Karta kredytowa w Citi Handlowym ze smartfonem vivo Y11s!

Promocja ważna do 22.11.2021r.

Karta kredytowa Citi Simplicity oferuje jej posiadaczom szeroki dostęp do promocji i programów rabatowych. Teraz, aktywnie korzystając z kredytówki na powitanie możesz zgarnąć nagrodę w postaci smartfona vivo Y11s o wartości 499 zł!

Citi Handlowy postanowił powrócić do premiowania klientów za założenie i korzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity. W najnowszej ofercie wręcza najnowszego smartfona vivo Y11s o wielkości 6,51 cala z dwoma obiektywami oraz kamerą, a także czytnikiem linii papilarnych. Bank wycenił nagrodę na 499 zł, co jest sumą dość wysoką, jeśli chodzi o bonus za kartę kredytową.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, bo uczestnicy tej promocji mogą łatwo uniknąć opłaty za obsługę karty głównej (i ew. kart dodatkowych) przez okrągłe 12 miesięcy. Oferta ważna jest do 22 listopada 2021 roku.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko smartona, ale też rabaty do 50 proc., nagrody-niespodzianki u ponad 300 partnerów banku oraz wygodny kredyt do 56 dni, citibank.pl
Zgarnij smartfona vivo Y11s z Citi Handlowym

Kto może być uczestnikiem promocji?

Z oferty może skorzystać praktycznie każdy, choć instytucja stawia kilka ograniczeń. Przede wszystkim z akcji wykluczone są osoby, które od 1 stycznia 2020 roku posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową. Również nierezydenci oraz obywatele/rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych nie mogą uczestniczyć w promocji.

Do wyrobienia karty kredytowej konieczne jest za to posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej przy minimalnym dochodzie netto na poziomie 1200 zł msc. (w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą, minimalny dochód: 2500 zł msc.).

Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach”.

Jak odebrać nagrodę?

1. Do 22 listopada 2021 roku złóż wniosek o kartę kredytową, korzystając z poniższego przycisku:

Załóż Citi Simplicity i odbierz vivo Y11s

2. Na podstawie złożonego wniosku zawrzyj z bankiem umowę o kartę i za pomocą aplikacji Citi mobile, aktywuj kredytówkę.

3. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz dokument dochodowy, potwierdzający osiągane dochody (ich wykaz znajdziesz w regulaminie oferty).

4. Zaloguj się min. 1 raz za pomocą apki Citi Mobile (do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową).

5. Wykonaj kredytówką transakcje na łączną kwotę min. 1 tys. zł. Wymóg ten zrealizuj do końca 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę.

6. Smartfon vivo Y11s trafi do Twoich rąk w ciągu 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków promocji. Instytucja dostarczy Ci go na Twój adres korespondencyjny podany we wniosku.

0 zł za wydanie i użytkowanie karty

Wspomnieliśmy również o możliwości łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez rok. W tym przypadku wystarczy, że w każdym miesiącu (zaczynając po miesiącu, w którym zawarłeś umowę) wykonasz kartą albo jej nośnikiem, transakcje bezgotówkowe na łączną sumę min. 300 zł.

W ofercie bez promocji, aby uniknąć takiej opłaty za Citi Simplicity, musiałbyś zrealizować transakcje na min. 1 tys. zł. Jest to więc spora różnica.

Promocja warta uwagi

Zasady tej akcji nie są skomplikowane. Choć konieczność wydania kartą 1 tys. zł w gruncie rzeczy może wydawać się trudne. Jednak zważywszy, że wymóg ten możesz zrealizować przez 3 miesiące, to wystarczy, że wydasz na zakupy miesięcznie ok. 330 zł.

Wydaje nam się, że w tej promocji możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego, jeśli szukasz sposobów na dodatkowe środki, to być może zainteresuje Cię ta oferta.

Dla porównania ofert zajrzyj na nasz ranking kart kredytowych. Może wpadnie Ci w oko inna promocja!

Źródło:

1. Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x