Hit wrócił! 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Hit wrócił! 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Wraca flagowa oferta Citibanku, która ostatnimi czasy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej “Citi Simpliciti” w Citibanku! Bez ogródek można stwierdzić, że jest to jedna z aktualnie najlepszych ofert na rynku. Promocja trwa od 12.07.2019 roku do 3.10.2019 roku.

Hit wrócił – czyli 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka dla klientów Citibanku!

Wydawać by się mogło, że jesteśmy przyzwyczajeni do kuszących ofert, jakimi raczą nas banki. Nie bez kozery jednak co jakiś czas na rynku pojawiają się prawdziwe “perełki”. I tak jest tym razem. Citibank w lipcu rozpoczął kolejną kampanię promocyjną w ramach letniej edycji 2019. Związana z nią kartą kredytową “Citi Simpliciti” umożliwia zgarnięcie bonu w wysokości 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka!

I tak szansę na elektroniczny voucher zakupowy posiadają nowi klienci banku, którzy spełnią kilka prostych wymogów stawianych przez organizatora akcji – zaś wyrobienie karty kredytowej w Citibanku to jeden z nich. Jakie warunki należy spełnić, by wziąć udział w promocji?

400 zł do Biedronki za wyrobienie karty “Citi Simpliciti” – dla kogo?

Jak już wspomnieliśmy, nowa oferta skierowana jest do nowych klientów, których Citibank określa jako:

 • Osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Ponadto:

 • W okresie obowiązywania oferty zawnioskują o wyrobienie karty płatniczej – karty kredytowej Citibank “Citi Simpliciti” na stronie Citibank – promocja Biedronka,
 • Podpiszą z bankiem “Umowę o kartę” i aktywują “kredytówkę”,
 • Przed podpisaniem umowy dostarczą do banku czytelny i aktualny dokument dochodowy, który potwierdza zarobki,
 • Nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta “Umowa o kartę” – zaloguje się przynajmniej 1 raz w serwisie Citibank Online bądź z pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile,
 • Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego dokona kartą transakcji o łącznej wartości, co najmniej 2 000 zł1.

Kto wyłączony jest z promocji?

Niestety, jak to bywa przy różnego rodzaju promocjach – nie każdy może wziąć udział w konkursie. Standardowe 400 zł na zakupy do Biedronki nie przysługuje osobom, które:

 • Od 1 stycznia 2017 roku posiadały w banku główną kartę kredytową,
 • Posiadają status dewizowy nierezydenta zgodnie z Ustawą o Prawie dewizowym2,
 • Są obywatelami lub rezydentami podatkowymi Stanów Zjednoczonych, na stałe zamieszkują na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki lub też posiadają tzw. Zieloną Kartę bądź spełniają tzw. test długotrwałego przebywania na terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Jak odebrać 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej?

Bardzo prosto! Zwyczajnie weź udział w promocji Citibanku.

Wniosek o wydanie karty

1. Złóż wniosek i wypełnij formularz zgłoszeniowy – podczas wypełniania dołącz dokumenty dochodowe, m.in. wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące, zdjęcie dokumentu tożsamości.

Wypełnienie wniosku o kartę kredytową wymaga wpisania podstawowych danych osobowych oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Źródło: online.citibank.pl

2. Zaloguj się – po otrzymaniu karty kredytowej zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citibank Mobile do końca miesiąca kalendarzowego, tuż po miesiącu zawarcia umowy.

3. Korzystaj z płatności kartą – dokonuj transakcji nową “kredytówką” na kwotę minimum 2 000 zł. Nagrodę w postaci 400 zł do Biedronki otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni, od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki konkursowe otrzyma elektroniczny “E-kod” na zakupy w sklepach sieci Biedronka. Jednak, aby móc go zrealizować należy podać kasjerowi 13-cyfrowy kod, jeszcze przed dokonaniem płatności za zakupy!

400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku? Czemu nie! Bank przedstawia prostą instrukcję aplikowania. Źródło: online.citibank.pl

Szybki sposób na dodatkowe 400 zł na zakupy – kilka słów o nagrodzie

Każda promocja – nawet ta najprostsza ma swój termin ważności. Dlatego pamiętaj, że 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej Citibanku możesz wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od dnia otrzymania wiadomości z akceptacją na udział w promocji.

Co ważne – “E-kod” nie jest jednorazowy. Równie dobrze możesz korzystać z niego wielokrotnie, aż do momentu wydania gratisowych 400 zł brutto. Nie ma za to możliwości wydawania reszty w gotówce w ramach promocji. Z kolei, gdy wartość produktów opiewa na wyższą kwotę niż 400 zł to klient zobowiązany jest dopłacić różnicę w cenie.

Karta kredytowa “Citi Simpliciti” to nie tylko dodatkowe 400 zł!

Mało kto wie, że karta kredytowa oferowana przez Citibank to jedna z najtańszych propozycji na rynku! Wydawana jest bezpłatnie, a za jej użytkowanie bank nie pobiera żadnych opłat. Dodatkowo:

 • Dzięki współpracy z Live Nation możesz kupić bilety na koncerty, jeszcze zanim ruszy ich oficjalna sprzedaż.
 • Zniżki do 15% w ponad 100 restauracjach w Polsce.
 • Program Korzyści z Citi Specials – m.in. rabaty do 50% na podróże, rozrywkę, sport i zakupy, np. Booking.com – 4%, Frisco do 30 zł.
 • Płatności Google Pay!
 • Brak opłat za powiadomienia SMS o transakcjach.
 • Program Punktowy “Mastercard Priceless Specials” – zbierasz punkty za transakcje i odbierasz nagrody z katalogu MasterCard, np. bilety do Cinema City.

Jak podkreśla bank – karta kredytowa oferuje nie tylko 400 zł do sklepów Biedronka. W zanadrzu posiada wiele innych usług. Źródło: online.citibank.pl

Sam więc widzisz, że wyrobienie karty kredytowej w Citibanku niesie ze sobą sporo korzyści – a 400 zł do Biedronki to tylko jedna z kuszących propozycji w szeregach banku. Zapraszamy również do zajrzenia w najpopularniejszy ranking kont osobistych na Czerwonej Skarbonce!

Źródło:

1. Regulamin oferty “400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank, Citi Simpliciti – edycja letnia 2019”.

2. http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20021411178

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły