Duocash – opinie klientów i recenzja

Weź pożyczkę

duocashduocash opinie

Szczegóły oferty:

 • Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:25 tys. zł na 48 miesięcy
 • Online, w 15 minut, bez formalności?Nie, decyzja zwykle wymaga weryfikacji. Zajmuje to ok 24-48 godzin.
 • Krótka opinia:Duocash to nowa marka znanej firmy Rapida udzielającej pożyczek z żyrantem. Podobnie jak poprzednia marka Duocash wymaga poręczyciela do uzyskania pożyczki. Jeśli taki warunek nie jest problemem do spełnienia dla pożyczkobiorcy, wtedy pożyczka może być bardzo atrakcyjna. Charakteryzuje się wysoką maksymalną kwotą, długim czasem spłaty oraz niskimi kosztami.


Złóż wniosek

Duocash opinia – składając wniosek w tej firmie pożyczkowej, wymagane jest posiadanie poręczyciela. Jeśli jednak nie jest to duży problem, to warto skorzystać z usług tej firmy. Oferuje ona bowiem bardzo korzystne warunki. Podczas gdy średnie RRSO pozabankowych pożyczek na raty wynosi średnio około 160%, Duocash oferuje nawet 50% RRSO. Co prawda nie jest to może tak niskie oprocentowanie, jak w przypadku kredytów bankowych, jednak realnie nie jest możliwe uzyskanie tańszej pożyczki niż w Duocash, w innej firmie pozabankowej.

Ile czeka się na wypłatę pożyczki w Duocash?

Średni czas oczekiwania na wypłatę pożyczki to 48 godzin. Czas ten oczywiście jest uzależniony od kontaktu z pożyczkobiorcą i jego gwarantem. Każdy z nich musi odebrać telefon i potwierdzić, że rozumie wszystkie zapisy w regulaminie i warunki pożyczki.

Jakie wymagania musi spełnić pożyczkobiorca i gwarant?

Aby otrzymać pozytywną decyzję, konieczne jest spełnienie pewnych warunków.

Pożyczkobiorca:

 • wiek od 18 do 75 lat
 • obywatelstwo polskie

Gwarant: 

 • wiek od 18 do 75 lat
 • obywatelstwo polskie
 • brak opóźnień w spłatach kredytów w przeszłości

Co warto wiedzieć przed zaciągnięciem pożyczki w Duocash

Jeśli masz osobę, która zgodziła się poręczać za Ciebie, że spłacisz pożyczkę, pamiętaj, że w przypadku opóźnienia w spłacie twój żyrant zostanie o tym poinformowany. Oprócz tego, jeśli nie będziesz w stanie spłacać zobowiązania, twój obowiązek przejmie osoba, która za Ciebie poręczyła. Nie trudno się domyślić, że będzie to trudna próba dla wspólnych więzi.

Autor wpisu: Stanisław

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Waldek 28 listopada 2018 at 11:41 - Odpowiedz

  Szwagier za mnie poręczył. Chyba najtańsza pożyczka na raty, nie licząc banków, ale tam nie dostałem.