Karta kredytowa AXI Card z limitem do 3 000 zł i RRSO 0% przez 30 dni

Promocja ważna do 30.09.2021r.

Początek września to kontynuacja specjalnej oferty przygotowanej przez Easy Payment Services OOD. Nadal promuje on kartę Axi Card, która jest kartą kredytową MasterCard Standard. I już na wstępie jest świetną odpowiedzią na szybkie i darmowe pożyczki, oferując limit do 3 000 zł z RRSO 0% przez 30 dni.

Karta kredytowa AXI Card z RRSO 0% i limitem do 3 000 zł

Polski oddział spółki Easy Payment Services Ltd wyszedł z wygodną alternatywą dla pożyczek za 0 zł. W proponowanej odsłonie, jeśli zdecydujesz się na Kartę kredytową AXI, otrzymasz limit kredytowy do 3 000 zł z RRSO 0% przy spłacie środków w ciągu 30 dni. Czas na skorzystanie z oferty nagli, bo wnioski można składać do 30.09.2021 r.

Złóż wniosek o AXI Card z limitem do 3 000 zł

Co zyskujesz z AXI Card?

Zanim przejdziemy do szczegółowych warunków, na jakich działa Promocja, przyjrzyjmy się bliżej ofercie Karty kredytowej AXI. Co posiada w pakiecie? Jakie korzyści gwarantuje Posiadaczowi?

 • Limit aż do 6 000 zł bez wcześniejszych wpłat potwierdzających numer konta bankowego,
 • 80% limitu kredytowego jest przelewana na konto od razu po akceptacji wniosku! Nie trzeba czekać na fizyczne otrzymanie karty kredytowej od AXI!
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (zdecydowana większość kart kredytowych pobiera prowizję),
 • Darmowe powiadomienia SMS przy każdej transakcji kartą AXI (jeśli ktoś użyje jej bez Twojej wiedzy, zostaniesz o tym poinformowany),
 • Szybkie złożenie wniosku o kartę: telefoniczne lub online,
 • Bezpłatna dostawa karty w wybranym terminie i pod wskazany adres,
 • Dostęp online do Osobistego Profilu AXI. Zarządzaj kartą z prywatnego konta, zmieniaj jej funkcje, sprawdzaj listę transakcji, a nawet wysyłaj zapytania do osobistego opiekuna w razie problemów i pytań,
 • Obsługa klienta 24/7 i przez cały rok. W razie jakichkolwiek kłopotów i zapytań dostępna jest infolinia czynna przez całą dobę, pod numerem: 222 70 70 30. Do wyboru są też inne kanały komunikacji, jak: e-mail i Facebook,
 • Brak opłat za kartę, nawet gdy nie jest aktywnie użytkowana,
 • Brak prowizji za zmianę numeru PIN i przy płatnościach dokonanych za pomocą terminala POS w Polsce i za granicą (oznaczonych znakiem MasterCard),
 • Nowoczesna karta zbliżeniowa. Płać za zakupy zwykłym zbliżeniem do czytnika (gdy kwota zapłaty będzie niższa niż 50 zł, nie trzeba wpisywać swojego kodu PIN),
 • Karta międzynarodowa. Możesz z nią podróżować i płacić w każdym miejscu na świecie,
 • Akceptacja nawet przy niekorzystnej historii kredytowej,
 • Brak prowizji za wyciąg z konta w bankomacie1.

Limit kredytowy na karcie AXI przyznawany jest po wcześniejszej akceptacji wniosku. W tym przypadku duże znaczenie odgrywa wysokość Twoich zarobków, terminowe spłaty zobowiązań, a także aktualna zdolność kredytowa.

Kto może skorzystać z Promocji AXI?

Jak to często w akcjach specjalnych bywa, tak i ta oferta skierowana jest do klientów, którzy nie posiadają żadnego produktu otwartego w AXI Card. Mimo wszystko, warunki uczestnictwa prezentują się naprawdę przyjaźnie. Nie są skomplikowane, ani nie niosą ze sobą wygórowanych wytycznych:

 • wiek – co najmniej 21 lat,
 • udokumentowany dochód,
 • minimalny dochód w wysokości 1200 zł miesięcznie,
 • aktualny dowód osobisty (który jest potwierdzeniem wieku i najważniejszych informacji o użytkowniku),
 • dobra zdolność kredytowa. Easy Payment Services Ltd zagląda do BIK oraz BIG, ale jeśli opóźnienia w spłacie nie są dłuższe niż 30 dni, to niekorzystna historia kredytowa nie ma dużego znaczenia,
 • czasem w celu zbadania zdolności kredytowej, Easy Payment Srevices Ltd może poprosić o dodatkowe dokumenty, jak: skan dowodu osobistego, potwierdzenie zatrudnienia na etat (3 ostatnie przelewy/zaświadczenie od pracodawcy), potwierdzenie emerytury (ostatni przelew lub decyzja/ostatnia waloryzacja), potwierdzenie renty (ostatni przelew i decyzja), potwierdzenie samozatrudnienia (ostatni przelew do ZUS), potwierdzenie dla rolników (deklaracja podatkowa oraz stałe przelewy z tytułu dostaw), potwierdzenie dla osób pobierających zasiłek (dopuszczalne są zasiłki stałe oraz okresowe, np. z tytułu 500+).

Jednocześnie pamiętaj, że pierwszym krokiem do aplikacji o Kartę AXI jest złożenie wniosku oraz zawarcie Umowy AXI Card o wydanie międzynarodowej karty kredytowej.

Jak zawnioskować o AXI Card?

Etapy skorzystania z oferty Karty kredytowej AXI z limitem do 3 000 zł i RRSO 0% przez 30 dni, są bardzo proste. Nie powinny stanowić kłopotu dla osób, które większość spraw załatwiają online. Jednak i Ci mniej rozeznani w temacie, nie odnajdą tutaj żadnych trudności. Wystarczy kilka kliknięć myszką, abyś mógł skorzystać z dodatkowych środków!

1. Najpóźniej do 30.09.2021 r. złóż wniosek o Kartę kredytową AXI. Link do promocyjnej oferty podsyłamy poniżej:

Złóż wniosek o AXI Card

2. Wypełnij krótki formularz, w którym musisz zaznaczyć kwotę, jaką chcesz pożyczyć (wnioskując po raz pierwszy o limit kredytowy na Karcie, pożyczysz od 500 zł do 3 000 zł).

3. W widocznym kwestionariuszu podaj dane osobowe, adres korespondencyjny, adres dostawy Karty, informacje o zatrudnieniu, a także bieżącą sytuację kredytową. Koniecznie zaznacz też zgody na wymagane oświadczenia.

4. Kliknij przycisk “Złóż wniosek”.

5. Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie Twojego konta bankowego za pomocą szybkiej aplikacji Instantor.

6. Poczekaj chwilę na decyzję kredytową. Pamiętaj, by Twój wniosek mógł zostać zaakceptowany, miesięczne dochody nie mogą być niższe niż 1 200 zł. Również spłata aktualnych zobowiązań musi być terminowa (Easy Payment Services OOD akceptuje niewielkie opóźnienia, lecz nie dłuższe niż 30 dni).

7. Niezależnie od tego, czy Twój wniosek zostanie zaakceptowany bądź odrzucony, otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mailową.

8. Elektronicznie zawrzyj Umowę AXI Card o wydanie międzynarodowej karty kredytowej (przy akceptacji wniosku).

9. Zostaniesz poproszony o przesłanie skanu dowodu osobistego, w celu zapobiegania praniu brudnych pieniędzy.

10. Kartę AXI otrzymasz w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku na podany adres korespondencyjny.

Ze względów bezpieczeństwa, aktywacja Karty AXI możliwa jest poprzez kontakt z infolinią. Z kolei, PIN zostanie nadany oddzielną przesyłką albo przesłany drogą elektroniczną.

Koszty kredytowe a AXI Card

Promocyjne warunki oferty polegają na przyznaniu wnioskującemu rabatu, w wysokości 100% na koszty kredytu w postaci:

 • prowizji za administrowanie Kartą,
 • prowizji za limit kredytowy,
 • odsetek od kwoty wykorzystanej przez kredytobiorcę w okresie trwania akcji (dotyczy 30 dni liczonych od dnia aktywacji Karty).

Oto przykład reprezentatywny dostępny na stronie Promocji. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r.

 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 83,54%
 • RRSO: 0% przez 30 dni (okres bezodsetkowy),
 • całkowita kwota wykorzystanego limitu: 1.700,00 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów),
 • oprocentowanie stałe: 6,94 %,
 • całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie: 1.798,94 zł (w tym: kapitał: 1.700,00 zł, odsetki: 9,69 zł, prowizja za korzystanie z karty: 89,25 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 255 zł.

Garść informacji o Karcie kredytowej AXI

Nie da się ukryć, że karta kredytowa jest świetnym rozwiązaniem finansowym – ale wymaga przy tym zachowania pewnego poziomu dojrzałości i rozsądku. Dlatego, spójrzmy jak w innych aspektach prezentują się opłaty promocyjnego produktu AXI.

OpłatyAXI Card – karta kredytowa
Prowizja od wypłaty w bankomatach na terenie Polski0 zł
Zmiana numeru PIN0 zł
Opłata za wyciąg z konta w bankomacie0 zł
Płatności zrealizowane za pomocą terminala POS w Polsce i za granicą
(w miejscach oznaczonych znakiem MasterCard)
0 zł
Prowizja od wypłaty w bankomatach poza granicami UE14 zł
Prowizja od wypłaty w bankomatach za granicą (w krajach UE)8 zł
Zakupy z usługą cash back2,50 zł
Usługa Cash advance na terenie Polski8 zł
poza granicami Polski: 1%, min. 25 zł
Minimalna kwota spłaty zadłużenia (po okresie promocyjnym)15% przyznanego limitu
Stopa procentowa0,57%
Oprocentowanie w skali miesiąca0,75%
Prowizja administracyjna w skali miesiąca5,25%
(nie jest naliczana w momencie niekorzystania z Karty)

Co równie istotne, Karta AXI pozbawiona jest ukrytych opłat za ubezpieczenie i opłaty roczne. Okres ważności kredytówki wynosi 3 lata od daty jej wydania. Natomiast sama Umowa obowiązuje przez 5 lat. Dlatego, jeśli Twoja Karta wygaśnie, Easy Payment Services Ltd wyśle Ci nową.

Jeśli spełniasz warunki i chcesz zwiększyć dostępny limit (maks. do 6 000 zł) wystarczy, że poinformujesz o tym Kredytodawcę. Możesz zadzwonić na numer: 222 70 70 30, napisać e-maila: help@axi-card.pl lub po prostu zawnioskować poprzez Twój Osobisty Profil AXI.

Karta kredytowa AXI Card – alternatywa dla pożyczek i kredytów gotówkowych

Lubimy proste promocje, które niosą ze sobą szereg korzyści dla ich uczestników. Dlatego, międzynarodowa Karta kredytowa AXI jest dobrą alternatywą zarówno dla kredytów gotówkowych na dowolny cel, jak i szybkich pożyczek pozabankowych online. W tym przypadku sam proces wnioskowania odbywa się w 100% online. I co jest ewenementem na rynku bankowym, Easy Payment Services Ltd nie nalicza prowizji za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce!

Magnesem przyciągającym uwagę do Promocji jest też akceptowanie wniosków klientów z nie najlepszą historią kredytową (akceptowane są opóźnienia w spłacie zobowiązań do 30 dni). Oczywiście nie zapominamy o 30-dniowym okresie bezodsetkowym dla nowych klientów, którzy mogą pożyczyć do 3 000 zł z RRSO 0%. Jest to zatem bardzo wygodne narzędzie dla osób, które lubią mieć “zapas” gotówki w kieszeni na niespodziewane wydatki lub drobne przyjemności 😊.

Źródło:

1. axi-card.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x