Grupa BPS: kredyt na cele ekologiczne z szansą na 5 000 zł dofinansowania!

Promocja nieaktywna

O tym, by wziąć pożyczkę w banku spółdzielczym, myśli niewiele osób. A szkoda – bo oferty tych instytucji są równie ciekawe, co w bankach komercyjnych. Jedną z nich jest EKO Pożyczka, czyli szybki kredyt na cele ekologiczne, który otwiera Ci drogę do wygrania dodatkowego dofinansowania. W konkursie EKO Fortuna, codziennie jedna osoba zgarnia 5 000 zł na dowolnie wybrany cel. Przewidziane są także nagrody gwarantowane dla każdego uczestnika!

EKO Pożyczka z szansą na 5 000 zł dofinansowania

“EKO? Logiczne, że się opłaca!” – pod takim hasłem Banki Spółdzielcze Grupy BPS starają się promować ekologię, oferując proekologiczne rozwiązania dla swoich klientów. Jednym z nich jest kredyt gotówkowy na cele ekologiczne, którego część kwoty możesz też przeznaczyć na inne dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Jednak to nie wszystko. Przy okazji podpisania umowy kredytowej w wybranym banku spółdzielczym Grupy BPS, doradca wręczy Ci kupon z unikalnym kodem aktywacyjnym, który wykorzystasz podczas rejestracji w Konkursie EKO Fortuna. Nagrodą gwarantowaną są t-shirty z trzema zabawnymi wzorami do wyboru, zachęcającymi do ekologicznej postawy. Natomiast, nagrodą główną jest okrągłe 5 000 zł, które codziennie trafia do 1. zwycięzcy (Organizator przewidział 60 nagród pieniężnych o wartości 5 000 zł ?) Przed tym jednak, będziesz musiał zawnioskować o EKO Pożyczkę i odpowiedzieć na jedno pytanie konkursowe. W każdym dniu (rundzie) jest ono inne. Kumulacja trwa do 31.12.2020 r.

Każdy zarejestrowany klient może grać kodem wielokrotnie (ale tylko raz dziennie). Dzięki czemu zwiększa swoją szansę na wygraną!

Kto może wziąć udział w akcji?

Konkurs skierowany jest osób, które zawnioskowały o kredyt na cele ekologiczne najpóźniej do 31.12.2020 r. oraz spełnią przy okazji poniższe warunki:

  • są osobami pełnoletnimi z pełną zdolnością do czynności prawnych,
  • zamieszkują na terenie Polski oraz posiadają adres do doręczeń również w RP.

Aby otrzymać nagrody przygotowane w Konkursie, nie możesz rozwiązać umowy kredytowej przed zakończeniem akcji.

Czym jest kredyt na cele ekologiczne?

EKO Pożyczka to zobowiązanie częściowo (60 proc.) przeznaczone na inwestycje proekologiczne – i częściowo (40 proc.) na własne potrzeby. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 6,5 proc. (RRSO 8,9%). Maksymalna kwota kredytu, o jaką możesz zawnioskować to nawet 80 000 zł. A teraz najlepsze. Lista celów ekologicznych, które sfinansujesz za pomocą środków jest bardzo szeroka i obejmuje wiele obszarów:

  • zakup urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii (np. kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, pomp ciepła czy przydomowych wiatraków),
  • termomodernizacja mieszkania lub domu (w tym wymiana drzwi i okien czy instalacja nowych pieców, kotłów grzewczych itp.),
  • przydomowe oczyszczalnie, stacje uzdatniania i systemy odzysku wody,
  • nabycie energooszczędnego sprzętu AGD,
  • zakup rowerów i innego sprzętu sportowego,
  • zakup samochodów hybrydowych i elektrycznych.

Co ciekawe, jeśli masz jakiś inny pomysł na wykorzystanie środków proekologicznie, to jeszcze nic straconego. Skorzystaj z pomocy doradcy BPS, który bliżej przyjrzy się Twojemu przedsięwzięciu i być może zaakceptuje cel.

Minimalna kwota EKO Pożyczki, którą możesz zaciągnąć wynosi 5 000 zł.

Jak wygrać dofinansowanie i zgarnąć nagrodę główną?

Wspominaliśmy już, że warunkiem udziału w EKO Fortunie jest skorzystanie z oferty kredytu gotówkowego na cele ekologiczne. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w Konkursie, zadeklaruj oraz przedstaw fakturę lub rachunek, że środki z kredytu (przynajmniej w części) wykorzystano na cele proekologiczne. Oto dokładny harmonogram działania.

1. Najpóźniej do 31.12.2020 r. zawnioskuj o EKO Pożyczkę i wyślij swoje zgłoszenie. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

W formularzu rejestracyjnym wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zaakceptuj także Regulamin serwisu i jego warunki.

2. Kliknij przycisk “Wyślij” i czekaj na telefon od doradcy Banku, który przedstawi Ci ofertę kredytową.

3. Podpisz umowę kredytową o kredyt gotówkowy w jednym z Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub Banku BPS.

4. Doradca wręczy Ci kupon konkursowy z unikalnym kodem.

5. Również do 31.12.2020 r. zarejestruj się w Konkursie EKO Fortuna na stronie: ekofortuna.mojbank.pl. Przygotuj kupon, który przekazał Ci pracownik Banku Spółdzielczego. Pamiętaj, że zgłoszenie w Konkursie nie może być wcześniejsze w dacie niż zawarcie umowy kredytowej!

6. Wypełnij formularz zgłoszeniowy o: kod z kuponu, numer umowy kredytowej (z kuponu, uzupełniony przez pracownika Banku lub spisany z umowy kredytowej), pełną nazwę Banku oraz placówki, w której podpisałeś umowę, a także dane osobowe imię i nazwisko, dane adresowe do wysyłki nagrody w akcji, dane kontaktowe (nr telefonu, email będący loginem), własne hasło do ponownego logowania.

7. Zapoznaj się z treścią Regulaminu i zaakceptuj jego postanowienia.

8. Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów Konkursu.

9. Dokonaj wyboru nagrody. Mowa tutaj o 1 z 3 koszulek (w rozmiarach S, M lub L).

10. Bierz udział w jednej rundzie Konkursu każdego dnia i walcz o nagrody!

Każda runda przybliża Cię do 5 000 zł

Głównym zadaniem konkursowym, jakie czeka na Ciebie jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Co istotne, w każdym dniu (czyli rundzie) jest ono inne. Pytanie jest prezentowane na stronie, w formie sugerowanej odpowiedzi (np. za pomocą jednej lub kilku liter/cyfr oraz liczb znaków i zaznaczenia liczb wyrazów). Możliwe są również odpowiedzi kilkuwyrazowe.

W tym przypadku liczy się też czas udzielenia odpowiedzi na postawione pytanie. Bo w momencie, gdy klikniesz na stronie przycisk “Start”, rozpoczyna się mierzenie czasu (czas liczony jest do momentu kliknięcia w przycisk “Wyślij”). Tuż po wykonaniu zadania konkursowego, na Twoim ekranie urządzenia pojawi się informacja, ile dokładnie zajęło Ci udzielenie poprawnej odpowiedzi. I jeszcze jedno – pamiętaj, że możesz grać codziennie, aż do ostatniego dnia Konkursu (czyli do 31.12.2020 r.) ?

W każdym dniu do 31.12.2020 r. wyłaniany jest jeden laureat, który zgarnia dofinansowanie w kwocie 5 000 zł. Na stronie Konkursu w zakładce “Zwycięzcy” widnieje aktualna lista laureatów danego tygodnia.

Ważne szczegóły

Przyjrzyjmy się teraz bliżej informacjom dotyczącym wydania nagrody. Jeśli uda Ci się zgarnąć dofinansowanie, to Organizator w ciągu 2 dni roboczych (od daty publikacji wyników Konkursu) skontaktuje się z Tobą drogą e-mailową. W terminie 7 dni roboczych na e-maila: ekofortuna@os3.pl, musisz przesłać niezbędne dane do wydania nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer rachunku bankowego) i zaakceptować oświadczenie.

Bank BPS zastrzega również, że z akcji wykluczone będą odpowiedzi na pytania naruszające w jakikolwiek sposób obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, treści wulgarne, pornograficzne, wzywające do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej lub obrażające uczucia religijne.

Z kredytu na cele ekologiczne w Banku BPS możesz skorzystać również wtedy, gdy masz dofinansowanie z Programu “Mój Prąd” albo “Czyste Powietrze”.

Słuszny cel i łatwa nagroda

Konkurs EKO Fortuna jest częścią promocji kredytów gotówkowych na cele ekologiczne. I nie da się ukryć, że jest akcją dość śmiałą, oferującą zgarnięcie przyzwoitej sumy dofinansowania – i to każdego dnia. Nie uda Ci się wylosować 5 000 zł za pierwszym razem? Nic straconego, bo o nagrodę główną możesz walczyć każdego dnia aż do zakończenia Konkursu.

Naszym zdaniem, taka kombinacja: środki na cel ekologiczny + dofinansowanie to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Oczywiście wtedy, gdy zastanawiasz się nad kredytem albo jesteś w trakcie realizowania inwestycji ekologicznej. W innym przypadku, zapoznaj się jeszcze z naszym najnowszym rankingiem kredytów gotówkowych na dowolny cel.

Źródło:

1. Regulamin akcji promocyjnej i Konkursu pod nazwą „EKO Fortuna”

2. Strona Grupy BPS, mojbank.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły