HIT! 200 zł i bilety do kina z Kontem 360° w Millennium Banku

Często zachęcamy do udzielania się w ciekawych promocjach. Tym razem pretekstem może być świetna oferta Konta 360° w Millennium Banku. W przypadku założenia rachunku osobistego trafia do Ciebie 200 zł w gotówce oraz 2 bilety do kin Helios na wybrany repertuar. Trzeba przyznać, że wysiłek jest niewielki, a nagroda za niego bardzo atrakcyjna!

200 zł i bilety do kina z Kontem 360° w Millennium Banku – zdobądź je już teraz!

Wcześniejsze edycje Konta 360° z oferty Millennium Banku cieszyły się sporą popularnością. I tym razem podtrzymujemy tę opinię. Szczerze zachęcamy do wnikliwego przemyślenia propozycji założenia tego rachunku osobistego.

Wystarczy, że zasilisz nowe konto kwotą minimum 1 000 zł, a także wykonasz przynajmniej jedną płatność kartą lub BLIK-iem w trzech kolejnych miesiącach. Czeka na Ciebie 200 zł premii oraz dwa bilety do kin Helios. Musisz się spieszyć, bo sama możliwość zgarnięcia nagród ważna jest tylko do 13 marca 2020 roku.

Hit tylko dla nowych klientów

Abyś mógł skorzystać z promocji “Korzystaj i zdobądź 200 zł”, musisz być nowym klientem banku – czyli osobą, która w trakcie trwania akcji:

 • nie posiada żadnego produktu w Millennium Banku,
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt w Millennium Banku,
 • nie brała wcześniej udziału w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.

Oznacza to również, że regulamin wyklucza współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów lub kuratorów posiadacza rachunku. Niedozwolone jest też posiadanie karty przedpłaconej prepaid oraz karty kredytowej, a także poręczeń kredytu w Millennium Banku1.

Od 1 października 2019 roku Millennium Bank jest właścicielem Eurobanku. Dlatego, jeśli masz konto w Eurobanku, to jesteś traktowany na takich samych zasadach, jak klient Millennium Banku.

Do złożenia wniosku potrzebny jest Ci jedynie dowód tożsamości. Źródło: bankmillennium.pl

Jak zdobyć nagrody?

Przejdźmy teraz do praktyki i zadań, jakie musisz wykonać, by zdobyć 200 zł plus bilety do kina.

1. Do 13 marca 2020 roku złóż wniosek o Konto 360° wraz z kartą debetową oraz zaakceptuj regulamin. Zatwierdź także wymagane zgody marketingowe.

2. Najpóźniej do 17 marca 2020 roku podpisz umowę o prowadzenie konta.

3. Do końca marca trafią do Ciebie 2 kody, które wymienisz na bilety w dowolnym kinie Helios. Kody są ważne do 31 grudnia 2020 roku.

4. W każdym z trzech kolejnych miesięcy: kwietniu, maju i czerwcu wykonaj określone działania:

 • na nowo otwartym koncie zapewnij wpływy na co najmniej 1 000 zł,
 • dokonaj 1 płatność kartą lub BLIK-iem.

5. Do 30 czerwca 2020 roku aktywuj aplikację mobilną Millennium Banku.

6. Na twoje konto trafi 200 zł premii do 20 lipca 2020 roku.

Zwróć uwagę na szczegóły Konta 360°

Sam widzisz, że czynności, jakie musisz wykonać nie są skomplikowane. Najważniejsze, abyś dokładnie krok po kroku wykonał określone zadania. Warto także zwrócić uwagę, że wymagany wpływ nie może być przelewem wewnętrznym pomiędzy rachunkami własnymi uczestnika w Millennium Banku. Za to nie ma innych przeszkód, abyś przelał pieniądze z własnego rachunku z innego banku.

Wniosek o konto osobiste w Millennium Banku złożysz przez internet. Z kolei samą umowę możesz podpisać na dwa sposoby: w oddziale banku lub przesyłką kurierską. Źródło: bankmillennium.pl

Co równie kluczowe, nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć ani odstąpić od umowy Konto 360° czy też zrezygnować z udzielonych zgód marketingowych. Tego typu działania spowodują, że stracisz szansę na nagrody.

Poznaj zalety Konta 360° w Millennium Banku

To jeszcze nie wszystko. Spójrz, co czeka na Ciebie, gdy założysz rachunek w Millennium Banku.

 • 0 zł na prowadzenie rachunku płatniczego.
 • Darmową obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów.
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.
 • Bezpłatne przelewy BLIK-iem.
 • 2,7% w skali roku przez 100 dni na Koncie Oszczędnościowym Profit (dla środków do 100 000 zł).
 • Pakiet Bardzo Pomocny gratis przez rok. W Pakiecie zapewniona jest, m.in. pomoc medyczna, pomoc fachowca w domu, a także pomoc IT. Możesz skorzystać ze wsparcia 7 razy w ciągu roku.
 • Program “Lubię to polecam”, w którym zyskasz np. 4 bilety do Multikina lub Heliosa, kartę upominkową do Zalando o wartości 80 zł, e-kartę do empik.com o wartości 80 zł,
 • Lokata 4% w skali roku na 3 miesiące na kwotę od 500 zł do 15 000 zł2.

Prowadzenie Konta 360°, obsługa karty debetowej oraz płatności BLIK-iem są bezpłatne przy zapewnieniu minimum 1 000 zł z wpływów zewnętrznych i minimum 1 płatność kartą do konta lub BLIK-iem w miesiącu. W przeciwnym razie opłata za prowadzenie rachunku wynosi 15 zł miesięcznie.

Hit warty uwagi!

Trudno zliczyć, ile razy banki oferują swoje usługi, proponując w zamian łatwy “zastrzyk gotówki”. W dodatku często przy okazji otrzymasz atrakcyjne bonusy, np. bilety do kina. Jesteśmy przekonani także o tym, że po zakończeniu akcji zostanie ona ponownie aktywowana – być może z drobną modyfikacją warunków.

Teraz już znasz wszystkie informacje, które są niezbędne do podjęcia decyzji. Czas na Twój ruch! Bądź na bieżąco z pozostałymi promocjami i zaglądaj do naszej zakładki Promocje bankowe.

Zobacz również:

Bank Millennium – opinie klientów i recenzja

Źródła:

1. Regulamin promocji „Korzystaj i zdobądź 200 zł”

2. Strona główna Millennium Banku, https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły