“Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia

“Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia

Nest Bank coraz odważniej walczy o miano niekwestionowanego lidera bankowych promocji. Jego najświeższą propozycję rzeczywiście będzie ciężko przebić konkurencji. “Jesienna premia z Nest Kontem” to szansa na 200 zł do zdobycia – zarówno na samym początku współpracy, jak i w jej końcowej fazie. Spójrzmy, jak wygląda sam przebieg akcji.

*OFERTA NIEAKTUALNA – PROMOCJA TRWAŁA DO 30.09.2019r

“Jesienna premia z Nest Kontem” – kumulacja trwa!

Nachodzi jesień, dlatego wraz z nadchodzącą porą roku do życia “budzą się” instytucje bankowe. Nawiązując więc do jesiennej aury, Nest Bank proponuje swoim klientom 200 zł premii gotówkowej. Na wstępie należy wspomnieć, że są to 3 różne nagrody. Pierwsza – 100 zł to premia za założenie rachunku i wykazanie się odpowiednią aktywnością w pierwszym miesiącu posiadania konta. Wykonanie zadania to szansa na zdobycie kolejnych dwóch bonusów – każdy po 50 zł. Jak tego dokonać? Spokojnie – wszystkie kroki opiszemy w dzisiejszym artykule.

Promocja trwa od 17 września 2019 roku i zakończy się 30 września 2019 roku. Z tą uwagą, że bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji w przypadku wyczerpania się całej puli wniosków.

Pula wniosków złożonych na stronie Nest Banku wynosi 500 sztuk.

Kto może ubiegać się o premię w Nest Banku?

Akcja skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich, które:

 • Posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
 • Dysponują ważnym dowodem osobistym bądź paszportem
 • Zamieszkują na terenie Polski i mają też tutaj zameldowanie
 • Złożą wniosek o otwarcie rachunku ROR wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego na stronie banku
 • Zawrą z bankiem umowę o prowadzenie rachunku ROR, najpóźniej do 31.10.2019 roku
 • Nie będą wykorzystywać konta w Nest Banku do celów związanych z działalnością gospodarczą1.
Otwórz „Nest Konto” w Nest Banku

“Jesienne korzyści z Nest Kontem” skierowane są przede wszystkim do tych klientów, którzy w ciągu 24 miesięcy od dnia złożenia wniosku o otwarcie rachunku nie posiadały w Nest Banku konta osobistego. Z udziału wykluczone są również osoby, których wniosek o wspomniany rachunek jest aktualnie rozpatrywany.

„Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia – jak wypełnić wniosek?

Na szczęście, Nest Bank informuje swoich konsumentów, że rachunek płatniczy z dodatkową gotówką można zyskać na 4 różne sposoby:

 • W oddziale – konto możesz aktywować w dowolnym terminie i w wybranym oddziale banku lub placówce partnerskiej.
 • Poprzez kuriera – po złożeniu wniosku online przez stronę banku oczekuj na kuriera z umową do podpisania. Samo konto aktywne jest w ciągu 5 dni.
 • Za pomocą przelewu – możesz także potwierdzić wniosek przelewem ze swojego konta w innym banku i po jego akceptacji swobodnie korzystać z możliwości nowego rachunku!
 • Rozmowa video – najszybszy sposób, bo nawet w ciągu 5 minut zdołasz założyć konto. Wystarczy, że otworzysz je przez wideo rozmowę. Konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00:21.002.

W zależności od swoich potrzeb i oczekiwań, osobiste konto bankowe w Nest Banku możesz założyć na 4 różne sposoby. Źródło: nestbank.pl

Krok pierwszy – 100 zł za otwarcie rachunku

Jak już wspomnieliśmy w skrócie, nagroda w postaci 200 zł podzielona jest na 3 części. Czas zatem przedstawić wszelkie szczegóły, dzięki którym uda Ci się spełnić wymagania regulaminu i cieszyć się z maksymalnie przyznanego bonusu!

1. Do 30 września 2019 roku złóż wniosek o otwarcie konta w Nest Banku na stronie promocji. Pamiętaj, że bank przyjmie pierwsze 500 wniosków.

2. Do 31 października 2019 roku zawrzyj z Nest Bankiem umowę o Nest Konto.

3. Najpóźniej do 30 listopada 2019 roku musisz wywiązać się z następujących obowiązków:

 • Zapewnij wpływ z wynagrodzenia, w wysokości minimum 2 000 zł.
 • Wykonaj kartą co najmniej jedną transakcję bezgotówkową, na sumę co najmniej 500 zł.

„Jesienna premia z Nest Kontem” to na początek 100 zł nagrody w gotówce za założenie konta. Źródło: nestbank.pl

Pamiętaj, aby w tym czasie zapewnić wpływy na konto oraz transakcje na określoną sumę w danym miesiącu kalendarzowym.

Co ciekawe – Nest Bank nie wymusza na klientach, aby były to wyłącznie wpływy z wynagrodzenia. Zgodnie z regulaminem promocji, pod tym pojęciem kryje się “suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie”3.

Krok drugi – 2 x 50 zł za aktywność

Jeśli zamierzasz zdobyć kolejne 50 zł wystarczy, że w kolejnym miesiącu wypełnisz identyczne warunki, jak opisane powyżej. W podobny sposób zgarniesz kolejne i ostatnie 50 zł.

Pamiętaj, że w danym miesiącu kalendarzowym musisz zapewnić wpływy z wynagrodzenia oraz zrealizować transakcje na minimum 500 zł.

Premia zostanie wypłacona przez bank na rachunek ROR uczestnika do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, w którym zostały spełnione wszystkie wymogi. Co ciekawe nagroda przyznawana jest etapami. Zatem, najpierw będzie to 100 zł, a w kolejnych dwóch miesiącach – 50 zł.

Dla lepszego zrozumienia zasad zdobycia 200 zł przeanalizujmy to na prostym przykładzie.

We wrześniu podpisałeś umowę z bankiem w ramach “Jesienne korzyści z Nest Kontem”. W październiku zapewniłeś odpowiednie wpływy na rachunek, a także zrealizowałeś transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł. Tym sposobem w listopadzie otrzymasz 100 zł. Następnie – w listopadzie i grudniu trafi do Ciebie po kolejnym 50 zł, jeśli wypełnisz odpowiednie wymogi aktywności. Zatem w grudniu 2019 roku uzyskasz 50 zł premii za listopad i w styczniu 2020 roku, Nest Bank na Twoje konto przeleje kolejne 50 zł za grudzień.

„Jesienna premia z Nest Kontem” i premia dwa razy po 50 zł  to kolejna szansa na dodatkową gotówkę. Źródło: nestbank.pl

Kluczowe kwestie regulaminowe

“Jesienna premia z Nest Kontem” to całą pewnością dobra okazja do zarobku – ale pod warunkiem, że dokładnie zrozumiesz warunki, jakie stawia przed Tobą bank. Chodzi przede wszystkim o zrozumienie definicji: “wpływ wynagrodzenia” oraz “transakcje kartą”.

Musisz wiedzieć, że z promocji wyłączone są transakcje kartą:

 • W formie wypłaty gotówki z bankomatu, w tym usługi cash back
 • Z tytułu płatności za gry hazardowe
 • U podmiotów dokonujących usług w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie
 • Odwołanie lub anulowanie płatności

Korzystając z Nest Konta w ramach jesiennej korzyści nie możesz także dokonywać z niego płatności, które powiązane są ściśle z działalnością gospodarczą. Co więcej – do czasu otrzymania nagrody nie wolno Ci zamknąć rachunku ani złożyć wypowiedzenia umowy!

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Darmowe Nest Konto dla każdego!

Słowem zakończenia – jasno musimy podkreślić, że “Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia to nie jedyny atut banku. Nest Konto możesz otworzyć, jak i prowadzić całkowicie za darmo. Podobnie zresztą, jak podpiętą do niego bezpłatną kartę debetową. Rachunek oferuje także:

 • Wypłaty w dowolnej kwocie z każdego bankomatu w Polsce za 0 zł
 • Bezpłatne przelewy krajowe Elixir
 • 4% atrakcyjne oprocentowanie na Nest Lokacie “Witaj” dla nowych klientów
 • Do 2,25% na rachunku oszczędnościowym “Nest Oszczędności”
 • Kartę VISA wraz z rabatami VISA Oferty – m.in. częściowy zwrot za zrealizowane zakupy.
 • Dostęp do dodatkowej gotówki – np. opcja Nest Kredytu Odnawialnego na koncie, tuż po otwarciu rachunku.

„Jesienna premia z Nest Kontem” i 200 zł do zdobycia to nie jedyne atuty rachunku. Nest Konto to także szansa na dodatkowe oszczędności. Źródło: nestbank.pl

Przyglądając się więc ofercie Nest Banku można pokusić się o stwierdzenie, że nie tylko jesienna premia niesie ze sobą sporo korzyści, a samo użytkowanie konta na co dzień.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Jesienna premia z Nest Kontem”, https://nestbank.pl/wspolne/dokumenty-aktualne/regulamin-promocji-jesienna-premia-z-nest-kontem.pdf?_ga=2.227133661.1143652947.1568804615-1728460045.1568804615

2. Strona Nest Banku, https://konta.nestbank.pl/konto_osobiste/001/bonus_wrzesien/

3. Regulamin promocji „Jesienna premia z Nest Kontem”, https://nestbank.pl/wspolne/dokumenty-aktualne/regulamin-promocji-jesienna-premia-z-nest-kontem.pdf?_ga=2.227133661.1143652947.1568804615-1728460045.1568804615

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
06.04.2020
Zostań w domu, otwórz konto firmowe w Pekao S.A. i zgarnij 1 000 zł premii!
Jakie konto firmowe jest najlepsze? Te pytanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Za to łatwo jest odnaleźć promocję, która szybko przykuje naszą uwagę. Bank Pekao S.A. właśnie uruchomił ofertę dla nowych klientów-przedsiębiorców, w której za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności oferuje premię, w wysokości aż 1 000 zł w gotówce. Zostań w […]
06.04.2020
Alior Bank kredyt konsolidacyjny – opinie i recenzja
Kredyty gotówkowe mają to do siebie, że gdy są zaciągnięte w podobnym czasie, mogą spowodować zator finansowy w budżecie domowym. Dlatego kredytem o szczególnym charakterze jest Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku, który pozwala połączyć kilka niespłaconych zobowiązań w jedną, miesięczną ratę. Ile wyniosą opłaty, odsetki oraz dodatkowe koszty? Oto aktualne opinie i recenzja produktu. Kredyt […]
06.04.2020
Santander Consumer Bank Kredyt samochodowy – opinie i recenzja
Dobry kredyt gotówkowy na nowe auto powinien być najtańszy i najlepszy ze wszystkich dostępnych ofert. Dodatkowo formalności powinny być do załatwienia w całości przez internet. Gdzie odnaleźć taki produkt? Ciekawe rozwiązanie dla klientów proponuje na przykład Santander Consumer Bank. Kredyt samochodowy przygotowany przez tę instytucję finansową jest ściśle stargetowany wobec klientów rozglądających się za nowym […]
Bank Pekao
06.04.2020
Bank Pekao – opinie i recenzja
W sferze bankowej można wyróżnić dwa sposoby na kształtowanie tożsamości danej instytucji bankowej. Jedni wybierają chwytliwe nazwy własne, inni wolą skrótowce. Do tego drugiego grona należy Bank Pekao, od niemal 100 lat mający przed sobą trudne zadanie pokazania, że nie ma nic wspólnego z konkurencyjnym bankiem o identycznej w wymowie nazwie. Sprawdzamy, czym wyróżnia się […]
06.04.2020
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 150 zł premii
Darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne użytkowanie karty przy 1 transakcji w miesiącu, a także atrakcyjny Program Poleceń, w którym możesz odebrać nawet 200 zł oraz wiele innych kompleksowych usług. To wszystko czeka na Ciebie pod warunkiem, że skorzystasz z promocji “eKonto z Premią – VIII edycja” i założysz konto osobiste w mBanku. Otwórz eKonto w mBanku […]
04.04.2020
Altus – jak wygrać z tą firmą windykacyjną?
Altus – co to za firma? Altus zajmuje się zarządzaniem wierzytelnościami, pomaga bowiem klientom odzyskać ich należność przy jednoczesnej dbałości o dobre imię firmy i relacje biznesowe z dotychczasowymi kontrahentami. Dlatego, jak możemy przeczytać na stronie samego przedsiębiorstwa, troska o dobro klienta to podstawa ich strategii. Altus dąży do ograniczenia ryzyka związanego z prowadzoną działalnością, […]