600 zł do Allegro z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

600 zł w bonach do Allegro za kartę kredytową? Taka nagroda z pewnością przyciąga wzrok! Otrzymasz ją, gdy wydasz kartą min. 300 zł msc. przez kolejne 7 miesięcy. Za wyrobienie kredytówki czekają na Ciebie także łatwiejsze warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej.

600 zl na allegro za kartę kredytową citybank

Kluczowe informacje

  • Citibank wyszedł z nową promocją karty kredytowej, w ramach której zyskasz dodatkowo do 600 zł premii;
  • Aby ją otrzymać przez 7 kolejnych miesięcy od podpisania umowy, musisz zrealizować kredytówką płatności na poziomie 300 zł w każdym miesiącu;
  • Oferta skierowana jest do nowych klientów banku, którzy po 1 września 2022 r. nie byli posiadaczami kredytówki w Citi.

Akcja pod nazwą: „Jeszcze więcej na start” skierowana jest tylko do nowych klientów banku, którzy podpiszą umowę o kartę kredytową Citi Simplicity. Do zgarnięcia jest okrągłe 600 zł – rozłożone w dwóch pulach (200 zł za pierwsze 3 miesiące + 400 zł za kolejne 4 miesiące).

Głównym warunkiem jest zrealizowanie kredytówką płatności za zakupy w wysokości 300 zł miesięcznie przez 7 kolejnych miesięcy od momentu podpisania umowy z bankiem.

Oferta ważna jest do 19 września 2023 roku.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Krótko mówiąc, nie skorzystamy z bonusu, gdy posiadaliśmy w Citibanku kartę kredytową po 1 września 2022 r.

Do wyrobienia karty kredytowej konieczna jest także odpowiednio wysoka zdolność kredytowa przy minimalnym dochodzie netto na poziomie 1200 zł msc. (w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą, minimalny dochód: 2500 zł msc.).

Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie oferty „Jeszcze więcej na start – edycja V”.1

Jak zyskać do 600 zł na Allegro?

1. Do 19 września 2023r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, korzystając z poniższego przycisku:

2. Na podstawie złożonego wniosku zawrzyj z bankiem umowę o kartę i za pomocą aplikacji Citi Mobile (opcjonalnie bankowości internetowej Citi Online), aktywuj kredytówkę.

3. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz dokument dochodowy, potwierdzający osiągane dochody (ich wykaz znajdziesz w regulaminie oferty, dokładnie – w podpunkcie nr 1).

4. Zaloguj się min. 1 raz w apce Citi Mobile lub bankowości Citi Online (do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową).

5. Jeśli chcesz zgarnąć całą pulę, czyli 600 zł przez kolejne 7 miesięcy (licząc od miesiąca, po którym zawarłeś umowę) wykonaj transakcję na łączną kwotę min. 300 zł.

  • Bank wręczy Ci 200 zł za pierwsze 3 miesiące aktywności oraz
  • 400 zł za kolejne 4 miesiące (po 100 zł za miesiąc).

Każdy z bonusów otrzymasz na rachunek karty kredytowej w ciągu 60 dni od otrzymania informacji o ich przyznaniu.

Dodatkowo, jeśli w każdym miesiącu, wydasz min. 300 zł (zaczynając po miesiącu od zawarcia umowy), bank nie pobierze opłaty za kartę. Te warunki obowiązują przez rok, licząc od miesiąca podpisania umowy.

Garść faktów o karcie Citi Simplicity

Niestety, karta kredytowa Citibanku straciła nieco swojego uroku po tym, jak instytucja wprowadziła za nią dodatkową opłatę (12 zł msc.). Na szczęście możemy jej uniknąć, biorąc udział w opisywanej akcji. Jesteśmy z niej zwolnieni przez cały rok (gdy w każdym okresie rozliczeniowym wydamy min. 300 zł).

W ofercie bez promocji, aby uniknąć takiej prowizji, musimy zrealizować transakcje na min. 1 tys. zł. Jest to więc spora różnica. Dlatego po roku, gdy kredytówka będzie generować dodatkowe koszty, możemy zwyczajnie zamknąć rachunek.

Więcej informacji o Citi Handlowym poświęcamy w oddzielnym wpisie.

Promocja warta uwagi

Zasady tej akcji nie są skomplikowane. Choć konieczność wydania kartą 300 zł w każdym z 7 miesięcy, może nie każdemu przypaść do gustu. Jednak patrząc na to, że wymóg ten nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, to jesteśmy w stanie go zaakceptować. Kolejną korzyścią jest możliwość popracowania nad swoją zdolnością kredytową i zbudowania dobrej historii kredytowej, która przyda nam się na przyszłość.

Wydaje nam się, że w tej akcji możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Ale jeśli do końca nie jesteś do niej przekonany, to dla porównania zajrzyj na nasz ranking kart kredytowych. Może wpadnie Ci w oko inna promocja!

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

Źródła:

1. Regulamin oferty Jeszcze więcej na start – edycja V

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
5/5 - (5 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie