HIT! 150 zł na Pyszne.pl z darmowym PKO Kontem dla Młodych

Promocja nieaktywna

Dostęp do jednej z najlepszych aplikacji mobilnych na świecie, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, BLIK-iem lub kartą oraz do tego wszystkiego – atrakcyjna nagroda w postaci kodu na Pyszne.pl o łącznej wartości 150 zł. Tak prezentują się największe atuty PKO Konta dla Młodych. Bez zbędnego wysiłku premia może trafić do Twojej kieszeni bardzo szybko!

Oferta dla młodych od 18 do 26 lat

Często prezentujemy na łamach naszego portalu promocje bankowe, które przeznaczone są dla młodych klientów. Na ich tle ostatnimi miesiącami wyróżnia się PKO BP. Bank walczy aktywnie o ich uwagę organizując akcje, które nie dość, że same w sobie są zachęcające – to oferują wiele ciekawych bonusów dołączonych do rachunku.

PKO BP w promocji “Więcej wspólnego” rozdaje karty podarunkowe w formie trzech kodów elektronicznych na Pyszne.pl – każdy o wartości 50 zł. Warunkiem ich zgarnięcia jest wykazanie się aktywnością przez 3 miesiące (zrób min. 2 transakcje bezgotówkowe + min. 2 razy zapłać BLIK-iem – tyle!). Jak łatwo odgadniesz, za spełnienie warunków w każdym z wymaganych miesięcy otrzymasz łączną premię o wartości 150 zł. Akcja potrwa do 14.03.2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 5000 rejestracji.

PKO Konto dla Młodych bez względu na okoliczności jest bezwarunkowo darmowe!

Kto może wziąć udział w Promocji?

Jako uczestnik promocji musisz być pełnoletnią osobą fizyczną (mieszczącą się w przedziale od 18 do 26 lat), mającą adres zamieszkania na terenie kraju, a także posiadającą pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych.

Poza tym, w okresie od 1.01.2020 r. do 24.01.2021 r. włącznie, nie mogłeś założyć rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP. Karencja nie dotyczy konta Inteligo, jego posiadacze mogą skorzystać z oferty bez żadnych problemów. Do dnia przekazania bonusów musisz mieć także aktywny dostęp do serwisu iPKO oraz wyrażoną zgodę marketingową 😊

Pamiętaj, że podczas zakładania Konta nie jest Ci potrzebny ani status studenta/ucznia, ani też zaświadczenie o zatrudnieniu. Nie musisz też przelewać na rachunek stypendium, pensji ani innych regularnych wpływów. Jak wspominaliśmy wcześniej, prowadzenie Konta dla Młodych jest całkowicie darmowe!

Jak odebrać 150 zł na Pyszne.pl?

Spełniasz warunki? Świetnie! Czas przejść do krótkiej instrukcji, dzięki której szybko założysz rachunek i zgarniesz e-kody na Pyszne.pl

1. Do 14.03.2021 r. (bądź do wyczerpania puli 5 000 rejestracji) zarejestruj się w Promocji, wpisując imię i nazwisko oraz PESEL. Zaakceptuj również regulamin. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

2. Kliknij przycisk “Wyślij”.

3. W tym samym terminie (czyli do 14.03.2021 r.) zawrzyj umowę o otwarcie i prowadzenie Konta wraz z kartą. Możesz tego dokonać na dwa dostępne sposoby:

 • przez internet (składając elektroniczny wniosek),
 • na selfie w aplikacji mobilnej IKO lub w serwisie iPKO (Bank wymaga kilku zdjęć twarzy i dowodu tożsamości). Ten sposób możesz wykorzystać, nawet jeśli nie jesteś klientem PKO BP. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację IKO na swoim smartfonie oraz odpowiesz na wskazane komendy.

Koniecznie wyraź zgodę marketingową na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Możesz to zrobić przy zawieraniu umowy, składaniu elektronicznego wniosku o otwarcie i prowadzenie Konta bądź w serwisie iPKO albo aplikacji IKO. Pamiętaj, by nie odwoływać jej aż do wydania karty podarunkowej!

4. W każdym z 3 miesięcy następujących po miesiącu, w którym założyłeś Konto dla Młodych zrealizuj:

 • min. 2 transakcje bezgotówkowe kartą (zaliczają się do nich płatności zbliżeniowe),
 • min. 2 płatności BLIK-iem (za wyjątkiem wpłat/wypłat z bankomatów oraz przelewów na telefon).

Za każdy miesiąc, w którym wykonasz wspomniane aktywności – otrzymasz kody elektroniczne na Pyszne.pl – każdy o wartości 50 zł.

Nagrody będą wydawane do 15. dnia każdego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Jednak przed dniem ich wydania PKO BP dodatkowo zweryfikuje, czy nie zamknąłeś Konta bądź karty, nie wycofałeś wymaganych zgód albo nie przekształciłeś rachunku na inne konto z oferty Banku.

Jak odebrać kody?

Kody elektroniczne będą wydawane w 3 turach – tuż po spełnieniu warunków promocji i czasie, w jakim zostały zrealizowane.

Przykład: jeśli umowę zawarłeś do 31.01.2021 r. to vouchery zostaną wydane: w lutym, marcu, kwietniu 2021. Z kolei, gdy umowę podpisałeś w lutym 2021, przekazanie nagród nastąpi: w marciu, kwietniu oraz maju 2021.

Jak już wspomnieliśmy, bonusy otrzymasz do 15. dnia każdego kolejnego miesiąca po spełnieniu aktywności. Nagroda zostanie przesłana przez PKO BP w wiadomości elektronicznej, która znajdzie się:

 • w aplikacji IKO w sekcji „Powiadomienia” (musisz mieć zainstalowaną i aktywną aplikację IKO),
 • na e-mailu. W tym przypadku, aby odebrać kody musisz zalogować się do iPKO (przed pierwszym logowaniem konieczna jest aktywacja dostępu do iPKO).

Operacje bezgotówkowe i BLIK to podstawa!

Przed spełnieniem warunków warto wiedzieć, jak PKO BP definiuje wspomniane aktywności.

 • Transakcja bezgotówkowa kartą. To każdy zakup towarów/usług dokonany za pomocą karty w terminalach płatniczych, w internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.
 • Płatność zbliżeniowa telefonem. To operacja płatnicza wykonana telefonem z systemem działającym w technologii NFC ze środków na karcie (przy użyciu aplikacji mobilnej IKO poprzez zbliżenie telefonu do czytnika terminala płatniczego).
 • Płatność BLIK. To dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego generowanego przez IKO.

Najważniejsze informacje o otwarciu Konta

W zależności od tego, jaki sposób wybierzesz na założenie rachunku, spójrz jeszcze na istotne szczegóły.

 • Jeśli otwierasz Konto na selfie, to Twoje Konto będzie od razu aktywne. W e-mailu dostaniesz dane logowania do serwisu iPKO oraz aplikacji IKO.
 • Jeśli otwierasz Konto wypełniając wniosek elektroniczny przez internet (z opcją “kurier”) to zapoznaj się z e-mailem i poczekaj na telefon od kuriera, który dostarczy Ci umowę do podpisu.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie musisz jej uwzględniać przy corocznym rozliczeniu PIT-38.

Co oferuje PKO Konto dla Młodych?

Zainteresowała Cię akcja? W takim razie spójrzmy, co oprócz atrakcyjnej premii proponuje rachunek dla młodych. Trzeba przyznać, że jest to solidny pakiet bonusów.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie, BLIK-iem lub kartą (UWAGA: za wypłaty gotówki w walutach obcych, operatorzy bankomatów mogą pobierać opłaty),
 • Bezpłatna obsługa karty debetowej (jeśli wykonasz co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe (za wyjątkiem przelewów) kartą bądź BLIK w okresie rozliczeniowym za miesiąc. W przeciwnym razie opłata za kartę wynosi 5 zł/miesięcznie),
 • Debet na koncie do 500 zł na 30 dni (wysokość debetu na rachunku ustalana jest indywidualnie na podstawie średnich miesięcznych systematycznych wpływów na Konto, np. z tytułu wynagrodzenia, stypendium czy renty, co najmniej raz na 3 miesiące. Oprocentowanie debetu wynosi 10 proc. w skali roku),
 • Karta debetowa z funkcją wielowalutową (gdy połączysz kartę z kontem walutowym, np. w EUR, GBP, USD, DKK, CHF, NOK, SEK, CZK, HRK lub HUF, to wypłacisz gotówkę z bankomatu oraz dokonasz płatności w kraju i za granicą – w tym w internecie, bez prowizji za przewalutowanie),
 • Preferencyjny kredyt studencki (dla studentów i doktorantów przy możliwości wyboru wypłacanych transz: 400, 600, 800, a nawet 1 000 zł/miesięcznie),
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe telefonem oraz BLIK-iem,
 • Dostęp do najlepszej apki bankowej IKO,
 • Bezpłatny pakiet 5 darmowych SMS-ów (w ramach usługi “Powiadomienia SMS”),
 • 0 zł za standardowe polecenie przelewu (przez serwis iPKO i aplikację IKO),
 • 0 zł za krajowe standardowe przelewy (przez internet i aplikację mobiliną IKO),
 • Bezpłatna usługa Autooszczędzania (odkładanie drobnych kwot pieniędzy przy okazji dokonywania wybranych transakcji),
 • Atrakcyjne zniżki i oferty specjalne (np. 90 dni TIDAL Premium bezpłatnie, bonus 20% w Orange z IKO, bez limitu za 1 zł dziennie w T-Mobile, a także dostęp do oferty SPA, hoteli i salonów urody w obniżonych cenach, itp.).

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO BP?

Jak sam widzisz, niewiele musisz robić, by cieszyć się całkowicie darmowym rachunkiem. Jedynym kosztem, który możesz ponieść jest 5 zł/miesięcznie za użytkowanie “debetówki”. Ale i w tym przypadku naliczenia da się uniknąć, gdy wykonasz 4 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę (nie wliczając w to przelewów oraz transakcji zwróconych i anulowanych).

Wystarczy więc, że cztery razy zapłacisz kartą lub BLIK-iem za bilet komunikacji miejskiej czy zwykłą wodę, a Bank zaliczy to jako płatności bezgotówkowe. Do tego wszystkiego dostępna jest również opcja płatności mobilnych telefonem, w tym z funkcją NFC, BLIK-iem lub płatnościami Garmin Pay i Apple Pay (Google Pay na razie nie jest dostępne w PKO BP).

Aplikacja mobilna IKO PKO BP jest zwycięzcą rankingu Retail Banker International z lutego 2019 r., obejmującego aplikacje mobilne 100 banków z całego świata!

Co się stanie z Kontem, gdy skończysz 26 lat?

Gdy przekroczysz magiczny próg 26 lat, to oferta Konta dla Młodych wygasa, łącznie ze wszystkimi jej dobrodziejstwami. Wówczas, PKO BP zaproponuje Ci otwarcie Konta za Zero. Oczywiście bez żadnych konsekwencji możesz też wypowiedzieć umowę i zdecydować się na rachunek w innym banku.

Jeśli chciałbyś przejrzeć inne promocyjne oferty bankowe, polecamy również nasz ranking kont dla młodych, który pomoże Ci dobrać najlepszy rachunek dla siebie.

Łatwe 150 zł do zdobycia 

Otrzymanie karty podarunkowej w PKO BP – w porównaniu do innych ofert z premiami za otwarcie rachunku jest banalnie proste. Wystarczy tylko, że wykonasz łącznie min. 4 transakcje kartą i BLIK-iem na dowolną kwotę, a zgarniesz 150 zł na Pyszne.pl – i przy okazji będziesz korzystać z całkowicie darmowych funkcjonalności.

Pamiętaj tylko, że pula promocyjnych wniosków jest ograniczona i bardzo szybko może zostać wyczerpana. Jednym słowem – jest to szybka akcja z szybką decyzją i równie błyskawicznym działaniem. Nie warto więc zwlekać 😊

Źródło:

1. Regulamin Promocji PKO BP „Więcej wspólnego”

2. Strona PKO BP, pkobp.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x