1% na Koncie Oszczędnościowym i zwrot 1% za płatności mobilne w Alior Banku

Przed nami prosta i atrakcyjna promocja, która pozbawiona jest zawiłych szczegółów i skomplikowanych działań do wykonania. Wystarczy, że internetowo otworzysz Konto Jakże Osobiste, a zyskasz wyższe oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym dla aktywnych i zwrot 1% za płatności mobilne w Alior Banku. Dodatkowo, Bank przygotował atrakcyjny Pakiet Korzyści, który przy aktywnym korzystaniu z rachunku pozwoli Ci na sporą oszczędność.

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – oferta dla każdego

Nadmierne rozpisywanie się przy tej promocji jest całkowicie zbędne. Oferta ma bowiem proste, przejrzyste i niezbyt skomplikowane warunki. Dlatego, jeśli rozglądasz się za nowym kontem osobistym lub chcesz przenieść rachunek z dotychczasowego banku, to być może warto zwrócić uwagę na Alior Bank.

Bank oferując Konto Jakże Osobiste, dołącza na start Pakiet Korzyści, w którym możesz wybrać 2 opcje za 0 zł. Benefitami, które przykuły naszą uwagę są 1% na Koncie Oszczędnościowym dla aktywnych do 20 000 zł, a także zwrot 1% za płatności mobilne – co daje do 20 zł miesięcznie. Jeśli myślisz, że to koniec wszystkich niespodzianek, to pozostań z nami do końca tekstu, w którym przedstawimy wachlarz wszystkich profitów dołączonych do rachunku.

Konto Jakże Osobiste z wachlarzem Korzyści do wyboru

Alior Bank tworząc produkt, jakim jest Konto Jakże Osobiste kierował się nie tylko oferowaniem atrakcyjnych bonusów, które skłonią klientów do ich oferty. Wielkim atutem Konta jest dopasowanie usług wedle własnych upodobań, potrzeb i oczekiwań. Sam wniosek o otwarcie rachunku złożysz zdalnie, za pomocą tzw. videoselfie.

Oto najważniejsze usługi, jakie otrzymasz w pakiecie z Kontem Jakże Osobistym!

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na minimum 1 500 zł/miesięcznie),
 • Darmowa obsługa karty debetowej (przy zrealizowaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł/miesięcznie),
 • Bezpłatne przelewy internetowe,
 • Wygodne i nowoczesne płatności mobilne: Apple Pay, Google Pay, HCE, BLIK, Fitbit Pay, Garmin Pay,
 • Atrakcyjny Program MasterCard “Bezcenne Chwile” z nagrodami u Partnerów Programu,
 • Doradztwo inwestycyjne z bezpłatnym dostępem do wiedzy ekspertów, bieżącym monitoringiem rynku finansowego oraz comiesięcznymi rekomendacjami portfelowymi, itp.
 • 2 korzyści za 0 zł, a każda kolejna za 3,50 zł/miesięcznie. Do wyboru masz:

1% na Koncie Oszczędnościowym (do kwoty 20 000 zł),

zwrot 1% za płatności mobilne (do 20 zł/miesięcznie),

0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,

0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce,

atrakcyjne warunki limitu na koncie (RRSO 13,04%, limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni do 1 000 zł),

płatności kartą bez kosztów przewalutowania,

pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,

ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia czy zgubę bagażu,

pomoc w nagłych wypadkach assistance: samochodowe, medyczne i domowe,

pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS-em o zdarzeniach na rachunku.

Co więcej, Alior Bank oferuje też aktywne wsparcie w przeniesieniu konta osobistego z innego banku wraz z załatwieniem wszystkim formalności. Na swojej stronie podkreśla również, że nieustannie pracuje nad rozwojem cennych korzyści dla konsumentów i być może – pojawią się kolejne opcje. Jeśli to nastąpi, Bank poinformuje o tym fakcie z 2-miesięcznym wyprzedzeniem1.

Kto może wziąć udział w Promocji?

W tej kwestii, Bank nie stawia żadnych specjalnych ograniczeń w korzystaniu z oferowanych usług. Konto Jakże Osobiste z dostępem do oferowanych produktów może założyć każdy pełnoletni klient posiadający dokument tożsamości. W przypadku wniosku online musi to być dowód osobisty.

Co ciekawe – proponowany wariant rachunku dostępny jest także dla posiadaczy innych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Alior Banku, z wyłączeniem Konta Private Banking, Konta Elitarnego, Konta Walutowego, a także Konta HAIZ. Za zmianę nie jest pobierana opłata.

Jak zgarnąć Korzyści w Alior Banku? Krok po kroku!

Przejdźmy teraz do ważnej – jak nie najważniejszej kwestii, dzięki której uda Ci się zgarnąć atrakcyjne bonusy.

1. Załóż Konto Jakże Osobiste na stronie internetowej Alior Banku. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Pamiętaj, że pomijasz ten krok, jeśli jesteś już klientem Banku. W tym przypadku wniosek o konto osobiste złożysz w bankowości internetowej w zakładce Oferty -> Konta.

2. Wypełnij wniosek online, w którym musisz zawrzeć najważniejsze informacje: imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail, numer telefonu, a także potwierdź wymagane zgody. W tym kroku możesz również zdecydować się na otwarcie darmowego Konta Mega Oszczędnościowego z 1% oprocentowaniem (jeśli na rachunek wpływać będzie kwota na co najmniej 1 500 zł).

3. Zweryfikuj swoją tożsamość (masz 3 sposoby na potwierdzenie tożsamości: wideoweryfikacja poprzez połączenie z konsultantem, przelew weryfikacyjny zrealizowany z Twojego drugiego banku albo pomoc kuriera, który dostarczy dokumenty na wskazany przez Ciebie adres).

4. Aktywuj dostęp do bankowości internetowej Alior Online i aplikacji Alior Mobile (login odnajdziesz na umowie).

4. Z palety dostępnych Korzyści wybierz 1% na Koncie Oszczędnościowym (do kwoty 20 000 zł) i 1% zwrot za płatności mobilne.

5. Pamiętaj, że wybrana Korzyść aktywna jest już od następnego dnia od godz. 6.00.

6. Nagrodę za płatności mobilne otrzymasz na konto osobiste do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym wykonałeś transakcje.

Zwrot 1% za płatności mobilne dotyczy wszystkich transakcji zrealizowanych BLIK-iem, Google Pay, Apple Pay, HCE, Garmin Pay, a także Fitbit Pay.

Pakiet Korzyści dopasowany do potrzeb

Przy okazji zachęcania do otwarcia rachunku w Alior Banku, jesteśmy w obowiązku poinformować o jeszcze jednym ważnym aspekcie. Dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna za 3,50 zł/miesięcznie) możesz aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie, wymieniając je na inne. Bank za takie działania nie naliczy ani grosza, a i sama zamiana usług jest bardzo łatwa. Dokonasz tego za pomocą swojej aplikacji mobilnej, internetowej czy nawet w oddziale. Wybrany bonus będzie działał już od następnego dnia.

Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz zrezygnować z jednej korzyści, to przestanie być ona aktywna dopiero od początku kolejnego miesiąca kalendarzowego. Jeśli w tym czasie aktywujesz 3 korzyść, to będziesz musiał za nią zapłacić 3,50 zł – dopóki poprzednia nie wygaśnie!

Skomplikowane? Oto prosty przykład:

Podczas otwierania Konta jako dwie darmowe korzyści wybrałeś: Punkty dla graczy oraz 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów (dopiero 3 korzyść jest płatna). Jednak na początku sierpnia rezygnujesz z aktywności Punkty dla graczy, bo wybierasz się w zagraniczną podróż i chcesz skorzystać z Płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Oznacza to, że:

 • korzyść Płatności kartą bez kosztów przewalutowania jest aktywna od następnego dnia,
 • korzyść ta będzie kosztowała Cię w sierpniu 3,50 zł (od września będzie darmowa),
 • bonus Punkty dla graczy jest aktywny i darmowy do końca sierpnia.

Nie martw się o dodatkowe opłaty, bo Alior Bank zawsze informuje o tym, gdy za wybraną korzyść będziesz musiał dodatkowo zapłacić. Niemniej jednak, w celu uniknięcia niepotrzebnych niedomówień warto wpierw dezaktywować korzyść, która w danej chwili nie będzie Ci potrzebna, a w jej miejsce wybrać inną opcję.

Kilka ważnych szczegółów!

Spełniając warunki oferty, zwróć uwagę na kilka istotnych szczegółów. Alior Bank w ramach zwrotu za płatności mobilne nie będzie uwzględniał transakcji wykonanych w punktach usługowych, oznaczonych kodem MCC o numerach:

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie,
 • 8999 – profesjonalne usługi nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność sklasyfikowana jest jako zagraniczna,
 • 4111 – usługi transportowe,
 • 6012 – instytucje finansowe,
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi,
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 9406 – Totalizator sportowy,
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – narzędzie gazowe, elektryczne, wodne i sanitarne.

Konto Jakże Osobiste – dla osób ceniących wygodę i nowoczesność

Konto Jakże Osobiste to sztandarowy rachunek Alior Banku. I choć na pierwszy rzut oka nie wydaje się być produktem tanim, to wystarczy kilka prostych aktywności, dzięki którym uczynisz je całkowicie bezpłatnym.

Warto wspomnieć, że jest to rachunek darmowy dla klientów do 26. roku życia. Pozostali konsumenci również nie poniosą żadnych kosztów, jeśli utrzymają na koncie zewnętrzny wpływ w wysokości 1 500 zł. Możesz zdecydować się przy tym na dwie Korzyści za 0 zł. Jest to więc idealna opcja, jeśli pragniesz zaoszczędzić, lubisz podróżować czy płacić telefonem. Jednak równie dobrze możesz cenić sobie wygodę i szybkość, a także łatwy dostęp do wielu usług. W każdym powyższym przypadku, Konto Jakże Osobiste spełnia swoją funkcję,

Źródło:

1. aliorbank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-jakze-osobiste.html

2. Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły