Eurobank infolinia i dane kontaktowe

UWAGA!

Eurobank połączył się z bankiem Millennium. Klientów banku obsługuje infolinia Millennium, której numery można sprawdzić na stronie: https://www.czerwona-skarbonka.pl/bank-millennium-infolinia/

Eurobank kontakt

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):+48 608 206 206 – dla telefonów komórkowych
+48 71 335 5100 – dla połączeń z zagranicy


godziny pracy:
24/7

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Opinie i reklamacje (dostępność: pn-sob 9:00-21:00):
godziny pracy
pon-sob: 9:00-21:00

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Eurobank to bank specjalizujący się w udzielaniu kredytów konsumenckich, hipotecznych oraz kart kredytowych dla osób fizycznych. Nie obsługuje przedsiębiorstw.

Sprawdź też: IBAN SWIFT/BIC Eurobank

Eurobank informacje

Eurobank to coraz popularniejsze w naszym kraju przedsiębiorstwo komercyjne. Instytucja oferuje atrakcyjne produkty finansowe dla Klientów indywidualnych. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo nie jest zaś przeznaczone dla przedsiębiorstw czy organizacji.

Jaka jest oferta? Eurobank ma szeroki asortyment. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z kont osobistych lub złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej czy debetowej. Każdy może zdecydować się na rozmaite kredyty. Mowa tutaj między innymi o pożyczce gotówkowej, konsolidacyjnej, energooszczędnej czy hipotecznej itd. Eurobank oferuje również takie produkty finansowe jak lokaty, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia czy leasing. Rozwinięta bankowość elektroniczna czy liczne placówki na terenie całego naszego kraju sprawiają, że liczba Klientów tej instytucji zwiększa się z roku na rok.

Eurobank powstał w 2003 roku. Twórcą tego projektu był Mariusz Łukasiewicz. Trzeba zaznaczyć, że krótko po rozpoczęciu działalności Eurobank przyłączył się do jednej z największych grup w branży usług finansowych, czyli Societe Generale. Przedsiębiorstwo błyskawicznie zdobywało popularność. Klienci doceniali bowiem prostotę, a także szybko realizowania atrakcyjnych usług finansowych. Hasłem marki jest „eurobank na co dzień”. Z założenia instytucja ma być przyjazna Klientom, którym zależy na błyskawicznym załatwieniu swoich spraw. Ciekawostką jest fakt, że Eurobank jako pierwszy w naszym kraju zaoferował interesantom karty płatnicze wydawane od ręki czy sieć wpłatomatów online.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.3/5 - (6 votes)
Komentarze (15)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • E
  E

  Elwira

  28.08.2020, 08:28

  Wyróżniający się komentarz

  Witam chciałabym upewnić ze splaciłam wszystkie raty a nie mogę się skontaktować z bankiem

 • E
  E

  Ewa

  05.04.2020, 19:53

  Wyróżniający się komentarz

  Jak mam się z państwem skontaktować, skoro nie mam milnet kodu, brałam tylko na raty a spłacalam całkowicie i chce wiedziecć czy sie kredyt zamknął.

  • m
   m

   marek

   10.04.2020, 13:43

   Wyróżniający się komentarz

   no właśnie, to jakaś totalna kpina. Ciągle chcą kod i się rozłącza infolinia. Kpina totalna

 • R
  R

  Renata

  03.08.2021, 22:26

  Wyróżniający się komentarz

  Jak mam zwrócić się o zwrot prowizji za wcześniej spłacony kredyt

 • L
  L

  Ludwik szulc

  12.03.2021, 15:20

  Wyróżniający się komentarz

  Dzień dobry jak można się skontaktować z euro bankiem miałem kredyt we frankach i spłaciłem go w 2019 roku a od 2lat nęka mnie firma best że niby kupili mój dług i że mam im zapłacić kolejny kredyt oco tu chodzi

  • M
   M

   Marek

   12.03.2021, 16:02

   Wyróżniający się komentarz

   Dzień dobry. Przede wszystkim proszę nie uznawać długu i skontaktować się z infolinią Millennium lub zgłosić się do placówki tego banku, ponieważ odpowiada on za klientów eurobanku w celu wyjaśnienia sprawy i z uzyskaną od nich informacją zwrócić się do firmy BEST. Niestety tego typu pomyłki zdarzają się w firmach windykacyjnych.

 • E
  E

  Edyta

  18.08.2020, 20:48

  Wyróżniający się komentarz

  Witam chcialabym aby z banku sie ktos zemna skontaktowal w lipcu skaczyla mi sie pozyczka a dzis przyszla mi kolejna rata s smsem coa jest nie tak a zaden nr z podanych nie odpowiada nie mozna sie dodzwonić

 • I
  I

  Irena

  26.06.2020, 15:37

  Wyróżniający się komentarz

  Dzien dobry, mam lapot na siebie i chcialabym sie skontakowac z konsultsntem, ktory mi udzieli informacji ile zostalo do zaplaty koncowej. Ponieważ próbowlam sie dodzwonic do Eurobanku i niedodzwonilam sie

 • X
  X

  Xxx

  11.06.2020, 09:59

  Wyróżniający się komentarz

  Tragedia kontakt, z wami żaden numer nie odpowiada, od paru dni próbuje się dodzwonić

 • I
  I

  Iza

  07.05.2020, 08:28

  Wyróżniający się komentarz

  Edyta MAM TO SAMO, MASAKRA!

 • E
  E

  Edyta

  16.04.2020, 12:52

  Wyróżniający się komentarz

  Nie można się skontaktować z bankiem. Brałam rzeczy na raty przez sklep, wiec jaki kod mam wpisać..Raty dawno spłacone, a esemesy przychodzą abym pamiętała o zapłaceniu raty…taki porządek.

  • M
   M

   Marzena

   04.05.2020, 18:15

   Wyróżniający się komentarz

   Mam pytanie w 2010r. byl wziety kredyt gotówkowy z powodów rodzinnych i nie został spłacony. Sprawa trafiła do komornika. Czy jest możliwe przejecie z powrotem sprawy przez bank?

  • J
   J

   Ja

   16.05.2020, 12:12

   Wyróżniający się komentarz

   Co za masakra się z wami skontaktować, nie mam żadnego kodu skąd mam go wziąć, jak mam tylko raty brane na sprzęt ze sklepu, ten bank to tragedia!!!!!!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie