Do 800 zł na zakupy i 2% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku

Promocja nieaktywna

Co możesz przyrządzić z bonów podarunkowych do Allegro, Decathlonu i Empiku, tak aby było modnie, wygodnie i ekonomicznie? Wystarczy, że bezpiecznie w domowym zaciszu założysz Konto Proste Zasady w Getin Banku. Do zgarnięcia jest nawet 800 zł w e-bonach na zakupy do popularnych sieciówek oraz 2% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Wielka kumulacja z Kontem Proste Zasady

Getin Bank postanowił dłużej nie trzymać w niepewności swoich klientów i kolejną już edycję, raczy nas atrakcyjnymi bonusami. Warto ten fakt docenić, bo jeśli chodzi o oferowane nagrody, to z całą pewnością nie ma na co narzekać. W nowej X edycji Promocji “Polecam Proste Zasady” mamy do czynienia przede wszystkim z doskonałą okazją do zabawy i wygodnymi zakupami przez internet.

W organizowanej przez Getin Bank akcji, zgarniesz 80 zł w formie elektronicznego bonu podarunkowego, gdy skutecznie polecisz bliskim rachunek w Banku. Maksymalnie możesz zdobyć nawet 800 zł (za 10 uczestników, którym zarekomendujesz Konto). Sam decydujesz, gdzie chcesz pójść na zakupy – do Allegro, Decathlonu lub Empiku. Dodatkowo, Getin Bank w ramach „Bonus za aktywność” wręcza 2% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym, dołączonym do Konta Proste Zasady.

Oferta „Polecam Proste Zasady – X edycja” trwa do 31.03.2021 r. Z kolei akcja „Bonus za aktywność – XII edycja” ważna jest do 31.01.2021 r.

Konto Proste Zasady w Getin Banku – korzyści

Oferta Getin Banku to bardzo dobra propozycja, nie tylko ze względu na atrakcyjne bony podarunkowe. Jest to także sposób na sięgnięcie po nowoczesny i tani rachunek osobisty, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Co możesz zyskać w takim połączeniu? Oto najważniejsze usługi Konta Proste Zasady:

 • Darmowe prowadzenie konta (przy jednej płatności kartą lub BLIK-iem w miesiącu),
 • Bezpłatne przelewy krajowe w Bankowości Internetowej oraz Mobilnej,
 • Darmowe przelewy wewnętrzne przez bankowość elektroniczną (do końca 2020 r.),
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i w UE,
 • 2% na Koncie Oszczędnościowym w skali roku do 10 000 zł (przez 12 miesięcy i wpływie na Konto osobiste na minimum 1 500 zł). Odsetki wypłacane są na koniec miesiąca oraz dostępna jest możliwość dopłacania środków przez cały okres trwania umowy,
 • Pakiet Niezawodny, w którego skład wchodzi: pomoc medyczna oraz assistance domowe. Przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy, koszt składki ubezpieczeniowej ponosi Bank (opłata składki wynosi 6 zł/miesięcznie),
 • Pakiet Ochrony Karty (opłata 3 zł/miesięcznie),
 • VISA Oferty (ze zniżkami do Partnerów Banku i zwrotem części pieniędzy za zrobione zakupy/usługi),
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile (dla posiadaczy kart MasterCard). Zbierasz dodatkowe korzyści, dzięki transakcjom bezgotówkowym w punktach handlowo-usługowych u Partnerów Banku,
 • „BLIK Promocje” (płacąc BLIK-iem korzystasz z różnych promocji do sklepów, przewoźników czy księgarni),
 • Nowoczesna bankowość internetowa i mobilna: BLIK, Google Pay, Apple Pay.

Kto może skorzystać z Promocji „Bonus za aktywność”?

Jeśli funkcjonalności Konta przykuły Twoją uwagę i w dodatku interesuje Cię miła premia podarunkowa, to zapoznaj się na początku z ofertą, w której otrzymasz od Getin Banku 2% na EKO (Elastycznym Koncie Oszczędnościowym). Oto najważniejsze warunki przystąpienia do Oferty Promocyjnej:

 • nie posiadanie jakiegokolwiek rachunku osobistego w Banku w okresie od 1.09.2019 r. do 30.11.2020 r.
 • zawarcie umowy o Konto osobiste Proste Zasady, Konto osobiste Noble albo Konto osobiste Noble Private Banking,
 • udzielenie i utrzymanie zgód marketingowych w okresie trwania Promocji,
 • brak wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • wpływ wynagrodzenia do końca miesiąca, tuż po miesiącu otwarcia rachunku na sumę co najmniej 1 500 zł (+ przez kolejne 11 miesięcy).

Przypomnimy, że Przedmiotem akcji jest możliwość otrzymania podwyższonego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym, do wysokości maksymalnie 2% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie naliczane jest do wysokości kwoty 10 000 zł przez 12 miesięcy (po zakończeniu trwania Promocji, oprocentowanie na EKO jest zgodne z oprocentowaniem „Tabeli oprocentowania Kont osobistych oraz Kont oszczędnościowych”). Pamiętaj tylko, że oferta aktualna jest do 31.01.2021 r.

Getin Bank otrzymał tytuł „Złotego Bankiera” za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w rankingu Złoty Bankier 2020, przygotowanym przez Bankier.pl oraz „Puls Biznesu”.

Kto może wziąć udział w “Polecam Proste Zasady – X edycja”?

