Infolinia banków

Infolinia banków

Infolinia banków w Polsce

Spis aktualnych numerów kontaktowych do 17 najpopularniejszych banków w Polsce. Klikając w poszczególny link, zostaniesz przeniesiony do podstrony, gdzie znajdują się informacje na temat godziny pracy danej infolinii oraz numer telefonu do każdego z działów. Standardem prac infolinii bankowych jest to, że większość z nich pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mimo iż zdecydowana większość kontaktów odbywa się w godzinach dziennych to możliwość skontaktowania się również w nocy, sprawia, że klient może liczyć na pomoc także w awaryjnych sytuacjach.

W przypadku, jeśli znajdziesz numer telefonu, który jest nieaktualny, zostaw komentarz pod danym wpisem. Zostanie on poprawiony najszybciej jak to możliwe.

Dobry kontakt z bankiem to podstawa udanych relacji i łatwość w rozwiązywaniu problemów, które mogą pojawić się przy obsłudze rachunku. Jeszcze niedawno z wieloma bankami można było skontaktować się jedynie w godzinach pracy oddziałów, czyli od 9 do 18. Teraz już praktycznie standardem jest całodobowa obsługa klientów. Jedynie kilka banków spośród wyżej wymienionych nie obsługuje klientów w nocy. Oprócz tego duża część z nich ma także inne możliwości kontaktu. Oprócz tradycyjnego maila klienci mają też możliwość skontaktowania się za pomocą Skype, wideochatu lub zwykłego chatu na stronie.

Jak dużo można załatwić przez infolinię? Oczywiście zależy to od banku, jednak dzisiaj większość rzeczy można robić bez wizyty w oddziale. Za pośrednictwem infolinii można podpisać umowę o pożyczkę, kredyt gotówkowy, założyć kartę kredytową lub złożyć reklamację. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ kolejki w oddziałach i konieczność wybrania się do fizycznej placówki może zająć nawet kilka godzin.

Zachęcamy również do sprawdzenia zestawienia numerów IBAN SWIFT/BIC najpopularniejszych banków w Polsce.

Sprawdź również:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły