ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubę bagażu,

pomoc w nagłych wypadkach assistance: samochodowe, medyczne i domowe,

pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS-em o zdarzeniach na rachunku,

Wygodne i nowoczesne płatności mobilne: Apple Pay, Google Pay, HCE, BLIK, Fitbit Pay, Garmin Pay,

Atrakcyjny Program MasterCard “Bezcenne Chwile” z nagrodami u Partnerów Programu,

Doradztwo inwestycyjne z bezpłatnym dostępem do wiedzy ekspertów, bieżącym monitoringiem rynku finansowego oraz comiesięcznymi rekomendacjami portfelowymi, itp.

Co więcej, Alior Bank oferuje też aktywne wsparcie w przeniesieniu konta osobistego z innego banku wraz z załatwieniem wszystkim formalności. Na swojej stronie podkreśla również, że nieustannie pracuje nad rozwojem cennych korzyści dla konsumentów i być może – pojawią się kolejne opcje. Jeśli to nastąpi, Bank poinformuje o tym fakcie z 2-miesięcznym wyprzedzeniem1.

Kto może wziąć udział w Promocji?

W tej kwestii, Bank nie stawia żadnych specjalnych ograniczeń w korzystaniu z oferowanych usług. Konto Jakże Osobiste z dostępem do oferowanych produktów może założyć każdy pełnoletni klient posiadający dokument tożsamości. W przypadku wniosku online musi to być dowód osobisty.

Co ciekawe – proponowany wariant rachunku dostępny jest także dla posiadaczy innych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Alior Banku, z wyłączeniem Konta Private Banking, Konta Elitarnego, Konta Walutowego, a także Konta HAIZ. Za zmianę nie jest pobierana opłata.

Jak zgarnąć Korzyści w Alior Banku? Krok po kroku!

Przejdźmy teraz do ważnej – jak nie najważniejszej kwestii, dzięki której uda Ci się zgarnąć do 3% na Koncie Oszczędnościowym i 1% zwrot za płatności mobilne.

1. Do 31 lipca 2020 roku załóż Konto Jakże Osobiste na stronie internetowej Alior Banku. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Pamiętaj, że pomijasz ten krok, jeśli jesteś już klientem Banku. W tym przypadku wniosek o konto osobiste złożysz w bankowości internetowej w zakładce Oferty -> Konta.

2. Wypełnij wniosek online, w którym musisz zawrzeć najważniejsze informacje: imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail, numer telefonu, a także potwierdź wymagane zgody. W tym kroku możesz również zdecydować się na otwarcie darmowego Konta Mega Oszczędnościowego z 2,5% oprocentowaniem (jeśli na rachunek wpływać będzie kwota na co najmniej 1 500 zł).

3. Aktywuj dostęp do bankowości internetowej i korzystaj z konta!

4. Z palety dostępnych Korzyści wybierz do 3% na Koncie Oszczędnościowym (do kwoty 20 000 zł) i 1% zwrot za płatności mobilne.

5. Pamiętaj, że wybrana Korzyść aktywna jest już od następnego dnia od godz. 6.00.

6. Nagrodę za płatności mobilne otrzymasz na konto osobiste do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym wykonałeś transakcje.

Zwrot 1% za płatności mobilne dotyczy wszystkich transakcji zrealizowanych BLIK-iem, Google Pay, Apple Pay, HCE, Garmin Pay, a także Fitbit Pay.

Kila ważnych szczegółów!

Spełniając warunki oferty, zwróć uwagę na kilka istotnych szczegółów. Alior Bank w ramach zwrotu za płatności mobilne nie będzie uwzględniał transakcji wykonanych w punktach usługowych, oznaczonych kodem MCC o numerach:

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie,
 • 8999 – profesjonalne usługi nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność sklasyfikowana jest jako zagraniczna,
 • 4111 – usługi transportowe,
 • 6012 – instytucje finansowe,
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 9406 – Totalizator sportowy,
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – narzędzie gazowe, elektryczne, wodne i sanitarne.

Z kolei, w ramach korzyści wyższego oprocentowania otrzymasz do 3% na Koncie Oszczędnościowym (2% bez spełniania żadnego warunku). Jednak, aby tak się stało musisz zrealizować transakcje kartą debetową na sumę minimum 300 zł. Pamiętaj też, że po okresie promocyjnym, oprocentowanie będzie ustalane zgodnie z Oprocentowaniem wskazanym w Tabeli Oprocentowania Alior Banku2.

Konto Jakże Osobiste – dla osób ceniących wygodę i nowoczesność

Konto Jakże Osobiste to sztandarowy rachunek Alior Banku. I choć na pierwszy rzut oka nie wydaje się być produktem tanim, to wystarczy kilka prostych aktywności, dzięki którym uczynisz je całkowicie bezpłatnym.

Warto wspomnieć, że jest to rachunek darmowy dla klientów do 26. roku życia. Pozostali konsumenci również nie poniosą żadnych kosztów, jeśli utrzymają na koncie zewnętrzny wpływ w wysokości 1 500 zł. Możesz zdecydować się przy tym na dwie Korzyści za 0 zł. Jest to więc idealna opcja, jeśli pragniesz zaoszczędzić, lubisz podróżować czy płacić telefonem. Jednak równie dobrze możesz cenić sobie wygodę i szybkość, a także łatwy dostęp do wielu usług. W każdym powyższym przypadku, Konto Jakże Osobiste spełnia swoją funkcję,

Źródło:

1. aliorbank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-jakze-osobiste.html

2. Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły