Revolut – opinie klientów i szczegóły oferty

Szczegóły konta

Sprawdź ofertę
Szczegóły konta
Koszt konta
0 zł
Przelew natychmiastowy
0 zł
? Między rachunkami Revolut 0 zł, niedostępne do innych banków
Pierwszy transfer za darmo?
Tak
Opłaty za przelew walutowy
0 zł*
? Przelew =< 20000zł - 0zł; Przelew > 20000zł - 0,5%
Promocja
Nie
Czas przelewu
natychmiast
Aplikacja mobilna
Tak
Koszt karty
0 zł*
? 0 zł/m standard;14,99 zł/m; plus 29 zł/m premium; 49,99 zł/m metal
Dostępne waluty
EUR, GBP, EUR, +137
? EUR, GBP, DKK, EUR, GBP, DKK, NOK, SEK, USD, AUD, MXN, BRL, CHF, TRY, INR, HKD i 137 innych walut
Darmowe bankomaty - za granicą
Tak
? Darmowe plan Plus; 800 zł; 1600 zł, 2400 zł
Prowadzenie konta
tak
? w pakiecie podstawowym
Oprocentowanie
2,99 %
? 2,99% prowizji od wartości transakcji (doliczana do drugiej i trzeciej raty) naliczane są maksymalne odsetki za opóźnienie (od pozostałego kapitału do spłaty za każdy dzień zwłoki)
RRSO
0 %
? opłaty zgodne z posiadanym planem taryfowym w Revolucie
Sposób weryfikacji
selfie
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Nasza ocena

5.0/5

Ocena klientów

3.8/5

Siedziba firmy

Revolut Ltd Sp. z o.o. Polska
ALEJA JANA PAWŁA II 43A
31-864 KRAKÓW

Dane firmy

KRS: 0000626014
NIP: 1060005786
REGON: 364882854

Revolut to międzynarodowa marka, z której korzystają klienci na całym globie. Zresztą nic w tym dziwnego. Z pomocą karty Revolut możliwa jest wymiana w ponad 150 walutach, bezprowizyjne płatności w trakcie podróży oraz pełne bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych. Sprawdzam, co jeszcze Revolut ma aktualnie do zaoferowania.

revolut - opinie i recenzja klientów

Kluczowe informacje

 • Revolut to jedna z najpopularniejszych aplikacji do wymiany walut i zarządzania finansami. Od niedawna oferuje też usługi bankowe;
 • Apka oprócz atrakcyjnych kursów wymiany walut proponuje płatności międzynarodowe, odroczone, produkty oszczędnościowe, ale również inwestowanie na giełdzie;
 • Do dyspozycji masz 4 różne plany taryfowe dla klientów indywidualnych, w tym podstawowy – bezpłatny. Podobnie jest w przypadku planów dla klientów biznesowych. Założysz tutaj również konto dla samozatrudnionych;
 • Pieniądze użytkowników Revolut chronione są przez litewski rządowy system ubezpieczeń inwestycji i depozytów do kwoty 100 tys. euro (polski odpowiednik BFG).

Karta Revolut – co to jest?

Revolut to apka, której idea była prosta: dać klientom dobre i tanie narzędzie do realizowania transakcji międzynarodowych bez ponoszenia kosztów przewalutowania. I tak usługa dokonuje rozliczeń po kursie międzybankowym – czyli, jak możesz się domyśleć, obecnie jest jedną z najtańszych form wymiany walut na rynku.

Platforma posiada wsparcie najbardziej znanych inwestorów kryjących się pod takimi markami, jak: Facebook, Skype, Dropbox, Seedcamp czy Ribbit Capital.

Rzućmy okiem, jak brytyjski fintech Revolut skomentowała CNBC, największa na świecie sieć telewizyjnych kanałów informacyjnych o tematyce finansowej:

Wyrafinowana aplikacja, która została stworzona w oparciu o niesamowitą technologię.

Z kolei jeden z największych dzienników brytyjskich, “The Times”zaznaczył, że:

karta Revolut regularnie pozwala uzyskiwać najlepsze kursy wymiany walut, najniższe opłaty, bez żadnego naliczania odsetek1.

Jak działa Revolut?

Przeanalizuję teraz poszczególne usługi oferty Revoluta. Po pierwsze, możesz założyć tam bezpłatne konto osobiste (w planie Standard), które będzie prowadzone w funtach brytyjskich oraz z lokalnym numerem konta IBAN w polskim banku. Możesz też posiadać darmowy rachunek w euro. Jest to więc idealna opcja dla osób, które np. często podróżują i chcą mieć konto za granicą.

Do konta dołączona jest karta Revolut: karta fizyczna, czyli typowa karta Visa oraz karta wirtualna. Ta pierwsza funkcjonuje na takich samych zasadach jak podobne jej karty płatnicze. Płacisz nią zbliżeniowo, ale też możesz włożyć do terminala. Karta wirtualna to po prostu indywidualne numery kart płatniczych, które przechowuje apka, i które możesz wykorzystać głównie do płatności w sklepach online.

strona główna revolut
Strona główna Revolut, revolut.com.pl

Aby otrzymać kartę Revolut, musisz założyć konto na platformie oraz pobrać aplikację na telefon (ze sklepów Google Play/App Store). Dostępna jest ona zarówno na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS (iPhone’ach i iPadach) oraz WatchOS (czyli Apple Watch).

Co oferuje konto osobiste w Revolut?

Revolut pozwala na wiele możliwości dla osób, które zdecydują się na założenie konta osobistego. Spójrzmy na najważniejsze z nich:

 • legalne wielowalutowe konto osobiste w banku online,
 • planer budżetu, za pomocą kórego możesz zarządzać miesięcznymi wydatkami,
 • Sejfy na oszczędności z dzienną kapitalizacją odsetek,
 • bieżące powiadomienia o wydatkach, jeszcze przed zakończeniem drukowania paragonu,
 • płatności bezgotówkowe na całym świecie, w ponad 150 walutach po międzybankowym kursie wymiany,
 • darmowa wypłata pieniędzy z bankomatu w trakcie podróży do 800 zł miesięcznie lub 5 razy (w planie za 0 zł), w pozostałych pakietach wyższe limity,
 • bezpieczne zakupy online + różne rodzaje ubezpieczeń do wyboru,
 • cashback za zakupy od 3 do nawet 10%,
 • przelewy międzynarodowe w 30 walutach po międzybankowym kurcie wymiany,
 • opcja płatności cyklicznych. Niezależnie, czy płacisz za czynsz, prąd, internet czy gaz możesz skonfigurować stałe płatności miesięczne,
 • przelewy przychodzące i wychodzące w kilka sekund. Równie dobrze możesz dołączyć do nich notatki, GIF-y oraz obrazki, przez co wiadomości wydają się bardziej interesujące,
 • szybka wymiana kryptowalut na Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, XRP oraz Ethereum,
 • inwestowanie w złoto czy akcje międzynarodowych spółek.

Mamy również możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy, kartę kredytową lub skorzystać z opcji zakupów z usługą Pay Later, czyli zapłać później. Do tej ostatniej opcji, doliczana jest prowizja w wysokości 2,99%.

Oferta kredytowa Revolut

Z poziomu Revoluta masz dostęp do produktów kredytowych:

 • kredytu gotówkowego do 150 tys. zł z szybką decyzją kredytową,
 • oraz karty kredytowej do 50 tys. zł + okres bezodsetkowy do 62 dni.

Jak wziąć kredyt w Revolut?

Wystarczy, że w swojej aplikacji złożysz wniosek, korzystając z sekcji Kredyty. Możesz pożyczyć od 500 zł do 150 tys. zł.

Pamiętaj tylko, że fintech podobnie, jak inne banki, zajrzy do BIKu i sprawdzi Twoją zdolność kredytową.

Pełną ofertę kredytów gotówkowych odnajdziesz również w naszym zestawieniu:

Karta Revolut (fizyczna i wirtualna)

Możesz posiadać jedną i drugą. Ale możesz też pozostać jedynie przy karcie wirtualnej, którą dodając do portfela Google Pay/Apple Pay wykorzystasz do zakupów stacjonarnych, jak i online.

Oczywiście w każdej chwili masz możliwość zawnioskować o kartę fizyczną Mastercard lub Visa. Standardowy czas oczekiwania na plastik to 7 dni roboczych.

Aplikacja mobilna Revolut i serwis transakcyjny

Bez apki pobranej na telefon nie jest możliwe zarządzanie swoim kontem lub kontami. Tak prezentuje się jej ekran główny:

revolut ekran glowny
revolut ekran glowny
Ekran główny aplikacji Revolut

Tak więc, jeśli masz konto Revolut i boisz się, że „popłyniesz” z wydatkami, dobrym narzędziem jest Kontrola budżetu. Znajdziesz w nim m.in. opcję kategoryzowania wydatków (np. na spożywcze, przyjemności, itp.), podział na sprzedawców czy kraj transakcji. Możesz też ustawić limity na poszczególne kategorie. Jest to naprawdę przydatna funkcja, którą spokojnie zastąpisz oddzielne apki czy programy do budżetowania wydatków.

Ciekawa jest jeszcze jedna funkcja Vaults, która pozwala na automatyczne gromadzenie oszczędności. Jest to coś na podobieństwo programów do autooszczędzania. Czyli np. po zapłaceniu za wodę w sklepie, kwota zaokrąglenia wpadnie do wcześniej utworzonej przez Ciebie skrytki.

Dla użytkowników Revoluta przydatna będzie możliwość zakupu ubezpieczenia przez aplikację. Możesz wykupić m.in. ubezpieczenie podróżne oraz ubezpieczenie na telefon. To pierwsze jest o tyle niestandardowe, że uruchomi się po tym, jak nasza lokalizacja telefonu wykryje przekroczenie granicy kraju. Co więcej, przestanie być aktywne w momencie powrotu do Polski.

Może jeszcze wspomnę o tym, że Revolut podobnie, jak tradycyjne banki oferuje utworzenie rachunku maklerskiego. Inwestować możemy już od 1 USD – a do wyboru mamy akcje międzynarodowych spółek od Apple, Coca Coli, McDonalds po Zoom.

Pamiętaj, że inwestowanie w akcje niesie ze sobą ryzyko. Dlatego, jeśli nie jesteś pewien, czy dana inwestycja będzie opłacalna w danym momencie, zasięgnij porady specjalisty.

Jednorazowe karty wirtualne

Kolejną przydatną usługą jest możliwość korzystania z jednorazowej wirtualnej karty płatniczej. Tzn. że jeśli będziesz coś kupował przez internet, to za każdym razem numer takiej wirtualnej karty będzie inny. Dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko przechwycenia Twoich danych przez niepowołane do tego osoby.

Z taki wirtualnych kart skorzystać mogą wszyscy użytkownicy Revoluta (również w planie Standard za 0 zł).

Revolut Pay Later

To po prostu płatności odroczone, coś w rodzaju Allegro Zapłać Później czy PayPo. Pay Later w Revolucie pozwala na rozłożenie płatności na 3 raty za zakupy do wartości 5 tys. zł. Przy czym pierwszą ratę musisz opłacić już w momencie zakupu. Do kolejnych dwóch doliczana jest niewielka prowizja w wysokości 2,99% wartości zakupu.

Miłą niespodzianką jest to, że z Pay Later dostępne jest nie tylko przy zakupach online, ale również i tych, które robimy w stacjonarnych sklepach.

Automatyczna wymiana walut

Tutaj chcę wskazać jedną niezwykle przydatną funkcję, jaką jest Alert cenowy. Przyda się w momencie, gdy będziesz chciał wymienić walutę po najlepszym możliwym kursie. Gdy waluta osiągnie pożądany przez Ciebie kurs, apka od razu wyśle Ci powiadomenie.

Możesz też ustawić automatyczną wymianę walut. Gdy kurs osiągnie wskazaną przez Ciebie wartość, Revolut automatycznie wymieni waluty.

Revolut Rewards i Sklepy

Obie funkcjonalności pozwalają na szybki moneyback za zakupy.

Revolut Shopper

Ta opcja z kolei zapewnia dodatkową ochronę w trakcie zakupów online. W praktyce korzystasz z jednorazowej karty wirtualnej, której numer zmienia się przy każdej płatności. Prawdziwe dane karty są więc w 100 proc. ukryte przez oszustami i hakerami.

Kryptowaluty i inwestowanie w akcje

Konto Revolut pozwala dodatkowo na zakup i sprzedaż kryptowalut, ale i na inwestycje w metale szlachetne, np. złoto. Z obu możliwości mogą skorzystać wszyscy klienci, nawet mający podstawową wersję planu taryfowego. Choć w zależności od pakietu inaczej jest naliczana prowizja za wymianę kryptowalut oraz obrót towarami.

Automatyczne dodawanie pieniędzy

Ciekawym rozwiązaniem w aplikacji Revolut jest aktywacja automatycznego zasilania środkami. Jest ona szczególnie pomocna w przypadku częstych podróży zagranicznych. Aby uruchomić taką opcję, wybierz Ustaw automatyczne zasilanie. Pamiętaj tylko, że dla każdej waluty obowiązuje dzienny limit automatycznego zasilania. Sama funkcja dostępna jest także po rutynowej kontroli profilu ryzyka. Dlatego początkowo nie jest ona widoczna dla nowych użytkowników.

Kto może skorzystać z usługi Revolut?

Swobodny dostęp do wszystkich usług aplikacji Revolut ma każda osoba, która ukończyła 18 lat oraz ma prawo do stałego pobytu w kraju (w którym dostępny jest Revolut). Przypomnę tylko, że są to wszystkie państwa należące do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a także Szwajcaria i Australia.

Jakiś czas temu Revolut otworzył się na młodszych userów. Dlatego i osoby, które ukończyły 16 lat, mogą założyć darmowe konto. Choć tutaj wymagana jest do tego zgoda rodzica lub opiekuna. W przypadku osób młodszych rachunek mogą im otworzyć wyłącznie dorośli (z poziomu aplikacji mobilnej).

Wszelkie płatności między użytkownikami Revolut, w tym polecenia wypłaty dostępne są dla osób w wieku powyżej 16 lat.

Co jest potrzebne do założenia konta w Revolut?

Tak na dobrą sprawę dwie kluczowe rzeczy. Pobrana na telefon apka Revolut oraz dowód osobisty lub paszport – a właściwie jego skan w celu potwierdzenia tożsamości. Dodatkowym uwierzytelnieniem jest wykonanie selfie swojej twarzy.

Przy tym podpunkcie chcę tylko zaznaczyć, że nawet Revolut nie jest wolny od phishingu. Co rusz CERT Orange Polska ostrzega przed podszywaniem się cyberprzestępców pod tę instytucję finansową. Dlatego, zanim klikniesz w otrzymany link, czy to w SMSie, czy e-mailu, zweryfikuj jego wiarygodność (m.in. sprawdź, czy nie ma błędnego zapisu w nadawcy wiadomości, lub czy domena nie zawiera celowych literówek).

Jak chronić dane osobowe? Poradnik Zobacz

Założenie konta w banku Revolut – krok po kroku

1.Wejdź na stronę Revolut lub kliknij w przycisk „Sprawdź ofertę”

2. Wpisz swój numer telefonu komórkowego (tutaj mała uwaga: w ten sposób dajesz finechowi uprawnienia do odczytywania i wysyłania wiadomości SMS).

3. Pobierz apkę mobilną i ponownie podaj numer telefonu.

4. Otwórz kod dostępu do konta (będziesz się nim logował do aplikacji).

5. Potwierdź numer telefonu. W tym celu SMSem otrzymasz 6-cyfrowy kod.

6. Uzupełnij dane osobowe, podaj adres zamieszkania i wpisz swój adres e-mail.

7. Po uzupełnieniu powyższych danych Revolut poprosi Cię o doładowanie konta. Minimalna kwota, jaką możesz zasilić rachunek to 20 zł. A dokonasz tego poprzez:

W ramach Polityki Poznaj swojego klienta, musisz pozytywnie przejść etap weryfikacji tożsamości, która przeciwdziała korupcjom i oszustwom. W tym celu przejdź do sekcji Ustawienia w zakładce Profil i kliknij Dane osobowe. Następnie zrób zdjęcie ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz zdjęcie twarzy. W niektórych przypadkach Revolut może poprosić też o kopię Twojego prawa do przebywania w kraju, np. wizę.

Jak długo trwa weryfikacja tożsamości w Revolut?

Bywa z tym różnie. U jednych trwa ona 10 minut, u drugich pół godziny, a jeszcze inni czekają na potwierdzenie tożsamości długie godziny. Zresztą sama aplikacja nie informuje nas wprost, ile czasu zajmie jej ten proces.

U mnie osobiście wszystko przebiegło bardzo szybko i cała autoryzacja tożsamości zajęła maksymalnie kilka minut.

Konto osobiste Revolut – rodzaje

Jako klient indywidualny w aplikacji Revolut możesz zdecydować się na jeden z czterech dostępnych planów taryfowych. Do wyboru masz konto:

 • Standard (0 zł/miesięcznie). Oferuje, m.in. darmowe konto europejskie + darmowy lokalny rachunek z numerem IBAN, 150 walut po międzybankowym kursie wymiany, wypłaty kryptowalut, płatności międzynarodowe czy bezpłatne konto dla freelancerów Revolut Pro.
 • Plus (14,99 zł/miesięcznie). Proponuje wszystkie usługi dostępne w darmowym planie + bezpłatną dostawę karty Revolut na wskazany adres, bezpłatną wypłatę z bankomatów do 800 zł/msc., priorytetową obsługę klienta przez całą dobę, ubezpieczenia od kradzieży i wypadków, ochronę zwrotów i biletów, w tym bezpieczne zakupy online i wiele innych.
 • Premium (29,99 zł/miesięcznie). Ten pakiet dorzuca z kolei bezpłatną wypłatę z bankomatów do 1600 zł/ msc., tańsze przelewy międzynarodowe, ekspresową dostawę karty, bez limitu wymianę ponad 30 walut bez opłat, zagraniczne ubezpieczene medyczne czy bezpłatny wstęp do saloników lotniskowych dla 2 osób.
 • Metal (49,99 zł/miesięcznie, 500 zł na 12 miesięcy). np. Tutaj do wyboru masz wszystkie powyższe usługi + bezpłatne wypłaty z bankomatów do 3 tys. zł/msc., ekskluzywną kartę, cashback za płatności kartą Revolut, w tym dodatkowo ubezpieczenie od opóźnionego lotu i bagażu, na sporty zimowe.

Tak naprawdę w każdym momencie możesz zmienić swój plan na inny, klikając w aplikacji Zmień na wyższą wersję w sekcji Profil” i wybierz Przejdź na plan Premium lub Przejdź na plan Metal, itp. Później zdecyduj się na preferowaną formę rozliczenia.

Ile kosztuje Revolut?

Plan StandardPlan PlusPlan PremiumPlan Metal
Ile kosztuje?0 zł14,99 zł msc.29,99 zł msc.49,99 zł msc.
Bezpłatne kontoTAKTAKTAKTAK
Bezpłatny lokalny rachunek IBANTAKTAKTAKTAK
Bezpłata wypłata z bankomatów
(w ramach limitu)
do 800 zł msc./ lub 5 razydo 800 zł msc.do 1600 zł msc.do 3 tys. zł msc.
Ekskluzywna karta RevolutTAK
CashbackTAK
Tańsze przelewy międzynarodowe20%40%
Konta Revolut <181<182<182<185<18
Dostęp do wszystkich funkcji <18TAKTAKTAK
Bezpłatna dostawa kartyTAKdarmowa ekspresowa dostawadarmowa ekspresowa dostawa
Priorytetowa obsługa karty przez całą dobęTAKTAKTAK
Bezpłatne konto PRO dla freelancerówTAKTAKTAKTAK
Opłaty za wymianę kryptowalut1,99%
(min. 5,99 zł)
1,99%
(min. 5,99 zł)
1,49%
(brak opłaty minimalnej)
1,49%
(brak opłaty minimalnej)
Opłata za obrót towarami1,5%1,5%0,5%0,5%
Codzienne odsetki od oszczędności w PLN4,05%4,1%4,3%4,5%
Codzienne odsetki od oszczędności w EUR0,7%0,75%0,8%0,9%
Wymiana ponad 30 walut bez opłat
(od poniedziałku do piątku)
1 000 EUR msc.1 000 EUR msc.Bez limituTAK
Zagraniczne ubezpieczenie medyczneTAKTAK
Ubezpieczenie od spóźnionego lotu i bagażuTAKTAK
Ubezpieczenie na sporty zimoweTAKTAK
Bezpłatny wstęp do saloników lotniskowychTy + 1 znajomyTy + 3 znajomych
Ubezpieczenie od kradzieży i wypadkówTAKTAKTAK
Ochrona zwrotówTAKTAKTAK
Bezpieczne zakupy onlineTAKTAKTAKTAK

Konto firmowe Revolut Business

Revolut dla Biznesu to z kolei oferta skierowana do przedsiębiorców i freelancerów, którym zależy na zniwelowaniu kosztów transakcji walutowych. Aby otworzyć rachunek, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy online. Otwieranie tego typu konta zajmuje zazwyczaj 1-7 dni (przy zwiększonym zainteresowaniu na usługi może trwać nieco dłużej).

Usługa dostępna jest dla:

 • spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (LTD),
 • spółek akcyjnych (PLC),
 • instytucji partnerskich z ograniczoną odpowiedzialnością (LLP),
 • spółek osobowych,
 • samozatrudnionych i freelancerów,
 • spółek z nieograniczoną odpowiedzialnością.

W tym momencie Revolut nie oferuje swoich usług stowarzyszeniom, organizacjom charytatywnym, funduszom (np. venture capital), firmom z sektora publicznego, powiernikom, spółkom specjalnego przeznaczenia (SPV), fundacjom czy też spółdzielniom.

Wielowalutowe konto dla firmy w Revolut nie może być związane z poniższymi branżami: zbrojeniowa, pornograficzna, chemiczna, obrót kryptowalutami, sprzedaż samochodów używanych, usługi money back, prowadzenie domu aukcyjnego, windykacja długów czy też obrót gwarancjami pierwszorzędnych banków, skryptami dłużnymi, akredytywami lub obligacjami średnioterminowymi.

Co oferuje konto biznesowe Revolut?

Przy założeniu konta firmowego w Revolut, masz do wyboru jego kilka wersji (każde z nich lokalnie prowadzone jest w dwóch walutach: EUR oraz GBP). Oto główne warianty kont firmowych:

 • rachunek Free (za darmo). Oferuje, m.in. płatności w 150 lokalnych walutach, bezpłatne przelewy na konta Revolut, tworzenie i śledzenie faktur, możliwość powiązania aplikacji firmowych jak Xero, Slack, QuckBooks czy całodobową pomoc techniczną.
 • konto Rozwój (125 zł/miesięcznie). W swoim wachlarzu usług oferuje wszystko, co powyżej, a także zarządzanie wydatkami i subskrypcją oraz priorytetową całodobową pomoc techniczną. Dużym atutem rachunku są też przedpłacone karty fizyczne i wirtualne dla siebie, jak i członków firmy. Ponadto udostępnia płatności zbiorcze oraz szereg okazji do oszczędzania i pomnażania oszczędności firmy.
 • konto Skalowanie (500 zł/miesięcznie). Oprócz funkcji powyższych rachunków proponuje dodatkowo bezpłatne płatności międzynarodowe (limit do 50 msc., za każdą płatność poza limitem, opłata 15 zł), darmowe płatności lokalne (do 1 tys. płatności, za każdą kolejną poza limitem opłata w wysokości 1 zł).
 • rachunek Enterprise. To plan taryfowy dla dużych firm, który zapewnia bezpłatny dostęp do wszystkich usług i zwiększone limity. Jego cena ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie z Revolut.

Konto biznesowe Revolut bez problemu możesz połączyć z największymi sprzedawcami, za pomocą terminali POS, bramek płatności Stripe, Amazon czy PayPal.

Co daje Revolut Business?

Revolut FreeRevolut GrowRevolut ScaleRevolut Enterprise
Ile kosztuje?0 zł125 zł msc.500 zł msc.cena ustalana indywidualnie po kontakcie z Revolut
Wirtualne karty firmoweTAKTAKTAKTAK
Bezpłatne płatności międzynarodowe1050indywidualnie
Bezpłatne płatności lokalne51001 000indywidualnie
Wymiana walut po kursie międzybankowym
(pow. limitu prowizja do 0,4%)
050 000250 000indywidualnie
Wymiana kryptowalutopłata 1,99%opłata 0,99%opłata 0,99%opłata 0,99%
Płatności w 150 walutachTAKTAKTAKTAK
Płatności zbiorczeTAKTAKTAK
Darmowe przelewy na konta RevolutTAKTAKTAKTAK
Tworzenie i śledzenie fakturTAKTAKTAKTAK
Nieograniczona liczba członków zespołuTAKTAKTAKTAK
Revolut Pay1% + 1 zł1% + 1 zł1% + 1 złindywidualnie
Integracje przez API dla firmTAKTAKTAK
Całodobowa pomoc technicznaTAKTAKTAKTAK
Przykłady usług dostępnych w Revolut dla kont firmowych

Revolut Pro – oferta dla samozatrudnionych

Rozwiązaniem pośrednim między ofertą dla klientów indywidualnych a biznesowych, jest propozycja rachunku dla samozatrudnionych, freelancerów oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Możesz na nim zgarnąć, np. do 0,8% cashbacku za płatności kartą.

Aby otworzyć Revolut Pro, musisz z kolei posiadać zwykłe konto Revolut dla osób fiizycznych i z jego poziomu, możesz skorzystać z oferty Pro dla samozatrudnionych.

Konto Revolut Junior dla najmłodszych

Brytyjski fintech stworzył konto Revolut Junior dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 17 lat. Tego typu rachunek założysz wyłącznie za pośrednictwem podpiętego konta rodzica lub opiekuna, i to z darmową subskrypcją (jednak w zależności od wybranego planu dostępne funkcjonalności znacznie się od siebie różnią).

Ponadto rachunek Revolut Junior jest obsługiwany tylko przez jedną walutę. Jest nią waluta podstawowa konta Revolut rodzica.

Jeśli myślisz przyszłościowo i chcesz regularnie odkładać środki na start swojej pociechy, to ciekawym rozwiązaniem jest lokata dla dziecka. Z myślą o najmłodszych i jego rodzicach stworzyliśmy też oddzielne zestawienie:

Czy Revolut to rosyjska firma?

Revolut to brytyjska firma z siedzibą w Londynie, która została założona przez Rosjanina Nikołaja Storońskiego oraz Ukraińca Włada Jacenko w 2015 roku. Co ciekawe, jakiś czas temu Rosjanin zrzekł się rosyjskiego obywatelstwa.

Jego stanowisk nt. wojny też jest jednoznaczne. Jest zwolennikiem natychmiastowego zakończenia walk na Ukrainie.

Co z kredytami w czasie wojny? Zobacz

Czy Revolut to wiarygodny bank?

Tak. Revolut to tzw. bank specjalistyczny, który funkcjonuje na licencji bankowej (ma Europejską Licencję Bankową). A to oznacza, że ulokowane tam depozyty do równowartości 100 tys. euro są chronione przez BFG (czyli podobnie, jak depozyty w innych bankach europejskich). Podlega także nadzorowi Banku Litwy.

UWAGA: Ochronie depozytów podlegają WYŁĄCZNIE klienci Revolut Bank UAB oraz Revolut Payments UAB. Użytkownicy zarejestrowani w Revolut Ltd. nie są objęci ochroną depozytów.

Ile idzie przelew z Revolut?

Przelewy między użytkownikami Revolut są natychmiastowe. Z kolei przelewy krajowe, np. z Revolut do innego polskiego banku księgowane są do 1 dnia roboczego. Realizacja przelewu międzynarodowego może za to trwać od 3 do 5 dni roboczych.

Karta fizyczna a wirtualna – co wybrać?

Revolut oferuje swoim użytkownikom klasyczną plastikową kartę płatniczą. Jej koszt w dużej mierze zależy od wyboru sposobu dostawy. Szacunkowy czas oczekiwania na odbiór to 5-9 dni roboczych. Inaczej jest w przypadku Kanady, Australii czy Wielkiej Brytanii, w których ekspresowa dostawa zajmuje do 3 dni roboczych.

Czy mogę wybrać typ karty – Visa lub Mastercard?

W ofercie Revolut dostępne są karty prepaid Visa oraz Masercard. Jednak to, jaki typ karty otrzymasz, zależy już od Twojej lokalizacji. Zarówno Visa, jak i Mastercard używane są w płatnościach praktycznie w każdym kraju na świecie.

Jak aktywować kartę Revolut?

Aby aktywować kartę, konieczna jest weryfikacja tożsamości.

 1. W pierwszej kolejności Revolut poprosi Cię o udostępnienie dokumentu ze zdjęciem tożsamości i zrobieniem szybkiego selfie. W niektórych przypadkach może wymagać dowodu zamieszkania.
 2. Po pozytywnym procesie weryfikacji przejdź do sekcji Karty i wybierz Podłącz istniejącą kartę Revolut. Wpisz 16-cyfrowy numer karty lub zeskanuj ją przy pomocy funkcji Aparatu.

Karta wirtualna jest aktywna od razu po pozytywnej weryfikacji tożsamości. Z kolei karta fizyczna (dla lepszego bezpieczeństwa płatności bezgotówkowych) aktywowana jest dopiero po dokonaniu pierwszej transakcji, za pomocą chipa i PIN-u w sklepie. Ustawienia te możesz włączyć ręcznie, korzystając z sekcji: Bezpieczeństwo w zakładce Karty.

Jak doładować konto w Revolut za pomocą karty?

 1. Wejdź w zakładkę: Zasilenie.
 2. Wpisz dane karty (jej 16-cyfrowy numer, datę ważności, kod bezpieczeństwa – CVV/CVC) i kod pocztowy.
 3. Gdy zasilenie przejdzie weryfikację, środki natychmiast pojawią się na Twoim koncie. Moja wskazówka: gdy podasz błędny kod pocztowy to zasilenie nie przejdzie kontroli bezpieczeństwa i zwrot pieniędzy na konto bankowe nastąpi w ciągu 5 dni roboczych.

Doładowanie pieniędzy za pomocą karty debetowej wydanej w Twoim kraju jest darmowe. Z kolei, gdy uzupełnisz środki kartą kredytową lub debetową wydaną w innym kraju, to Revolut może obciążyć Cię niewielką opłatą.

Czy rodzina i przyjaciele mogą dokonywać przelewów na konto w Revolut?

Jak najbardziej. Możesz otrzymywać przelewy międzybankowe nie tylko od najbliższych osób, ale i od pracodawcy – w dowolnej walucie obsługiwanej przez Revolut. Są to: AED, AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, ILS, JPY, MXN, NOK, NZD, PLN, QAR, RON, RUB, SAR, SEK, SGD, THB, TRY, USD, ZAR.

Jakie karty i waluty obsługuje Revolut?

Zasada jest prosta. Doładowanie konta dodatkowymi środkami można dokonać z karty w następujących walutach: AED, AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, ILS, ISK, JPY, MAD, MXN, NOK, NZD, PLN, QAR, RON, RSD, RUB, SAR, SEK, SGD, THB, TRY, USD, ZAR (wkrótce do tej listy dołączą kolejne waluty). Z tą uwagą, że pieniądze należy dodać tylko w takiej walucie, w jakiej prowadzone jest konto bankowe!

Przykład.

Jeśli posiadasz konto w Niemczech upewnij się, że dodajesz gotówkę w EUR. Gdy tego nie zrobisz, bank może przeliczyć pieniądze i pobrać prowizję za wymianę. Bardzo często wpłaty dokonywane kartami kredytowymi uznawane są również za zwykłe transakcje kartowe, a nie zaliczki gotówkowe.

Obecnie Revolut obsługuje karty Mastercard, Visa oraz Maestro.

Zgubiona karta Revolut – co robić?

Aplikacja Revolut zadbała i o tą kwestię.

 • Jeśli zgubisz kartę lub zostanie ona skradziona, możesz zablokować/odblokować ją w aplikacji
 • Za pomocą zdalnego zarządzania kartą możesz włączać/wyłączać płatności zbliżeniowe, płatności online, za pomocą paska magnetycznego lub wypłaty z bankomatu,
 • Zabezpieczysz kartę na podstawie jej geolokalizacji. Jeśli jest używana w innym miejscu, niż obecnie się znajdujesz, to Revolut automatycznie zablokuje wychodzące z niej płatności.

Problemy z kartą Revolut – co robić?

Nawet tak nowoczesna usługa, jaką jest Revolut może mieć chwilowe usterki. Co robić, gdy pojawią się niespodziewane problemy z płatnościami? Spójrzmy na najczęstsze przypadki.

Odrzucona płatność

Może wystąpić z wielu powodów: gdy masz niewystarczająco dużo środków na koncie, wpisałeś nieprawidłowo CVV/CVC, karta straciła ważność, wyłączyłeś określone funkcje bezpieczeństwa lub przekroczyłeś miesięczny limit wydatków.

Podwójna płatność za transakcję

Jeśli zostałeś obciążony za tę samą transakcję więcej niż jeden raz, zwróć się do sprzedawcy o zwrot nadwyżki płatności. Niektóre restauracje czy kawiarnie na wstępie autoryzują płatność, a dopiero później pobierają środki. Dlatego czasem może dojść do podwójnego przeliczenia. W takim przypadku zwrot środków potrwa do 15 dni.

Dodatkowe koszty za płatność kartą

Płatności zbliżeniowe i online są całkowicie bezpłatne w aplikacji Revolut. Jednak w sytuacji niektórych usług, stosuje się tzw. limit właściwego użytkowania. Oznacza to, że transakcja wymiany waluty jest darmowa, ale do 20 tys. zł miesięcznie. Kolejne płatności obarczone są prowizją w wysokości 0,5 proc. Limit bezpłatnych transakcji możesz sprawdzić w sekcji Profil.

Brak aktualizacji salda po wykonaniu przelewu

Samo wykonanie przelewu na konto Revolut nie spowoduje aktualizacji konta, póki płatność faktycznie nie dotrze na rachunek. Dlatego, jeśli doładowanie nastąpiło w PLN, GBP lub EUR z banku mającego siedzibę w Wielkiej Brytanii, na terenie obszaru płatności euro (SEPA) bądź w Polsce, to przelew powinien dotrzeć w ciągu 3 godzin, ewentualnie do 2 dni roboczych. W innych przypadkach przelewy realizowane są do 5 dni roboczych.

Nieprawidłowy kurs wymiany płatności kartą

Revolut zapewnia międzybankowy kurs wymiany. W trakcie weekendów, w zależności od wysokości konkretnej waluty może zastosować marżę od 0,5 proc. do 2 proc, która doliczana jest do wymienianej kwoty. Ponadto aplikacja pobiera stałą opłatę za wymianę kryptowalut, w wysokości min. 5,99 zł (za wyj. planu Premium i Metal). Jest ona niezależna od dnia tygodnia.

Wypłaty z bankomatów – na co zwrócić uwagę?

Za pomocą karty Revolut możemy bezpłatnie wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie (do określonych w planach taryfowych kwot, np. do 800 zł w Planie Standard czy do 3 tys. zł w Planie Metal).

Przy wypłatach powyżej wspomnianych kwot, Revolut pobiera 2 proc. prowizję. Warto przy tym pamiętać, że niektórzy operatorzy bankomatów nakładają też własne koszty. Dlatego podczas wypłaty pieniędzy z bankomatu, zawsze wybieraj opcję konta rozliczeniowego lub oszczędnościowego.

Dokonując transakcji terminalem lub bankomatem, zawsze decyduj się na funkcję „bez przeliczenia” i opcję obciążenia w walucie lokalnej kraju, w którym się znajdujesz. W przeciwnym razie, właściciele bankomatów po przeliczeniu gotówki mogą zastosować własny kurs wymiany, znacznie droższy od kursu międzybankowego.

Jak wypłacić pieniądze z Revolut?

Możesz tego dokonać na 3 sposoby:

 • tradycyjny przelew na konto,
 • wypłata na kartę płatniczą,
 • wypłata pieniędzy z bankomatu.

Na dobrą sprawę wszystkie metody są proste, ale dla przykładu opiszę pierwszą z nich. Z poziomu aplikacji, wybierz ikonę Przelewy, widoczną na dole ekranu głównego. Następnie wybierz Dodaj bank odbiorcy i skonfiguruj walutę, w jakiej ma być zrealizowany przelew. W przypadku polskich złotówek klikasz Polska i Złoty Polski, wpisujesz numer konta w miejsce IBAN, dodajesz dane i po wszystkim zatwierdzasz opcją Dodaj odbiorcę.

A gdy chcesz wypłacić środki z konta w innej walucie niż PLN, to postępujesz podobnie jak powyżej. Z tą różnicą, że zamiast Polska/Złoty Polski, wybierasz docelowy kraj i jego walutę.

Wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą

 • Posiadając konto w Revolut w podstawowym planie, masz możliwość dokonywania darmowych wypłat w bankomatach w kwocie minimum 800 zł/miesięcznie.
 • Jeżeli wartość ta zostanie przekroczona w odstępie 30 dni, Revolut naliczy prowizje. Wynosi ona 2% wartości kwoty, jaka została wypłacona z rachunku.
 • Podobna zasada dotyczy bankomatów zagranicznych, z uwzględnieniem przelicznika. Transakcja będzie darmowa, jeżeli jej równowartość w polskich złotówkach nie przekroczy kwoty 800 zł.

Jeśli zdarza Ci się często wypłacać gotówkę na większe kwoty, unikaj tego w przypadku konta Revolut. Takie transakcje w małych odstępach czasu są nieopłacalne i lepiej jest korzystać z narzędzi alternatywnych.

Jak zamknąć konto Revolut?

 1. W aplikacji Revolut przejdź do sekcji Ustawienia.
 2. Kliknij Zamknij konto.
 3. Potwierdź ponownie chęć zamknięcia konta.

W podobny sposób zamkniesz konto biznesowe Revolut.

Zanim całkowicie zrezygnujesz z rachunku w Revolucie, wypłać wszystkie pieniądze na inne konto (saldo Twojego rachunku musi wynosić 0 zł). Mogą to być inne konta walutowe, np. ZEN czy Wise.

Czy komornik może wejść na konto Revolut?

Nie. Rachunek bankowy Revolut, do którego masz dostęp, jest obsługiwany przez bank zagraniczny (Narodowy Bank Litwy). Komornik, wysyłając zapytanie do systemu OGNIVO ma więc dostęp tylko do banków, które znajdują się w granicach Polski.

Jednak od jakiegoś czasu fintech współpracuje z polskimi organami, umożliwiając założenie konta z lokalnym numerem IBAN, czyli w złotówkach. I tutaj nie ma znaczenia, czy subkonto otworzysz w euro czy funtach, bo sam fakt posiadania takiego rachunku zostanie odnotowany.

Podsumowując: jak na razie polski komornik nie ma wstępu do konta bankowego prowadzonego w Revolut. Ale wszystko zmierza do tego, że usługa ta za niedługo przestanie być dobrą opcją dla osób zadłużonych i z komornikiem.

Rzecznik Krajowej Rady Komorniczej zaznacza, że jeśli klient korzystający na co dzień z Revoluta, poprosi swojego pracodawcę o stałe przelewy na konto Revolut, to i tak nie jest całkowicie bezkarny. Komornik może zająć jego wynagrodzenie u samego pracodawcy.
Które banki oferują konto bez komornika? Zobacz

Zalety i wady konta w Revolut

Zalety:

 • Darmowe prowadzenie konta (w swojej podstawowej wersji),
 • 150 dostępnych walut po międzybankowym kursie wymiany,
 • Darmowe wypłaty bankomatów do 800, 1 600 lub 3 000 zł (w zależności od wyboru wariantu konta osobistego),
 • Inteligentne przedpłacone karty firmowe (pierwsza karta dla każdego członka firmy jest bezpłatna),
 • Płatności zbliżeniowe, internetowe, w tym płatności społecznościowe,
 • Ciekawe oferty, które pozwalają na oszczędzanie i pomnażanie dostępnych środków,
 • Wymiana w 30 walutach FIAT (konto osobiste) i 28 (konto firmowe),
 • Opcje do inwestowania w akcje, złoto i kryptowaluty,
 • Dostępne ubezpieczenie medyczne za granicą oraz od opóźnionych lotów i zagubionego bagażu,
 • API dla programisty.

Wady:

 • Dostęp do niektórych funkcjonalności jes ograniczony dla userów kont Standard,
 • Limity wypłat środków w bankomacie,
 • Dodatkowe koszty związane z przekroczeniem limitu wymian walut (nie tyczy się karty Premium),
 • Konieczność posiadania aplikacji,
 • Zdarza się, że karta Revolut dokonuje przewalutowania z prowizją (najczęściej przy wyborze błędnego przycisku na terminalu),
 • Brak wsparcia z telefoniczną obsługą klienta (dostępny tylko FAQ i czat).

Czy warto skorzystać z usług Revolut? Nasza opinia

Zdecydowanie tak, jeśli często robisz zakupy przez internet w zagranicznych sklepach i podróżujesz po świecie. Wtedy posiadanie karty Revolut bardziej Ci się opłaci niż zakładanie konta walutowego.

Nic nie płacisz za podstawowy plan taryfowy, a międzybankowe kursy walut są bardzo atrakcyjne. Dodatkowo możesz podpiąć kartę Revolut pod Google Pay/Apple Pay, przez co płatności stają się jeszcze wygodniejsze. I co najważniejsze apka nie poprzestaje na laurach i cały czas się rozwija. Revolut jest już oficjalnie bankiem – może więc udzielać kredytów na równi z innymi bankami, umożliwiając przy tym usługę Zapłać później za dany produkt. Poza tym depozyty klientów chronione są do kwoty 100 tys. euro na mocy litewskiego rządowego systemu ubezpieczeń inwestycji i depozytów (polski odpowiednik BFG).

Revolut Bank – opinie klientów

Użytkownicy Revoluta wystawiają mu wysokie noty na serwisach z opiniami:

 • Trustpilot: 4,3/5 ponad 133 tys. opinii;
 • Google Play: 4,5/5 ponad 2,5 mln opinii;
 • App Store: 4,7/5 ponad 35 tys. opinii.

Apka chwalona jest za przejrzysty i czytelny interfejs, prostą obsługę oraz korzystne transakcje walutowe. Większość userów traktuje ją jako niezbędnik w trakcie zagranicznych podróży. I co równie ważne, klienci cenią sobie ją za zaawansowane funkcje bezpieczeństwa.

Głosy niezadowolenia krążą głównie wokół nieuzasadnionych blokad środków na koncie oraz długiego czasu oczekiwania na kartę w planie taryfowym Standard.

Jaka alternatywa dla Revolut?

Opcji masz naprawdę sporo. Na rynku jest wiele fintechów, które oferują karty wielowalutowe. Wśród nich są:

Wise (dawniej TransferWise); ponad 50 różnych walut, karta wielowalutowa + konto, wymiana walut po średnim rynkowym kursie (czyli najlepszym).

N26; niemiecki bank internetowy, który oferuje konto w euro + kartę płatniczą (w tym wirtualną).

Cinkciarz; czyli jeden z najpopularniejszych kantorów internetowych. Oferuje konto wielowalutowe w ponad 20 walutach + płatności w ponad 160 walutach. Brak opłat za użytkowanie karty.

Monese; podstawowe konto Monese jest bezpłatne + darmowe wypłaty z bankomatów do 200 euro.

Zen; to polski fintech, który oferuje konto w ponad 30 walutach, bezpłatny plan taryfowy w swojej podstawowej wersji czy błyskawiczny cashback.

Curve; to po prostu aplikacja mobilna, do której wydawana jest wielowalutowa karta płatnicza. Ale pod apkę możesz też podpiąć swoje inne karty płatnicze (w tym karty kredytowe, czy nawet sam Revolut).

Revolut – kontakt

 • Całodobowe wsparcie klienta: kliknij ikonę swojego profilu (kółko w lewym górnym rogu ekranu aplikacji): PomocUzyskaj pomoc i skontaktuj się z nami.
 • Dodatkowy kontakt: support@revolut.com.
 • Blokada karty: automatyczna linia: +37052143608 (mogą obowiązywać opłaty).
 • Podejrzana aktywność na koncie: feedback@revolut.com.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Czy w Revolut można płacić Blikiem?

Niestety nie. Choć usługa BLIK jest dostępna niemalże w każdym polskim banku, to jak na razie nie mogą z niej skorzystać kliencie Revolut Bank UAB. Niewykluczone jednak, że takie udogodnienie zostanie wprowadzone w niedalekiej przyszłości.

Jak płacić telefonem Revolut?

Tak jak przy każdej realizowanej płatności tego typu. Odpalasz aplikację Revolut, klikasz w kartę wirtualną i przykładasz telefon do terminala płatniczego.

Jak przelać pieniądze z Paypal na Revolut?

Najprościej zrobisz to w aplikacji Revolut. Dodaj w niej konto PayPal jako źródło doładowania portfela. I następnie przelej środki z konta PayPal na konto w Revolucie. Oba rachunki możesz też powiązać w PayPal, dodając w niej kartę Revolut (w zakładce Rachunki bankowe i karty -> Powiąż kartę lub rachunek bankowy).

Gdzie jest numer konta Revolut?

Znajdziesz go w aplikacji, w zakładce Konta na ekranie głównym (klikając symbol swojego kraju przy ikonce salda).

Jak przelać krypto z Revolut na Binance?

Nie mamy możliwości przelania kryptowalut z Revoluta np. do zewnętrznych portfeli typu Binance. Możesz natomiast przelać je innemu użytkownikowi Revoluta lub wymieniać na inne waluty w serwisie.

Czy Revolut ma siedzibę w Polsce?

Główna siedziba Revoluta znajduje się w Londynie. W Warszawie na ul. Wirażowej 124 A został z kolei utworzony oddział Revoluta.

Ile kosztuje zamknięcie konta w Revolut?

Zamknięcie konta Revolut jest całkowicie darmowe.

Co jest lepsze od Revolut?

To zależy, jakich konkretnie usług potrzebujesz. Na rynku jest wiele firm podobnych do Revoluta, jak Wise, Twisto, Zen, Monese, N26 czy Cinkciarz. Wszystkie oferują karty i konta wielowalutowe.

Czy kartą Revolut można płacić w Polsce?

Tak. Zarówno kartą fizyczną, jak i wirtualną możesz płacić niemal na całym świecie, w tym również w Polsce. Zakładając konto Revolut masz też możliwość korzystać z polskiego numeru IBAN.

Dlaczego Revolut blokuje konta?

Z wielu przyczyn. Może nią być, np. obawa o bezpieczeństwo środków na koncie. Np. gdy ktoś próbuje użyć Twojej karty w innym miejscu, niż znajduje się zalogowany telefon. Innym powodem może być wniosek polskich organów, np. policji czy sądu o zablokowanie środków na koncie.
Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.8/5 - (70 votes)
Komentarze (82)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • A
  A

  Ana

  13.05.2023, 12:59

  Wyróżniający się komentarz

  Robią sobie żarty z ludzi. Mają program poleceń. Znajomy założył konto z mojego polecenia. Wśród wymogów jest m.in., żeby wykonał 3 transakcje kupna za min. 15 zł. Wtedy ja- jako polecająca otrzymam 150 zł. Wszystkie inne wymogi już wypełnił. Dwa razy zapłacił kartą, a trzeci raz nie.moze. wszystkie terminale odrzucają mu kartę wirtualną, a fizyczna karta ma.przyjsc za 2 tygodnie. Śmiech po prostu…

 • P
  P

  Podróżnik

  04.05.2023, 21:52

  Wyróżniający się komentarz

  Wyrobiłem kartę kredytową kilka miesięcy temu, obecnie jestem w Hiszpanii i zadna wypożyczalnia samochodów w Maladze tej karty nie honoruje, twierdzą że wpisując jej nr do systemu ta karta nie jest kredytowa, niestety nie udało się na nią wypożyczyć samochodu . Zdecydowanie Nie Polecam.

  • L
   L

   Ludzie to nieogary

   16.05.2023, 15:18

   Wyróżniający się komentarz

   Masz kartę debetową (zwykle płaska), a nie kredytową (zwykle wypukła), a to duża różnica. Poszukaj na karcie napisu małymi literkami DEBIT albo CREDIT, to wszystko wyjaśni. Karta kredytowa jest wydawana przez VISA i do VISA pretensje, jeżeli nie honorują karty kredytowej sygnowanej znakiem VISA.

 • M
  M

  Magda

  18.04.2023, 18:38

  Wyróżniający się komentarz

  Niestety dzisiaj przestaje wspolpracowac z Revolutem nie wiem jak aplikacje ale jeśli chodzi o akcje moim zdaniem zostałam oszukana mam dowody print screeny kupno i przedaz z prawie 3% zyskiem kasa mniejsza niż przy kupnie i uprzejme zbywanie jak to im przykro wykresy pokazują inaczej przelew inaczej a w chwili sprzedaży inaczej i nic nie zdziałasz więc omijać ja dziś rezygnuje mało profesjonalne uciekam na inną apke

 • J
  J

  Jadwiga

  28.03.2023, 13:16

  Wyróżniający się komentarz

  Zaczynając naszą historię (ja i partner) wpierw revolut spowodował zawiśniecie przelewu na 2 tygodnie, ja na szczęście miałam środki do życia i dostaliśmy cashback, zamydlone oczy i niby wszystko cacy, bo przecież mogło się zdarzyć. Tydzień temu zaczął się nasz koszmar, wyjechaliśmy za granicę. W momencie płatności za hotel okazało się że mamy limit 500 zł, co teraz? Spać na ulicy? Wiele weryfikacji nie przeszło , aplikacja jest wadliwa i nie rozpoznaje twarzy. Był to poniedziałek , a po wielu próbach kontaktu w czwartek dostaliśmy telefon z video weryfikacyjnym. Limity miały być zmienione. Jest wtorek następnego tygodnia, my mamy nie opłacony czynsz i brak środków do życia. Przeżywamy dramat a miały być to jedyne nasze wakacji i odcięcie się a rozpoczęło to horror. Proszę uważajcie.

  • P
   P

   Pytanie

   16.05.2023, 15:29

   Wyróżniający się komentarz

   Kto normalny wyjeżdża z jedną kartą za granicę na dwa tygodnie? Bez żadnej rezerwy, żadnej alternatywy? Każdą kartę można zgubić, mogą ukraść, bankomat może połknąć, może minąć termin ważności, dużo może się zdarzyć. Kto normalny nie ma rezerwy na 2 tygodnie za granicą?

 • D
  D

  Daria

  18.03.2023, 10:46

  Wyróżniający się komentarz

  Nie polecam robią ludzi w bambuko. Blokują środki żeby niby sprawdzić czy transakcja jest właściwa 16 dni oczekiwania i co chwile słyszysz to samo nasz zespół prącuje nad twoim kontem. Kontakt z support jest na zasadzie kopiuj wklej nic nie możemy zrobić itp nie trzymajcie tam swoich pieniędzy bo to żart nic więcej mówią ze są instytucja finansowa ale instytucja finansowa nie ma prawa blokować środków bez wyroku sądu prokuratury a oni robia to bezkarnie i tylko słyszysz ze proszę o cierpliwość nie maja na uwadze czy ktoś ma małe dzieci i czy ma co jeść bo ich to nie interesuje, czekasz 2 dni 3 dni tydzień i dalej ta sama śpiewka nic tylko wywalić do kosza i nie ufać

 • A
  A

  Aedtyta

  23.02.2023, 22:17

  Wyróżniający się komentarz

  Nie wiem jak to dziala czy jest jakis limit wyplacania? cheers

 • P
  P

  Pablo

  28.11.2022, 16:40

  Wyróżniający się komentarz

  To złodzieje, blokuja konto kradna kase, nie ma jak sie skontaktować.

 • A
  A

  Aneta

  26.09.2022, 16:23

  Wyróżniający się komentarz

  Dzień dobry, mam pytanie czy zasilki rodzinne i 500+ w Polsce mogą wpływać na konto revoluta?

 • A
  A

  Adam

  29.08.2022, 23:03

  Wyróżniający się komentarz

  Zbyt olbrzymie prowizje czy to konto standard czy premium przy kupnie i sprzedazy kryptowalut to jest najwiekszy minus. Brak wplatomatow w Polsce drugi olbrzymi minus

 • t
  t

  tomek

  28.08.2022, 21:07

  Wyróżniający się komentarz

  nareszcie skasowałem konto . nikt nigdy tak mnie nie okradł.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie