Kod rabatowy od POLOzyczka!

Pożyczkodawcy cały czas starają się uatrakcyjniać ofertę sprzedażową i jak najlepiej wkupić się w łaski klientów. Są już specjalne oferty w postaci kodów promocyjnych dla lojalnych konsumentów i pierwsze pożyczki za darmo, z RRSO – 0 proc. pod warunkiem terminowej spłaty. Obecnie firma POLOżyczka wprowadza kolejną nowość – kod rabatowy na obniżenie prowizji pożyczki płatnej. O co w niej dokładnie chodzi? 

polozyczka Kod rabatowy na pożyczkę w Polozyczka! 

POLOżyczka należy do firmy SOLVEN Finance sp. zo.o i jest jednym z niewielu pożyczkodawców na rynku, który sięga po przystępne rozwiązania zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Konsumenci, po raz pierwszy sięgający po pożyczkę mogą wnioskować o kwoty od 300 do 1000 zł, z RRSO – 0 proc. Co oznacza, że lojalny klient, który spłaci w terminie swoje zobowiązanie nie zapłaci nic oprócz pożyczonej kwoty. Żadnych kosztów około pożyczkowych, żadnej prowizji i oprocentowania!  

Dlatego w kolejnych krokach, POLOżyczka oferuje już chwilówki na sumę 8 tys. zł. I tutaj każdy wnioskujący może skorzystać z dostępnego na stronie kodu rabatowego na obniżenie kosztów zobowiązania. Dzięki wykorzystaniu podanego poniżej kodu można uzyskać 50 złotych rabatu na koszty pożyczki!

Kod rabatowy dedykowany specialnie dla czytelników czerwona-skarbonka.pl:

cz-sk.pl

Złóż wniosek w Polożyczka

Jak wykorzystać kod rabatowy? Nic prostszego! 

Aby skorzystać z kodu rabatowego i otrzymać pożyczkę na promocyjnych warunkach wystarczy, że zalogujesz się do swojego Profilu Klienta i wypełnisz wniosek. Pamiętaj też, że musisz uwzględnić w nim niezbędne dane, które zweryfikują tożsamość. Po zaznaczeniu odpowiedniej kwoty i kliknięciu w kod rabatowy, całość kosztów zobowiązania zostanie obniżona o dokładnie 50 zł. Efekt? Sprawdzony sposób na to, jak szybko uzyskać daną kwotę, pomniejszoną o prowizję zgodną z wartością kodu promocyjnego! 

Promocja trwa do 10.04.2019r.

Kto może otrzymać kod rabatowy w POLOżyczka? 

Każdy nowy, jak i stały klient, który posiada konto na POLOżyczka i lojalnie reguluje swoje zobowiązania ma możliwość skorzystania z oferty. Co ważne, kod rabatowy można wykorzystać tylko raz i nie gwarantuje on otrzymania wsparcia! Wszystko zależy od zdolności kredytowej wnioskującego. 

Brać czy nie brać? Odpowiedź jest prosta! 

Program PREMIUM obniża standardową wysokość prowizji zobowiązania! Warunek jest jeden – należy złożyć wniosek o pożyczkę w trakcie trwania promocji która trwa do 10.04. Jeśli termin jej spłaty zostanie przekroczony to POLOżyczka, w przeciwieństwie do wielu firm nie cofa przyznanego rabatu. Warto więc skorzystać z danej okazji, jeśli rozmyślasz o rozsądnym i świadomym pożyczeniu pieniędzy.

Autor wpisu: Paulina Krupa

08.02.2019|Promocje|
Dodaj komentarz