Gwarancja braku opłat przez 24 miesiące za konto firmowe w mBanku

Promocja ważna do 31.01.2021r.

Skoro coraz więcej okoliczności skłania nas do założenia rachunku firmowego, to czemu nie miałoby to być konto firmowe w mBanku? Od początku października można ubiegać się o mBiznes konto Standard z gwarancją braku opłat aż przez 24 miesiące za najważniejsze usługi. Do tego Bank dorzuca pakiet narzędzi, które pomogą Ci sprawnie prowadzić działalność.

Konto firmowe w mBanku z pakietem korzyści

Trzeba przyznać, że mBank nie traci czasu i rozwija swoją ofertę nie tylko na klientów indywidualnych, ale i przedsiębiorców. Propozycje mBanku nie dość, że są oryginalne, to przynoszą ze sobą wiele atrakcyjnych bonusów. Naprawdę rzadko się zdarza, by ktoś po spełnieniu prostych wymagań, nie otrzymał nagrody.

Załóż mBiznes konto Standard z pakietem narzędzi za 0 zł

Tym razem, warta przypomnienia jest Promocja rachunku bieżącego mBiznes konto Standard, która skierowana jest do bardzo szerokiej grupy przedsiębiorców, różniących się między sobą profilem działalności, stażem, wielkością czy formą prawną. W zamian za założenie i prowadzenie rachunku, mBank zwalnia jego posiadacza z najważniejszych opłat przez okrągłe 2 lata. Na dodatek udostępnia wiele przydatnych narzędzi, które pozwolą Ci sprawnie prowadzić swój biznes. Promocja “Konto firmowe – II edycja” trwa do 31.01.2021 r.

Konto firmowe w mBanku założysz bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że swoją tożsamość potwierdzisz za pomocą e-Dowodu.

Darmowy pakiet korzyści przez 24 miesiące

Trzeba przyznać, że Bank skomponował ofertę “otwartą” na wiele różnych branż. Rachunek jest dostępny dla jednoosobowych działalności gospodarczych, wspólników spółek cywilnych, spółek jawnych i partnerskich, fundacji, spółdzielni, stowarzyszeń, itp. Czy jednak propozycja instytucji jest w stanie zaspokoić potrzeby tak różnych segmentów? Na początku, sprawdźmy najważniejsze usługi dołączone do Konta, za które mBank nie pobierze opłaty przez 24 miesiące:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta (później 9 zł/miesięcznie w przypadku, gdy klient nie dokona co najmniej jednej płatności ZUS),
 • darmowe internetowe przelewy krajowe w PLN (później 1,50 zł oraz 0 zł za przelewy wewnętrzne między rachunkami firmowymi klienta),
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santander Bank Polska,
 • bezpłatne internetowe przelewy w EUR (SEPA) do krajów UE, Islandii, Norwegii, Szwajcarii oraz Lichtensteinu (później 1,50 zł),
 • darmowe wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu (później 0 zł, w sieci Euronet – 0,2 proc. minimum 2 zł),
 • 0 zł za pierwszą kartę płatniczą (tyczy się kart MasterCard Debit Business i Visa Business Debit)1.

Bank dla nowicjuszy, którzy planują otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą proponuje wsparcie w założeniu firmy – w tym bezpłatną konsultację telefoniczną z księgową.

Co oferuje mBank?

Jednak to nie wszystko, na co stać Organizatora Promocji. mBank oferuje również narzędzia firmowe, które z łatwością dopasujesz do charakteru prowadzonej działalności. Należą do nich:

 • Program “Polecam mBank” (do 200 zł premii). Więcej o Ofercie pod linkiem,
 • darmowe terminale. Do wyboru masz:

– przenośny terminal Planet Pay (0 zł przez 18 miesięcy, prowizja 0 proc. do 100 tys. transakcji kartami),

 • kredyt dla firm (z niską prowizją lub niską marżą od 30 000 zł do 200 000 zł), w tym:

– promocyjny kredyt w rachunku bieżącym (z niską prowizją lub niską marżą od 30 000 zł do 500 000 zł),

– kredyt obrotowy zabezpieczony gwarancją BGK (do 500 000 zł na 4 lata),

 • mOrganizer finansów (za pomocą którego, np. rozliczysz faktury, samodzielnie poprowadzisz księgowość, skontrolujesz prognozę płynności finansowej, itp.). Przez 3 miesiące za 0 zł, później 75 zł/miesięcznie albo płacisz tylko za te usługi, z których chcesz korzystać,
 • faktoring (dla faktur z odroczonym terminem płatności. Pieniądze nawet w 15 minut na koncie od momentu złożenia wniosku),
 • lokata dla firm (do 0,01 proc. przez 3,6 lub 12 miesięcy dla kwot od 500 zł),
 • mBiznes plus (darmowy rachunek lokacyjny do 3 rachunków),
 • mFakturowanie (0 zł za program do wystawiania faktur dostępny 24/7). Opcja skierowana do osób z jednoosobową działalnością gospodarczą!
 • system płatności online – paynow, czyli bramka płatności dla sklepu internetowego (0 zł za aktywację usługi oraz 0 proc. prowizji od transakcji do 30.09.2020 r. Z kolei, od 1.10.2020r. prowizja od transakcji wyniesie 0,95 proc.)
 • mLeasing (leasing medyczny, maszyn i urządzeń, flot pojazdów). Opłata wstępna od 0 proc., okres finansowania do 6 lat,
 • mPlatforma walutowa (40 par walutowych, 0 zł za natychmiastową wymianę)
 • mKsięgowość Komfort lub Premium (z dedykowaną księgową, która zajmie się finansami Twojej firmy, opcja zamieszczania logo i reklamy na fakturze, podgląd i wysyłanie deklaracji podatkowych, itp.). Opłata 150 zł lub 200 zł/miesięcznie,
co oferuje konto firmowe w mbanku

Kto może skorzystać z Promocji?

Wniosek o założenie rachunku firmowego z mBankiem, mogą złożyć przedsiębiorcy, którzy w ramach Regulaminu rozumiani są jako osoby fizyczne działające w różnych obszarach gospodarki. Mówiąc dokładniej, Oferta skierowana jest do:

 • jednoosobowych działalności gospodarczych,
 • wspólników spółek cywilnych,
 • spółek jawnych, partnerskich, z ograniczoną odpowiedzialnością,
 • spółek komandytowych,
 • fundacji,
 • spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji,
 • stowarzyszeń rejestrowych i stowarzyszeń zwykłych,
 • spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych,
 • kościołów i parafii oraz związków wyznaniowych,
 • szkół niepublicznych, przedszkoli publicznych oraz przedszkoli niepublicznych prowadzonych przez osobę fizyczną,
 • publicznych jednostek oświatowych.

Lista obszarów działalności jest bardzo długa, dlatego Promocja może przypaść do gustu zarówno początkującym samozatrudnionym, mikroprzedsiębiorstwom, ale i firmom, które planują poszerzyć swoją działalność o nowe pola, jak np. terminale płatnicze.

Z udziału w Promocji wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy w dniu 31.08.2020 r. posiadali jakikolwiek rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP.

Jak otworzyć mBiznes konto Standard?

Zacznijmy od dokładnego zapoznania się, w jaki sposób możesz założyć rachunek firmowy w Banku. Dokonasz tego na 3 sposoby:

 • wypełniając wniosek online,
 • w najbliższej placówce mBanku,
 • dzwoniąc na mLinię pod numer: 801 300 800.

Teraz przedstawimy najprostszą i najszybszą metodę na otwarcie Konta, jaką jest złożenie wniosku przez internet.

1. Najpóźniej do 31.01.2021 r. złóż wniosek online o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes konto Standard. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż mBiznes konto Standard z pakietem narzędzi za 0 zł

Pamiętaj, by przy wpisywaniu najważniejszych informacji, zaakceptować Regulamin Promocji oraz wyrazić zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w ciągu 10 dni w celu wsparcia procesu wnioskowego przez pracownika BOK.

2. W okresie trwania promocji, czyli do 31.01.2021 r. zawrzyj z Bankiem umowę o prowadzenie rachunku bieżącego, którą otrzymasz od kuriera lub udając się do placówki mBanku. Z kolei, gdy posiadasz e-Dowód to całą umowę uda Ci się podpisać całkowicie online bez wychodzenia z domu!

3. Tak przedstawia się proces otwarcia rachunku dla nowego klienta. Natomiast, jeśli posiadasz już konto osobiste w mBanku i jednocześnie chcesz założyć konto firmowe, to procedura jest jeszcze bardziej uproszczona. Wystarczy tylko, że podczas wypełniania wniosku zaznaczysz opcję “Jestem klientem mBanku”, a zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego i potwierdzisz umowę kodem autoryzacyjnym SMS. Oczywiście, możesz też wybrać osobisty kontakt i udać się do oddziału instytucji albo skorzystać z wizyty kuriera. W tym przypadku, decyzja należy do Ciebie.

jak otworzyć konto firmowe w mBanku

mBiznes konto Standard – usługi bankowe, kredytowe i księgowe w jednym miejscu

mBiznes konto Standard to rachunek bardzo uniwersalny, który w zamyśle ma zaspokoić potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców funkcjonujących w różnych obszarach gospodarki. Młode firmy mogą skorzystać z atrakcyjnego kredytu i samodzielnie prowadzić swoją księgowość. Z kolei, mikroprzedsiębiorcom spodoba się usługa fakturowania oraz nowoczesna bankowość elektroniczna, która pozwoli na bieżąco kontrolować przepływ gotówki.

Coś dla siebie odnajdą także i większe firmy, jak zaawansowane raportowanie, duży dostęp do kredytów i pożyczek dla firm na promocyjnych warunkach, a także automatyzacja płatności i przelewów. No i wreszcie – rachunek firmowy w mBanku to dobre rozwiązanie, gdy Twoja firma planuje instalację terminala. W ramach Programu Polska Bezgotówkowa otrzymasz zwolnienie ze wszystkich opłat przez 18 miesięcy. Wszystkie te elementy wydają się być naprawdę interesujące. Dlatego, z całą pewnością odnajdziesz wśród nich usługi, które przypadną Ci do gustu. Jeśli zatem rozglądasz się za kompleksową ofertą, to być może mBiznes konto Standard spełni Twoje oczekiwania.2

Źródło:

1. Regulamin Promocji „0 zł za prowadzenie konta firmowego”

2. Strona mBanku, mbank.pl/firmy/promocje/konto-standard-z-gwarancja/?ref=dospwnav


Komentarze (3)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • k
  karol
  03.12.2020, 19:29

  Nie wiem dlaczego mBank oferuje Planet Pay – przedsiębiorcy powinni wystrzegać się umowy z nimi – Planet Pay bardzo źle traktuje swoich klientów . Porażka , tym bardziej ,że w takiej firmie wszystko powinno być uporządkowane , terminowe i przepisowe. Porażka , nigdy więcej terminalu od nich .

  0
 • M
  Mirek
  27.10.2020, 20:48

  Czy po okresie 24 miesięcy muszę nadal posiadać rachunek bankowy „konto firmowe”czy mogę z niego zrezygnować?

  0
  • P
   Paulina Krupa
   28.10.2020, 08:53

   Po 24 miesiącach może Pan zrezygnować z rachunku.

   0
Podobne artykuły