„Filmowe Walentynki” z Pożyczka Plus. Wygraj bilety do kina!

Pożyczka Plus z okazji nadchodzących Walentynek przygotowała dla swoich klientów bardzo sympatyczną promocję. Za wzięcie pożyczki na dowolną kwotę i jej terminową spłatę, organizator rozdaje podwójne bilety do kina Helios z jednorazowym wejściem na dowolny seans. Warunki akcji są proste do spełnienia, dlatego spieszymy z ich przedstawieniem.

Zgarnij podwójne bilety do kina

promocja pozyczka plus

Walentynki to świetna okazja na romantyczną kolację we dwoje, od dawna obiecywany wypad, czy po prostu wyjście do kina na ulubiony film. Pomyśl tylko, jak może być magicznie! W związku z tym, że Święto Zakochanych rządzi się swoimi prawami, Pożyczka Plus przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym wyręcza Ciebie w kwestii prezentu. Jedyne czego potrzebujesz to zaciągnąć pożyczkę na dowolną kwotę i spłacić ją w ustalonym terminie.

Pożyczkodawca rozlosuje pulę 60 nagród, z czego każda z nich zawiera dwa kody wejściowe! Konkurs trwa od 1 lutego i zakończy się 14 lutego 2020 roku.

Pożyczka Plus posiada szybkie chwilówki online w kwotach od 100 zł do 10 000 zł z 45-dniowym terminem spłaty.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W tej kwestii pożyczkodawca wykazuje się dużą elastycznością. Dlatego szansę na “Filmowe Walentynki” posiada każdy klient – zarówno ten, który wnioskuje po raz pierwszy, jak i stały bywalec firmy. Pożyczka Plus wymaga za to spełnienia kilku wymogów.

  • Pełnoletność. Musisz mieścić się w przedziale od 19 do 73 lat,
  • Stały i udokumentowany dochód,
  • Brak negatywnych wpisów w rejestrach: BIG, Kaczmarski Group, CRIF,
  • Pozytywny wynik zdolności kredytowej,
  • Brak niespłaconych zobowiązań wobec pożyczkodawcy,
  • Ważny dowód osobisty, konto w banku, e-mail oraz numer telefonu1.

Ponadto, Pożyczka Plus stawia jeszcze jeden warunek – musisz odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe: “Idealny film na walentynkowy wieczór to … i dlaczego?” dostępny w formularzu na stronie konkurs.pozyczkaplus.pl.

Pożyczka Plus podczas weryfikacji klienta nie sprawdza wpisów zamieszczonych w Biurze Informacji Kredytowej!

Jak wygrać bilety do kina?

Zasady konkursu są bardzo proste do spełnienia i wymagają przejścia standardowej procedury wnioskowania.

1. Korzystając z poniższego linku przejdź na stronę pożyczkodawcy.Kliknij po szybką pożyczkę w Pożyczce Plus

2. Na stronie głównej za pomocą suwaków wybierz kwotę oraz termin spłaty zobowiązania. Pamiętaj, że pożyczysz od 100 zł do 10 000 zł na 45 dni jako powracający klient. Z kolei wnioskując po raz pierwszy otrzymasz maksymalnie do 3 000 zł na 30 dni.

3. Kliknij w regulamin konkursu “Filmowe Walentynki”, w którym pod linkiem konkurs.pozyczkaplus.pl zostaniesz przeniesiony na stronę oferty.

4. Wypełnij formularz o imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz odpowiedź na pytanie: “Idealny film na walentynkowy wieczór to? … i dlaczego?”

5. Oczekuj na odpowiedź pożyczkodawcy, która nadejdzie w ciągu kilku minut.

6. Przeznacz pożyczkę na dowolny cel i pamiętaj o terminowej spłacie zobowiązania!

Nagrody zostaną przekazane laureatom najpóźniej do 5 kwietnia 2020 roku, w zależności od terminowego zwrotu pożyczki.

O nagrodzie słów kilka

Nagroda dla zwycięzców zostanie przekazana w formie wirtualnych biletów, które umożliwiają jednorazowe wejście na wybrany seans. Co ważne, komisja konkursowa dokona wyboru 60 najbardziej twórczych i kreatywnych odpowiedzi z całej puli przesłanych do 14 lutego 2020 roku wniosków. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi do 21 lutego 2020 roku. Część wyróżnionych odpowiedzi opublikowana zostanie w mediach społecznościowych Pożyczki Plus.

Uczestnik jest uprawniony do otrzymania maksymalnie 1 nagrody w konkursie.

helios promocja

Jeśli Ty i Twoja druga połówka uwielbiacie filmy, to „Filmowe Walentynki” z Pożyczką Plus pozwolą na spędzenie miłych chwil w kinie Helios. Źródło: pozyczkaplus.pl 

“Filmowe Walentynki” – grzech nie skorzystać!

„Filmowe Walentynki” to prosty i ciekawy konkurs, w którym przy okazji zaciągnięcia pożyczki możesz zgarnąć podwójne wejściówki do kina Helios na dowolny seans. Choć z początku oferta może wydawać się mało atrakcyjna, musisz mieć na uwadze, że rozlosowanych zostanie aż 60 laureatów.

Dlatego, jeśli lubisz spędzać czas w kinie i jednocześnie poszukujesz pomysłu na walentynkowy prezent, to rozważ pożyczkę w Pożyczka Plus2.

Wygraj bilety w Pożyczka Plus

Źródło:

1. Regulamin konkursu w pozyczkaplus.pl „Filmowe Walentynki”

2. Strona Pożyczki Plus, https://pozyczkaplus.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły