Getin Bank – kod SWIFT, IBAN, adres do przelewów

UWAGA!


DANE ARCHIWALNE. GETIN BANK ZOSTAŁ ZASTĄPIONY PRZEZ VELO BANK.

IBAN – jest to inaczej międzynarodowy numer rachunku bankowego. Składa się z 28 znaków, czyli identyfikatora danego kraju (w przypadku Polski PL) oraz pełnego rachunku bankowego, tego samego, który się podaje przy przelewach krajowych.

SWIFT lub BIC –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Getin Bank – kod SWIFT, IBAN, adres do przelewów

Kod SWIFT/BIC Getin Bank: GBGCPLPK
IBAN Getin Bank: PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew.
Przykład: jeśli chcesz wysłać przelew na rachunek “00 0000 0000 0000 0000 0000 0000” IBAN będzie wyglądać następująco: PL 00 0000 0000 0000 0000 0000 0000

Sort code to liczby od 3 do 10 w Twoim numerze konta

Adres do przelewu Getin Bank

Getin Noble Bank SA

ul. Przyokopowa 33

01-208 Warszawa

Getin Bank – jeden z niewielu banków z większościowym Polskim kapitałem. Kontrolę nad spółką Getin Bank, w której składzie znajduje się także Noble Bank sprawuje Polski przedsiębiorca Leszek Czarnecki. U usług banku i ponad 500 oddziałów korzysta blisko 2,5 mln Polaków. Spółka znana jest ze swoich innowacji, które zostały dostrzeżone na arenie międzynarodowej, m.in. na europejskich festiwalach „Cannes Lions” oraz „Banking Technology Awards”. Jednym z ciekawszych projektów, który udostępnia bank, to interaktywna karta kredytowa z możliwością sprawdzenia na niej stanu swojego konta.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.3/5 - (9 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie