500 zł za Konto z Lwem + 5,5% na oszczędnościowym w ING Banku Śląskim

Po raz kolejny ING Bank Śląski zachęca nowych klientów do otwarcia jednego z rachunków osobistych z Lwem. Za założenie konta możesz zyskać nawet 500 zł premii. Przy okazji zgarniesz do 5,5% na koncie oszczędnościowym dla kwot poniżej 200 tys. zł.

ing promocja konta osobistego

Kluczowe informacje

 • W najnowszej ofercie konta Mobi/Direct oraz Komfort w ING możesz zgarnąć do 500 zł premii;
 • Aby ją otrzymać, musisz założyć rachunek jako nowy klient. Z akcji wykluczeni są posiadacze i współposiadacze innych produktów ING;
 • Przy okazji zakładania konta, możesz otrzymać 5,5% na koncie oszczędnościowym dla kwot poniżej 200 tys. zł;
 • Promocja trwa do 27 czerwca 2024 r.

Nowoczesne Konto z Lwem z premią

W najnowszej edycji ING Bank Śląski proponuje do 500 zł premii za otwarcie konta Mobi (* czyli rachunku dedykowanego klientom od 18 do 26. roku życia), Direct oraz Komfort.

Bonus jednak został podzielony na 3 części:

 • 150 zł otrzymasz za założenie konta osobistego + wyrażenie zgody na weryfikację behawioralną + wykonanie min. 3 wpływów w kolejnych miesiącach;
 • 150 zł za zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1 tys. zł (* w tym 3 płatności BLIK-iem w sklepach internetowych) + zgromadzenie na celu oszczędnościowym min. 300 zł;
 • 200 zł za założenie rachunku metodą na selfie w aplikacji mobilnej Moje ING.

Dodatkową korzyścią jest wyższe oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (5,5% przez 3 miesiące dla środków poniżej 200 tys. zł). Promocja trwa do 27 czerwca 2024 r.

Warunkiem otrzymania ostatniej części premii (* patrz: 200 zł) jest spełnienie warunków pierwszej premii w kwocie 150 zł.

Kto może wziąć udział?

Każdy, kto nie posiadał konta osobistego w ING między 31 grudnia 2022 r. a 28 marca 2024 r. (* także jako współposiadacz).

Regulamin wyklucza z akcji posiadaczy i współposiadaczy innych produktów ING oraz pełnomocników. Dlatego, jeśli np. posiadasz konto firmowe lub kredyt gotówkowy w banku, to niestety ominie Cię ta okazja.

Jak zdobyć 500 zł premii?

1. Do 27 czerwca 2024 r. za pomocą linku odsyłającego na stronę banku, załóż konto osobiste wraz z kartą debetową.

Na tym etapie pamiętaj o konieczności zaakceptowania zgód marketingowych i handlowych drogą elektroniczną. Jeśli chcesz zgarnąć maksymalny bonus (+ 200 zł) otwórz rachunek metodą na selfie.

2. Do 30 września 2024 r. wyraź zgodę na weryfikację behawioralną i w 3 wybranych miesiącach zapewnij wpływy na koncie na min. 1 tys. zł.

W ten sposób zgarniasz 150 zł bonusu.

3. Również do 30 września 2024 r. spełnij poniższe aktywności:

 • wykonaj min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych (mogą to być transakcje w ramach wspomnianych wyżej transakcji na kwotę 1 tys. zł);
 • otwórz minimum 1 cel oszczędnościowy, na którym zgromadzisz min. 300 zł. Nie ma żadnych przeciwwskazań, by założyć kilka celów. Kluczowe jest to, aby łączna suma sald wynosiła min. 300 zł.

Premię za spełnienie warunków aktywności otrzymasz do 15 października 2024 r. Do tego też czasu nie możesz zamknąć konta, karty oraz celu oszczędnościowego.

Zwróć uwagę na detale!

Każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna premia w całym okresie trwania promocji. Sama nagroda zwolniona jest również z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Pamiętaj, że z transakcji bezgotówkowych, które uprawniają Cię do zgarnięcia bonusu, wykluczone są wypłaty gotówki, transakcje anulowane oraz płatności wycofane. Natomiast, jeśli chodzi o wpływy, ING nie weźmie pod uwagę wpłat własnych w oddziałach lub we wpłatomatach.

Nowoczesne bankowanie w ING

Bank ma swojej ofercie wiele argumentów, aby nawiązać z nim współpracę.

Ze szczegółami, co do oferowanych produktów i opinii klientów na ich temat, odsyłamy do oddzielnego artykułu.

Okiem Czerwonej Skarbonki

Konta osobiste z Lwem nieustannie znajduje się w czołówce najlepszych rachunków na rynku. I nie ma się co dziwić, bo jest praktycznie darmowe.

Dlatego, jeśli jesteś w stanie sprostać warunkom promocji, to najnowsza propozycja gwarantuje Ci nie tylko bonus pieniężny, ale i wygodne bankowanie bez wychodzenia z domu. Do dzieła!

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

Źródła:

1. Regulamin promocji „Załóż konto i zyskaj” – edycja marzec 2024

https://www.ing.pl/_fileserver/item/bijyzgh

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.5/5 - (20 votes)
Komentarze (2)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • n
  n

  niezlyresearch

  15.01.2021, 11:58

  Wyróżniający się komentarz

  przecież konto Komfort jest płatne 15zł miesięcznie

  • P
   P

   Paulina Krupa

   15.01.2021, 14:15

   Wyróżniający się komentarz

   Konto Komfort jest płatne 15 zł/miesięcznie. Jednak w ofercie promocyjnej ING jest też Konto Direct, którego miesięczne prowadzenie wynosi 0 zł.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie