“Imieninowa Promocja” w LoanMe. Weź pożyczkę i zgarnij 300 zł na zakupy

Zbliżający się początek wiosny to okres gorących promocji w firmach pożyczkowych. LoanMe rozpoczyna kolejny miesiąc z hot ofertą dla powracających klientów. Każdy, kto przystąpi do kolejnej chwilówki online w trakcie trwania promocji, otrzyma bon do Dyskontu zasilony na kwotę 300 zł.

“Imieninowa promocja” w LoanMe – co się pod nią kryje?

Darmowe zakupy w Dyskoncie dzięki LoanMe? Teraz to możliwe! Od 19 stycznia 2020 roku pożyczkodawca w zamian za zaciągnięcie szybkiej pożyczki na dowolną kwotę, w ramach “Imieninowej Promocji’ wręcza 300 zł nagrody na karcie prezentowej do Dyskontu.

Aby otrzymać bon wystarczy, że przystąpisz do Umowy pożyczki w trakcie trwania promocji i terminowo spłacisz swoje zobowiązanie. Jak podkreśla LoanMe, weryfikowane są pierwsze 4 raty, które spłacisz w odstępach tygodniowych. Oferta aktualna jest do wyczerpania zakupionych bonów bądź do czasu podjęcia przez organizatora decyzji o zakończeniu akcji.

Warunki promocji – czyli kto może uczestniczyć?

Niezależnie od tego, z jakich powodów przystąpisz do promocji LoanMe – musisz wiedzieć, że prezentowana oferta nie jest dla każdego. Przede wszystkim wyklucza udział nowych klientów, którzy po raz pierwszy chcą skorzystać z usług pożyczkodawcy.

Spójrzmy, kto może skorzystać z oferty i jakie wymagania trzeba spełnić, by sięgnąć po bonusowe 300 zł:

  • pełnoletnie osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat oraz przystąpiły do umowy pożyczki w trakcie trwania “Imieninowej Promocji”,
  • powracający klienci LoanMe, którzy terminowo spłacali swoje wcześniejsze zobowiązania,
  • terminowa spłata pożyczki. Pożyczkodawca zweryfikuje 4 pierwsze raty oraz zgłoszenie agentowi sprzedaży kodu, który wysyłany jest SMS-em podczas zawierania umowy pożyczki!
  • z oferty promocyjnej skorzysta pożyczkobiorca, który wcześniej nie zrezygnował z przysługującego mu prawa do odstąpienia od umowy pożyczki1.
Wniosek o pożyczkę wypełni z Tobą konsultant pożyczkowy. W tym celu skontaktuj się z LoanMe i zostaw swój numer telefonu. Źródło: loanme.pl

Weź pożyczkę i zgarnij 300 zł na zakupy – zobacz, jakie to proste

Jak zaznacza LoanMe, tuż po terminowej spłacie pierwszych 4 rat, nagroda trafia do klienta pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych.

Pamiętaj jednak o tym, że jako stały konsument możesz pożyczyć od 800 zł do 13 600 zł na okres od 5 do 130 tygodni.

1. W pierwszym kroku skontaktuj się z LoanMe dzwoniąc na numer: 22 377 78 00 bądź skorzystaj z linku poniżej i zamów rozmowę z konsultantem. Przy okazji zatwierdź regulamin oraz politykę prywatności i kliknij: “Zamów kontakt”.

2. Wypełnij wniosek o pożyczkę z konsultantem podczas rozmowy telefonicznej. Nie zapomnij przygotować dowodu tożsamości

3. Oczekuj na decyzję pożyczkową i pieniądze na koncie, które powinny pojawić się w ciągu 24 godzin2.

“Imieninowa Promocja” w LoanMe – czy to się opłaca?

Promocja zaoferowana przez pożyczkodawcę wydaje się być bardzo kusząca zważywszy, że jeśli poszukujesz dodatkowej formy wsparcia to bonusowe 300 zł na zakupy wydaje się być niezłą zachętą. Przypomnimy też tylko, że dla nowych klientów LoanMe oferuje pierwszą pożyczkę za 0 zł. W tym przypadku możesz pożyczyć od 800 zł do 7 000 zł, ale na zdecydowanie krótszy okres – bo na 4 tygodnie.

Jeśli zależy Ci na bezpośredniej rozmowie z pożyczkodawcą, to LoanMe weryfikuje wnioski telefonicznie. Cała procedura zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Źródło: loanme.pl

Wracając do “Imieninowej Promocji” pamiętaj, że liczba bonów jest ograniczona. Dlatego, im dłużej będziesz zwlekał z podjęciem decyzji, tym szansa na zgarnięcie karty do Dyskontu przejdzie Ci obok nosa.

“Imieninowa promocja” wyklucza klientów z aktywną pożyczką w LoanMe. Dodatkowo, oferta nie może łączyć się z innymi promocjami i ofertami pożyczkodawcy!

Źródła:

1. Regulamin „Imieninowa Promocja” w LoanMe

2. Strona oficjalna LoanMe, https://loanme.pl/


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły