Kod promocyjny w Miloan dla stałych klientów

Kod promocyjny w Miloan dla stałych klientów

Miloan Polska to jeden z liderów na rynku pożyczkowym. W swoim najświeższym zestawieniu jeszcze bardziej uatrakcyjnia ofertę promocyjną. Dla swoich stałych klientów przygotował kod promocyjny, który w ostatecznym rozrachunku znacznie obniży całkowite koszty pożyczki. Jak krok po kroku skorzystać z takiego bonu?

Kod promocyjny w Miloan – chrapka dla stałych klientów!

Nie od dziś wiadomo, że kupony rabatowe potrafią zatrzymać w portfelu sporo oszczędności. Dlatego firma pożyczkowa Miloan przygotowała “coś” specjalnego dla swoich lojalnych konsumentów. Decydując się na skorzystanie z szybkiej pożyczki – otrzymujesz nie tylko pieniądze, ale również kod promocyjny, który pozwoli na otrzymanie środków ze sporym rabatem.

Ów kod promocyjny oferowany jest w ramach Pakietu Lojalnościowego dla stałych bywalców firmy Mlioan. Oznacza on więc obniżkę prowizji od pożyczki. Jak go uzyskać? Bardzo prosto. Pożyczkodawca udostępnia go SMS-em lub e-mailem. Promocyjny kod składa się z 5 cyfr indywidualnie przypisanych do klienta i obowiązujących w wyznaczonym terminie promocji1.

Jak wykorzystać kod promocyjny dla stałych klientów?

Samo wpisanie kodu nie powinno stanowić większego problemu. Aby go użyć wystarczy, że wpiszesz go w odpowiednim polu podczas ubiegania się o pożyczkę. Wspomniane pole otworzy się po kliknięciu w tekst: “Mam kod promocyjny”, które umieszczone jest nad przyciskiem: “Złóż wniosek” obok kalkulatora kredytowego.

Później, tuż po zalogowaniu się w serwisie Miloan, zwyczajnie wybierasz kwotę chwilówki oraz wpisujesz kod promocyjny.

Dołączenie do klubu stałych klientów to szansa na zebranie kodów promocyjnych. Źródło: minloan.pl

Ile razy możesz wykorzystać przyznany kod promocyjny dla stałych klientów?

Miloan wysyła kody SMS-owo lub e-mailowo każdemu klientowi. Dlatego oferta ograniczona jest czasowo i możesz ją wykorzystać w ciągu, nie dłużej niż 30 dni. Co więcej – taki bonus możesz użyć tylko raz. Co równie ważne – warto przestrzegać dat podanych w indywidualnych wiadomościach.

Kto może uzyskać kod promocyjny w Miloan?

Jak już wspomnieliśmy, prawo do rabatowych pożyczek w firmie posiadają lojalni i stali konsumenci. Jednak muszą to być osoby, które regularnie spłacają swoje zobowiązania! Kody przyznawane są bowiem tymczasowo i nie gwarantują otrzymania pożyczki. Wszystko to zależy od ogólnej zdolności kredytowej klienta.

Z promocji wykluczono pożyczkodawców, którzy po raz pierwszy sięgnęli po dodatkowe środki w Miloan. Dla nich została przygotowana specjalna oferta pierwszej pożyczki do 2 500 zł z RRSO: 0%.

Złóź wniosek

Jak anulować kod promocyjny dla stałych klientów w Miloan?

Jeśli z różnych powodów nie masz zamiaru bądź chcesz skorzystać z kodu promocyjnego w późniejszym terminie, możesz anulować jego działanie. Wystarczy, że podczas ubiegania się o pożyczkę klikniesz w tekst: “Usuń”, który znajduje się obok wpisanego kodu.

Pierwsza darmowa pożyczka to oferta dla nowych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z Miloan. Źródło: miloan.pl

Zatem klienci, którzy regularnie korzystają z usług Minloan mają okazję do zrealizowania przystępnych rabatów. Dlatego, aby nie przegapić żadnej okazji uważnie śledź firmę na portalach społecznościowych oraz zaglądaj do działu Promocje na Czerwonej Skarbonce!

Źródło:

1. https://miloan.pl/static/kod-promocyjny

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły