„Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole

"Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole

Jesienna aura nieubłaganie zbliża się wielkimi krokami – a wraz z nią Credit Agricole powraca do swoich sprawdzonych rozwiązań. W zamian za otwarcie lub przeniesienie konta, opłacanie rachunków bądź transakcje kartą możesz zdobyć nawet 300 zł premii. Oto “jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole w szczegółach!

“Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” – konto, które daje same korzyści!

Credit Agricole z całą pewnością należy do sprawdzonych instytucji bankowych i “pewniaków” z wyszukiwaniu dla klientów wielu korzyści. Dlatego nic w tym nadzwyczajnego, że bank powrócił do swojej sztandarowej promocji, która wiosną cieszyła się dużym odzewem. W zamian za spełnienie kilku banalnych warunków możesz zgarnąć naprawdę fajne nagrody.

Co dokładnie musisz zrobić? Wystarczy, że w okresie trwania jesiennej promocji złożysz wniosek o Konto dla Ciebie, podpiszesz z bankiem umowę o rachunek, a także wybierzesz jedną z 3 premii, jaką oferuje dla Ciebie Credit Agricole. Do wyboru posiadasz:

 • Do 300 zł za przeniesienie konta
 •  300 zł za zwrot za rachunki
 • 50% bonusowe zaokrąglenia od transakcji wykonanych kartą

Dodatkowym “smaczkiem” może być także możliwość wyboru spośród kilkudziesięciu dostępnych wizerunków – karty debetowej przypiętej do konta. Promocja trwa do 30 listopada 2019 roku.

Kto może wziąć udział w jesiennych korzyściach?

Zgodnie z wymogami banku, warunkiem ubiegania się o jesienne profity z Kontem dla Ciebie jest pełnoletność. Równie ważna jest także inna kwestia. Od 1 kwietnia 2018 roku wnioskujący nie może być właścicielem konta w Credit Agricole oraz w przeszłości nie mógł brać udziału w żadnej promocji związanej z przeniesieniem konta. Ponadto, aby skorzystać z “Jesiennej korzyści z Kontem dla Ciebie” musisz:

 • Zawrzeć umowę o utworzenie konta
 • Przystąpić do Promocji i wybrać tylko jedną z dostępnych premii
 • Zapewnić wpływy na konto przez okres wymagany do uzyskania premii
Otwórz Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Jesienna korzyść za przeniesienie konta!

Jeśli spełniasz powyższe warunki to przejdźmy do “wisienki na torcie” samej promocji – a więc nagród. Pierwszy bonus do klienta może trafić za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole. W tym przypadku wystarczy tylko jedno – przekierować zlecenie wynagrodzenia na nowy rachunek. Jednocześnie – aby warunek został spełniony musisz zamknąć konto w banku poprzednim. Dlatego we wniosku promocyjnym należy podać nazwę oraz adres instytucji, która przekazuje Ci wynagrodzenie.

Wpływy na konto nie muszą pochodzić od pracodawcy! Równie dobrze mogą to być: wynagrodzenie ze świadczeń emerytalnych i rentowych lub zasiłki czy stypendia.

Dokładnie określa to sama definicja “Wpływ na konto” przytoczona przez bank: suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika. Pierwszy Wpływ na Konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia Konta1.

„Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole to jedna z obecnie  najciekawszych ofert na rynku. Źródło: credit-agricole.pl

Pieniądze mogą pochodzić zatem z przelewów z innego konta bądź z tradycyjnych wpłat na rachunek. Pamiętaj: im więcej wpłacisz, tym na większą premię możesz liczyć! Przykładowo – jeśli „doładujesz” konto na 1 000 zł to trafi do Ciebie 100 zł premii, a wpłacając 3 000 zł otrzymasz nawet 300 zł.

Pierwszy wpływ na konto w Credit Agricole musi zostać zaksięgowany do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Następne wpłaty należy realizować przez kolejne 2 miesiące.

 

Jak otrzymać premię za przeniesienie konta?

Od razu wyjaśnimy, że w regulaminie akcji – w ciągu 7 dni od dnia podpisania Umowy o konto musisz złożyć do Credit Agricole podpisane przez siebie Upoważnienie banku do przeniesienia konta wraz z wnioskiem. Ów dokument musi zostać uzupełniony o:

 • Nazwę dotychczasowego banku
 • Dokładny numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w dotychczasowym banku
 • Dyspozycję zamknięcia konta w aktualnym banku.
 • Nazwę wraz z adresem instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą bank ma powiadomić o zmianie rachunku klienta

Credit Agricole przekaże premię na rachunek klienta nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego, tuż po zapewnieniu trzeciego wpływu na konto.

Korzystając z jesiennej korzyści masz również doskonałą okazję do pomnażania swoich oszczędności. Źródło: credit-agricole.pl

Jesienna korzyść i zwrot za rachunki!

Kolejna premia w ramach “Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole to zwrot za rachunki, z których możesz korzystać przez okrągły rok. Jest tylko pewne ograniczenie. Za rachunkowe sprawunki zyskasz nie więcej niż 300 zł. Jednak – bank nie przewiduje żadnych limitów miesięcznych, dlatego też i maksymalna premia może trafić do Ciebie w krótkim czasie. W jaki sposób ją otrzymać?

Wystarczy, że z konta Credit Agricole będziesz opłacał bieżące rachunki za Internet i telewizję, gaz, wodę czy telefon. Wówczas bank zwraca na Twoje konto do 5% za zapłacone faktury – co łącznie może dać sumę właśnie 300 zł. Jednak stanie się tak, o ile zapewnisz na swoim koncie wpływy na minimum 1 000 zł miesięcznie.

Jak otrzymać premię za zwrot za rachunki?

Warunkiem zgarnięcia zwrotu za rachunki w wysokości 5% jest potwierdzenie wykonania płatności, które można przedstawić na dwa sposoby:

 • Jako oryginał w placówce Credit Agricole
 • W postaci pliku elektronicznego (skanu lub zdjęcia dokumentu) przez Internet. W tym przypadku należy wypełnić formularz: “Zgłoszenie odbiorcy płatności promocyjnej” dostępny na stronie: www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach2. Plik elektroniczny powinien być w formacie JPG, PNG lub PDF.

O czym warto jeszcze pamiętać? Z pewnością o tym, że sama faktura może być wystawiona na Ciebie jako właściciela konta lub współmałżonka – ale podany na fakturze adres musi być identyczny ze wskazanym w banku adresem korespondencyjnym! Jednak to nie wszystko. W samej bankowości elektronicznej CA24 należy zdefiniować odbiorcę płatności, tak by jego skrócona nazwa oraz numer konta bankowego były zgodne z informacjami podanymi w formularzu i z danymi umieszczonymi na Potwierdzeniu Płatności.

Premia księgowana jest na rachunku tuż po dokonaniu płatności na rzecz dostawcy mediów. Zatem, jeśli zapłaciłeś za prąd 100 zł to błyskawicznie na Twoje konto powróci 5 zł.

Pamiętaj: premia przysługuje przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji banku.

Jesienna korzyść i CAsaver z bonusem 50%!

Ostatnia promocja, jaka została przygotowana w ramach korzyści z Kontem dla Ciebie związana jest z usługą CAsaver. Przypomnijmy, że jest to narzędzie służące do automatycznego i systematycznego oszczędzania przy okazji dokonywania zakupów, przelewów bądź innych transakcji. Najprościej mówiąc, usługa zaokrągla do dziesiątek wydane z konta środki. Dlatego uczestnicząc w programie, Credit Agricole oferuje premię w wysokości 50% wartości transakcji realizowanych w ramach CAsaver. Daje to maksymalnie 25 zł miesięcznie przez rok, czyli w sumie 300 zł!

Jesienne korzyści w Credit Agricole to także szereg dodatkowych rabatów na zakupy w wielu markach sieciowych. Źródło: credit-agricole.pl

Jak to działa? Przyjmijmy, że udało Ci się zebrać w programie oszczędnościowym 50 zł. W tej sytuacji otrzymasz więc 25 zł.

Jak otrzymać premię z CAsaver?

Aby zgarnąć premię w ramach “Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole wystarczy, że uruchomisz na swoim rachunku usługę CAsaver. Dodatkowo, musisz zapewnić wpływy na konto, w kwocie minimalnej 1 000 zł miesięcznie oraz zrealizować transakcje bezgotówkowe kartą na sumę co najmniej 300 zł.

Premia wypłacana jest na rachunek “Oszczędzam” na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Przy okazji pamiętaj, że premia nie zostanie wypłacona na Twoje konto, jeśli wyłączysz i ponownie włączysz usługę CAsaver bądź zmienisz rachunek “Oszczędzam”, który związany jest z programem CAsaver.

3 bonusy do wyboru – który lepszy?

“Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole to sprawdzone rozwiązania, które skierowane są do 3 typów klientów. Pierwsza grupa to osoby, które przymierzają się do zmiany konta i szukają atrakcyjnej oferty banku. Druga grupa to konsumenci lubiący płacić online za wszelkie transakcje. I trzecia grupa to klienci, którzy przymierzają się do regularnego oszczędzania.

„Konto dla Ciebie” to darmowe prowadzenie rachunku i dołączona do niego karta wielowalutowa, a także wypłaty z bankomatów za 0 zł. Źródło: credit-agricole.pl

Dlatego, jeśli chcesz przenieść konto i bez trudu zapewnisz na nim wpływy w wysokości 3 000 zł to 300 zł premii za przeniesienie konta może okazać się najbardziej opłacalne dla Ciebie. Z kolei dwie pozostałe premie wymagają już regularnego korzystania z rachunku, a sama wypłata premii jest nieco wydłużona w czasie. Niemniej jednak, stałe wpływy oscylują już na zdecydowanie niższą kwotę – 1 000 zł. Tak naprawdę, wybór korzystnej oferty zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb i oczekiwań finansowych.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”, https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocjijesienne-korzysci-z-kontem-dla-ciebie-2019_16767.pdf

2. https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=16217


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły