“Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia

“Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia

Nest Bank coraz odważniej walczy o miano niekwestionowanego lidera bankowych promocji. Jego najświeższą propozycję rzeczywiście będzie ciężko przebić konkurencji. “Jesienna premia z Nest Kontem” to szansa na 200 zł do zdobycia – zarówno na samym początku współpracy, jak i w jej końcowej fazie. Spójrzmy, jak wygląda sam przebieg akcji.

*OFERTA NIEAKTUALNA – PROMOCJA TRWAŁA DO 30.09.2019r

“Jesienna premia z Nest Kontem” – kumulacja trwa!

Nachodzi jesień, dlatego wraz z nadchodzącą porą roku do życia “budzą się” instytucje bankowe. Nawiązując więc do jesiennej aury, Nest Bank proponuje swoim klientom 200 zł premii gotówkowej. Na wstępie należy wspomnieć, że są to 3 różne nagrody. Pierwsza – 100 zł to premia za założenie rachunku i wykazanie się odpowiednią aktywnością w pierwszym miesiącu posiadania konta. Wykonanie zadania to szansa na zdobycie kolejnych dwóch bonusów – każdy po 50 zł. Jak tego dokonać? Spokojnie – wszystkie kroki opiszemy w dzisiejszym artykule.

Promocja trwa od 17 września 2019 roku i zakończy się 30 września 2019 roku. Z tą uwagą, że bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji w przypadku wyczerpania się całej puli wniosków.

Pula wniosków złożonych na stronie Nest Banku wynosi 500 sztuk.

Kto może ubiegać się o premię w Nest Banku?

Akcja skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich, które:

 • Posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
 • Dysponują ważnym dowodem osobistym bądź paszportem
 • Zamieszkują na terenie Polski i mają też tutaj zameldowanie
 • Złożą wniosek o otwarcie rachunku ROR wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego na stronie banku
 • Zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku ROR, najpóźniej do 31.10.2019 roku
 • Nie będą wykorzystywać konta w Nest Banku do celów związanych z działalnością gospodarczą1.
Otwórz „Nest Konto” w Nest Banku

“Jesienne korzyści z Nest Kontem” skierowane są przede wszystkim do tych klientów, którzy w ciągu 24 miesięcy od dnia złożenia wniosku o otwarcie rachunku nie posiadały w Nest Banku konta osobistego. Z udziału wykluczone są również osoby, których wniosek o wspomniany rachunek jest aktualnie rozpatrywany.

„Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia – jak wypełnić wniosek?

Na szczęście, Nest Bank informuje swoich konsumentów, że rachunek płatniczy z dodatkową gotówką można zyskać na 4 różne sposoby:

 • W oddziale – konto możesz aktywować w dowolnym terminie i w wybranym oddziale banku lub placówce partnerskiej.
 • Poprzez kuriera – po złożeniu wniosku online przez stronę banku oczekuj na kuriera z umową do podpisania. Samo konto aktywne jest w ciągu 5 dni.
 • Za pomocą przelewu – możesz także potwierdzić wniosek przelewem ze swojego konta w innym banku i po jego akceptacji swobodnie korzystać z możliwości nowego rachunku!
 • Rozmowa video – najszybszy sposób, bo nawet w ciągu 5 minut zdołasz założyć konto. Wystarczy, że otworzysz je przez wideo rozmowę. Konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00:21.002.

W zależności od swoich potrzeb i oczekiwań, osobiste konto bankowe w Nest Banku możesz założyć na 4 różne sposoby. Źródło: nestbank.pl

Krok pierwszy – 100 zł za otwarcie rachunku

Jak już wspomnieliśmy w skrócie, nagroda w postaci 200 zł podzielona jest na 3 części. Czas zatem przedstawić wszelkie szczegóły, dzięki którym uda Ci się spełnić wymagania regulaminu i cieszyć się z maksymalnie przyznanego bonusu!

1. Do 30 września 2019 roku złóż wniosek o otwarcie konta w Nest Banku na stronie promocji. Pamiętaj, że bank przyjmie pierwsze 500 wniosków.

2. Do 31 października 2019 roku zawrzyj z Nest Bankiem umowę o Nest Konto.

3. Najpóźniej do 30 listopada 2019 roku musisz wywiązać się z następujących obowiązków:

 • Zapewnij wpływ z wynagrodzenia, w wysokości minimum 2 000 zł.
 • Wykonaj kartą co najmniej jedną transakcję bezgotówkową, na sumę co najmniej 500 zł.

„Jesienna premia z Nest Kontem” to na początek 100 zł nagrody w gotówce za założenie konta. Źródło: nestbank.pl

Pamiętaj, aby w tym czasie zapewnić wpływy na konto oraz transakcje na określoną sumę w danym miesiącu kalendarzowym.

Co ciekawe – Nest Bank nie wymusza na klientach, aby były to wyłącznie wpływy z wynagrodzenia. Zgodnie z regulaminem promocji, pod tym pojęciem kryje się “suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie”3.

Krok drugi – 2 x 50 zł za aktywność

Jeśli zamierzasz zdobyć kolejne 50 zł wystarczy, że w kolejnym miesiącu wypełnisz identyczne warunki, jak opisane powyżej. W podobny sposób zgarniesz kolejne i ostatnie 50 zł.

Pamiętaj, że w danym miesiącu kalendarzowym musisz zapewnić wpływy z wynagrodzenia oraz zrealizować transakcje na minimum 500 zł.

Premia zostanie wypłacona przez bank na rachunek ROR uczestnika do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, w którym zostały spełnione wszystkie wymogi. Co ciekawe nagroda przyznawana jest etapami. Zatem, najpierw będzie to 100 zł, a w kolejnych dwóch miesiącach – 50 zł.

Dla lepszego zrozumienia zasad zdobycia 200 zł przeanalizujmy to na prostym przykładzie.

We wrześniu podpisałeś umowę z bankiem w ramach “Jesienne korzyści z Nest Kontem”. W październiku zapewniłeś odpowiednie wpływy na rachunek, a także zrealizowałeś transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł. Tym sposobem w listopadzie otrzymasz 100 zł. Następnie – w listopadzie i grudniu trafi do Ciebie po kolejnym 50 zł, jeśli wypełnisz odpowiednie wymogi aktywności. Zatem w grudniu 2019 roku uzyskasz 50 zł premii za listopad i w styczniu 2020 roku, Nest Bank na Twoje konto przeleje kolejne 50 zł za grudzień.

„Jesienna premia z Nest Kontem” i premia dwa razy po 50 zł  to kolejna szansa na dodatkową gotówkę. Źródło: nestbank.pl

Kluczowe kwestie regulaminowe

“Jesienna premia z Nest Kontem” to całą pewnością dobra okazja do zarobku – ale pod warunkiem, że dokładnie zrozumiesz warunki, jakie stawia przed Tobą bank. Chodzi przede wszystkim o zrozumienie definicji: “wpływ wynagrodzenia” oraz “transakcje kartą”.

Musisz wiedzieć, że z promocji wyłączone są transakcje kartą:

 • W formie wypłaty gotówki z bankomatu, w tym usługi cash back
 • Z tytułu płatności za gry hazardowe
 • U podmiotów dokonujących usług w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie
 • Odwołanie lub anulowanie płatności

Korzystając z Nest Konta w ramach jesiennej korzyści nie możesz także dokonywać z niego płatności, które powiązane są ściśle z działalnością gospodarczą. Co więcej – do czasu otrzymania nagrody nie wolno Ci zamknąć rachunku ani złożyć wypowiedzenia umowy!

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Darmowe Nest Konto dla każdego!

Słowem zakończenia – jasno musimy podkreślić, że “Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia to nie jedyny atut banku. Nest Konto możesz otworzyć, jak i prowadzić całkowicie za darmo. Podobnie zresztą, jak podpiętą do niego bezpłatną kartę debetową. Rachunek oferuje także:

 • Wypłaty w dowolnej kwocie z każdego bankomatu w Polsce za 0 zł
 • Bezpłatne przelewy krajowe Elixir
 • 4% atrakcyjne oprocentowanie na Nest Lokacie “Witaj” dla nowych klientów
 • Do 2,25% na rachunku oszczędnościowym “Nest Oszczędności”
 • Kartę VISA wraz z rabatami VISA Oferty – m.in. częściowy zwrot za zrealizowane zakupy.
 • Dostęp do dodatkowej gotówki – np. opcja Nest Kredytu Odnawialnego na koncie, tuż po otwarciu rachunku.

„Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia to nie jedyne atuty rachunku. Nest Konto to także szansa na dodatkowe oszczędności. Źródło: nestbank.pl

Przyglądając się więc ofercie Nest Banku można pokusić się o stwierdzenie, że nie tylko jesienna premia niesie ze sobą sporo korzyści, a samo użytkowanie konta na co dzień.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Jesienna premia z Nest Kontem”, https://nestbank.pl/wspolne/dokumenty-aktualne/regulamin-promocji-jesienna-premia-z-nest-kontem.pdf?_ga=2.227133661.1143652947.1568804615-1728460045.1568804615

2. Strona Nest Banku, https://konta.nestbank.pl/konto_osobiste/001/bonus_wrzesien/

3. Regulamin promocji „Jesienna premia z Nest Kontem”, https://nestbank.pl/wspolne/dokumenty-aktualne/regulamin-promocji-jesienna-premia-z-nest-kontem.pdf?_ga=2.227133661.1143652947.1568804615-1728460045.1568804615


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły