Eurobank infolinia

Eurobank infolinia

eurobank infolinia

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):

Opinie i reklamacje (dostępność: pn-sob 9:00-21:00):

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Eurobank to bank specjalizujący się w udzielaniu kredytów hipotecznych, konsumenckich oraz kart kredytowych dla osób fizycznych. Nie obsługuje przedsiębiorstw.

Sprawdź też: IBAN SWIFT/BIC Eurobank

Eurobank kontakt

Eurobank to coraz popularniejsze w naszym kraju przedsiębiorstwo komercyjne. Instytucja oferuje atrakcyjne produkty finansowe dla Klientów indywidualnych. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo nie jest zaś przeznaczone dla przedsiębiorstw czy organizacji.

Jaka jest oferta? Eurobank ma szeroki asortyment. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z kont osobistych lub złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej czy debetowej. Każdy może zdecydować się na rozmaite kredyty. Mowa tutaj między innymi o pożyczce gotówkowej, konsolidacyjnej, energooszczędnej czy hipotecznej itd. Eurobank oferuje również takie produkty finansowe jak lokaty, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia czy leasing. Rozwinięta bankowość elektroniczna czy liczne placówki na terenie całego naszego kraju sprawiają, że liczba Klientów tej instytucji zwiększa się z roku na rok.

Eurobank powstał w 2003 roku. Twórcą tego projektu był Mariusz Łukasiewicz. Trzeba zaznaczyć, że krótko po rozpoczęciu działalności Eurobank przyłączył się do jednej z największych grup w branży usług finansowych, czyli Societe Generale. Przedsiębiorstwo błyskawicznie zdobywało popularność. Klienci doceniali bowiem prostotę, a także szybko realizowania atrakcyjnych usług finansowych. Hasłem marki jest “eurobank na co dzień”. Z założenia instytucja ma być przyjazna Klientom, którym zależy na błyskawicznym załatwieniu swoich spraw. Ciekawostką jest fakt, że Eurobank jako pierwszy w naszym kraju zaoferował interesantom karty płatnicze wydawane od ręki czy sieć wpłatomatów online.

Eurobank infolinia
5 (100%) 2 głos[ów]
2018-10-23T08:50:46+02:0021.06.2018|Aktualności z rynku|
Dodaj komentarz