Getin bank infolinia i dane kontaktowe

UWAGA!


DANE ARCHIWALNE. GETIN BANK ZOSTAŁ ZASTĄPIONY PRZEZ VELO BANK.

Getin bank kontakt

Dla klientów indywidualnych (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Zastrzeżenie karty (dostępność: 24/7):
godziny pracy:
24/7

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Jeden z banków stworzonych przez Leszka Czarneckiego, realizuje pion bankowości detalicznej w większej strukturze jaką jest Getin Noble Bank.

Sprawdź też:

Getin Bank kontakt

Getin bank to systematycznie rozwijające się przedsiębiorstwo detaliczne. Należy do Getin Noble Bank S.A., który jest z kolei jednym z największych banków na terenie naszego kraju – z większościowym polskim kapitałem.

Oferta tej instytucji jest skierowana do Klientów indywidualnych, małych i średnich firm, wspólnot mieszkaniowych, samorządów, a także dużych przedsiębiorstw. Produkty finansowe są nie tylko uniwersalne, ale również kompleksowe i atrakcyjne pod względem finansowym. Na rynku istnieje ponad 400 placówek stacjonarnych. Oczywiście, Klienci mogą również bez problemu korzystać z bankowości mobilnej, a także internetowej. Jakie są dostępne produkty finansowe? Chodzi oczywiście o konta osobiste, karty płatnicze, szeroką gamę kredytów czy ubezpieczenia itd. Warto podkreślić, że Getin bank oferuje również lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne czy obligacje korporacyjne. Przedstawiciele firm czy przedsiębiorstw mogą natomiast skorzystać dodatkowo z obsługi i finansowania handlu zagranicznego, czy możliwości zabezpieczenia się przed ryzykiem walutowym.

Getin bank działa pod tą nazwą na naszym rynku od 2004 roku. Z usług tej instytucji korzysta grubo ponad 2 mln Klientów. Przedsiębiorstwo powstało z Górnośląskiego Banku Gospodarczego, a także w wyniku przejęcia Banku Przemysłowego. W 2007 roku instytucja Noble Bank SA zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Warto wiedzieć, że w 2010 roku włodarze wprowadzili nowoczesną bankowość internetową, która cieszy się aktualnie bardzo dużą popularnością.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
5/5 - (3 votes)
Komentarze (2)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • K
  K

  Krystyna

  06.05.2021, 16:41

  Wyróżniający się komentarz

  spłacam kredyt hipoteczny, zaciągnięty w Getin Noble Bank S.A, wtym miesiącu wpłaciłam go za posrednictwem PKO BP, bo w naszym miescie oddział Getin Bbanku został zamkniety na stałe. Praconik PKO BP ppoinformował mnie że będzie ta wpłata dopiero do ok 5-ciu dni , bo to jest przelew zagraniczny. nie rozumię, bank z siedzibą z polskim adresem a przelew idzie przez zagranicę? Prosze o wyjaśnienie

 • A
  A

  Agnieszka Quartenoud

  19.11.2021, 12:35

  Wyróżniający się komentarz

  Witam chciałabym porozmawiać z Karolem Potentas dziękuję

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie