Duocash opinie

duocash-logo
duocash

Szczegóły oferty:

25 tys. zł na 48 miesięcy

Nie, decyzja zwykle wymaga weryfikacji. Zajmuje to ok 24-48 godzin.

Duocash to nowa marka znanej firmy Rapida udzielającej pożyczek z żyrantem. Podobnie jak poprzednia marka Duocash wymaga poręczyciela do uzyskania pożyczki. Jeśli taki warunek nie jest problemem do spełnienia dla pożyczkobiorcy, wtedy pożyczka może być bardzo atrakcyjna. Charakteryzuje się wysoką maksymalną kwotą, długim czasem spłaty oraz niskimi kosztami.

Złóż wniosek

Duocash opinia – składając wniosek w tej firmie pożyczkowej, wymagane jest posiadanie poręczyciela. Jeśli jednak nie jest to duży problem, to warto skorzystać z usług tej firmy. Oferuje ona bowiem bardzo korzystne warunki. Podczas gdy średnie RRSO pozabankowych pożyczek na raty wynosi średnio około 160%, Duocash oferuje nawet 50% RRSO. Co prawda nie jest to może tak niskie oprocentowanie, jak w przypadku kredytów bankowych, jednak realnie nie jest możliwe uzyskanie tańszej pożyczki niż w Duocash, w innej firmie pozabankowej.

Ile czeka się na wypłatę pożyczki w Duocash?

Średni czas oczekiwania na wypłatę pożyczki to 48 godzin. Czas ten oczywiście jest uzależniony od kontaktu z pożyczkobiorcą i jego gwarantem. Każdy z nich musi odebrać telefon i potwierdzić, że rozumie wszystkie zapisy w regulaminie i warunki pożyczki.

Jakie wymagania musi spełnić pożyczkobiorca i gwarant?

Aby otrzymać pozytywną decyzję, konieczne jest spełnienie pewnych warunków.

Pożyczkobiorca:

  • wiek od 18 do 75 lat
  • obywatelstwo polskie

Gwarant: 

  • wiek od 18 do 75 lat
  • obywatelstwo polskie
  • brak opóźnień w spłatach kredytów w przeszłości

Co warto wiedzieć przed zaciągnięciem pożyczki w Duocash

Jeśli masz osobę, która zgodziła się poręczać za Ciebie, że spłacisz pożyczkę, pamiętaj, że w przypadku opóźnienia w spłacie twój żyrant zostanie o tym poinformowany. Oprócz tego, jeśli nie będziesz w stanie spłacać zobowiązania, twój obowiązek przejmie osoba, która za Ciebie poręczyła. Nie trudno się domyślić, że będzie to trudna próba dla wspólnych więzi.

Duocash opinie
5 (100%) 1 głos[ów]
2018-10-02T14:25:04+00:0025.06.2018|Aktualności z rynku|

Dodaj komentarz