Czas przejść do harmonogramu działań, dzięki którym zgarniesz aż 800 zł na zakupy, czyli po 80 zł w formie elektronicznego bonu podarunkowego za każdą osobę (jeśli spełni warunki Promocji). Wspomnimy tylko, że również Polecony, który otworzy rachunek z wykorzystaniem kodu, nie znajdzie się na straconej pozycji. Otrzyma bowiem 50 zł w formie e-bonu na zakupy. Co więcej, sam może polecać rachunek i zdobywać nagrody. Spójrzmy, jakie są główne warunki przystąpienia do Oferty. Oto najważniejsze z nich:

 • ukończone 18 lat i pełna zdolność do czynności prawnych,
 • polska rezydencja podatkowa,
 • Konto osobiste prowadzone w PLN w Getin Banku,
 • wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowych,
 • brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Jednocześnie pamiętaj, że Poleconym może być osoba pełnoletnia, która nie była posiadaczem konta osobistego w PLN w Getin Banku, od dnia 30.06.2020 r. do dnia przystąpienia do Promocji. Musi także wyrazić wszystkie wymagane zgody oraz zawrzeć umowę o Konto osobiste Proste Zasady lub Konto osobiste Noble z wykorzystaniem kodu polecającego, wygenerowanego przez Bank.

To ty decydujesz, który bon chcesz otrzymać. Dokonasz tego, m.in. w swojej bankowości internetowej lub mobilnej. Podarunki zostaną wysłane na Twój e-mail i do bankowości internetowej, które wykorzystasz do Allegro, Decathlon (w sklepie stacjonarnym i internetowym) oraz Empiku (w sklepie internetowym).

Jak zdobyć 80 zł w formie e-bonu?

1. Najpóźniej do 31.03. 2021 r. złóż wniosek o Konto osobiste Proste Zasady (lub Konto osobiste Noble). Link do wniosku online podsyłamy poniżej.

Przy okazji pamiętaj, aby wyrazić wymagane przez Bank zgody marketingowe, w tym na przetwarzanie danych osobowych, a także otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Nie odwołuj również zgód do końca Promocji! W przeciwnym razie, stracisz prawo do nagrody!

2. Najpóźniej do 31.03.2021 r. aktywuj swoje nowe Konto w Getin Banku. Jednocześnie do 31.03.2021 r. polecaj rachunek w Banku znajomym i bliskim. Pamiętaj, że własny kod polecenia wygenerujesz w bankowości internetowej lub mobilnej, w placówce Banku lub na infolinii.

3. W każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu aktywacji Konta, zarówno Ty jak i Polecony zapewnijcie jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1 500 zł (wpływ należy dokonać z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin Noble Bank).

4. Bank powiadomi Cię o spełnieniu warunków akcji e-mailowo, SMS-em oraz za pomocą wiadomości do skrzynki odbiorczej Twojej bankowości elektronicznej.

5. Poinformuj Bank, który bon podarunkowy chciałbyś otrzymać (do Allegro, Decathlon lub Empiku). Możesz tego dokonać w swojej bankowości internetowej lub mobilnej, w oddziale Banku, placówce franczyzowej bądź za pośrednictwem infolinii.

Kilka ważnych szczegółów!

Dobrą informacją jest to, że bonusy zwolnione są z opodatkowania podatkiem od osób fizycznych. Oznacza to, że premii nie musisz zgłaszać urzędowi skarbowemu. Dodatkowo, Bank nie stawia żadnych przeszkód co do tego, by po otwarciu rachunku Polecony sam mógł korzystać z dodatkowych benefitów.

Po pierwsze, Polecony będzie mógł rekomendować Konto i tym samym zgarnąć dodatkowe 800 zł. I po drugie, zyska dostęp do wielu atrakcyjnych Promocji, w tym 2% na Koncie Oszczędnościowym.

Jeśli jako obecny klient Banku już wcześniej brałeś udział w Programie Poleceń, to jeszcze nic straconego. Nowa odsłona edycji to nowe kody polecające, które masz prawo rekomendować znajomym i rodzinie!

Konto Proste Zasady – tani rachunek dla oszczędzających

Nie da się ukryć, że obecny Program Poleceń, a także atrakcyjne oprocentowanie na EKO to oferta wprost skrojona dla osób, które lubią i chcą oszczędzać. Co prawda, pierwsza nagroda ma charakter bonów zakupowych. Jednak nie przeszkadza to w tym, by płacić mniej za produkty w ulubionych sklepach.

Największym atutem obu akcji są jednak proste zasady, z jakich mogą skorzystać nowi i obecni klienci Banku. W gruncie rzeczy jest to wyłącznie zapewnienie wpływu na kwotę, minimum 1 000 zł przez trzy miesiące z rachunku zewnętrznego bądź ewentualnie z konta firmowego w Getin Noble Banku. Dodatkowo, jako posiadacz Konta możesz wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce i UE bez żadnych kosztów. Sam więc widzisz, że plusy Konta są konkretne. Jednak ostateczna decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Promocja Konta Proste Zasady to świetna okazja do prowadzenia taniego rachunku z częstymi okazjami do zniżek w punktach handlowo-usługowych Jeśli interesują Cię inne promocje kont osobistych, to zajrzyj na nasz najnowszy ranking kont osobistych 2021.

Źródła:

1. Regulamin Oferty Specjalnej „Bonus za aktywność – XII edycja”

2. Regulamin Promocji „Polecam Proste Zasady X edycja”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x