Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w SuperGrosz – nowa oferta!

Szukasz pożyczki z możliwie szybkim terminem spłaty? Ba – a może pożyczkę rozłożoną na 6 miesięcy, chcesz spłacić w 1 miesiąc? Świetnie się składa! SuperGrosz ma nową promocję dla swoich klientów: im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz! Na czym polega oferta i jak z niej skorzystać?

Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w SuperGrosz- nowa promocja!

super groszSuperGrosz pomimo swojego niewielkiego doświadczenia na rynku pożyczkowym, co rusz zaskakuje wnioskujących atrakcyjnymi promocjami. Teraz, dzięki nowej ofercie – jeśli zdecydujesz się na pożyczkę, w wysokości od 500 zł do 3 tys. zł na 6 miesięcy, masz szansę zaoszczędzić w portfelu sporo gotówki. W jaki sposób? Wystarczy, że zamiast półrocznego okresu kredytowania wybierzesz spłatę w 1 miesiąc.

Weź pożyczkę w Super Grosz


Pożyczając 3 tys. zł, oddajesz po miesiącu jedynie 3 300,01 zł zamiast 4 291,77 zł po 6 miesiącach! Dzięki czemu jest to oferta zdecydowanie tańsza niż u pozostałych pożyczkodawców, bo gwarantuje obniżenie kosztów kredytowania.


 

Oto prosty przykład:

parametry pozyczki super grosz

Bezpieczna pożyczka online w SuperGrosz – warunki wnioskowania

Do tej pory SuperGrosz raczył swoich klientów pożyczką ratalną rozłożoną na minimum 4 raty. Teraz możesz złożyć wniosek na kwotę 3 tys. zł na okres 6 miesięcy i spłacić ją nawet po miesiącu. Tym samym im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz oszczędzając na kosztach spłaty!

I tak oto promocja prowadzona jest pod nazwą: “Bezpieczna pożyczka”, a skorzystać z niej mogą osoby, które:

  • Mają nie mniej niż 21 lat i nie więcej niż 80 lat,
  • Posiadają ważny dowód osobisty, numer telefonu oraz adres e-mail,
  • Nie mają konta bankowego – SuperGrosz oferuje wypłatę środków z pomocą czeku GIRO,
  • Są obywatelami Polski z miejscem zamieszkania na terenie kraju,
  • W okresie trwania promocji zaciągnęli pożyczkę na okres 6 miesięcy i 1 dzień,
  • Nie wcześniej niż po upływie miesiąca i nie później niż do końca 4 miesiąca od dnia zawarcia Umowy pożyczki, dokonali przedterminowej spłaty.

Spłać szybciej, zapłać mniej – 6 kroków do pożyczki

Jeśli spełniasz powyższe warunki to od wzięcia pożyczki dzieli Cię jedynie przejście prostego procesu wnioskowania. Nie masz zielonego pojęcia, w jaki sposób podjąć próbę zawnioskowania o pożyczkę? Spokojnie – oto prosta instrukcja, dzięki której zyskasz dodatkową gotówkę! Do dzieła!

1. Wejdź na stronę pożyczkodawcy i kliknij w poniższy przycisk

Weź pożyczkę w Super Grosz
2 Przejdź do sekcji: “Im szybciej spłacisz, tym niższy koszt pożyczki” w górnej części strony i kliknij przycisk: “Sprawdź”.

koszty pozyczki super grosz

3. Z pomocą kalkulatora wybierz kwotę pożyczki z terminem spłaty. Pamiętaj, że promocja obejmuje wyłącznie pożyczki od 500 zł do 3 tys. zł na 6 miesięcy.

4. Zostaniesz przeniesiony do formularza, który musisz wypełnić informacjami na swój temat. Po akceptacji regulaminu przechodzisz dalej.

5. W ramach weryfikacji, oczekuj SMS-a z kodem. SuperGrosz jako jedyna firma na polskim rynku pożyczek oferuje dwa sposoby weryfikacji offline: poprzez system Konto X oraz czek GIRO (dla osób, które nie posiadają konta bankowego).

6. W ostatnim kroku pozostało wyczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. Warto wspomnieć, że wniosek o pożyczkę możesz złożyć także telefonicznie: 22 493 68 901.

SuperGrosz – pewniak wśród pożyczkodawców

Pożyczkodawca już nie pierwszy raz pokazuje, że jest otwarty na nowe formy współpracy z lojalnymi klientami, którym pragnie pomagać w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach. „Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz” w Supergrosz jest więc dobrym rozwiązaniem dla każdej osoby, która zastanawia się nad pożyczeniem pieniędzy.

splata pozyczki super grosz

Pamiętaj jednak, że korzystanie z promocji powinno być przemyślane i świadome. Dlatego zanim zdecydujesz się na pożyczkę, sprawdź czy faktycznie uda Ci się zwrócić całość kwoty w 1 miesiąc.

 

1. Regulamin promocji „Bezpieczna pożyczka”

 

Autor wpisu: Paulina Krupa

10.07.2019|Promocje|
Dodaj komentarz