Jesienny bukiet korzyści w BNP Paribas: 300 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki

Promocja nieaktywna

BNP Paribas ponownie wraca z solidną nagrodą, której zwyczajnie nie da się przeoczyć. Jeśli założysz Konto Otwarte na Ciebie to czeka na Ciebie okrągłe 300 zł w gotówce i e-kod o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Nagrody wręczane są w ramach najnowszej Promocji “Jesienny bukiet korzyści”.

Załóż Konto Otwarte na Ciebie i odbierz korzyści!

BNP Paribas to jeden z niewielu banków, który praktycznie co tydzień startuje z nową ofertą promującą swój sztandarowy rachunek – Konto Otwarte na Ciebie. Nie jest to oczywiście powód do narzekania, tym bardziej że zasób możliwych nagród do odebrania jest naprawdę kuszący.

Tym razem ze spółką Hagen, Bank zaprasza do udziału w akcji pod nazwą: “Jesienny bukiet korzyści”. Do zdobycia jest w sumie 350 zł premii (150 zł + 150 zł w gotówce + 50 zł w formie kodu elektronicznego do Biedronki). Wystarczy tylko, że otworzysz Konto Otwarte na Ciebie i sprowadzisz swoją aktywność do kilku niezbędnych działań. Promocja potrwa do 25.10.2020 r., choć Organizator zastrzega, że może zakończyć się szybciej, gdy pula 2 000 wniosków zostanie wyczerpana.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Przy okazji, zajrzyj również na nasz ranking kont osobistych i sprawdź, które oferty obecnie cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Co oferuje Konto Otwarte na Ciebie?

Atrakcyjna premia to nie jedyne korzyści, jakie wyniesiesz otwierając rachunek osobisty w BNP Paribas. Zobaczmy, jakie bezpłatne usługi otrzymasz wraz z Kontem.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego,
 • Darmowe wypłaty gotówki Kartą z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą (z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance),
 • Darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce (przy wyborze Karty Otwartej na Świat lub Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub w momencie zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Karta debetowa do wyboru

BNP Paribas daje także dużą swobodę, jeśli chodzi o wybór karty debetowej. Sam decydujesz, która “debetówka” lepiej spełnia Twoje oczekiwania, i z której będziesz korzystał podczas transakcji. Możesz zdecydować się na jedną z trzech dostępnych opcji:

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na e-Świat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.

Kto może wziąć udział?

W przypadku tej Promocji musisz spełnić podobne warunki, jak przy wcześniejszych akcjach Organizatora. Tym sposobem, musisz być osobą pełnoletnią, legitymującą się dowodem osobistym oraz posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. BNP Paribas zastrzega sobie też spełnienie poniższych wymogów:

 • najpóźniej do 25.10.2020 r. (lub do puli wyczerpania 2 000 rejestracji) dokonaj zgłoszenia w akcji, wypełniając formularz rejestracyjny,
 • również do 25.10.2020 r. złóż wniosek o otwarcie Konta osobistego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej,
 • do 6.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową o Konto oraz nadaj PIN do karty.

Dodatkowo, instytucja określa następujące warunki:

 • na dzień składania wniosku, nie możesz być stroną umowy ramowej. Według BNP Paribas, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty,
 • w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie rachunku, nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem jakiegokolwiek ROR-u w BNP Paribas,
 • zaakceptujesz Regulamin oraz wszystkie niezbędne zgody i upoważnienia wymagane przez Organizatora1.

Każdy uczestnik może wziąć udział w Promocji tylko jeden raz!

350 zł za aktywność

Pora przejść do aktywności, dzięki którym szybkie założenie Konta zakończy się zgarnięciem bonusu gotówkowego. Czas na harmonogram działań!

 1. Nie później niż do 25.10.2020 r. (lub do wyczerpania puli 2 000 promocyjnych wniosków) dokonaj zgłoszenia w Promocji, wypełniając formularz rejestracyjny. Podaj w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PESEL. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Na tym etapie musisz również zaakceptować Regulamin, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych oraz ich przekazanie do Banku, a także upoważnić BNP Paribas do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”.

3. Po przesłaniu formularza, otrzymasz od Banku informację o objęciu Promocją. Pojawi się ona na ekranie Twojego urządzenia oraz w postaci e-maila zawierającego link promocyjny, który instytucja prześle na podany w formularzu adres e-mail.

4. Do 25.10.2020 r. złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wybierz też jeden ze sposobów zawarcia umowy:

 • na stronie internetowej Banku (za pośrednictwem kuriera),
 • za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (poprzez wideoweryfikację).

W obu przypadkach zawarcie umowy odbywa się przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Partnera Banku – Autenti. Nie zapomnij, by we wniosku podać takie same informacje, jak podczas wypełniania formularza!

5. Do 6.11.2020 r. zawrzyj umowę ramową w zakresie Konta osobistego, karty i dostępu do bankowości elektronicznej (na podstawie złożonego wniosku). Koniecznie nadaj PIN do karty!

6. Pierwsza transza Nagrody, czyli 150 zł w gotówce otrzymasz, gdy w listopadzie 2020:

 • wykonasz transakcje bezgotówkowe karta na kwotę minimum 300 zł oraz
 • zrealizujesz co najmniej 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej GOmobile).

6. Druga Nagroda w wysokości 150 zł zostanie Ci przyznana, gdy w grudniu 2020:

 • wykonasz minimum 4 transakcje BLIK oraz
 • otrzymasz wpływ na łączną sumę minimum 1 000 zł oraz
 • zalogujesz się do bankowości elektronicznej (za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile).

7. Nagroda Dodatkowa w formie e-kodu do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł trafi do Ciebie, gdy:

 • do co najmniej 30.04.2021 r. będziesz posiadaczem Konta Osobistego otwartego w niniejszej Promocji!

Kiedy Bank wyda premię?

Jeśli zrealizujesz wszystkie wymagania, które upoważniają Cię do odebrania Nagrody, to z adresu bukietkorzysci@bnpparibasplus.pl otrzymasz wiadomość o kolejności przyznania poszczególnych premii. Wiadomość o wręczeniu Pierwszej Nagrody dostaniesz do 18.12.2020 r., Drugiej – do 22.01.2021 r. oraz Trzeciej – do 24.05.2021 r.

Tym sposobem kolejność przekazania bonusów prezentuje się następująco:

 • Pierwsza Nagroda zostanie wypłacona na Twój rachunek do 31.12.2020 r. Aby odebrać Pierwszą Nagrodę musisz do 27.12.2020 r. zalogować się na stronie wskazanej przez Organizatora (otrzymasz ją w wiadomości e-mail wraz z linkiem i unikalnym kodem). Koniecznie też podaj numer rachunku bankowego, na które zostanie wypłacona premia (numer konta bankowego musisz wskazać nie później niż do 20.08.2021 r.)
 • Druga Nagroda trafi na Konto do 22.01.2021 r.,
 • Nagroda Dodatkowa trafi na Konto do 24.05.2021 r.

Nagroda w Promocji zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

O tym musisz pamiętać!

Choć w Promocji “Jesienny bukiet korzyści” nie musisz robić zbyt wiele, by otrzymać bonusy, to warto dokładnie wiedzieć, na czym polegają wspomniane aktywności. Spójrzmy, jak BNP Parbias definiuje najważniejsze pojęcia.

 • Transakcje bezgotówkowe. To operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty w punktach handlowo-usługowych. Są to także transakcje internetowe, telefoniczne, pocztowe, z wyłączeniem takich transakcji, jak: BLIK, DotPay, PayU, Przelewy24, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay). Niedozwolone są również transakcje o kodach MCC, czyli tyczące się płatności w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy zakładach bukmacherskich.
 • Przelew internetowy. To nic innego, jak polecenie przelewu środków z Konta za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Bank wyklucza z tego grona przelewy natychmiastowe, a także przelewy wykonane za pomocą/lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, jak: BLIK, Blue Media, PayU, Dotpay, Przelewy 24, itp.
 • Wpływy. To kolejny ważny szczegół, który dokładnie został opisany w Regulaminie. Bank nie uznaje Wpływów pochodzących z innych rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻ Optima (w tym takich, w których jesteś współposiadaczem). Warunków Promocji nie spełnią też wpłaty gotówkowe i środki przesyłane z rachunków kredytowych, służących do obsługi kredytów czy pożyczek, udzielonych przez Bank bądź – w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Najprostszym i zarazem najszybszym sposobem na zrealizowanie Wpływu jest przelew środków ze swojego konta w innym banku. Pamiętaj, że może to być kilka Wpływów – najważniejsze jest to, aby po zsumowaniu wynosiły łącznie 1 000 zł.

Do momentu przekazania bonusów przez Organizatora nie możesz zrezygnować z rachunku, Karty oraz Bankowości elektronicznej. Nie możesz też odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji!

Wysoka premia za aktywność na rachunku

Konto Otwarte na Ciebie to rachunek bezwarunkowo darmowy. Dlatego w naszej ocenie relacja wymagań stawianych w Regulaminie względem wysokości premii i bezpłatnych usług dołączonych do Konta jest naprawdę bardzo atrakcyjna2.

Zastanów się poważnie nad tą propozycją i jednocześnie pamiętaj, że czasu do namysłu nie masz zbyt wiele. Bo jak bywa w tego typu akcjach: “kto pierwszy, ten lepszy”. Liczy się nie tylko sam fakt zarejestrowania się Promocji, ale i spełnienie wszystkich aktywności. Na szczęście, premia wypłacana jest w transzach to szybko zobaczysz efekty swoich działań ?

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Jesienny bukiet korzyści”

2. Strona BNP Paribas, bnpparibas.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły