Jedna pożyczka, tysiące spraw! Promocja Jesienna w Millenium Bank

Jedna pożyczka, tysiące spraw! Promocja Jesienna w Millenium Bank

“Weź Pożyczkę Gotówkową i zainwestuj w to, co dla Ciebie ważne”. Nie od dziś wiemy, że Millenium Bank jest bardzo uniwersalną instytucją, która stawia na sprawdzone rozwiązania. Od niedawna uruchomił też nową akcję: “Jedna pożyczka, tysiące spraw”, w której za każde pożyczone 5 000 zł, zapłacisz miesięcznie zaledwie 100 zł. Oto “Promocja Jesienna” w Millenium w całej okazałości.

“Jedna pożyczka, tysiące spraw” – słów kilka o promocji w Millenium

Promocje produktów finansowanych oferowanych przez banki są ostatnio w modzie. Gdy jedna instytucja rusza z nową kampanią – to w ślad za nią podążają inne. Szczególnie strategiczny jest sam okres jesienny. Niedawno pisaliśmy o “Jesiennych korzyściach z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole, ale też o kampanii promocyjnej kredytówki “IMPRESJA”. Przypomnijmy, że w ramach obecnej edycji Millenium oferuje 200 zł premii oraz roczne zwolnienie z opłat. Więcej o tym w artykule: 200 zł z kartą kredytową IMPRESJA w Millenium Bank.

Wiele korzyści może przynieść także pożyczka gotówkowa na atrakcyjnych warunkach. W ramach Promocji Jesiennej w banku, za każde pożyczone 5 000 zł płacisz tylko 100 zł raty. Dodatkowo, Millenium oferuje cztery kwoty pożyczki dostępne na takich samych warunkach i z tak samą korzystną ratą!

 • 5 000 zł z miesięczną ratą w wysokości 100 zł
 • 10 000 zł z miesięczną ratą w wysokości 200 zł
 • 15 000 zł z miesięczną ratą 300 zł
 • 20 000 zł z miesięczną ratą 400 zł

“Promocja jesienna” trwa od 19 października 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku.

Pożyczka gotówkowa w “Promocji Jesiennej” – pożycz na tysiące spraw!

Mało kto z nas zdaje sobie sprawę z tego, że słowo “pożyczać” pochodzi od słowa “pożytek” – a więc korzyść. Wyjazd za granicę, remont mieszkania, kupno nowego auta lub inny planowany wydatek? W przypadku pożyczki gotówkowej będąc zarówno nowym, jak i obecnym klientem Millenium otrzymasz pożyczkę w określonych parametrach: 5 000, 10 000, 15 000 lub 20 000 zł na okres 60 miesięcy. W każdym przypadku, zobowiązanie udzielane jest bez prowizji i z promocyjnym oprocentowaniem: RRSO 7,68%.

 • Stałe oprocentowanie nominalne pożyczki – 7,68%
 • Prowizja za udzielenie pożyczki – 0 zł

Szukasz oszczędnego konta osobistego z pakietem nowoczesnych usług? Konto 360° to najpopularniejszy rachunek osobisty na rynku.

Załóż Konto 360° w Millenium Bank

“Promocja Jesienna” w Millenium – dla kogo?

W akcjach organizowanych przez Millenium Bank cenimy przede wszystkim jasne warunki. I nie inaczej jest teraz. Z Pożyczki Gotówkowej skorzystasz, gdy:

 • Jesteś pełnoletni
 • Masz pełną zdolność do czynności prawnych
 • W ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadałeś innych zobowiązań w formie pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku
 • Złożysz w Millenium wniosek o udzielenie Pożyczki Gotówkowej

Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych. Można skorzystać z niej tylko jeden raz!

Jak złożyć wniosek o Pożyczkę Gotówkową?

Ten etap jest bardzo prosty.

1. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Millenium Bank to o pożyczkę wnioskujesz online.

Kliknij po pożyczkę gotówkową w Millenium Bank


2. Oczekuj na wstępną decyzję, którą otrzymasz po kilku minutach, tuż po wysłaniu wniosku.

3. Wybierz oddział. Przynieś niezbędne dokumenty i podpisz umowę!

Z kolei, gdy dysponujesz rachunkiem w Millenium to wystarczy, że zalogujesz się w Millenecie i wypełnisz formularz. Możesz także zadzwonić na infolinię: 801 331 331.

Sprawdź, czego potrzebujesz by wziąć pożyczkę!

Chcesz skorzystasz z Pożyczki Gotówkowej w Millenium Bank? Świetnie! Spójrz teraz, co możesz być Twoim źródłem dochodu.

 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło – np. wyciąg z przelewami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy, PIT za ostatni rok, zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu.
 • Działalność gospodarcza – np. książka przychodów i rozchodów, roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego/ZUS/KRUS.
 • Emerytura – np. ostatni odcinek emerytury, decyzja o przyznaniu emerytury1.

Jedna pożyczka, tysiące spraw! Promocja Jesienna w Millenium Bank to świetna okazja, by zgromadzić środki na przedświąteczne i noworoczne wydatki. Źródło: bankmillenium.pl

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej w Millenium

Znając już wszystkie parametry promocji, spójrzmy na przykład reprezentatywny Pożyczki Gotówkowej.

(RRSO) wynosi 7,68%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 18 000,00 zł, oprocentowanie stałe 7,42%, całkowity koszt kredytu: 3000,00 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3000,00 zł, usługi dodatkowe 0,00 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości 300,00 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczasz nawet do 20 000 zł bez prowizji!

Dlaczego “Promocja Jesienna” to oferta, którą warto rozważyć? Oto kilka istotnych powodów:

 • Wniosek składasz wygodnie przez Internet
 • Rata wynosi jedyne 100 zł za każde pożyczone 5 000 zł
 • Opcja wcześniejszej spłaty Pożyczki za 0 zł
 • Minimum formalności
 • Atrakcyjne ubezpieczenie “Bezpieczna Pożyczka”

Pożyczasz do 20 000 zł bez prowizji. Wystarczy, że złożyć wniosek na stronie banku. Źródło: bankmillenium.pl

Dobre opinie to także zasługa niezłego oprocentowania. “Promocja Jesienna” to bowiem Gwarancja Najniższego Oprocentowania, co budzi respekt nawet u najbardziej wymagających klientów. Jeśli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy pożyczki znajdziesz tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania – to bank obniży Twoje oprocentowanie i zwróci różnicę już zapłaconych odsetek. Spokojnie rozważ tę opcję, dokonaj dokładnej analizy za i przeciw oraz podejmij ostateczną decyzję.

Źródło:

1. Strona oficjalna Millenium Bank, https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/pozyczka-gotowkowa

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły