660 zł zwrotu za zakupy z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Promocja nieaktywna

660 zł premii za kredytówkę? Taka nagroda z pewnością przyciąga wzrok! Otrzymasz ją, gdy kupisz dowolną rzecz za min. 600 zł, rozłożysz ją na 12 rat i w trakcie jej spłacania wydasz kartą min. 300 zł w miesiącu. Wypłacany przez Citibank cashback pokryje nie tylko spłacany kapitał, ale i odsetki.

Akcja pod nazwą: „Ty kupujesz – my zwracamy do 660 zł” skierowana jest do pierwszych 2 tys. uczestników, którzy podpiszą umowę o kartę kredytową Citi Simplicity. Do zgarnięcia jest okrągłe 660 zł – rozłożone na 12 cząstkowych rat – każda po 55 zł.

Głównym warunkiem jest zrealizowanie kredytówką jednorazowej płatności na kwotę min. 600 zł i rozłożenie jej na 12 rat w ramach planu Spłat Ratalnych Komfort. Możemy być spokojni o to, że w jakiś sposób nadpłacimy za udział w promce. Bank zorganizował ją w taki sposób, by wysokość premii pokryła koszt zakupionej rzeczy + spłacane odsetki. Dodatkowo przewidział odpowiednią rezerwę na wypadek podwyższenia stóp procentowych, które zwiększyłyby ostateczny koszt.

Oferta ważna jest do 16 maja 2022 roku.

Citi Handlowy w najnowszej promocji nie tylko sfinansuje zakupioną rzecz, ale też pozostałe koszty związane z zakupem, citibank.pl

Kto może być uczestnikiem promocji?

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Krótko mówiąc, nie skorzystamy z bonusu, gdy posiadaliśmy w Citibanku kartę kredytową po 1 stycznia 2019 r.

Do wyrobienia karty kredytowej konieczna jest także odpowiednio wysoka zdolność kredytowa przy minimalnym dochodzie netto na poziomie 1200 zł msc. (w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą, minimalny dochód: 2500 zł msc.).

Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie oferty „Ty kupujesz – my zwracamy do 660 zł”.

Jak zyskać do 660 zł za zakupy?

1. Do 16 maja 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, korzystając z poniższego przycisku:

2. Na podstawie złożonego wniosku zawrzyj z bankiem umowę o kartę i za pomocą aplikacji Citi Mobile (opcjonalnie bankowości internetowej Citi Online), aktywuj kredytówkę.

3. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz dokument dochodowy, potwierdzający osiągane dochody (ich wykaz znajdziesz w regulaminie oferty, dokładnie – w podpunkcie nr 1).

4. Zaloguj się min. 1 raz w apce Citi Mobile lub bankowości Citi Online (do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową).

5. Wykonaj kredytówką jednorazową transakcję na min. 600 zł. Wymóg ten zrealizuj do końca 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę.

6. Rozłóż transakcję na 12 rat w planie Spłat Ratalnych Komfort. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej, tuż po zaksięgowaniu płatności na rachunku lub bezpośrednio po jej zrealizowaniu.

7. W każdym z 12 miesięcy, w których będziesz spłacał raty, wykonaj tą kartą płatności bezgotówkowe na min. 300 zł.

Premie cząstkowe, czyli zasłużone 55 zł otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym zostałeś powiadomiony o przyznaniu nagrody.

Dodatkowo, jeśli w każdym miesiącu – do 15 dnia okresu rozliczeniowego wydasz min. 300 zł, bank nie pobierze opłaty za kartę.

Garść faktów o karcie Citi Simplicity

Niestety, karta kredytowa Citibanku straciła nieco swojego uroku po tym, jak instytucja wprowadziła za nią dodatkową opłatę. Na szczęście możemy jej uniknąć, biorąc udział w opisywanej akcji. Jesteśmy z niej zwolnieni przez cały rok (gdy w każdym okresie rozliczeniowym wydamy min. 300 zł).

W ofercie bez promocji, aby uniknąć takiej prowizji, musimy zrealizować transakcje na min. 1 tys. zł. Jest to więc spora różnica. Dlatego po roku czasu możemy zwyczajnie zamknąć rachunek, by nie generował on żadnych kosztów.

Więcej informacji o Citi Handlowym poświęcamy w oddzielnym wpisie —> Citi Handlowy – opinie i recenzja

Promocja warta uwagi

Zasady tej akcji nie są skomplikowane. Choć konieczność wydania kartą jednorazowo 600 zł i skorzystania z planu ratalnego na 12 miesięcy w gruncie rzeczy może nie każdemu przypaść do gustu. Jednak zważywszy, że wymóg ten nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, to jesteśmy w stanie go zaakceptować. Kolejną korzyścią jest możliwość popracowania nad swoją zdolnością kredytową i zbudowaniem dobrej historii kredytowej, która przyda nam się na przyszłość.

Wydaje nam się, że w tej akcji możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Ale jeśli do końca nie jesteś do niej przekonany, to dla porównania ofert zajrzyj na nasz ranking kart kredytowych. Może wpadnie Ci w oko inna promocja!

Źródło:

1. Regulamin oferty „Ty kupujesz – my zwracamy do 660 zł”

5/5 - (2 votes)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x