Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w SuperGrosz – nowa oferta!

Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w SuperGrosz - nowa oferta!

Szukasz pożyczki z możliwie szybkim terminem spłaty? Ba – a może pożyczkę rozłożoną na 6 miesięcy, chcesz spłacić w 1 miesiąc? Świetnie się składa! SuperGrosz ma nową promocję dla swoich klientów: im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz! Na czym polega oferta i jak z niej skorzystać?

Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz w SuperGrosz- nowa promocja!

SuperGrosz pomimo swojego niewielkiego doświadczenia na rynku pożyczkowym, co rusz zaskakuje wnioskujących atrakcyjnymi promocjami. Teraz, dzięki nowej ofercie – jeśli zdecydujesz się na pożyczkę, w wysokości od 500 zł do 3 tys. zł na 6 miesięcy, masz szansę zaoszczędzić w portfelu sporo gotówki. W jaki sposób? Wystarczy, że zamiast półrocznego okresu kredytowania wybierzesz spłatę w 1 miesiąc.

Weź pożyczkę w Super Grosz

Pożyczając 3 tys. zł, oddajesz po miesiącu jedynie 3 300,01 zł zamiast 4 291,77 zł po 6 miesiącach! Dzięki czemu jest to oferta zdecydowanie tańsza niż u pozostałych pożyczkodawców, bo gwarantuje obniżenie kosztów kredytowania.


Oto prosty przykład:

Bezpieczna pożyczka online w SuperGrosz – warunki wnioskowania

Do tej pory SuperGrosz raczył swoich klientów pożyczką ratalną rozłożoną na minimum 4 raty. Teraz możesz złożyć wniosek na kwotę 3 tys. zł na okres 6 miesięcy i spłacić ją nawet po miesiącu. Tym samym im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz oszczędzając na kosztach spłaty!

I tak oto promocja prowadzona jest pod nazwą: “Bezpieczna pożyczka”, a skorzystać z niej mogą osoby, które:

  • Mają nie mniej niż 21 lat i nie więcej niż 80 lat,
  • Posiadają ważny dowód osobisty, numer telefonu oraz adres e-mail,
  • Nie mają konta bankowego – SuperGrosz oferuje wypłatę środków z pomocą czeku GIRO,
  • Są obywatelami Polski z miejscem zamieszkania na terenie kraju,
  • W okresie trwania promocji zaciągnęli pożyczkę na okres 6 miesięcy i 1 dzień,
  • Nie wcześniej niż po upływie miesiąca i nie później niż do końca 4 miesiąca od dnia zawarcia Umowy pożyczki, dokonali przedterminowej spłaty.

Spłać szybciej, zapłać mniej – 6 kroków do pożyczki

Jeśli spełniasz powyższe warunki to od wzięcia pożyczki dzieli Cię jedynie przejście prostego procesu wnioskowania. Nie masz zielonego pojęcia, w jaki sposób podjąć próbę zawnioskowania o pożyczkę? Spokojnie – oto prosta instrukcja, dzięki której zyskasz dodatkową gotówkę! Do dzieła!

1. Wejdź na stronę pożyczkodawcy i kliknij w poniższy przycisk

Weź pożyczkę w Super Grosz

2.  Przejdź do sekcji: “Im szybciej spłacisz, tym niższy koszt pożyczki” w górnej części strony i kliknij przycisk: “Sprawdź”.

3. Z pomocą kalkulatora wybierz kwotę pożyczki z terminem spłaty. Pamiętaj, że promocja obejmuje wyłącznie pożyczki od 500 zł do 3 tys. zł na 6 miesięcy.

4. Zostaniesz przeniesiony do formularza, który musisz wypełnić informacjami na swój temat. Po akceptacji regulaminu przechodzisz dalej.

5. W ramach weryfikacji, oczekuj SMS-a z kodem. SuperGrosz jako jedyna firma na polskim rynku pożyczek oferuje dwa sposoby weryfikacji offline: poprzez system Konto X oraz czek GIRO (dla osób, które nie posiadają konta bankowego).

6. W ostatnim kroku pozostało wyczekiwanie na decyzję pożyczkodawcy. Warto wspomnieć, że wniosek o pożyczkę możesz złożyć także telefonicznie: 22 493 68 901.

SuperGrosz – pewniak wśród pożyczkodawców

Pożyczkodawca już nie pierwszy raz pokazuje, że jest otwarty na nowe formy współpracy z lojalnymi klientami, którym pragnie pomagać w nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach. „Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz” w Supergrosz jest więc dobrym rozwiązaniem dla każdej osoby, która zastanawia się nad pożyczeniem pieniędzy.

Pamiętaj jednak, że korzystanie z promocji powinno być przemyślane i świadome. Dlatego zanim zdecydujesz się na pożyczkę, sprawdź czy faktycznie uda Ci się zwrócić całość kwoty w 1 miesiąc.

1. Regulamin promocji „Bezpieczna pożyczka”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]
Ranking pożyczek ratalnych: luty 2020. Najlepsze pożyczki na raty
02.04.2020
Ranking pożyczek ratalnych: kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki na raty
Legitymując się dowodem osobistym i spełniając niewygórowane kryteria, można otrzymać pozabankowe pożyczki na raty. Są to pożyczki długoterminowe, gdyż suma do spłaty zostaje rozłożona na dłuższy czas. To atrakcyjna alternatywa dla kredytów bankowych. Brak wystarczającej gotówki na większe wydatki to nie koniec świata. Jak widać, pozabankowe pożyczki ratalne na kwiecień nie kosztują tak wiele, jak przed […]
pozyczki prywatne
01.04.2020
Pożyczki prywatne – czy pożyczka prywatna jest bezpieczna? Opinie
Poza kredytami udzielanymi przez banki oraz pożyczkami, w których specjalizują się profesjonalne firmy pozabankowe, leży mroczne królestwo pożyczek prywatnych. Czym charakteryzuje się ten typ finansowania? I najważniejsze – czy pożyczki prywatne są bezpieczne? Przemierzając miasto, możemy natknąć się na karteczki z napisem „prywatne pożyczki od ręki” na tablicach ogłoszeń. Otwierając lokalną gazetę, często ujrzymy dużą […]