900 zł premii przez 6 miesięcy za aktywność + 100 zł za terminal płatniczy z Kontem Firmowym Godnym Polecenia

Promocja ważna do 31.03.2021r.

Santander Bank Polska po raz kolejny kusi przedsiębiorców, aby Ci zdecydowali się na otwarcie rachunku firmowego właśnie u nich. W V edycji “Promocji dla przedsiębiorców” oferuje do 900 zł premii przez 6 miesięcy za transakcje kartą oraz zwolnienie z podstawowych opłat przez 24 miesiące. Wręcza też dodatkowe 100 zł za podpisanie umowy o terminal płatniczy Elavon. To jedna z wyższych nagród na rynku w tym roku.

Konto Firmowe Godne Polecenia dla nowoczesnych przedsiębiorców

Obecnie trwa kilka akcji specjalnych adresowanych do przedsiębiorców, o czym najlepiej przekonasz się zaglądając w nasz ranking kont firmowych. Znajdują się w nim całkiem przyzwoite oferty, które są rzadkością na rynku kont bankowych. Pozytywnie zaskoczył nas także Santander Bank Polska, który najwyraźniej uznał, że musi “wybić” się na tle konkurencji.

W V edycji “Promocji dla Przedsiębiorców” można zyskać nie tylko solidną premię pieniężną – do 900 zł za określoną aktywność na Koncie. Bank dorzuca w pakiecie, m.in. darmowe prowadzenie rachunku, 0 zł za 15 przelewów Elixir w miesiącu oraz prowadzenie jednego dodatkowego konta walutowego w walucie USD, GBP lub EUR, za które nie ponosisz żadnych opłat. Na osłodę rozdaje także 100 zł bonusu za aktywację terminala płatniczego. Mimo, że aktualna edycja trwa do 31.03.2021 r. to nie warto czekać z decyzją. Alternatywa darmowego rachunku przez 2 lata wraz z premią pieniężną jest naprawdę kusząca.

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zgarnij 1000 zł premii

Co oferuje Konto Firmowe Godne Polecenia ?

Rachunek firmowy w Santander Bank Polska skierowany jest przede wszystkim do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Spójrzmy zatem na wszystkie usługi, które czynią Ofertę wyjątkową i pomocną dla właśnie tego segmentu klientów. Oto najważniejsze korzyści, jakie zyskasz otwierając Konto Firmowe Godne Polecenia.

 • Darmowe prowadzenie rachunku przez 24 miesiące (po tym okresie opłata za prowadzenie rachunku wynosi 25 zł. Może być też bezpłatna pod warunkiem wykonania w danym miesiącu jednego przelewu do ZUS-u na kwotę minimum 200 zł),
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN przez 24 miesiące. Do wyboru: VISA Business Electron lub MasterCard Business Debit (po tym okresie opłata za kartę wynosi 7 zł lub 0 zł, gdy zrealizujesz transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 400 zł),
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą przez 24 miesiące (po tym okresie liczona jest wg Taryfy Opłat i Prowizji Santander Bank Polska),
 • Bezpłatne 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej przez 24 miesiące (po tym okresie przelew liczony jest wg Taryfy Opłat i Prowizji Santander Bank Polska),
 • 15 darmowych przelewów krajowych Elixir w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej (każdy kolejny przelew – 1 zł),
 • 0 zł za smsKody autoryzacyjne przez 24 miesiące,
 • 0 zł za prowadzenie jednego dodatkowego konta walutowego w walucie: USD, GBP lub EUR,
 • Bezpłatne zlecenia stałe na konto w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej przez 24 miesiące (po tym okresie, zlecenie stałe na Konto w Santander Bank Polska wynosi 0 zł, a na konto w innym banku – 3 zł),
 • 0 zł za polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej przez 24 miesiące (po tym okresie opłata wynosi 2 zł),
 • Wygodna eKsięgowość inFakt (ułatwiająca samodzielne prowadzenie dedykowanej księgowości),
 • Terminal płatniczy z abonamentem za 0 zł na zawsze (dla terminali mobilnych) lub do 18 miesięcy (dla terminali przenośnych i stacjonarnych),
 • Szybkie i nowoczesne płatności zbliżeniowe: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass VISA Checkout,
 • Atrakcyjne Programy lojalnościowe MasterCard Priceless oraz VISA Oferty gwarantujące rabaty, zniżki i nagrody do Partnerów Banku,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja Santander mobile nagrodzona przez Mobile Trends Awards1.

Dodatkowo, Santander Bank Polska udostępnia inne usługi, jak: eFaktoring, eWindykację oraz eUmownik. W ramach akcji Polska Bezgotówkowa proponuje też mobilny terminal płatniczy, a także bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej (z kartą Mastercard Business Debit).

Kto może uczestniczyć w Promocji dla przedsiębiorców?

Warunki uczestnictwa przygotowane przez Bank są niezwykle proste. Uczestnikiem Promocji może być osoba fizyczna, która posługuje się ważnym dowodem osobistym i prowadzi lub zamierza otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą. Kluczowe jest również to, że nie może posiadać jakiegokolwiek rachunku bieżącego (firmowego) w Santander Bank Polska, w okresie od 31.03.2019 r. do dnia skorzystania z Oferty.

Jednocześnie Bank podkreśla, że zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia warunków Promocji, gdy Uczestnik:

 • posiada już inne konto firmowe w Banku,
 • wypowie Umowę usług elektronicznych Santander Mini Firma,
 • uzyska przychody powyżej 10 mln zł,
 • wycofa zgody na kontakt.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska zajęło 2. miejsce w rankingu “Bank przyjazny firmie”. Zestawienie zostało przygotowane przez Kantar Polska, na zlecenie Forbes Polska.

Jak otrzymać do 900 zł premii?

Wiedząc już, co możesz zyskać w Promocji, przejdźmy do równie ważnej kwestii, czyli działań, które przybliżą Cię do odebrania bonusu. Nie są one skomplikowane i prezentują się bardzo czytelnie.

1. Najpóźniej do 31.03.2021 r. skorzystaj z oferty i otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia w PLN z bankowością elektroniczną Mini Firma. Najszybciej dokonasz tego klikając w przycisk poniżej, który przeniesie Cię do wypełnienia wniosku online:

Załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i zdobądź 1000 zł bonusu

Alternatywnie, możesz założyć Konto dzwoniąc na infolinię Banku dostępną pod numerem: +48 618 851 550 lub korzystając z Mobilnego Doradcy poza oddziałem.

2. W trakcie wypełniania wniosku online, koniecznie wyraź zgodę na wizytę kuriera, który dostarczy do podpisu wymagane dokumenty.

3. Uzupełnij wniosek o najważniejsze dane do kontaktu. Pamiętaj też, aby wyrazić zgodę na marketing Banku (wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny w celach marketingowych). W przeciwnym razie, nie otrzymasz prawa do premii!

4. Przez 6 miesięcy licząc od dnia otwarcia Konta, płać aktywnie kartą debetową.

5. W każdym z 6 miesięcy licząc od dnia otwarcia Konta, do 15. dnia każdego z tych miesięcy wykonaj minimum jeden przelew do ZUS-u lub US na sumę nie mniejszą niż 200 zł.

6. Po spełnieniu warunku zrealizowania przelewu do ZUS lub US przez 6 kolejnych miesięcy, każdego miesiąca na Konto trafi 3% – maksymalnie do 150 zł miesięcznie. Jest to zwrot z wykonanych transakcji bezgotówkowych dokonanych za pomocą karty w każdym miesiącu.

Sprawdź także naszą recenzję NFG Faktoring.

Jak naliczana jest premia?

Analizując dokładnie poczynania, jakie musisz spełnić, aby otrzymać bonus gotówkowy, wyjaśnijmy je na prostym przykładzie. Jeśli założysz Konto w październiku, to przelew do ZUS-u bądź US na kwotę co najmniej 200 zł, musisz zrealizować po raz pierwszy w listopadzie. Jeszcze w tym samym miesiącu, Bank na Twój rachunek zwróci Ci maksymalnie 3% (do 150 zł miesięcznie). Będzie to premia za poprzedni miesiąc (za otwarcie Konta i wykonanie płatności kartą).

Premia zostanie przekazana na rachunek Uczestnika do ostatniego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu wykonania transakcji bezgotówkowych (pod warunkiem, że wszystkie wymagania stawiane przez Bank zostały spełnione).

Zwróć uwagę na szczegóły!

Jak to bywa przy organizowaniu różnych akcji specjalnych dla klientów indywidualnych i firmowych, warto przyjrzeć się wszystkich drobnym informacjom widocznym w regulaminie oferty i na stronie banku. Dzięki temu, żaden kluczowy szczegół nie umknie Twojej uwadze oraz z pełną świadomością będziesz korzystać z dobrodziejstw rachunku.

W przypadku tej Promocji, Santander Bank Polska podkreśla, że po jej zakończeniu (czyli po 2 latach) wszystkie opłaty będą pobierane zgodnie z “Taryfą opłat i prowizji pobieranych przez Santander Bank Polska za czynności bankowe dla firm”. Dodatkowo, z oferty promocyjnej wykluczone są następujące produkty:

 • Karta debetowa VISA Business,
 • Usługa płatności Przelew24,
 • Transakcje quasicash/transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory2.

Premia otrzymana w ramach Promocji stanowi przychód Twojej firmy. Dlatego będziesz musiał rozliczyć się z niej z właściwym urzędem skarbowym.

Jak otrzymać dodatkowe 100 zł premii za terminal?

O ile nie masz już aktywnej umowy o terminal Elavon Financial Services, to możesz zyskać jeszcze 100 zł za jej podpisanie. Wystarczy, że najpóźniej do 31.03.2021 r. zawrzesz za pośrednictwem Banku takową umowę oraz w ciągu 6 miesięcy od dnia otwarcia Konta, aktywujesz terminal poprzez przyjęcie pierwszej transakcji.

Wówczas premia zostanie wypłacona na Twój rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o terminal Elavon.

Konto Firmowe w Santander Bank Polska godne polecenia

Trudno rzec, jak będą przedstawiać się opłaty dołączone do rachunku, po 2 latach od wygaśnięcia warunków promocyjnych. Niemniej jednak, patrząc na aktualne koszty można dojść do wniosku, że jest to atrakcyjne rozwiązanie. Szczególnie ciekawe dla przedsiębiorców wykonujących niewielką liczbę przelewów, szukających opcji prowadzenia księgowości online, a także chętnie korzystających z atrakcyjnych usług dołączonych do Konta – w tym bonusów pieniężnych za wykonanie niewielkiej aktywności.

Dodatkowo, rekordowo wysoka premia – nawet 1 000 zł nie wymaga specjalnej aktywności. Wystarczy założyć rachunek firmowy i przez 6 miesięcy realizować przelewy do ZUS/US na kwotę minimum 200 zł. Osłodą jest też karta MasterCard Businnes Debit, która oferuje moneyback (zwrot kosztów) za płatności w określonych punktach. Zatem, jeśli poszukujesz konta firmowego dla swojego biznesu, które nie generuje żadnych kosztów przez najbliższe 2 lata, to jest oferta w sam raz dla Ciebie[3.

Źródło:

1. Regulamin „Promocji dla przedsiębiorców V”

2. santander.pl/firmy/konta

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły