ING Konto Direct/Mobi -140 zł za otwarcie Konta i 2,5% na OKO

ING Konto Direct/Mobi -140 zł za otwarcie Konta i 2,5% na OKO

Atrakcyjne opłaty, szeroka gama promocji dla nowych i stałych klientów oraz opcja płatności mobilnych. Tak w dużym skrócie można opisać wiodący rachunek osobisty w ING Banku Śląskim. Jeśli otworzysz Konto z Lwem Direct lub Mobi zyskasz 140 zł premii, ale też skorzystasz z 2,5% na koncie oszczędnościowym. Jeśli zatem rozglądasz się za wielofunkcyjnym ROR-em to oferta wprost stworzona dla Ciebie!

ING Konto Direct/Mobi – zyskaj 140 zł za otwarcie Konta!

Konto z Lwem od dłuższego czasu znajduje się w czołówce rankingów rachunków indywidualnych. Klienci cenią sobie nie tylko przystępne warunki prowadzenia konta, innowacyjne rozwiązania, kompleksowe oferty, ale i markę samego banku. Tym razem ruszyła regularna promocja ING Banku Śląskiego, w ramach której zyskać można nawet 140 zł.

Wystarczy, że założysz ING Konto Direct lub Konto Mobi. Oprócz tego jako nowy klient otrzymasz wyższe 2,5% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – dla łącznej kwoty nawet 100 00 zł. Oferta trwa do 31 grudnia 2019 roku.

Umowę o Konto Direct/Mobi podpiszesz nie tylko przez kuriera, ale także wykonując szybki przelew weryfikacyjny.

Warunki uczestnictwa w promocji ING Konto Direct/Mobi

Wnioskując o rachunek osobisty w ING Banku Śląskim nie możemy pominąć tak istotnej kwestii, jaką są warunki uczestnictwa w promocji. Jak w przypadku podobnych akcji, tak i Konto z Lwem przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. Poza tym musisz:

 • Posiadać pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych
 • W okresie od 1 lipca 2018 roku do 30 września 2019 roku nie mogłeś być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek Konta z Lwem: Direct, Mobi, Komfort, Premium, Klasyczne, Student i PRP.
 • Oczywiście poza głównymi kwestiami – aby móc zawalczyć o dodatkową premię, w okresie od 1 października do 31 grudnia 2019 roku podpisz umowę o kartę, za pomocą strony internetowej Banku1.

Link do szybkiego założenia Konta prezentujemy poniżej:

Załóż Konto Direct lub Mobi w ING

ING Konto Direct w 3 prostych krokach

Wspomnieliśmy już, że aby móc założyć Konto Mobi lub Direct musisz w odpowiednim okresie podpisać umowę, mieć ukończone 18 lat, a także być posiadaczem lub współposiadaczem rachunku bankowego w ING. Jeśli spełniasz powyższe wymogi to przejdźmy zatem do kluczowej kwestii, jaką jest przebrnięcie przez etap wnioskowania.

Poniżej opisujemy szybki proces aplikowania o Konto Direct. Na początku zyskasz podstawową premię 100 zł.

1. Do 31 grudnia 2019 roku otwórz przez stronę internetową Konto z Lwem Direct wraz z kartą debetową do rachunku, a także uruchom konto oszczędnościowe.

Załóż Konto Direct w ING


2. W terminie do 2 marca 2020 roku wykonaj bezgotówkowe transakcje na kwotę minimum 1 000 zł kartą lub BLIK-iem. Pod pojęciem „transakcje bezgotówkowe” bank rozumie transakcje kartą lub BLIK-iem za towary i usługi, np. w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon.

3. Premia 120 zł przewidywana jest, jeśli spełnisz powyższe warunki akcji i do 2 marca 2020 roku, zrealizujesz minimum 3 transakcje za pomocą BLIK w sklepach online.

4. Kolejne 20 zł premii otrzymasz, gdy spełnisz powyższe wszystkie warunki i dodatkowo w terminie do 2 marca 2020 roku przelejesz wynagrodzenie na otwarty w promocji rachunek, na minimalną sumę 1 000 zł.

5. Do dnia wypłaty premii, korzystaj aktywnie z uruchomionego Konta wraz z kartą debetową oraz kontem oszczędnościowym2.

Konto Direct w ING  to ciekawa propozycja, gdy większość spraw załatwiasz przez Internet. Źródło: ing.pl

Plusy założenia Konta Direct w ING Banku Śląskim

 • 0 zł za prowadzenie konta – z wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale Banku.
 • Darmowe krajowe przelewy w PLN, które robisz przez Internet – za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET.
 • 0 zł za korzystanie z karty Visa, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING.
 • Bezpłatne wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju.

ING Konto Mobi w 3 prostych krokach

Wiesz już, jak założyć Konto Direct. Teraz przyszedł czas na zapoznanie się z regulaminem Konta Mobi. Tutaj sytuacja ma się nieco inaczej, bo rachunek skierowany jest przede wszystkim do młodych użytkowników – do 26. roku życia. Ponadto, Mobi posiada w zanadrzu więcej dodatkowych usług, a warunki do spełnienia są jeszcze prostsze!

Podstawową różnicą między Kontem Direct, a Mobi jest wiek. Jeśli mieścisz się w przedziale 18-26 lat i zdecydowaną większość spraw załatwiasz telefonem to podobnie, jak w pierwszym przypadku masz szansę na zgarnięcie dodatkowej gotówki, pod postacią 140 zł. Jednak na samym początku zyskasz podstawową premię – w wysokości 100 zł.

1. Do 31 grudnia 2019 roku otwórz konto przez Internet. Link do strony prezentujemy poniżej.

Załóż Konto Mobi w ING


2.Najpóźniej do 31 stycznia 2020 roku wykonaj co najmniej 10 transakcji dowolną kartą wydaną do Konta lub BLIK-iem.

3. Analogicznie, jak w przypadku Konta Direct premię 140 zł otrzymasz, gdy:

 • + 20 zł – dokonasz trzy transakcje BLIK-iem w Internecie
 • +20 zł – zrobisz minimum 2 przelewy na telefon BLIK-iem – na kwotę minimum 5 zł każdy3.

Plusy założenia Konta Mobi w ING Banku Śląskim

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • Darmowa karta płatnicza Visa Zbliżeniowa, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING.
 • Bezpłatne wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce (telefonem).
 • 0 zł za przelewy na telefon w aplikacji Moje ING – możesz wysyłać i odbierać przelewy w każdy dzień tygodnia.
 • Darmowa nielimitowana ilość przelewów między kontem oszczędnościowym a osobistym – jednym klikiem w aplikacji Moje ING.
 • 0 zł za krajowe przelewy w PLN, które robisz przez internet.
 • 0 zł za wpłaty kodami BLIK we wpłatomatach – już od 10 zł (telefonem).

3 metody założenia Konta w ING Banku Śląskim

Jeśli jesteś nowym klientem banku to masz do wyboru 3 sposoby założenia rachunku. Najwygodniejszym i najszybszym rozwiązaniem jest złożenie wniosku online na stronie banku. Jednak równie dobrze masz możliwość zadzwonić na infolinię i skorzystać z pomocy konsultanta, a także odwiedzić placówkę banku.

Z kolei jako dotychczasowy klient otworzysz rachunek za pomocą bankowości internetowej.

Wypłata premii – kiedy?

W momencie, gdy spełnisz wszystkie warunki do 31 grudnia 2019 roku, bank za otwarte ING Konto Direct wypłaci nagrodę do 10 stycznia 2020 roku. Z kolei, gdy spełnisz warunki po 31 grudnia 2019 roku to wyplata środków nastąpi po 18 marca 2020 roku. Wypłata nagrody w promocji za Konto Mobi nastąpi do 14 lutego 2020 roku.

Jeśli posiadasz więcej niż jedno OKO wypłata nagrody nastąpi na OKO jako pierwsza. Pamiętaj, że każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda w całym okresie trwania Promocji.

140 zł za otwarcie Konta i 2,5% na koncie oszczędnościowym – poznaj najlepsze atuty

Konto z Lwem Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim przeznaczone jest dla osób, które chętnie realizują transakcje bezgotówkowe, nastawione są na indywidualną obsługę klasycznych transakcji bankowych, a także oczekują całodobowego dostępu do rachunku.

Konto Direct i Mobi w ING to pakiet korzyści, który przyda Ci się nie tylko w życiu codziennym, ale także w podróży. Źródło: ing.pl.

Mało tego! Zakładając konto w ING zarówno w wersji dorosłej, jak i studenckiej masz dostęp do wielu cennych narzędzi i usług. Wśród nich należy wymienić:

 • Aplikacja Moje ING mobile – dzięki niej zyskasz dostęp do wszystkich funkcji bankowości elektronicznej.
 • Karta wielowalutowa – Podróżujesz? Świetnie się składa! Kartą Visa możesz płacić bez prowizji za przewalutowanie za granicą.
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe – 2,5% w skali roku w ofercie „Bonus na start” przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta.
 • BLIK – płać i wypłacaj za pomocą kodów BLIK
 • Smart Saver – z kontem oszczędnościowym masz możliwość automatycznie oszczędzać, bez wysiłku i przy okazji!

Podsumowanie Konto osobiste Direct/Mobi – czy to się opłaca?

ING Bank Śląski po raz kolejny aktywnie promuje rachunki indywidualne oraz konta oszczędnościowe. Akcja „Do 140 zł za otwarcie Konta Direct/Mobi” to szansa na szybki “zastrzyk gotówki”. Warunki są proste i faktycznie nie powinny sprawić problemów – nawet, jeśli nie masz stałych dochodów lub otrzymujesz je na niskim poziomie.

Zauważ też, że posiadanie Konta Direct jest całkowicie darmowe dla każdego klienta, którego miesięczne transakcje kartą wyniosą co najmniej 300 zł. Osoby do 26. roku życia muszą wykonać transakcje na sumę minimum 200 zł.

Na sam koniec – spójrzmy na wady i zalety oferty:

Zalety:

 • Dobra promocja z wysoką premią 140 zł + 2,5% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.
 • Przystępna oferta dla podróżnika – w pakiecie korzyści dostępna karta wielowalutowa z konkurencyjnym przelicznikiem walut.
 • Szybki sposób na oszczędzanie z aplikacją Smart Saver
 • Bank atrakcyjny dla poszukiwaczy płatności mobilnych
 • Atrakcyjne promocje dla stałych klientów

Wady:

 • Bezpłatne bankomaty tylko ING oraz Planet Cash
 • Dość wysoka prowizja za wypłatę środków z bankomatów za granicą

Jak widać, posiadanie rachunku w ING Banku Śląskim to naprawdę ciekawa opcja. Jest to jeden z niewielu banków, który oferuje ciekawe promocje za różne formy aktywności. Zajrzyj także na nasze pozostałe promocje bankowe!

Źródło:

1. Strona oficjalna ING, https://www.ing.pl/

2. Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort”, https://www.ing.pl/_fileserver/item/1128535

3. Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”, https://www.ing.pl/_fileserver/item/1128536

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]
Ranking pożyczek ratalnych: luty 2020. Najlepsze pożyczki na raty
02.04.2020
Ranking pożyczek ratalnych: kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki na raty
Legitymując się dowodem osobistym i spełniając niewygórowane kryteria, można otrzymać pozabankowe pożyczki na raty. Są to pożyczki długoterminowe, gdyż suma do spłaty zostaje rozłożona na dłuższy czas. To atrakcyjna alternatywa dla kredytów bankowych. Brak wystarczającej gotówki na większe wydatki to nie koniec świata. Jak widać, pozabankowe pożyczki ratalne na kwiecień nie kosztują tak wiele, jak przed […]
pozyczki prywatne
01.04.2020
Pożyczki prywatne – czy pożyczka prywatna jest bezpieczna? Opinie
Poza kredytami udzielanymi przez banki oraz pożyczkami, w których specjalizują się profesjonalne firmy pozabankowe, leży mroczne królestwo pożyczek prywatnych. Czym charakteryzuje się ten typ finansowania? I najważniejsze – czy pożyczki prywatne są bezpieczne? Przemierzając miasto, możemy natknąć się na karteczki z napisem „prywatne pożyczki od ręki” na tablicach ogłoszeń. Otwierając lokalną gazetę, często ujrzymy dużą […]