HIT! 250 zł premii + do 500 zł w promocjach za Konto Jakie Chcę dla młodych

Promocja nieaktywna

Cenisz sobie dodatkowe usługi bankowe, jak np. darmowe przelewy natychmiastowe albo stypendia? Zwracasz uwagę na bonusy związane z posiadaniem konta? Płacisz mobilnie? Konto Jakie Chcę dla młodych (18-26 lat) w Santander Bank Polska proponuje w kumulacji do 750 zł premii, dorzucając do tego niespotykane funkcjonalności.

Konto Jakie Chcę z rekordową premią!

Zasady akcji nie są skomplikowane podobnie, jak w przypadku promocji Konta Jakie Chcę w wersji po 26. roku życia. Sprawdź pod linkiem. Na samym początku Santander Bank Polska wręcza 250 zł premii za samo otwarcie rachunku i spełnienie kilku warunków aktywności przez kolejne 3 miesiące. Wtedy to otwierają się przed Tobą wrota do różnych ofert.

Możesz, m.in. przystąpić do Programu Poleceń i zgarnąć nawet do 500 zł (—>50 zł = 1 polecenie) za rekomendację rachunków rodzinie i znajomym. Bank udostępnia dodatkowo 1% na lokacie mobilnej do 20 tys. zł. Nadal aktualny jest też moneyback, w którym za opłacanie swoich miesięcznych rachunków za gaz, prąd, internet czy telefon – zwraca na konto do 300 zł rocznie (25 zł miesięcznie). Sam widzisz, że gra jest warta świeczki, a to jeszcze nie wszystko … 😊

santander.pl

Promocja trwa do 31.03.2021 r.

Bankowanie bez zbędnych opłat

Jako młody klient (do 26. roku życia) możesz liczyć na naprawdę korzystne warunki:

 • prowadzisz konto bezwarunkowo za darmo,
 • przelewy zwykłe i natychmiastowe masz za 0 zł,
 • przelewy na numer telefonu BLIK również są darmowe,
 • nic nie zapłacisz za wypłatę gotówki Kartą Dopasowaną z bankomatów na całym świecie!
 • pod ręką masz nowoczesną aplikację mobilną Santander mobile z poziomu, której zapłacisz zbliżeniowo telefonem i zegarkiem. Opłacisz też bilety, parkingi czy taksówki oraz zajrzysz do Kantora wymiany walut,
 • jeśli jesteś studentem albo absolwentem uczelni wyższej, skorzystasz z programu Stypendia Santander, który podniesie Twoje kwalifikacje zawodowe oraz wyróżni Cię na rynku pracy.

Jedyną opcją, za jaką przyjdzie Ci zapłacić, jest miesięczna obsługa karty (8 zł). Jednak i ten szczegół łatwo unikniesz – bo, jeśli zapłacisz min. 1 raz w miesiącu kartą/BLIK-iem, to bank nie pobierze od Ciebie prowizji za użytkowanie „debetówki”.

Jesteś ciekawy, co obecnie dzieje się na rynku promocji bankowych? Sprawdź najnowsze okazje na dodatkowe bonusy!

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia kilka warunków. Przede wszystkim musisz być osobą pełnoletnią, z polskim obywatelstwem i miejscem zamieszkania na terenie Polski.

Od 1.03.2020 r. do 1.03.2021 r., nie mogłeś posiadać w Santander Bank Polska ROR-u w PLN (również jako współwłaściciel), a także nie mogłeś brać udziału w jakiejkolwiek wcześniejszej promocji Konta Jakie Chcę dla młodych (od 1.04.2019 r.).

Jeśli posiadasz w Santander Bank Polska inny produkt, np. konto firmowe albo kartę kredytową, to bez problemu możesz przystąpić do promocji.

Na początek 250 zł

Przejdźmy teraz do zadań, które czekają na Ciebie. Na początku nie ma ich zbyt wiele 😊

1. Do 31.03.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla młodych

Otwórz Konto Jakie Chcę dla młodych

2. Wybierz wygodny dla Ciebie sposób weryfikacji konta:

 • poprzez wideoweryfikację (zdjęcie dowodu osobistego + krótki filmik Twojej twarzy),
 • poprzez rozmowę wideo z doradcą,
 • za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku,
 • za pośrednictwem kuriera.

3. Podaj adres e-mail, numer telefonu oraz wyraź zgodę na kontakt ws. realizacji wniosku, w celach marketingowych i na elektroniczny kanał kontaktu (EEK).

4. Do 15.04.2021 r. zawrzyj umowę o rachunek.

5. W kwietniu 2021:

 • zapewnij wpływ na konto min. 1 tys. zł,
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Mobile (min. 1 raz),
 • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem. Każda z nich musi być nie niższa niż 10 zł.

Pierwsza część premii, czyli 50 zł zostanie przelana na Twój rachunek do 31.05.2021 r.

WSKAZÓWKA —> do 10.05.2021 r. otrzymasz informację o wręczeniu nagrody.

6. W maju 2021 i czerwcu 2021 zrealizuj identyczne działania, co w kwietniu 2021.

—> Do 10.07.2021 r. otrzymasz od banku wiadomość o przesłaniu drugiej części nagrody – 200 zł. Bonus dostaniesz do 31.07.2021 r.

santander.pl

Podczas składania wniosku zaznacz w nim, że jesteś studentem! Dzięki temu Santander Bank Polska będzie wysyłał Ci informacje o aktualnych naborach na stypendia. Więcej odnajdziesz na stronie: santander-grants.com.

50 zł w Programie Poleceń

Podstawową nagrodą za otwarcie tego rachunku jest 250 zł. Jednak możesz powiększyć swój zysk, rejestrując się w Programie Poleceń „Polecam Mój Bank” i za każde skuteczne polecenie otrzymać 50 zł. Aktualna edycja programu trwa do 30.04.2021 r.

Jak przystąpić do rekomendacji?

1. Przystąp do Programu Poleceń do 30.04.2021 r. W usłudze Santander internet lub Santander mobile wygeneruj kod polecający i zaakceptuj regulamin programu.

2. Przekaż kod znajomemu (nowemu klientowi). Niech loguje się do Santander internet (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), płaci kartą mobilną, kartą debetową bądź BLIK-iem na min. 300 zł. Polecony ma czas do 31.05.2021 r. na spełnienie tych warunków.

3. Po spełnieniu tych aktywności zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie premię w wysokości 50 zł.

Pamiętaj, że jako Polecający możesz zyskać do 500 zł w danej edycji —> 500 zł = 10 osób.

Santander Bank Polska w ramach płatności BLIK-iem nie uwzględnia wypłat z bankomatu. Pozostałe operacje mogą zostać wykonane kartą – tutaj bank wyklucza cashback, czyli wypłatę gotówki kartą w sklepie.

+ 300 zł za rachunki

Oferta banku jest na tyle interesująca, że pozwala także na zgarnięcie dodatkowej premii podczas wykonywania typowych płatności. Mamy na myśli, np. regulowanie rachunków za gaz, prąd, wodę, internet, telewizję czy telefon.

Wystarczy, że będziesz opłacać takie miesięczne rachunki przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty, a Santander Bank Polska zwróci na Twoje konto nawet do 300 zł w ciągu roku (do 25 zł miesięcznie) za wykonane operacje.

Satysfakcjonująca oferta dla młodych

Najnowsza akcja zorganizowana przez bank to jedna z obecnie najlepszych ofert na rynku. Wstępną premię zgarniesz bez większego wysiłku, a i same „atrakcje” dołączone do konta prezentują się iście gwiazdorsko – bo są praktycznie darmowe.

Jeśli dodamy do tego wszystkiego dodatkową premię za opłacanie rachunków, zysk na lokacie mobilnej, dostęp do unikalnych stypendiów i bezpłatne przelewy natychmiastowe – to otrzymamy świetny pakiet, aktywny nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Załóż Konto Jakie Chcę dla młodych w promocji

Źródła:

1. Regulamin promocji „250 zł za aktywne bankowanie”

2. Regulamin promocji „Polecam Mój Bank – edycja X”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x