„Gigapremia” w BNP Paribas: 350 zł za darmowe Konto Otwarte na Ciebie

Promocja nieaktywna

Najnowsza akcja promocyjna organizowana pod marką BNP Paribas odbywa się pod hasłem: „Gigapremia”. Za założenie Konta Otwartego na Ciebie zgarnąć możesz do 350 zł premii – 200 zł w gotówce oraz 150 zł do wykorzystania na Allegro. Warunki promocji są standardowe … zresztą sam spójrz!

Gigapremia, czyli dla każdego coś miłego

To już kolejna aktywna promocja konta osobistego w BNP Paribas obok trwającej akcji „Premia z Żabką” (290 zł premii: 250 zł w gotówce + 40 zł do Żabki). Niezmiennie organizatorem przedsięwzięcia jest spółka Hagen, która wraz z bankiem zapewnia różnorodność nagród i dba o to, aby warunki aktywności były przede wszystkim łatwe do wykonania.

W przypadku „Gigapremii” do zdobycia jest 350 zł – 200 zł w postaci premii gotówkowej oraz 150 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro. Promocja potrwa do 31.03.2021 r. bądź do wyczerpania puli 3 tys. wniosków.

bnpparibas.pl

W 2020 r. Bank zdobył trzecie miejsce w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii Bankowość Tradycyjna oraz drugie w kategorii Bankowość Zdalna.

Kto może otworzyć konto w promocji?

O premię mogą starać się osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych. Konieczne jest także polskie obywatelstwo i dowód osobisty, na mocy którego nastąpi zawarcie umowy o nowy rachunek.

Co najważniejsze, promocja skierowana jest tylko do nowych klientów, którzy w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o ROR, nie posiadali konta osobistego w BNP Paribas (również jako współposiadacz).

Przystąp do promocji w 2 krokach!

Jak widzisz, regulamin akcji nie stawia jej uczestnikom wyśrubowanych warunków uczestnictwa. Dodatkowo same działania aktywności sprowadzają się do 3 miesięcy regularnego korzystania z konta.

1. Do 31.03.2021 r. dokonaj zgłoszenia w promocji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego ⇣

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w niezbędnym do tego zakresie.

2. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”.


WSKAZÓWKA —> Na ekranie urządzenia wyświetli Ci się informacja o objęciu promocją. Dostaniesz ją także w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, przesłanego na wskazany we wniosku adres.


3. Również do 31.03.2021 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z wykorzystaniem powyższego linka.

4. Do 14.04.2021 r. w systemie partnera banku – Autenti, podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniany rachunek. Proces odbędzie się za pomocą unikalnego kodu SMS.


WSKAZÓWKA —> Koniecznie nadaj również PIN do karty!


5. W kwietniu 2021:

  • wykonaj min. 3 przelewy (w bankowości internetowej GOonline albo aplikacji mobilnej GOmobile),
  • wykonaj transkację/e bezgotówkową/e na łączną sumę min. 300 zł,
  • otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1 tys. zł.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody, czyli 100 zł otrzymasz do 21.05.2021 r.

Skorzystaj z przesłanego linka i do 26.05.2021 r. zaloguj się na stronie wskazanej przez organizatora. Podaj na niej numer swojego nowego konta osobistego, na które zostanie przelana premia. Nagroda zostanie wysłana do 31.05.2021 r.

6. W maju 2021 i czerwcu 2021 zrealizuj identyczne działania, jak w kwietniu 2021. Wtedy to:

  • do 30.06.2021 r. dostaniesz kolejne 100 zł premii za aktywność wykonaną w maju,
  • do 25.07.2021 r. zostaniesz powiadomiony o zdobyciu 150 zł na Allegro. Bonus otrzymasz w formie e-karty podarunkowej, która zostanie wysłana SMS-em na Twój numer telefonu do 31.07.2021 r. 😊

Szczegóły warte uwagi

Miłą informacją jest to, że z otrzymanego bonusu nie będziesz musiał rozliczać się przed urzędem skarbowym. Jednak, aby w pełni się z niego cieszyć, do dnia przekazania premii musisz być posiadaczem Konta Otwartego na Ciebie. Gdy wcześniej odstąpisz od umowy albo zamkniesz rachunek, to stracisz prawo do promocyjnych warunków.

Jeszcze słowem uściślenia, pod pojęciem transakcji bezgotówkowych kartą, bank ma na myśli wszystkie operacje za towary i usługi w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dotyczy to, np. Apple Pay i Google Pay. Z kolei płatności BLIK-iem, PayU, Dotpay, Blue Media czy Przelewy 24 nie spełniają wymogów regulaminu!

Krótko o Koncie Otwartym na Ciebie

W ramach oferty zakładasz konto, którego główną cechą są niewielkie opłaty – a nawet ich brak. Niespotykane jest również to, że do wyboru masz jedną z trzech kart płatniczych, które możesz dopasować do swoich potrzeb (każda z nich ma inne możliwości i inną miesięczną opłatę).

Konto Otwarte na Ciebie oferuje poza tym darmowe wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash, 0 zł za polecenia przelewów krajowych w PLN oraz wygodne płatności mobilne: BLIK, Apple Pay czy Google Pay.

Jesteś ciekawy, jakie promocje przygotowały dla Ciebie banki? Zarabiaj na okazjach promocyjnych i otrzymuj nagrody —> więcej na stronie promocje bankowe.

Gigapremia na mniejsze przyjemności

Można powiedzieć, że „Gigapremia” nie wymaga od nas zbyt długiego zastanawiania się nad kolejnością spełnienia poszczególnych warunków w danym miesiącu. Do wykonania masz identyczne zadania. Co prawda jest ich kilka, ale głównie wiążą się one ze standardowym korzystaniem z rachunku – dlatego nie powinieneś mieć problemu z ich spełnieniem.

Na plus oceniamy także wysokość bonusu, który zostanie wypłacony w ratach: 200 zł (100 + 100 zł) otrzymasz bezpośrednio na swoje konto osobiste, natomiast sam e-kod trafi do Ciebie w formie SMS-a. Jest to z całą pewnością duża zachęta do bliższego zapoznania się z ofertą BNP Paribas.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Gigapremia”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x