Karta Trzynastka – opinie klientów i recenzja

karta trzynastkakarta trzynastka opinie

Szczegóły oferty:

 • Maksymalna kwota i czas do uzyskania na karcie:Limit do 1000 złotych na 4 miesiące
 • Pierwsza pożyczka za darmo?Nie, Karta Trzynastka nie udziela darmowych pożyczek.
 • Online, w 15 minut, bez formalności?Nie, aby uzyskać Kartę Trzynastkę, należy złożyć wniosek i poczekać na jej dostarczenie i aktywację. Może trwać to nawet kilka dni.

Tym razem przedstawiamy niecodzienną i wyróżniającą się na rynku pożyczek ofertę. Nie jest to tradycyjny pożyczkodawca, choć jego działalność także opiera się na sferze internetowej. Istotą Karty Trzynastki, która jest produktem spółki YOLO SA i mBanku jest połączenie usługi pożyczki z kartą kredytową. W wygodny sposób możemy zatem oddzielić nasze finanse znajdujące się na koncie bankowym z awaryjnymi środkami z pożyczki. Poznajmy zasady tej ciekawej usługi i sprawdźmy, czy warto z niej skorzystać.

Karta Trzynastka — nasza opinia

Choć może się zdawać, że w branży pożyczek zastosowano już wszystkie możliwe sposoby na zaserwowanie tego zagadnienia okazuje się, że wciąż nie zostało ono jeszcze wyczerpane do końca. Karta Trzynastka to propozycja dla tych, którzy lubią mieć swoje wydatki pod kontrolą. Za pomocą wygodnej karty nasze środki, udostępnione pod postacią wygodnego limitu, są dostępne w dowolnej chwili. Do tego nie musimy ich wykorzystywać w pełni, przez co spłacając pożyczkę ponosimy koszty wiążące się tylko z tą kwotą, jaką zużyliśmy.

Na karcie może znaleźć się nawet 1000 złotych, a termin spłacenia nie może być dłuższy, niż 4 miesiące. Poznajmy dokładnie ofertę tej firmy i jej szczegóły.

Karta Trzynastka — jakie warunki należy spełnić?

Warunki określone przez opisywaną firmę nie odróżniają się zbytnio od klasycznych firm pożyczkowych. Aby spełnić wymagania, jakie uformowano dla każdego nowego klienta, należy zapoznać się z poniższymi punktami.

 • Należy mieć przynajmniej 22 lata i nie więcej niż 70 lat.
 • Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa.
 • Wymagane jest posiadanie ważnego, polskiego dowodu osobistego.
 • Musimy mieszkać na terenie Polski i posiadać tutaj meldunek.
 • Aby uzyskać pożyczkę, nie można też figurować w żadnym rejestrze dłużników (patrz niżej).
 • Obowiązkowe jest ponadto posiadanie telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Złóż wniosek w Karta Trzynastka

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Zdolność kredytowa i wiarygodność finansowa klienta jest podstawowym czynnikiem do uzyskania pozytywnej decyzji. Nie inaczej do konkurencyjnych firm typu Hapi pożyczki, Szybka Gotówka lub Halo Pożyczka Karta Trzynastka także przeprowadza kontrolę w rejestrach zawierających bazę danych dłużników. Kontrolowane będzie, czy nie mieliśmy w przeszłości problemów ze spłatą zobowiązań i czy aby obecnie nie posiadamy opóźnień w spłacie. Sprawdzane są następujące bazy danych:

 • KRD – Krajowy Rejestr Długów.
 • BIG InfoMonitor.
 • Rejestr Dłużników ERIF.
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.
 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.

Osoby, które mają na koncie opóźnienia w spłacie pożyczek powyżej 30 dni mogą liczyć się z odmową. W takiej sytuacji warto skorzystać pożyczek bez BIK.

Jak działa karta?

Karta Trzynastka z racji na swoją formę nie oferuje usługi darmowej pożyczki. Podstawą oferty jest tzw. limit pożyczkowy, który jednorazowo jest wypłacany na naszą kartę. Pożyczkodawca może korzystać ze środków na karcie w dowolnej chwili, wypłacając je z bankomatu lub też płacąc nią za nasze zakupy. Forma działania tego pożyczkodawcy przypomina zwykłą kartę kredytową.

Kwota, jaka jest dostępna dla każdego klienta, wynosi nie mniej, niż 200 złotych i nie więcej, niż 1000 złotych. Okres spłaty może wynieść maksymalnie 4 miesiące. Jeżeli przyznany nam limit pieniężny nie zostanie wykorzystany, wówczas ponosimy koszty tylko za tę kwotę, jaką wykorzystaliśmy. W zależności od limitu, jaki określiliśmy podczas ubiegania się o kartę, ponosimy jasno określone koszty. Dodatkowo limit, jaki wybieramy, może potem jeszcze ulec zmianie.

Złóż wniosek w Karta Trzynastka

Pożyczka w Karta Trzynastka krok po kroku

Procedura pożyczkowa w Karcie Trzynastce prezentują się bardzo podobnie do licznych konkurencyjnych firm świadczących usługi pożyczkowe. Aby skutecznie przejść proces rejestracyjny. musimy wykonać poniższe kroki.

 1. Ustalenie kwoty pożyczki. Wchodzimy na stronę internetową Karta Trzynastka pl i przechodzimy do odpowiedniej zakładki. Wybieramy limit pieniędzy, jakie będziemy mieli do wykorzystania, za pomocą suwaka. Automatycznie pokażą nam się wszystkie koszty, jakie wiążą się z transakcją. Jeżeli jesteśmy zdecydowani — klikamy przycisk „START”.
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego.  Przechodzimy do formularza, w którym wybieramy wzór karty VISA. Następnie wprowadzamy nasze dane osobowe, czyli imię i nazwisko, numer PESEL i dowodu osobistego (oraz datę jego wydania), numer telefonu, adres e-mail, adres korespondencyjny oraz hasło do naszego osobistego profilu w serwisie.
 3. Złożenie wniosku. Po zweryfikowaniu profilu czas uzupełnić wniosek kredytowy na temat wysokości oraz rodzaju naszych dochodów. Następnie wprowadzamy kwotę naszych miesięcznych wydatków i wszelkich zobowiązań, jakimi jesteśmy obciążeni.
 4. Weryfikacja tożsamości. Podobnie, jak w przypadku wielu innych firm, weryfikacja naszej tożsamości odbywa się z poziomu profilu klienta z pomocą popularnej aplikacji Instantor.
 5. Przyznanie pożyczki. Decyzja pożyczkowa wydawana jest przez parabank nie krócej niż w 15 minut.
 6. Wysyłka karty. Karta jest wysyłana na wskazany przez nas adres meldunku lub zamieszkania.

Co, jeśli nie spłacimy pożyczki?

W przypadku braku spłacania rat pożyczki i braku woli u pożyczkobiorcy, aby nawiązać współpracę z placówką w celu uregulowania długu  obsługujący Kartę Trzynastkę mają do dyspozycji przewidziane według prawa kroki. Ich cel jest jeden  legalne i skuteczne wyegzekwowanie należnej zaległości.

 • Obciążenie pożyczkobiorcy odsetkami od dnia upłynięcia terminu spłaty, które wynoszą 14% w skali roku.
 • Wypowiedzenie umowy pożyczki przez pożyczkodawcę i obowiązek oddania całości zobowiązania w terminie w przypadku nieterminowego spłacania rat.
 • Wysyłanie do pożyczkobiorcy upomnień i wezwań do zapłaty w formie: listownej, telefonicznej i SMS-owej.
 • Przekazanie naszego długu firmie windykacyjnej.
 • Przeniesienie sprawy na drogę sądową. Sprawa zostanie po czasie opatrzona klauzulą wykonalności, a my będziemy musieli pokryć wszelkie koszty postępowania.
 • Wszczęcie postępowania komorniczego oraz obciążenie dłużnika wszelkimi kosztami wspomnianego postępowania.
 • Wprowadzenie naszych danych do jednego, z rejestrów dłużników. Obniży to naszą wiarygodność kredytową i utrudni w przyszłości ubieganie się o np. kredyty i chwilówki w innych firmach.

Złóż wniosek w Karta Trzynastka

Podstawowe cechy Karty Trzynastki  podsumowanie

Zalety

 • Opłaty, jakie wiążą się z Kartą Trzynastką są uzależnione od kwot, jakie wykorzystujemy. Jeśli nie wykorzystamy określonego limitu nie ponosimy kosztów.
 • W zależności od naszych indywidualnych potrzeb możemy skorzystać z całego przyznanego nam limitu lub z mniejszych kwot.
 • Dostęp do uzyskanej gotówki możemy uzyskać na dwa różne sposoby. Jeden to dokonywanie płatności w sklepach, a kolejny to wypłacanie gotówki z bankomatu.
 • Możemy spłacić naszą pożyczkę przed określonym terminem.

Wady

 • Nie ma oferty darmowej pierwszej pożyczki.
 • W danym okresie możemy korzystać tylko z jednej Karty Trzynastki.

Kontakt:

e-mail: kontakt@kartatrzynastka.pl

tel.:  +48 222 28 28 28

Złóż wniosek w Karta Trzynastka

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 5000 zł; umowa na 360 dni; klient wykorzystuje pożyczkę w dniu zawarcia umowy 5000 zł. Spłata pożyczki po 360 dniach od daty zawarcia umowy: RRSO to 86,55%; całkowita kwota do spłaty 8200 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 3200 zł (w tym: opłata 2700 zł, odsetki 500 zł). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Złóż wniosek w Karta Trzynastka

Dane firmy

Karta Trzynastka należy do spółki YOLO S.A. Jest to spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, tworząca 30 osobową firmę. Zajmuję się ona przygotowywaniem kart pożyczkowych, dostępnych na platformie internetowej.

Dane spółki YOLO S.A.

Prezes zarządu:Krzysztof Norbert Piwoński
REGON:020023793
KRS:0000372319
NIP:8971702186
Kapitał zakładowy:8879194 zł
Adres:YOLO S.A. ul. Twarda 18 00-105 Warszawa

Autor wpisu: Michał Frankowski

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Sortuj: od najstarszych | od najnowszych

 1. Halina 28 listopada 2018 at 10:03 - Odpowiedz

  Bardzo wygodny sposób na pożyczkę.